Sept. 2012 starten met zwanger worden...!!

Discussie in 'Zwanger worden clubs' gestart door Bloem85, 22 aug 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Breeze

    Breeze Actief lid

    1 sep 2012
    250
    0
    0
    Kan nog! Ik hou me aan het verhaal van m'n zus vast iedere maand, testte 4 dagen ná nod :)

    Trusten
     
  2. lely27

    lely27 Niet meer actief

    Breeze jammer! Ik testte uiteindelijk ook pas 4 dagen voor nod heel licht positief

    Floor wat raar van je testen. Hoop dat een volgende test wel een mooi positief resultaat geeft

    Kikker jammer meid! Hoop dat je de kerst zonder rood doorkomt!

    Madeliefste wat ontzettend vervelend dat je je zo voelt! Ik hoop dat het goed is bij de volgende echo. Probeer je vast te houden aan de verhalen dat niet iedereen klachten heeft. Een zwangerschap is zo verschillend. het is al gezegd, hier hebben er niet 2 dezelfde klachten. Veel sterkte voor jou meis!

    Hier: gaat t goed. Ik heb dus wel klachten, maar ze zijn gelukkig maar kort van duur. Vraagje, herkent iemand de pijnlijke steekjes rond de eierstok?
    Morgen gaan we het dan eindelijk de ouders vertellen. Ik wil voor ml het boek "help ik heb mijn vrouw zwanger gemaakt" halen.. denk dat ik dan dat ga gebruiken als opstapje.. Goh ml heeft nog n leuk boek gekregen.. hihi

    Straks eerst t mezelf moeilijk maken.. ik ga naar dr kapper en ga daarvoor 1.5 uur bij mn moeder koffie drinken.. Pff moeilijk!

    Fijne dag allemaal!
     
  3. Breeze

    Breeze Actief lid

    1 sep 2012
    250
    0
    0
    Lely/Tilaena: met welke testen hebben jullie zo vroeg resultaat gehad? Van kruidvat of etos, en welke dan?
     
  4. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    11 sep 2012
    1.378
    81
    48
    zuid holland
    Ik heb 2 dagen voor nod getest met kruidvat plus test en kv 2v5. En 1 dag na nod met cb digitaal met indicator. Daarvoor met kv 2v5 getest maar dat was turen/wit. Dat was meer dat glansstreepje waar ze het over hebben.
     
  5. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    11 sep 2012
    1.378
    81
    48
    zuid holland
    De kv 2 v 5 duurde wel lang voor ze kleurde bij mij en ook bleven ze vrij licht.
     
  6. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    11 sep 2012
    1.378
    81
    48
    zuid holland
    Etos testpoint 2v5 schijnt stuk beter te zijn dan kv nu.
     
  7. Breeze

    Breeze Actief lid

    1 sep 2012
    250
    0
    0
    Ok dank je! Ik heb nu die dipsticks. Op zich prima denk ik, maar ze blijven zo wit, ik wil testen die roze worden ;)
     
  8. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    11 sep 2012
    1.378
    81
    48
    zuid holland
    Kan ik me voorstellen. Maar sommige vrouwen testen pas na nod posi. Dus het is voor iedereen verschillend. Gewoon afwachten en geen bloed......
     
  9. lely27

    lely27 Niet meer actief

    Ik had de gewone dipsticks van z&k en van de trekpleister de 2v5

    ik wilde niet met extra gevoelige testen omdat ik bang was voor vals positief..
     
  10. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    10 jul 2012
    1.715
    0
    36
    Ik had wel de gevoeligen van z&k en kreeg geen vals-positief streepje hoor :D
     
  11. Kikker85

    Kikker85 Bekend lid

    25 nov 2012
    825
    716
    93
    NULL
    NULL
    Ik heb vanmorgen die van testpoint 2v5 van etos gebruikt. Heb later de gebruiksaanwijzing er nog eens bijgepakt en daar in staat wel dat je ze kan gebruiken vanaf 1 dag na de gemiste periode. Zit er vandaag 1 dag voor. Heb dus eigenlijk 2 dagen te vroeg getest dus heb het nog niet helemaal opgegeven ;). Ga er ook niet meer van uit dat het wel raak is maar goed, eerst maar eens kijken of ik de kerst zonder rood doorkom inderdaad ;).
     
  12. tilaena

    tilaena Fanatiek lid

    11 sep 2012
    1.378
    81
    48
    zuid holland
    Spannend hoor. Ik duim voor jullie!!
     
