Ik zeg ook nergens dat het voor iedereen normaal is toch? Het is niet raar, wat dus niet betekent dat iets anders abnormaal is. Ik vind dit een vervelende discussie. Ik kreeg een vraag met in mijn ogen daarin een bepaald oordeel. Of dit nu wel of niet zo bedoeld was, zo kwam het op mij over. Toen gaf ik aan dat ik dat niet als vervelend ervaar en dat 5 minuten heel normaal is (waarmee ik dus helemaal geen oordeel vel of alle andere tijden, puur alleen zeg dat het niet raar is) en nu moet ik mij een beetje gaan verantwoorden over die ene term, terwijl ik helemaal niks over een ander zeg.
Hier idem inderdaad. Man vind het vervelend dat hij snel komt maar 8 van de 10 keer ben ik ongeveer net zo snel Wat een gezeur zeg over hoeveel minuten normaal zou zijn en wie wat normaal vind
Nou nee. Daar impliceer ik helemaal niks mee. Ik stel jou een vraag en je bent daarin vrij om te antwoorden. En als je antwoordt dat 5 minuten prima is voor jou/jullie, dan is dat toch oké? Bij ons is het anders maar dat is niet beter of slechter wat mij betreft. Ik was gewoon benieuwd wat iemand ervan vindt om minder lang penetratie te hebben. That’s all. En ik less dat jij het prima vindt. Nou, goed toch? Ik heb het idee dat je het een beetje uit z’n verband trekt nu. Ik wilde het niet groter maken dan het is. Het was gewon een vraag zonder bijbedoelingen Maar ik merk dat ik me ga verdedigen en soms wil ik best die mantel om me heen slaan, maar nu wordt het wel heel erg opgeblazen.
Same here. Normaal klinkt in sommige contexten belerend of bevoogdend. Niet altijd, maar als er gezegd wordt: ‘5 minuten is normaler dan een half uur’ dan vind ik normaal een naar woord.
En waar is dat gezegd dan? Niet door mij in elk geval. Edit laat maar, ben helemaal klaar met de toon in dit topic nu.
Maar dat is toch helemaal goed? Dit werk voor jullie en wat een ander daarvan vindt zou aan m’n bolle bips roesten. En die laatste opmerking heb ik ook weleens geroepen
Mijn man komt tijdens het penetreren vaak sneller dan ik. Maar hij blijft dan zeg maar hard en kan het daarna nog lang volhouden, zodat ik ook de tijd heb om 'rustig' klaar te komen (duurt wat langer soms ). Is er iemand die dat herkent? Ik las sommige reacties waarbij de man na het klaarkomen snel (of meteen?) slap werd, hoe zit dit bij jullie?
Mijn man komt niet sneller maar blijft inderdaad ook nog lang hard. Vooral in het begin gebeurde het vaak dat ik er nog niet was (wel daarvoor al paar keer gekomen hoor) voor de laatste keer en dan kon ie nog even lekker doorgaan tot ik ook klaar was voor de laatste keer. Tegenwoordig gebeurt dit niet elke keer meer maar soms.
Je kunt het positief opvatten. Jouw man vindt de seks met jou zo lekker dat hij niet langer dan gemiddeld nodig heeft om tot een hoogtepunt te komen.
Dat denk ik ook. Wat betreft vrouwen en klaarkomen: kunnen jullie tijdens de vrijpartij ook meerdere keren komen?
Om even op die uitspraak terug te komen dat 5 minuten normaler is dan een halfuur. Ik denk dat die uitspraak niet zo verkeerd moet opgevat worden... Er werd bedoeld : meer gemiddeld... Vergelijk het met een iq van 100 is normaler dan eentje van 140, dat is toch ook niet veroordelend naar iemand met een iq van 140. Maar een IQ van 140 is nu eenmaal minder voorkomend, minder gemiddeld en dus minder 'normaal'... Zo ook blijkbaar met seks... 5 minuten penetratie is gemiddeld las ik... Daar schrok ik van maar van daaruit vind ik niet dat deze uitspraak vergroot moet worden... Het is ook denk ik wat elke persoon gewoon is of vanuit zijn eigen ervaring 'normaal' vindt... Ik kan me voorstellen dat als het bij een bepaald koppel gemiddeld een halfuur duurt, dat dan penetratie van 5 a 10 min vragen doet stellen en ja in de vraag van iertje klonk dan echt de vraag door waardoor het leek/blijkt dat zij zich dit niet kon voorstellen omdat ze zelf een andere ervaring heeft... Maar Iertje heeft inderdaad geen oordeel geveld maar suus ook niet vind ik. Het blijkt hier wel duidelijk dat goede seks toch voor iedereen een andere betekenis heeft... Ik hoop dat dit mooie topic nog lang blijft lopen omdat ik hier al veel geleerd heb Onder meer dat ik met mijn voorkeur voor saai, niet te lang en niet te vaak nog niet zo uitzonderlijk of abnormaal ben Edit: en ik zag hier een speeltje voorbijkomen die ik vraag aan mijn man met kerst
Deze hebben wij gister binnen gekregen, erg leuk en gevarieerd pakket! (En niet mega heftig) (eventueel heb ik een foto van de inhoud) https://www.bol.com/nl/p/erotische-adventskalender-2020-editie-24-sexy-cadeaus-voor-haar-hem-koppels/9300000007030975/?Referrer=ADVNLGOO002071-T3WOLYU4Z5XCQ-348244851290&gclid=CjwKCAiAv4n9BRA9EiwA30WND8YtFBoZqWm_1SRYwhEosZhhazidmt2RU4UBmDyzTDystL_RxQVxNRoCxuQQAvD_BwE
Spoiler: Foto naughty and Nice adventskalender Bekijk bijlage 668127 echt leuk en gevarieerd, vind vooral de mini magic wand een groot succes, had al zoiets in het groot, maar deze uit het pakket kan je veel beter regelen qua trilling