Niek en stefan gefeliciteerd met de verjaardagen. Geniet ervan. Lynn heeft dat ook hoor met broeken. Ze heeft ze nodig voor de lengte. Zakken zo van haar billen af. Lynn heeft geen taille. Rokjes heeft ze nog maat 62/68. Lynn zit nu ome willem te kijken. Helemaal in trance om dat stomme programma. Lekkere rakkers!. Fijn dat Lynn en Tijn zo goed slapen. Lynn slaapt ook nog steeds goed. Kan er niks slechts over vertellen. Ze begint de laatste paar dagen heel hard te schreeuwen. En als ik reageer gaat ze juist harder schreeuwen. Dus ik laat haar maar even en dan houdt ze vanzelf op. Gekke griet. Ik ga zo boodschappen doen. Moet ook weer gebeuren. Ben alleen niet zo lekker. Misschien friep in mijn hoofd?
haaalllloooo niek en stefan, van harte gefeliciteerd! nou juud, ga je ook al ziek worden. dat gegil en geschreeuw... dimphy kan er ook wat van. dimphy heeft wat uitslag op haar rug en buik....?... waarschijnlijk door een nieuwe pyama. hoop dat het snel weg gaat, het jeukt haar heel erg. ze slaapt nog steeds...maar ben ik al wakker , droom zo veel. komt denk ik door de zwangerschap hoeveel tandjes hebben de kindjes nu allemaal? dimphy zit nog steeds op 4. vind het wel erg langzaam gaan bij haar.. fijne dag allemaal
Niek; gefeliciteerd voor ullie allebei! Nikki heeft 6 tandjes nu. Volgens mij zie ik er onder wel weer 2 komen; haar tandvlees wordt wit. Maar echt hard gaat het hier dus ook niet.
ben er weer meiden! gister om 5.30 geland, hele dag beetje bezig geweest om niet in slaap te vallen,. vannacht zelf niet goed geslapen, marno 2 keer wakker geweest, prima dus! reis goed verlopen, marno weinig geslapen maar alsnog vrolijk, super baby! moet nu weer gaan, moet al werken! bah.
Ezzie fijn dat de reis zo goed is verlopen. Marno is echt een makkelijk kind he? Heerlijk. En nu al weer aan het werk, gets en dat met een jetlag. Werk ze en fijn dat je er weer bent. Niek en Stefan van harte gefeliciteerd! Juud...friep? nieuwe ziekte? Nee hopen dat je niet ziek wordt!. En Lynn heeft ook van die gilmomenten, dat doet ze wanneer ze me uitdaagd en pakkertje wil doen. Mamsie, lekker dat Dimphy zo lang uitslaapt. Hier was het vanmorgen half 9 toen ik wakker schrok. Lynn was ook nog onder zeil. Lynn heeft alle 8 snijtanden, een hoektand en een kies (en mogelijk nog meer...rode wangen, uitslag van het zeveren, mag niet in haar mondje kijken) Ga vanmiddag naar de kapper, mijn kuif ziet eruit of ie ontploft is
Ja chacha, das nieuw nederlandse taal. Friep. Haha Lynn is ook oppertand. In totaal 10. 8 snijtandjes en 2 kiesjes. Hier ook mogelijk meer in aantocht. Met de flinke koorts van vorige week en de rode wang en zever. Ezzie fijn dat je er weer bent. Meteen alweer werken. Bahbah. Hoop dat je het volhoudt.
Juudje voel je je al wat beter? Hopelijk zet de friep niet door. Ik ben geloof ik niet zo'n oplettende moeder vandaag en ben mijn kind lichtelijk aan het vergiftigen Vanmorgen heeft ze de restjes koffie uit mijn koffiekopje opgedronken toen ik in de keuken bezig was. Vanmiddag was ik de boodschappen aan het uitpakken en had ze brood te pakken...happen...en slik...een stuk plastic En Lynn is onaangepast vandaag...als ik wat verbied zet ze het keihard op een gillen....hmm een goede dag. Ik ga naar de kapper. Doegie
meiden, allemaal bedankt voor de felicitaties! mamsie: Deborah heeft ook nog steeds 4 tandjes en er zit nog niets aan te komen.. chacha: hoe was het bij de kapper? nog iets speciaals gedaan? ezzie: welkom terug, vervelend dat je al moest werken
Hallo ! Na een erg druk weekend met ons ensemble genieten wij nu eindelijk van de herfstvakantie ! Heerlijk een weekje vrij ! Alles gaat goed, alleen heeft Thijs veel last van tandjes. Gelukkig slaapt hij wel redelijk goed. Hij heeft wat last van diaree en grijpt steeds naar zijn mondje, vaak huilend. Nu ook weer. Ik moet weer er van door ! Groetjes, Nikki F
Niek nog proficiat voor jullie beiden! Hier ook nog steeds 'maar' 8 (oh nee 7 ) tanden. De eerste 8 waren er echt heel snel maar de rest laat op zich wachten. Wel heel veel symptomen dus hopelijk gaan ze nu echt binnenkort doorbreken. Ik heb het gevoel dat ze allemaal tegelijk komen. Hier nog steeds beroerde nachten. Ik snap er niets van. Gisternacht is manlief de hele nacht bij hem geweest en vannacht is het mijn beurt. Overdag slaapt ie ook niet meer dan 40 minuten. Hij wordt dan huilend en moe wakker maar verder slapen doet ie ook niet. Gelukkig is ie overdag verder niet chagrijnig dus dat scheelt. Chacha ach het gaat ook razendsnel. Seán doet alsof ie koffie lekker vindt maar als ie dan zgn een slokje mag nemen zegt ie 'ach' , lacht en draait zijn hoofd weg. Kreeg ze veel plastic naar binnen? Nikki geniet lekker van de herfstvakantie. Juud hopelijk voel je je snel weer beter. Zijn er trouwens nog beebs bij het CB geweest? Volgens mij moeten wij over 2 weken voor de BMR. Volgens mij is ie ook weer gegroeid want hij heeft nu maatje 86/92 en broekmaat 80/86. Ezzie welcome back!
