@sahi vrij zwemmen is hier duurder dan baby zwemmen. Voor baby zwemmen betaal ik om gerekend 4,60 per les voor vrijzwemmen 5,50. Na het baby zwemmen kun je ook nog gewoon vrij zwemmen. @sjoon Fijn dat het zo leuk was. Blijft toch bijzonder de eerste verjaardag. Lucas heeft vandaag een stukje chocolade gegeten en hij vond het toch lekker van wie zou hij dat nou hebben Hij weet echt goed duidelijk te maken wat hij wil hebben.
Hiep hiep hoera voor Elynn!!! Lolly: wij zwemmen niet zo vaak en t zwembad(je) waar we nu gingen is super goedkoop, dus vind het prima nu al bedacht dat we daar later de zwemlessen gaan doen.
Gefeliciteerd Elynn Babyzwemmen kost hier 3,50 ongeveer per les. En ook bij ons kan je daarna nog vrij zwemmen.l Hier een nachtpoeper. Rond 23.00, rond 2.00 en om 6.00 gepoept en dus wakker . Mama dus brak nu. Nog effe lekker in bed. Finn is met zijn papa al ontbijten. En hopeljjk komt hij daarna nog effe kroelen
Helpp! Ik kan me gewoon niet herinneren wanneer Fae gewoon eens niet ziek is geweest, sinds die roodvonk lijkt niets meer goed. Ze word om de 2 uur 3 kwartier/uur/3 uur wakker in de nacht en het begint me zwaar te breken. Gaat dan serieus alleen nog maar slapen met melk. Anders eten doet ze bijna niet behalve brood, paar hapjes fruit, paar hapjes groente, toetje helemaal. Serieus ik denk dat ze wel weer soms 4 flessen op een dag krijgt . Ze heeft pikzwarte plakpoep om de 2/3 en in de nacht word ze dus wakker van het hoesten denk ik. Ze heeft speciale neusspray van de dokter omdat ze al een maand zowat zaagt. Sinds die spray hoest ze wel maar dit lijkt aan haar huilen erna gewoon pijn te doen. Mag Fae een hoestdrank ? En wat te doen tegen die zwarte plakpoep ?
Ik zou de ha voor de klachten Fae. Zwarte ontlasting lijkt me niet goed. Voor de hoest kan de ha wat voorschrijven maar je kunt ook zelf even de apotheek om wat te halen. Lucas heeft z'n ogen ontdekt. Hij trekt elke keer aan bovenste ooglid. Vreemd kind.
Hha gekke lucas. Fmt, helaas weet ik het ook niet. Wat lolly zegt, even de ha bellen. Er is wel hoestdrank voor die kleintjes. Volgens mij van vsm??
He jakkes fmt, balen dat t niet lekker gaat. Zou voor de ontlasting zeker de dokter bellen, voor t hoesten heeft bisolvon hoestdrank voor kids van 1 tot 6 jaar. Maar wie weet heeft de huisarts daar ook iets beters voor. Lolly: gekke lucas Hier naar de psych geweest, heel verhelderend, wel wat werk aan de winkel. Maar ben vooral opgelucht.
@Fmt, ik zou wel even de dokter bellen, misschien is het wel een bijwerking van de neusspray die zwarte poep @lolly, gekke Lucas @Sahi, gelukkig is het meegevallen. Succes met het "werk" Hier klom Finn net ineens op de salontafel Das niet echt de bedoeling. Ook wil meneer zijn melk niet echt meer 's avonds dus ik denk dat we daar ook maar mee stoppen. Verder vandaag een beetje een dipdag. Precies 13 jaar geleden is een vriend van mij verongelukt. Toch ieder jaar wel een dag waarop ik daar wat meer bij stil sta.
Prutske, tjee, toch sterkte gewenst op zo'n dag. Is nooit leuk hoe lang het ook geleden is Fmt, had je de ha al gebeld?
Fmt, en je hebt Fae niet toevallig bosbessen als fruit gegeven? Dat geeft ook zwarte poep. Tibbe had het pas ook. Ik schrok er van en toen bleek dat we hem de dag ervoor een potje fruit met daarin bosbessen hadden gegeven.... Verder zou ik als je je zorgen maakt altijd de huisarts bellen. Er heerst wel veel op het moment. Tenminste...wij zijn al twee maanden verkouden hier. Het begint steeds weer opnieuw. Ik word er echt niet goed van! Wij gebruiken hoestdrank van vsm: Tussikind of zoiets. Ze hebben ook een kuurtje: nysikind. Daar zijn wij wel enthousiast over. De druppels zijn ook erg lekker. Ze worden hier allebei heel blij als ze het flesje zien haha. Haha Lucas . Sahi, mooi dat je je al een beetje opgelucht voelt na het gesprek met de psych. Ah Prustke, heb je ook zo'n klimgeit. Tibbe ook man we hebben het er maar druk mee. Gister was ie op de trip trap geklommen en stond een beetje Mara's potlodenblik te roeren dat midden op de eettafel stond. Niet te geloven...
