Hier staat ook alles als zo zon weg is tegen elkaar open. Fmt, onze box staat op wieltjes en de box past door de openslaande deuren, dus die staat buiten.
We zullen het zien vrijdag. Ik ga er niet van uit dat hij het kiss syndroom heeft, maar voor de gemoedsrust toch fijn dat er even iemand naar kijkt die et verstand van heeft. Het is inderdaad behoorlijk warm. Noah ligt met lekker weer op een winter dekbed met kaken er op in de tuin. Als hij dan valt, valt hij zacht en het blijft lekker koel met een wit laken er op. vanmiddag moeten we naar de huisarts. Heb toch even gebeld want noah heeft sinds gister ochtend al koorts van 39,5 de zetpil werkt wel iets maar hij is duidelijk niet lekker en heeft een erg rood oor. Dus even laten controleren op oorontsteking.. Het is wat met dat warme weer!!! Wat en super mooie foto en een prachtig kindje. Leuk!!!
wij hebben zelf gras liggen en daar leg ik dan een deken of zo op. En anders zou ik het campingbedje lekker buiten zetten. Helaas moet ik nu werken anders zou ik het wel weten. Hopelijk blijft het weer zo.
@friesland sterkte bij de ha. Laat je nog even horen hoe het gegaan is? @gold hier nog geen kloppen, snel afkloppen, we hebben over horren voor de ramen dat scheelt echt enorm. Fabian komt niet mee naar de meeting. Ik denk niet dat ik hem daar een plezier mee doe en ik wil ook gezellig met jullie kunnen kletsen.
Lucas zit of in schommel of in de kinderstoel, kinderwagen en ik ga straks het campingbedje maar eens naar beneden halen dan kan hij daar lekker inliggen. Op het gras liggen vind hij helemaal niks dat is echt brullen maar dat vinden de meeste kinderen niet geweldig heb ik wel eens gehoord.
Ik laat het inderdaad wel even weten als ik weer terug ben van de huisarts.. @Lolly, ik moet even reageren hoor.. hahahahahhaha misschien dat ie niet in het gras wil omdat het zo kriebelt.. Hij zal er wel niks van snappen en het eng vinden misschien. Wat schattig.. haha
Ja wij hebben hier dus een vervelende kat die steeds op bezoek komt en in ons gras poept. Dus ja daar wil ik Fae nog niet in leggen aangezien ik eerst die kat moet wegjagen zodat ie daar niet meer gaat zitten. Openslaande tuindeuren staan op mijn verlanglijstje, net als nieuwe tafel en stoelen en een speelhoek voor Fae, nieuwe deuren, nieuwe lampen, nieuwe slaapkamer, nieuwe voortuin, kattenren voor onze poezen, nieuwe auto, nieuwe keuken voor kleine mensen en dan als laatste een bad. Maar de douche is nog vrij nieuw dus zonde om die als eerste aan te pakken. . Gelukkig wonen we hier de komende 30 jaar nog hahaha.. Thx voor de reactie's op mijn lieverdje. @friesland sterkte bij de HA, hopelijk voelt je kleine man zich snel weer wat beter. Mooie naam trouwens, ik weet niet of ik dat al gezegd had.
Hier gaat chiel ook niet mee naar de meeting. die mag lekker bij papa blijven... ik heb een groot picknick kleed van de hema, die heb ik gekocht toen chiel 1 was voor op vakantie. daar ligt elynn lekker op. daar zit een plastic laag onder, dus ideaal als de grond iets vochtig is. ook is het kleed iets gevuld. friesland: succes bij de ha Av: lekker makkelijk dat je zo de box naar buiten kunt rijden haha fmt: het verlanglijstje is niet heel erg lang van jou, maar het is wel een dure!
FmT, dank je wel.. Nee had je nog niet gezegd geloof ik.. Misschien ook wel dat ik het over het hoofd heb gezien. Zo'n kleed van de hema is wel handig zeg..!!! Dat dekbed dat wij gebruiken kan wel uitgewassen worden, maar onze wasmachine is daar te klein voor, dus doen mijn schoonouders dat. En het dekbed is niet echt makkelijk uit te kloppen omdat het zo groot is.. Het ging goed bij de huisarts. Gelukkig geen oorontsteking. Waarschijnlijk een virusje. Zijn lymfklieren waren iets opgezet. Als de koorts met een paar dagen niet gezakt is, moeten we even terug komen. Vanmiddag toch maar het badje opgezet. Ik twijfelde heel erg omdat ie niet lekker is, maar toch gedaan zodat hij ook wat afkoelt. wat een water pret zeg..!! Hij vond het geweldig. Hij ligt nu uitgeteld in bedje.. hihi
Friesland ziet er erg gezellig uit, hopelijk verdwijnt de koorts snel. Sjoon ja wat een lijst he, ik denk dat ik met 50.000 euro wel klaar ben hahaha.. Word nog lang sparen en dromen...
