Hallo iedereen , Vandaag een test gedaan van sensitest. Na het testen weent zoontje en neem hem mee naar beneden, als ik terug boven ben zie ik deze test. Weet dus niet of het binnen de afleestijd was of het een indroogstreepje is. Zien jullie iets?
Sensitest moet je volgens mij binnen 30 minuten aflezen dus ik weet niet hoe lang het duurde voordat je keek. En sensitest geeft zelf aan geen indroogstreepjes te geven maar dat je wel binnen 30 minuten moet aflezen.
Ik zie een 2e streepje. Action test is ook heel gevoelig anders cb geeft ook een betrouwbaar resultaat vind ik. Spannend ❣️
Hoi. Ik heb denk ik wel 50 testen van sensitest gebruikt. Nooit vals positief getest en ook geen indroogstreepje gehad. Maar ja dat wil niet zeggen dat alle testen goed zijn. Ik zie wel een 2e streepje. Hopelijk heb je snel meer duidelijkheid en een duidelijke positieve test.
Bedankt voor reacties. Ik heb erg onregelmatige cyclussen dus weet niet wanneer eisprong was. Blijft dus beetje afwachten
Zijn deze betrouwbaar is een digitale van clearblue niet het betrouwbaarst waarop staat zwanger of niet zwanger?