Ik lees wel overal dat het 75 tot 85% van de haartjes weg haalt. Dus er blijven wel altijd haartjes achter die weggeschoren moeten worden? Haha ik ben gelijk info gaan opzoeken xD al duurt het nog wel even voor ik het eventueel kan gaan proberen, want ik ben nu zwanger.
Ik ook hoor, tot het einde deed ik het zelf maar niet meer super netjes. Mijn zus heeft in het ziekenhuis onder de douche tussen mijn weeeen door nog een scheermesje erlangs gehaald omdat ik echt geen stoppels op de beval foto's wilde
Ik zie het niet als de perfecte versie maar als mezelf. Heb al geen haar daar meer sinds ik 13/14 jaar ben. Met haar voel ik me wel de verslonsde versie van mezelf en ik vind het nergens voor nodig dat te doen. Ik voel me er niet prettig bij. Als hij nu zou zeggen dat hij heel veel haar heel sexy zou vinden heeft hij ook gewoon echt pech hoor.
Heb je foto's van daaronder gemaakt? Daar had ik echt totaal geen behoefte aan, kan me ook niet voorstellen dat ik daar nu samen met wie dan ook naar zou gaan kijken. Sorry, bedoel ik niet vervelend, het klinkt wat lomp zo opgeschreven.
Doet mij aan m'n oma denken die ooit eens vertelde dat tijdens een romantische avond zij midden in de vrijpartij aan mijn opa vertelde dat het brood 10cent duurder was geworden. De avond was gelijk voorbij
Bij zoon zijn er inderdaad fotos daaronder gemaakt. Ik wist niet of ik dat wilde dus heb tegen zus gezegt maak maar beter dat dan achteraf spijt dat ze er niet zijn. Bij dochter wist ik nav die foto's dat ik het NIET meer wilde
oh nee dat heb ik niet eigenlijk. Volgensmij blijven alleen de hele lichte donshaartjes achter. Dus als je die weg wil hebben dan scheer je je nog eens. Maar dat is echt maar zelden nodig.
Ik heb een geboortefotograaf bij mijn laatste bevalling gehad. En kijk die foto's nog regelmatig terug. Zelfs mijn vriend (niet de vader van mijn kinderen) heeft de foto's bekeken en zou bij een volgende bevalling heel graag willen dat er ook dan foto's gemaakt worden. Hij vindt het fantastisch om te zien
Ik heb ze wel van downunder en ik kijk ze nog regelmatig terug. Mijn bevalling (de 2e dan he) ging met persen zo snel dat ik het wel fijn vind om het terug te zien.
Ik heb de fotos 1 keer terug gekeken en was zo in shock over hoe dat er beneden uitzag toen het hoofdje stond. Duurde even voor dat beeld van mijn netvlies was. Bij mijn 2e bevalling had ook iedereen de instructie aan het hoofdeinde te blijven.
Ik weet nog dat ze vroegen of ik een spiegel wilde bij de bevalling om mee te kijken... lijkt me ook vreselijk! Dus riep heel hard; NEE! Totaal geen behoefte om dat te zien... En mbt de vraag over praten tijdens de seks; jazeker! Liefdevol en soms ook ronduit plat! Ligt eraan in welke mood we zijn.. maar geluid wordt er altijd geproduceerd... als het niet praten is dan wel kreunen.. Maar gesprekken over hoe de dag was etc.. nee dat doen we niet...
Ik ben bij de vierde en vijfde onder water bevallen, niemand die mee kon kijken. Vond dat eigenlijk heel prettig. Ik heb me zelfs niet laten hechten. Ik had er geen zin meer aan .Is trouwens mooi genezen. Gewoon weer aan elkaar en geen pijn bij vrijen.
Bij bevallen ben ik in mn coconnetje, mijn gevoel, de armen van mn man en de instructies van de verloskundige, daar hoeft echt niemand te beginnen over een spiegeltje of met een camera aan te komen (echt no way dat er foto's van mijn doos op de wereld komen, bevallend of niet). Ik heb echt het geluk dat ik beide keren een verloskundige had die heel goed begreep wat ik nodig had.