September 2006 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Allahinkulu, 25 sep 2006.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Hihi ik krijg ook altijd de schuld....leuk he die mannen....volgens mij lijken ze aardig op elkaar. Het kan hier altijd flink knallen in huis, maar das ook altijd maar eventjes. Daarna zijn we weer alles vergeten. Ik ben allleen langer een stijfkop en dan gaat René grapjes maken omdat hij dan allang niet meer boos is. En op een gegeven moment kan ik dan mijn lach niet meer inhouden (hoe hard ik het ook probeer).

    Ja Mir, ik heb eindelijk mijn site maar eens bijgewerkt. Ik kreeg een berichtje van Lynn van Juud, dat kerst al voorbij was :oops:

    Lynn heeft trouwens een nieuw wippertje, met allerlei speeltjes er aan en een trilstand.....ze moet poepen van die trilstand (al 2x gebeurd, sinds gisteren)
     
  2. Mir1976

    Mir1976 Fanatiek lid

    28 jan 2006
    2.696
    0
    0
    haha ze moet poepen van de trilstand? ?
    haha geef Tijn zo'n ding! 8)
     
  3. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Hihi van fisher-price....bij de Bart Shit
     
  4. Mir1976

    Mir1976 Fanatiek lid

    28 jan 2006
    2.696
    0
    0
    bij de bart shit :D :D
    poepgaaf man, die ga ik halen :D
     
  5. Mir1976

    Mir1976 Fanatiek lid

    28 jan 2006
    2.696
    0
    0
    euhh...duur?
     
  6. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    ja eigenlijk best wel....49 euro
     
  7. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Ik moet dit eigenlijk niet opschrijven (dat is de goden verzoeken), maar Lynn slaapt al vanaf 12.45 uur :D
     
  8. Mir1976

    Mir1976 Fanatiek lid

    28 jan 2006
    2.696
    0
    0
    wowww dat is lang... hihi... is ze al wakker?
    Tijn slaapt ook weer.. pfieeuuw...
    Zullen ze het afgesproken hebben? 8)
     
  9. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Ja vast een date in dromenland :D

    Slaapt nog steeds....
     
  10. Mir1976

    Mir1976 Fanatiek lid

    28 jan 2006
    2.696
    0
    0
    :D :D
     
  11. juudje

    juudje Fanatiek lid

    7 mrt 2006
    1.854
    0
    0
    helmond
    lynn niet. die is wakker
     
  12. juudje

    juudje Fanatiek lid

    7 mrt 2006
    1.854
    0
    0
    helmond
    poepduur voor n wipstoel.

    hebben net mijn nieuwe eethoek gebracht. ben blij. hij is mooi
     
  13. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Er moet toch iemand wakker zijn van de haasjes he?

    Zeker poepduur voor een wipstoel....maar vond m zo leuk :D En Lynn gelukkig ook (zou ook wat zijn als zij m niks aan vond)
     
  14. Mir1976

    Mir1976 Fanatiek lid

    28 jan 2006
    2.696
    0
    0
    alles voor je beeb he :D

    Leuk Juud, een nieuwe eethoek! Bij je ouders besteld? Ziet het er mooi uit? We zullen het binnenkort zien he!
     
  15. Mir1976

    Mir1976 Fanatiek lid

    28 jan 2006
    2.696
    0
    0
    haha Tijn jongen word es wakker hihi....
    Ik wil lekker buiten wandelen! :D
    Heeeeerlijk weer!
    Is het bij jullie nog zo mistig chacha?
     
  16. chacha

    chacha Fanatiek lid

    20 jan 2006
    4.918
    0
    0
    Geluid uit de beebkamer..... :D toch nog mooi een uur en 3 kwartier.... :D
     
  17. juudje

    juudje Fanatiek lid

    7 mrt 2006
    1.854
    0
    0
    helmond
    Hier is het ook maar mistig. Jekkie. En helemaal geen wandel weer. Ijspegelweer. Lynn is niet in haar hum vandaag. Ze moet me zien, anders is ze boos. Lekker knuffelen dan maar.

    Jeej, goed gedaan Lynn.
     
  18. Mir1976

    Mir1976 Fanatiek lid

    28 jan 2006
    2.696
    0
    0
    ohww het is hier heerlijk zon! gek he dat het zo verschilt dan!
    Tijneman slaapt nog steeds :confused: T is werkelijk waar niet te geloven. Ben zelfs daarnet even gaan spieken of hij het nog wel deed... hehe...
    Nou lekker toch. Ik zit nu aan mn scriptie te werken goed he..
    He.. wat doe ik hier eigenlijk....hihi
     
  19. PaddyKira

    PaddyKira Bekend lid

    28 sep 2006
    984
    0
    0
    NH
    He he hier ligt er eindelijk ook eentje in dromenland..

    Pff ik moet dit even van mij afschrijven. De oudste had net weer een uitbarsting. Het begint echt helemaal nergens over maar hij wordt dan zo driftig en het enige wat ie dan kan is schreeuwen en krijsen. Het erge is dat Seán dan ook begint dus dan heb ik er twee. Dus ik Tim naar zijn kamer getild en hij ging daar echt helemaal over de rooie. Stampvoeten, gillen, krijsen echt alles en dat 30 minuten lang. Niks kan 'm dan bedaren als ie zo is. Uiteindlijk heb ik maar zijn speentje en knuffel gegeven en toen is ie in slaap gevallen. Ik zit dan echt helemaal te trillen. Pff ik weet dat het bij de peuterpubertijd hoort maar god wat is dat erg om je eigen kindje zo te zien..

    Hier trouwens heerlijk weer!
     
  20. Mir1976

    Mir1976 Fanatiek lid

    28 jan 2006
    2.696
    0
    0
    aiii kira... wat een driftkikkertje... Ja dat hebben peuters ook he... en dan heb jij nog een klein ventje erbij...
    Lastig soms! Zo brullen en zo lang!
    wat zat hem dan dwars? Was hij ergens boos over, mocht hij iets niet hebben? Of kwam het zomaar ineens?
    Tim zit de laatste paar dagen ook snachts te spoken niet?
    Pff... sterkte meis! Zwaar hoor zo! Ik hoop dat Tim vrolijker wakker wordt. Ja.. je kunt op deze leeftijd natuurlijk nog niet echt goed communiceren met hem he... tenminste... hij kan nog niet alles duidelijk maken toch.... hoe oud is Tim precies?

    Tijn is wakker... Ooovveral snot... agosh en benauwd.. dus de verkoudheid is niet over en wordt weer erger...
    Toch zon neuspompje misschien halen, kan dat gewoon bij de drogist trouwens?
    na zn vieruur fles ga ik maar wandelen. Eerst maar dat smerige spul tegen spruw in zn snuffertje stoppen :( Het is al over eigenlijk, maar toch nog even doorgaan.

    doeidoei
     

Deel Deze Pagina