Bij mij hebben ze bij toeval ontdekt, dat ik 1 baby heb in mijn buik met twee placenta's. iemadn ervaring mee? Weet iemand wat d egevolgen zijn voor de baby, bevalling? bne nu erg onzker en bang dat er wat mis gaat. Gr gaby
Nee... sorry meid. Maar snap dat je je zorgen maakt... Ik zie aan je banner dat je al bijna aan het aftellen bent dus probeer het positief te zien dat je niet voor nix al zo'n eind bent gekomen. Wat zei de vk / gyn dan? Anders moet je ze vandaag gewoon ff bellen hoor. Ga je misschien wat relaxter het weekend in! Suc6!!! x
Heeft de gyn/vk niks gezegd? Lijkt me wel raar dat ze je zo met deze info naar huis sturen, zonder je er wat meer over te vertellen. Kan me voorstellen dat je nu bezorgd bent. Zoals noname al zegt: gewoon bellen en vragen hoe of wat. Sterkte!!
idd heel raar dat ze er verder niks over zeggen maar aan de andere kant als het kwaad kon hadden ze er toch wel iets over gezegd lijkt mij ik zou anders idd even bellen dan weet je het zeker en hoef je je misschien geen zorgen te maken
Ik zie in je onderschrift staan dat je een bijplacenta hebt, dat had ik mijn tweede zwangerschap ook. Het kan geen kwaad en komt met de bevalling allemaal goed. Als een gedeelte voor de uitgang zou liggen, dan had je dat wel gehoord. Door de vliezen (waar ze inzitten) komt alles wel naar buiten normaal gesproken, maakt dus niets uit voor de bevalling. Je kon bij mij duidelijk zien dat in de vliezen een grote placenta zat en aan de zijkant nog een stukje. Maar als je onzeker bent zou ik dat zeker met de vk overleggen. Zij kan veel beter de situatie toelichten en je onzekerheid wegnemen. Succes met de laatste loodjes!
Hoi, ik heb een placenta in 2 delen, maar die delen zitten wel onderling verbonden door bloedvaten. En de navelstreng zit aan de zijkant van de placenta aangehecht. Ik moet sowieso in het ziekenhuis bevallen. Over 2 weken gaan ze met een extra echo precies kijken hoe alles bij mij in elkaar zit en weet ik ook wat voor consequenties dit heeft.