Hij doet van alles Kira, websites. folders, flashdingen, noem maar op. Denk dat ik zo mn bedje in ga. Hoorde hem al weer huilen. Leg ik hem lekker tegen me aan zodat hij een beetje rustiger wordt. Hoop echt dat die tanden allemaal een beetje snel doorkomen nu en dat hij er dan effies van af is. Even rust voor t mannetje zou wel fijn zijn wat dat betreft. Missschien slaapt hij daarom overdag nog wel zoveel, omdat de nacht niet rustgevend genoeg is ofzo. Naja ik duik mn bedje in Trusten lieve meisjes! Ezzie als ik je niet meer spreek goede vlucht terug meis!
Oh ja Ezzie was het leuk in Cairns? Ben je nog naar Fitzroy geweest? Wanneer vliegen jullie ook alweer terug? En las ik nou dat ook Marno loopt?
Pinguin je ligt nu waarschijnlijk al in bed maar als je terug komt van vakantie kun je misschien eens proberen om hem bijv. 5 dagen achter elkaar eens minder overdag te laten slapen en kijken of dat effect heeft? Ik weet het anders ook niet.. want het klinkt echt wanhopig voor jullie. He ben ik hier Remy aan het worden?
hoi Kira Ik was er ook nog! Moet jij niet ontzettend gaan slapen? hihi.. bijkomen van de vlucht... ik ga mijn bedje opzoeken. Welterusten!
nee hoor ben er nog...heb alleen niet veel te kletsen...dat krijg je he...2 dagen thuis, Lynn amper gezien. Ik weet niet eens wat ik gedroomd heb. Pinguin die tip van Kira is het proberen waard.
Nou we lagen gisternacht om 3:30 in ons bed maar mochten van de boys tot kwart voor elf uitslapen dus ik heb redelijk veel energie . Er begint nu een enge film op net 5 maar ik ben een angsthaas en denk maar niet dat ik ga kijken..
Nou ik duik ook mijn bedje in....tis koud. Ben benieuwd of Lynn het nog koud krijgt gezien zij echt niet onder een dekentje blijft liggen... Trusten meiden, En Kira, lekker die film kijken hoor...tis toch allemaal niet echt.
hai meiden, wat een hoop geschreven! lees niet alles bij, geniet nog ff van mn tijd met mn mam's. Was heerlijk in cairns, wat is het daar mooi. (ben niet naar fitzroy geweest paddy) gesnorkeld op de barrier reef, en in een trein en skyrail gezeten. Marno heeft het super gedaan met oma, zo makkelijk, alles goed en even gezellig,.. heeft ons geeneens gemist. Hij loopt nu echt,... stapt het hele huis door. kruipen is er bijna niet meer bij, zo leuk om te zien. Nog wel steeds wiebelig maar is eigenlijk nog niet gevallen. Ik geniet nog even van mn laatste hele dag hier, morgen gaan we weer terug. Vliegen om 15 uur australische tijd,. Als het goed is heb ik de terug weg wel babybedjes. Fijn! Tot dan!
Ezzie goede terugvlucht gewenst! Wat is de tijd omgevlogen zeg! Kira angsthaasje...had ik niet van jou verwacht Hier een lekkere nacht gehad. 1x wakker...weer om de speen. En toen tot 07.45. Lekker hoor. Vanmorgen samen ontbeten met papa's croissantjes. Gezellig. Ik heb gisteravond eens gekeken wat Lynn nou doet in bed. Tja slapen...duh...Maar ik zag dat ze in haar slaap haar speentje zoekt..zie je dat handje overal voelen. Heb gisteravond snel de speen binnen bereik gelegd. Maar ja als ze hem dus niet kan vinden wordt ze denk ik wakker. Wat was het koud he vanmorgen?
Ik vind het nog steeds koud chacha! Lekker zo'n nacht meis! Hier niet helaas. Weer veel wakker. Dan maar tussen ons in. Toen opeens een half uur lang buikkrampen en schreeuwen. Daarna tot 7 uur doorgeslapen. Na zijn flesje zat hij tot dik op zijn rug onder de poep. Kira ik kan ook niet zo goed tegen enge filmen. Krijg ik nachtmerries van. Erg he. Het lijkt erop dat Quinn de slaap echt nodig heeft. Als ik hem sávonds naar bed breng is hij echt op en slaapt hij direct in. Heb hem al regelmatig slaapjes laten overslaan maar dat heeft helaas geen effect op zijn nachtrust. Ik ga wat doen hier. Fijne dag!