Zooo ben weer kortgewiekt...beetje asymmetrisch kapsel, met in de nek korter (nee geen kippekont) en dan bij de kaak weer langer. NikkiF geniet van je vakantie. En sterkte met de doorkomende tandjes. Ach ja die arme Seán met zijn verloren tandje...echt sneu hoor. En geen beste nachten? Wat raar weer. Misschien toch ergens last van? Tja Lynn zal echt de koffie op drinken...gekke smaak heeft dat kind (of het is gewoon interessant doen) Plastic was zo groot als een kwartje...ik zag haar kauwen maar toen ik het er net uit wilde halen was het "slik". Nou ja het zou er wel via de natuurlijke weg er uit komen toch?
Chacha hoe gaat het eigenlijk met het slaan? Is er al vooruitgang? Euh geen idee of plastic er weer in zijn geheel aan de andere kant uitkomt. Zou het niet smelten ofzo?
Lijkt me toch niet dat het smelt? Zo warm is ze toch niet van binnen? Slaan doet ze helaas nog steeds, maar ze luistert wel als wij haar corrigeren (ze vergeet het alleen weer zo snel ze slaat haar babypop trouwens ook, om haar daarna weer te knuffelen)
Ik weet niet, ik dacht misschien lichaamstemperatuur in combinatie met maagzuren? Ik heb geen flauw idee. Van zo'n klein stukje zal ze vast niet ziek worden. Verstikkingsgevaar is volgens mij de grootste zorg met plastic. Misschien weet iemand hier meer van. Seán is erg zuinig met zijn kusjes maar vandaag gaf ie zijn jongere neefje echt zo'n lief kusje en ook zijn grote broer krijgt heerlijke natte kusjes. Echt zo schattig. Het bijten in mijn kleding doet ie sinds de vakantie ook nauwelijks meer. Misschien is ie het vergeten.
hallo, lekker een schoon maak dagje gehad vandaag. niet dat we er lang plezier van hebben, dimphy smeert alles weer lekker vol. chacha, klinkt als een leuk kapsel. het zal er best wel weer van zelf uitkomen en anders misschien even na vragen bij de huisarts. nikkif, fijne herfst vakantie. hopelijk zetten de tandjes snel door. niek, dus deborah heeft er ook nog maar 4. zie hier ook nog niks in aantocht. ezzie, welkom terug. meteen weer aan het werk , de dag goed door gekomen? dimphy slaapt en eet weer goed. het sprongetje is voorbij, gelukkig. we zijn nu ook druk bezig met de babykamer. gister hebben we een commode gekocht... we hebben nu zo ongeveer alles en het eerste behang zit erop. dit weekend gaat mijn vader verder met behangen en zeil leggen. van mijn schoonzusje een zak met kleren gekregen, echt zo VEEL! dus dat hebben we ook genoeg... fijne avond
hihi chacha en paddy, smelten? moest er wel even om lachen, zag het echt zo voor me. mijn broer heeft ooit een plastic muntje opgegeten en ik weet nog dat mijn ouders elke keer in het toilet stonden en na lang wachten het muntje eruit kwam. ik word zo misselijk van het verhaal van de bijenkorf dat meisje was net zo oud als onze kinderen en ze heeft haar eerst naar beneden gegooid en toen haar zelf en nu hoor je dat zij het waarschijnlijk gaat redden. een meisje van 23 jaar, hoe haal je het in je hoofd
Oh ik was eigenlijk in de veronderstelling dat het een stukje van het broodzakje was? Hard plastic zal volgens mij niet smelten . Ja ik word ook helemaal naar van dat verhaal in de Bijenkorf. Volgens mij moet je behoorlijk geesteziek zijn om dat te doen.
Nou volgens mij kan het niet echt kwaad, denk ik. Ik wacht wel af...ben niet van plan om de hele luier uit te pluizen...En ze heeft ook wel andere rare dingen gegeten (bladeren, zand) Niek, gets dat verhaal wordt steeds naarder...brrr ik moet er niet te veel bij nadenken. Mamsie hier ook altijd weinig plezier van een schoon huis. Zucht...ik heb het opgegeven. Leuk om weer zo met het kamertje bezig te zijn. Over sprongetjes gesproken... is 55 weken het laatste sprongetje? Ik geloof er namelijk geen bal van...Lynn wil alleen maar bij mij zijn, continu op schoot even knuffelen en dan weer spelen...en na 5 minuten hetzelfde verhaal. Wel heel lief