heeft iemand enig idee of antidepressiva de vruchtbaarheid verminderd? van de dokter mag ik ze gewoon blijven slikken, neem maar 10mg per dag. we zijn over een week een jaar bezig, en iemand zei me laatst dat het misschien komt omdat ik antidepressiva slik. heeft iemand hier ervaring mee? dat je met ad zwanger bent geworden?
Ik ben er op advies van de gyno mee gestopt omdat er niet bekend is welke schadelijke gevolgen het op de lange termijn zou kunnen hebben. Sommige ad mogen absoluut niet gebruikt worden tijdens een zwangerschap maar dat zal je huisarts wel hebben uitgezocht neem ik aan. Als je niet zonder kan, heb je geen keus! En je lekker voelen met ad is nog altijd minder schadelijk als een overdosis stresshormoon.
Als het de vruchtbaarheid zou aantasten dan zou het in de bijsluiter moeten staan. Maar volgens mij heeft het daar geen betrekking op. Het kan alleen wel schadelijk zijn voor je ongeboren kindje, maar verder heeft het niks te maken met zwanger worden volgens mij. Ken er toch meerdere die met ad zwanger zijn geraakt.