Hebben deze testen dat altijd? Ik had gister of vandaag nod, net getest. Negatief...jammer. maar nu kijk ik net weer, 8 min na testen ofzo (weet dat dat niet mag na 5 min) en zie heel vaag, echt heel vaag een lijntje, moet je wel turen en weten waar te kijken. Is dit het indrooglijntje waar ik zo vaak over lees of zou er stiekem tochnog een beetje hoop kunnen zijn?
Mijn ervaring is dat ie dan helaas negatief is, ja kruidvat geven indrooglijntjes..... Tenminste wel als m'n urine erg geconcentreerd was
Volgens mij zijn het indrooglijntjes, ik heb ze vorige maand ook gehad, je moet echt turen, de maand ervoor had ik wel een gekleurd lijntje, ook superlicht, maar dat is waarschijnlijk vroeg misgegaan. Ik heb ze dus ook op elke kv tegenwoordig :x
Inderdaad, foto? Bij mij zijn lijntjes die je na acht minuten zag wel telkens positief geweest. Nooit indrooglijntjes gehad.
Mijn ervaringen zijn positief. Vaak hebben dese testen even nodig om bij te trekken. Dit wil dan zeggen dat het lijntje ook roze is en heen grijze kleur heeft anders is het een indroger.
wow, dat zou toch eigenlijk niet mogen! En dan nog meerdere ook! Ik heb ook lichte lijntjes, maar ik zat juist te denken, dat ik toch niet vier keer een licht lijntje zou moeten krijgen dan? Maar dan misschien toch? Kan het ook niet zo zijn dat er toendertijd wel iets bij je gezeten heeft?
Bedankt voor jullie reacties! Ik heb het bericht geplaatst net voor ik naar mijn werk ging, dus een foto plaatsen was en is nog niet mogelijk... De eerste reacties dacht ik, ok dus sowieso niet raak. En dan weer een paar reacties dat het misschien toch zo is... Het is zo dat ik geen wekker heb gezet op precies 5 minuten maar het was wel eerst helemaal niks, toen een heel licht tuurstreepje die nog even later licht maar duidelijk zicht baar was (wel roze trouwens). gemeen he Heb trouwens in de gebruiksaanwijzing wel gelezen dat je hem direct na 5 minuten kan weggooien omdat hij binnen een paar minuten nog kan veranderen naar positief...(Gemeen inderdaad). Ik had woensdag een v clearblue gedaan en die was ook negatief dus ik denk echt niet dat het raak is. Ondertussen had ik donderdagavond hele hevige steken (dacht dat het voorteken van ongesteld worden was) maar ondertussen is dat ook nog steeds niet gekomen. Lastig. Ga er niet van uit. Maar vorige keer had ik eerst ook een negatieve test waarvan ik later twijfelde of hij positief was. En een paar dagen later wel echt positief. Ik hoop stiekem dat dat nu ook zo is,maar ga er echt niet van uit.
Hele vage streepjes zijn hier altijd positief geweest. Nooit een indroog lijntje gezien en heb toch heeeel wat testen gedaan. Ook de streepjes na 5 min waren positief. Hoop voor je dat de streepjes donkerder gaan worden.
Bedoel je bij mij? Ik was toen echt niet zwanger. Nu zijn het ook geen super duidelijke streepjes hoor. Maar wel binnen afleestijd.
Kletskoek lijkt mij gewoon een niet goed doorgelopen test. Streepje loopt ook in een bocht... @ts kruidvat heeft lang nodig om op te drogen tegenwoordig dus wie weet is je test stiekum gewoon positief. Ben erg benieuwd naar je foto
Mijn eerste kv test was ook pas vaag zichtbaar na 5 min. De test op nod was ook pas na 5 echt duidelijk positief. Heb nu toch echt een lief jongetje in de draagdoek op m'n buik hangen...die testen van kv zijn niet altijd helemaal te vertrouwen. Hoop op een positief resultaat voor je!
Streep bleef staan na water in gedruppeld te hebben. Maar maakt ook niets uit. Ik heb met alle zwangerschappen getest met de 2 voor 5. Ze zijn gewoon veranderd. Eerst vond ik ze betrouwbaarder.
Geen foto, maar ik heb deze week ook al een aantal indroog lijntjes gehad. Ben nu 6 dagen overtijd. Afgelopen zomer had ik ook indroog en toen werd ik een dag later inderdaad ongesteld. Morgen test ikzelf opnieuw mocht t dan weer een indroog zijn ga ik voor een bloedtest. Is al afgesproken met de huisarts.
Zal ik als ik thuis ben alsnog een foto plaatsen? Maakt het niet uit dat het dan al uren geleden is dat ik heb gestest?