He pruts, dat is naar, hoe lang t ook geleden is. Fmt: en, al gebeld? @klimgeiten: yanna kan er ook wat van, via t speelgoed op de bank of zelfs de vensterbank. Ze schuift t speelgoed gewoon naar de plek waar ze wil klimmen. En de tripp trapp in proberen te klimmenb. En ze is lang genoeg om dingen van de eettafel te plunderen. Ik heb mn handen er vol aan. Ze kan nu ook zelf de trap op. Wel handig als ze naar boven moet, niet handig als ik naar boven moet en zij niet. Want alleen beneden is ook niet heel handig... En de stoel is ook geen oppas meer, want ze gaat erin staan, dus dat is best gevaarlijk... Maar ik vind het vooral stoer wat ze allemaal durft, ihi
Even snel vanaf mijn telefoon : @princi Thx voor die tip ga vanmiddag even langs de apotheek en drogist. @lolly leuke avatar foto van pooh. @sahi dat staan in de stoel doet fae ook levensgevaarlijk inderdaad, hier kan fae in de box als ik naar boven moet maar verder op de grond is ook veilig.. fae lijkt op te knappen maar dat denk ik al 2 weken hehe.. @prutske moeilijk hoor een overlijden, ik heb in het verleden ook een hoop vrienden verloren, 2 door zelfmoord en 4 met een auto ongeluk.. @trouwen in januari ga ik op pad met mijn moeder voor een jurk, heb een hele mooie gezien, eerst wilde ik geen jurk maar goed straks krijg ik spijt dus toch maar wel.. verder gaan we proberen zo lowbudget budget te trouwen hahaha... morgen/vandaag de gemeente bellen of een speciale datum nog mogelijk is. De jurk is maar tot maart 2013 te krijgen.. spannend... hopelijk staat ie mooi..
fmt: gelukkig lijkt fae op te knappen. Al kan de nasleep lang duren bij die ukkies. ik vind het ook wel veilig voor Yanna op de grond, maar inmiddels schuift ze met speelgoed, zodat ze via dat speelgoed kan klimmen. Dus even snel iets pakken boven durf ik nog wel, maar mn haar doen, tandenpoetsen en omkleden duurt me net iets te lang. Ik denk niet dat ze zomaar haar nek breekt, maar het gevoel alleen al is eng zo leuk die trouwplannen!! hihi, ik krijg al heel de dag foto's van mn mannetje met zn nieuwe kapsel, hij zit me echt te teasen omdat ik vanavond vrij heb en ik ben bezig in 50 tinten, dus hij weet precies wat ie moet doen, whaha
Hehe ik snap niet wat iedereen zo bijzonder vind aan dat boek. Ik heb hem ook liggen maar hij ligt serieus weg te stoffen op de plank, bij hoofdstuk 4 had ik al 4 keer eenzelfde zin gelezen... En ik heb hier thuis een Mr Grey dat scheelt hahaha. Maar Sahi waarom neem je Y. niet mee naar boven dan ? Ik trek alle deuren boven dicht, traphekje dicht ze kan alleen maar in haar eigen slaapkamer komen en de douche. Dat is dan toch veel makkelijker ? Verder ja die trouwplannen hehe.. heb er echt zin in, geen idee hoe we de dag verder gaan inplannen en of het zelfs een hele dag word weten we niet ivm vriend zijn rug. Het is ook zijn dag en als hij pijn krijgt zou niet bepaald tof zijn. Spannend in ieder geval allemaal.
Oooh nog een laatste berichtje van mij ; op facebook bovenin de balk ff typen jongevadersopfacebook dan zie je een kleine club met allemaal vaders die het zwaar hebben met hun kroost. Vraag me af waar alle moeders zijn zo vroeg op de morgen lol... misschien wat voor jullie mannen om lid te worden.
Geen gek idee om dr mee naar bovenn te nemen. We kunnen boven niet alles afsluiten, maar wel de badkamer en de slaapkamer en daar sta ik me aan te kleden en dat soort dingen. Ze klimt wel de douchebak in, waardoor ze dus nat wordt, maar daar verzin ik wel wat op Haha, mijn vent heeft een hekel aan facebook, hij heeft wel een account, maar doet er echt niks aan. Hij vindt het alleen maar reclame en gelul, haha
Vandaag lekker vrij. Finn is bij oma gaan logeren. Zometeen kaarten proberen te scoren voor het ek allround schaatsen