Herstel: Wat is het koud he? Je hebt helemaal gelijk Pinguin...het is nog steeds koud. Klinkt alsof hij echt ergens last van heeft. Is zijn ontlasting wel normaal? En moet hij veel persen of krijgt hij het er gemakkelijk uit. (sorrie voor de detailvragen zo vroeg op de ochtend)
goedemorgen! chacha, ik heb wel 4 spenen in zn bedje liggen. Tijn zoekt ook altijd naar zn speen in zn slaap. Ik denk dat hij ze nu wel goed kan vinden want vaak heeft hij in zn slaap al gewisseld van speen. Als ik naar bed ga zie ik meestal een andere speen in zn mond en sochtends weer n andere.. misschien tip? Ik denk eigenlijk ook dat Quinn echt ergens last van heeft. Misschien toch een ontsteking in zn darmpjes ofzo? Omdat hij van die scheten laat en daarvan zo moet huilen? Of toch iets met zn eten? Ik ga met Tijn douchen en daarna lui doen.. wie komt er hier even afwassen? doehoeg, fijne dag iedereen!
Mir ik wil Mien de afwasmachien wel even sturen hoor. Goede tip Mir, ga vanmiddag gelijk even spenen inslaan (ik heb er wel genoeg, 1 in de auto, 1 aan de wandelwagen, 1 op het kdv, 1 in bed) Maar kan geen kwaad om er een aantal in bed te leggen. Thnx Lekker lui doen vandaag? Heerlijk. Ik ga zo even naar mijn ouders en vanmiddag even naar de wijkkermis hier met Lynn (en René als ie wakker is)
geen vaatwasser Mir? Chacha het stinkt enorm, maar dan ook echt enorm en het is heel smeuiig. lijkt niet alsof hij moeite heeft het eruit te krijgen. Ik weet wel zeker dat hij echt ergens last van heeft en zijn invasie aan tandjes is misschien wel de reden. Als het na de vakantie nog zo is maar weer naar de huisarts gaan. Bij het cb suggereerde ze al dat een keer op bezoek bij een kinderarts misschien ook geen kwaad kon. Overdag heeft hij alleen nergens last van. Is hij hartstikke vrolijk. Gek toch. Hij loopt al dagen te zwaaien en dagdag te roepen. (dada!) zo cute. Steven is thuis van het hardlopen dus zo de laatste spulletjes maar eens kopen.
ja irritant he.. geen vaatwasser.... die zat er niet in toen we het huis kochten.. maar we hebben er ook nog steeds geen ingezet.. we praten er soms dagelijks over.. vooral als het afwastijd is haha... maar conclusie is dat ik hier nog steeds met mn borsteltje sta te zwaaien Dat zn poep zo stinkt is idd wel de oorzaak van doorkomende tandjes? Ik hoop dat het echt snel over is, anders is een kinderarts misschien ook een goed idee ja. Vervelend hoor, maar ja, hij is overdag wel gelukkig... Nou ja, in iedergeval veel succes met de laatste spulletjes kopen... morgen heeeerlijk op vakantie, lekker genieten!
Kira; leuk dat je er weer bent! Pinguin; alvast ene hele fijne vakantie! Hopelijk slapt quin daar lekker door. Heb nog geen foto van m'n haar; komt eraan!
Pinguin, als je er straks niet meer bent: EEN HELE FIJNE VAKANTIE! heel veel plezier, heel veel zon, strand en zee... en vooral lekker genieten! Ik heb hier de oplossing voor Tijn zn voetjes... alle slofjes die ik probeer werken niet... maar die koude vloer hier zit me toch dwars, vooral nu het steeds kouder wordt. Toevallig loop ik hier de schoenenwinkel in en zie ik van die Falkesokken. Die heb ik ook ooit eens gekocht voor mezelf met antislip, een soort slof. Die hebben ze dus ook in heel kleine maatjes. Tijn heeft ze aan en ze gaan niet uit en hij heeft geen koude voetjes meer Ik doe ze over zn sokken heen, lekker warm! Ik ga Tijn zo naar bed brengen! doei doei!