  13. Floor32

    Floor32 Fanatiek lid

    18 sep 2012
    2.188
    150
    63
    Kikker irri he die glans streep! Vreselijk.

    Madeliefste hoe gaat het?

    Hier geen klachten eigenlijk lekker dagje geshopt in utrecht en nu weer in de trein naar huis. Natuurlijk vertraging. Auto kapot dus straks taxi van station naar dorp.
    Was het maar 28 en geen ongi haha
     
  14. Rica

    Rica VIP lid

    16 mei 2008
    7.521
    105
    63
    Vrouw
    Mama en meer
    Boven de ijssel
    Was even mijn computer aan het ordenen, en vond deze met 34 weken.... een mooi balletje hihi en toch was ik heel klein!!!!

    als ik dit zo zie wil ik weer!!! wij allemaal denk ik!!! naja wel gevuld met een baby en niet met oliebollen haha

    jammer dus geen roze testen!???
    morgen nog testers dan????
     
  15. Breeze

    Breeze Actief lid

    1 sep 2012
    250
    0
    0
    Thanks kiraa en lely. Spannend hè. Ik heb ook de gevoelige van z&k. Zo'n heel dun dipstickje met donkerblauw. Heb vanmiddag die van etos gekocht waar Tilaena het over had. Is geen eigen merk. Ik heb af en toe een beurs gevoel rond de baarmoeder en m'n liezen. Maarja kan ook aankomende ongi zijn. Heb vannacht wel gedroomd dat ik een positieve test in handen had, haha.

    Gaan er nog zwangeren leuk nieuws brengen aan familie tussen de kalkoen door?

    Je had wel slecht weer Floor om te shoppen. Ik vertrek morgen, ook dit weer :-/ dan maar lekker ergens binnen eten, kroegje en wat winkels!
     
  16. Breeze

    Breeze Actief lid

    1 sep 2012
    250
    0
    0
    Haha Rica, ik dacht al huhhh. :$ zeker mooie buik (toen voor jou een buikje) in dit stadium voor ons een BUIK! Daar gaan we voor!
     
  17. Floor32

    Floor32 Fanatiek lid

    18 sep 2012
    2.188
    150
    63
    Idd mooi was het niet, maar wel lekker kunnen shoppen. Heb een mooi vest kunnen vinden en roze kleurige ring armband ketting oorbellen. Ook nog kerst kado voor moeder en vriend, het was erg leuk!
     
  18. Breeze

    Breeze Actief lid

    1 sep 2012
    250
    0
    0
    Goede kleur sieraden, voorteken? ;)
     
  19. Floor32

    Floor32 Fanatiek lid

    18 sep 2012
    2.188
    150
    63
    Hahaha wie weet! Nog niet zo over na gedacht. Vind die kleur echt zo gaaf! Lucardi heeft mooie dingen van staal in die kleur
     
  20. Kiraa

    Kiraa Fanatiek lid

    10 jul 2012
    1.715
    0
    36
    Mooie buik Rica! Ik heb op het moment ook een flinke buik maar dat komt, denk ik, doordat ik veels te veel gedaan heb vandaag! Weer voor het eerst aan het werk maar er waren 2 collega's ziek dus kon 2 groepen op me eentje draaien! Bah! Kwamen er ook nog onverwachts vrijwilligers (pubers) langs die activiteiten wilden doen met de clienten (was mijn collega vergeten op te schrijven) dus ik had er bijna 3 clienten bij haha, verlegen meisjes en ik werk met laag niveau dus volgens mij vonden ze het maar doodeng! 1 meisje naast een client die je gewoon echt niet verstaat als je hem voor het eerst ziet.. En dat meisje maar; oh.. Ja.. Oh.. Aha.. Ik ging helemaal stuk :D Andere client boeren en scheten laten van de spanning, meisje dr naast zat echt zo :$ Haha dus die zijn gelijk goed in het diepe gegooid :D

    Ik heb echt superveel last van mijn onderrug en linkerbil! Nu al ruim 2 weken maar nu ik weer wat meer in beweging kom word het alleen maar pijnlijker! Kon vanavond wel huilen! We liepen in Amsterdam want hadden de ipad mini gekocht :D en toen nog dat rotstuk lopen naar de parkeergarage.. AUW AUW AUW.. Niet fijn! Nu een lekker warm bad en hopen dat het wat afzakt.. Wat kwaaltjes betreft heeft het me nog niet erg mee gezeten :S

    *EIND VAN KLAAGBERICHT :D*
     

Deel Deze Pagina