Chinese kalender zegt jongetje. Ikzelf denk ook jongetje, mijn oudste broertje is enige leeuw in de fam en ik ben precies een week na zijn verjaardag uitgerekend op een zondag en mijn broertje is ook een zondagskindje. Maar iedereen om me heen denkt een meisje inclusief mijn moeder met haar zesde zintuig. Die wist al dat ik zwanger was voor ik het vertelde. Dus we gaan het zien in maart lol.
Ik geloof niet vecht in de pendels hoor, maar leek me wel leuk om een keer aan mee te doen. Hoe werkt dat met de chinese kalender?? Kan dat alleen als je al zwanger bent?? Ik ga gewoon nog even door met klussen, wat (als het niet zo'n pijn blijft doen als vanmorgen) tis absoluut geen straf. Moet het ook niet worden, anders betekend dat dat ik teveel door draai in het zwanger zijn denk ik. Man lief komt redelijk snel als er een weekje tussen zit, maar rond ei en we doen het meer, dan duurt het ook steeds langer.. Maargoed is niet erg.
Haha die van mij houd het 1 ronde vol en dan houd het wel weer op Zelf uuuuuren later wil het nog niet! Tis hier 1 x per 24 uur Hahaha maar hij komt sowieso altijd al wel snel.. 3 a 4 minuten max denk ik.. En of we het nou dagelijks doen of niet.. Hij komt gewoon snel Ach laten we het even over onze sekslevens hebben
hahaha begin ik ook even. Was jou man daar ook zo onzeker over dat hij zo snel kwam? die van mij in ieder geval wel, zegt vaak ook nog sorry het sgatje Zeg altijd: zolang het lekker is vind ik het niet erg hoor. Na die tijd blijf ik altijd lekker liggen op mijn handoekje en dan met dat ding tussen de benen na de douche.
Hihi ja die van mij ook hoor.. Die stopt dan telkens als we nog bezig zijn, gaat ie me zoentjes geven enzo.. En dan ik weer; je komt bijna he.. Uuuh ja Hahaha ach ik vind het ook niet erg! Vind het wel goed zo
Jaaa hiero nog een niet zwangere ben een meelezer. wil er niet te veel mee bezig zijn. wordt er nie vrolijk van dat iedereen zwanger raakt en ikke nie. Ben al in ronde 4 ... met dubbele cyclus. dus eigelijk al 5... dus neem het me aub nie kwalijk. ml zegt dat hij nu pas met ronde 1 bezig is. hij weet nu ook van het forum Keb uitgelegd hoe het met rondes werkt. toen zei hij, jah eigelijk zijn me nu pas echt begonnen.... met ovu testen ben ik nu bezig, dus tis druk hier met proberen. dus vandaar niet zoveel reageren op het forum.... baal der een bietje van dat hij nu pas "echt" zijn best doet. hadden we niet afgesproken... de ovu testen geven al drie dagen 2 streepjes aan maar nie echt een uitblinker, ik ga nu ff nog eentje wagen....pff wat een gezeur SORRy. wel vandaag nieuwe schoenen gekocht en bij de ici paris douchgel en twee tasverstuivers, waren in de aanbieding, met een bon gekocht van mijn verjaardag half jaar gelede hahahah
Hoi dames, 'Stiekem' gluur ik al een hele tijd mee, bijna vanaf het begin.. Ook ml en ik zijn in september begonnen voor ons eerste kindje... Zelf ben ik alleen niet zo van het schrijven, maar ik vond het wel geweldig om al jullie verhalen en ervaringen te lezen. Nu zag ik alleen dat het was opgevallen dat ik zo vaak meekeek en dat mijn profiel was bekeken door een van jullie.. (zou ik ook doen, haha..!) Dus dacht ik: nou laat ik me dan toch ook maar even netjes voorstellen.... Ik ben 23 jaar en vorig jaar augustus getrouwd, we waren op die dag toen precies 7 jaar bij elkaar. Gezien mijn reuma, moesten we op groen licht wachten van de reumatoloog. Hiervoor moest ik heftige medicijnen (methotrexaat) stoppen en vervangende medicijnen slikken.. Nu is het afwachten hoe lang mijn lichaam rustig blijft met deze minder sterke medicijnen... Voorlopig gaat het nog redelijk...... Nu dus in ronde 4 en geen idee wanneer m'n nod zou zijn... Gezien de variatie van 25-31.... Even afwachten dus maar............... Pfffff... Heel verhaal... haha..!
Hahaha Mouserin, ik zag jou telkens al in de meekijkerslijst staan en heb al paar x op 't punt gestaan om je even uit te nodigen om mee te kletsen, maar daar ben je al! Welkom!
ik denk dat je mij bedoelt mouserin, ik zag je naam namelijk heel vaak staan onderin en dacht je ookal in een ander topic gezien te hebben waar ik klets daarom dacht ik misschien dat je een bekende was
Whaha..! Nee Rica, dat had ik niet eens door... Wel toeval dan inderdaad... Maar zag vanmorgen onderop mijn profiel dat Kira eens langs geweest was.... Haha.. Toen dacht ik: nu wordt het tijd om me ook even voor te stellen...
Welkom mouserin! Ik heb je geloof ik ook weleens onderaan zien staan! Succes met zwanger worden!! Volgens de chinese geslachtskalender krijgen ml en ik een meisje! Haha ben benieuwd! Ik heb er zelf nog niet zo'n gevoel bij. Bij het hele zwanger zijn nog niet zo. Komt vast wel na de eerste echo! Voelen jullie al wel echt iets bij je kindje/zwangerschap? Vraag me een beetje af of mijn gevoel wel normaal is? Het is ook zo vreemd voor de eerste keer zwanger zijn.
Haha we zijn niet nieuwschierig hoor Mouserin! @ Nouck; nee heb er ook nog geen gevoel bij hoor! Volgens mensen die al kindjes hebben komt dat ook vaak pas als je het zelf gaat voelen je moet het nu allemaal maar geloven tot dat er zit, zelfs met je eerste echo, je ziet het wel op een plaatje maar je voelt het niet.. Weird! Ik zeg ook elke dag even tegen mijn man; ik ben zwanger he?! In Juli hebben wij een kleintje in huis! Hihi alsof ie dat nog niet wist Ik wil eigenlijk een angelsound aan gaan schaffen, zodat ik zelf het hartje kan horen.. Lijkt me super! maar eerst even een goede echo dinsdag