Hi! wij zijn op zoek naar een naam voor ons meisje die begin december wordt geboren. Het moet passen bij haar grote zus die Philou Amèlie heet. Dus ook een dubbele naam. Wie heeft er leuke ideetjes
Voor nu wil ik je een enorm compliment geven voor de naam van de oudste! Wat is die prachtig!!! Ik heb even geven inspiratie voor een mooie dubbele naam voor de tweede maar zal er op een later moment op terug komen.
Ninthe Feline Mirre Juliët Vieve Cloé Lune Josephine Nore Florine Lente Juline Minthe Philine Lenne Julée
Dankjewel voor jullie reacties en de complimentjes over mijn dochters naam!! Ik zie zeker een paar leuke namen er tussen zitten!! Merci!!
Mooi!!! Wij dachten ook aan Vajèn, maar twijfelde omdat dat blijkbaar vagina in het Turks betekend Maar ik vind het echt mooi! En Jula kwam mijn man laatst ook mee. Ook erg leuk Spreek je het ook echt uit zoals je het schrijft of als "Djoela" ?