@fmt oh 50.000 euro maar @friesland wat een leuke foto's wat kan Noah al goed zitten. Lucas valt alle kanten op. wat een heerlijk weer vandaag he echt genieten. Net een kleine bui gehad hier en het rommelt wat in de verte. Koelt het even lekker af. Morgen met Lucas naar het cb toe. Ik verwacht er niet veel van.
Leuke foto Friesland, en wat Lolly zegt, wat zit hij al stevig! Dinand is een wiebel, die kan echt nog niet alleen in een badje zitten. Hier heeft het vanmiddag even flink geplensd en gewaaid voor het eten, Jarno had lekker de hele middag met water gespeeld in zn zwembad en in de tuin. Toen het begon te onweren heb ik hem binnen in bad gezet, kon de zonnebrandcreme weer afgespoeld worden FmT: flinke wensenlijst, wij willen ook nog wel eea gaan doen hoor (nieuwe tuin inc. schutting/keuken schilderen/vloeren van de jongenskamers vernieuwen/trapopgang schilderen/nieuwe vloerbedekking op de trap/boven alles schilderen) dus ook nog genoeg te sparen Komen over een paar weken wel door het hele huis nieuwe dupligordijnen (Plissegordijnen - Bece). Belde vandaag de woninginrichter dat als we een week of twee zouden wachten met bestellen dat we dan overal 25% korting opkregen, scheelt toch weer 500 euro. Dan wacht ik nog wel even
@Friesland, wat een leuke foto's. Hier morgen het badje ook maar eens opzetten. Vandaag gewerkt, kom ik bij mijn schoonouders om Finn op te halen. Het mijn man hem vanmorgen een spijkerbroek en een trui aangegeven. Lijkt me nogal warm. Dus alles uitgedaan en hem in zijn romper meegenomen. Is het bij jullie ook dat de kindjes minder willen eten( groenten en fruit) met dit weer? Nu lekker 2 dagen vrij en dan zaterdag weer werken. Zondag familiedag!
Prutske, hier merk ik er weinig van dat Fae minder eet dan normaal, ze is normaal ook niet een grote eter. Wij gaan morgen ook weer spetteren. Lekker genieten van je vrije dagen @duckertje welk eettentje is lekker en gezellig (beetje betaalbaar) in Willemstad. Ik wil toch aankomende week een keer daar heen terrasje pikken. F is hier wel 2 uur aan het draaien en woelen geweest in haar bedje, eerst met slaapzak en dekentje + rompertje, daarna alleen in slaapzak met romper. Toen geprobeerd zonder slaapzak en alleen dekentje, nou ik stopte haar in en mevrouw keek boos en bromde naar me . Ze trapte de deken weg en ja toen was het wel duidelijk, slapen alleen in een rompertje.
@gejanne ja gordijnen is niet misselijk, laat het net zo zijn dat wij dijken van ramen hebben hehe... Het komt wel goed hier, ik hecht niet zo heel veel waarde aan spullen als je maar gelukkig bent. Jullie huis is wel heel mooi (net uit een boekje) van wat ik heb kunnen spieken via foto's. Ook de lamp is stoer .
Prutske: ai, dat is wel heel warm idd, ach, mannen hebben er over het algemeen toch iets minder gevoel bij En nee, Dinand eet en drinkt net zo goed als anders. FmT: ik ben wel iemand die alles spik en span wil hebben Ja, de lamp is wel gaaf geworden he, ben er wel blij mee! Valt wel mee verder hoor, zo mooi is het ook weer niet Maar wel gezellig vind ik zelf! Zal eens kijken of ik nog foto's van de behangetjes e.d. heb, zal ze ff posten hier! Maar geluk is het belangrijkste, dan is de rest maar bijzaak!!! Ach, kleine F. had het gewoon veel te warm Grappig dat ze dan ook al hun eigen mening kunnen duidelijk maken!!
@eten dan zal hij de witlof wel gewoon niet lekker hebben gevonden. En strenge mama als ik ben vond ik niet dat hij twee keer yoghurt hoefde te krijgen. Hij had dat namelijk s middags als tussendoortje al gekregen. @slapen, dat doet onze kleine man altijd goed! zelfs nu met de hitte, wel wat eerder wakker helaas. Ach ja dan heb ik tenminste wat aan mijn vrije dagen.
Oooh nou slapen is hier een drama, ik heb gewoon nu al hoofdpijn en de dag is pas net begonnen. Fae heeft net wel 1.5 uur gehuild, ze heeft snikkend der fruithapje op. Gelukkig slaapt ze nu. Vanmiddag wandel ik even naar het dorp met haar. Als we terugkomen lekker in het badje.. Morgen ga ik lekker voor mezelf kleding shoppen. Ik pas dus in werkelijk niets meer van mijn zomerkleding hehe.. Dik propje geworden hier haha..