aww Juud dat is lief! Volgens mij zou het het best leuk vinden met jouw Lynnie te spelen! Vanacht een goede nacht gehad. Hoorde hem voor het eerst pas om 5 uur vanacht en toen was hij ook echt wakker. Om half 6 een flesje gemaakt en doorgeslapen tot 9.15! Was ik ook wel blij mee. HAd het niet verwacht omdat hij gisterenavond erg jengelig was en flinke scheten aan het laten. Doe hem maar 1 slaapje vandaag. Bleh Kira Sean ook weer aan het spoken he. En zoals Mir al zei door die nachten keldert onze weerstand snel. (bij mij wel in ieder geval) Ik weet niet meer wie het vroeg, maar voor kapotte billetjes gebruik ik meestal bepanthen. Vind het beter dan sudo. Quinn mocht vanacht zn schoen zetten haha. Had bij de AH kleine nijntjesboekjes gekocht(1.99) echte aanrader! en een telefoon van fisherprice. Hij vond het geweldig (of ik ) Hoe is het nu met Tijn Mir? en jouw weekend ook weer lekker begonnen? Wat mij betreft zou half 11 /11 uur beter zijn maar dan kom ik misschien wat later. Ik ga effe een fotootje van Quinn zn schoentjes zoeken, zal ik die plaatsen. later!
hallo meiden, hier vanmorgen iemand om kwart over 5 wakker en slapen daarna? nee hoor! ze ligt nu wel, omdat we ook hebben gezwommen. Heb ik een keer vrij... ga snel strijken, voordat ze wakker wordt, tot later!
Mamsie gelukkig dat de griep wegtrekt! En dat pijn in je banden kan best wel van het vele tillen zijn. Pukkie wat sneu dat de billen van Melle zo kapot zijn. Hier gebruik ik ook sudocreme of bepanthen. Beiden bevalt goed. En hier hetzelfde gedoe rond het koken. Lynn wil zien wat we doen en wil op het aanrecht zitten. Dat kan natuurlijk niet altijd met de hete pannen, dus hier ook gejengel en gerij tegen je been. Ik zet de tv aan voor afleiding. Volgens mij heeft de gang nog weinig zin...ik denk niet dat ze er veel van zullen leren op deze leeftijd. Succes morgen bij het CB Ezzie hoe voel je je? Al wat beter? Juudje Jean al weer terug? En nee ik wil geen hond Pinguin Quinn weer lekker uitgeslapen! En leuke schoenjtes! Niek wat een vroegte bij jullie! Lynn wilde weer geen brood....begint al te huilen als ik het neerzet Wel fruit gegeten en goed gedronken, maar dat vult de maag ook niet. Twijfel of ik iets vervangends moet gaan geven....
krijgt ze kiesjes chacha? Ik voel bij Quinn zijn 4e kiesje zitten en hij wilde ook nauwelijks brood of fles.
Hallo september mama's, Het is al heeeeeeeeeel lang geleden dat ik een berichtje heb geplaatst Vind het leuk om jullie verhalen te lezen. Heb hier een ziek ukkie. Hij heeft vorige week maandag zijn 14 maanden prikje gehad (die met BMR erin) en is sinds zaterdag koortsig. Hoe lang mag dat eigenlijk duren? Voor hij net in bed ging had ie 39,2 dus er maar weer een zetpilletje ingestopt. Heeft vanmorgen 3 uur geslapen en vanmiddag ook nog eens 3, is heel hangerig en wil de hele tijd bij mama zijn. Succes met de zieke ukkies en hopelijk heeft iemand een reactie op mijn vraag over de koorts. -x- Qwizzle & Silvester.
oooh Qwizzle ik weet het niet precies, maar volgens mij is het 4/5 dagen en dan zou ik in ieder geval even contact opnemen met de huisarts. Sterkte! Hier ook een mannetje dat weer koorts begint te krijgen. Helaas helaas. Vandaag begonnen met de druppels dus misschien heeft het daar ook wel iets mee te maken. Wat is het hier trouwens rustig vandaag. Ben met Quinn vanmiddag naar de buurvrouw geweest. Daar waren 5 kindjes aan het spelen tussen de 3 en 8 jaar oud en meneertje deed heerlijk mee. Toen ze allemaal vers fruit gingen eten at hij heerlijk mee. Waarom doet hij er thuis dan zo moeilijk over? fijne avond meiden
Qwizzle zeggen dat je na 3 dagen hoge koorts (40 graden) met de HA contact op moet nemen. Maar in dit geval weet ik het niet zo. Persoonlijk vind ik het wel lang duren met je zoontje als hij al die tijd koorts heeft. Pinguin Lynn heeft dat ook....op het kdv eet ze vers fruit gewoon in stukken....thuis gooit ze het weg Quinn ook weer koorts? Zou dat kunnen door die druppels? Of misschien toch weer last van de oren?
Ik voel bij Quinn echt een kies zitten, maar nog niets door en hij kwijlt er weer flink op los. Zo erg dat ze hem op het kdv van de week andere kleerjtes hebben aangedaan. Hij zit ook steeds aan die kant op zn vingertjes te knauwen. Ik zie hem niet aan zn oren trekken en zo en hoop dat het door de tandjes komt. Hij wilde ook gewoon gaan liggen. Zal het even meoten aanzien. Hoop dat de medicijnen om zn weerstand wat op te krikken gauw aanslaan.
Thanxx meiden, ik ga morgen maar eens bellen. Het is gelukkig niet zo dat Sil 40 graden koorts heeft.... hij zit rond de 39, 39.5
Dat zei ik ook tegen mn huisarts Qwizzle en die zei toen van het is WEL koorts. Succes meis hopelijk knapt hij snel weer op!
Nou we zijn bij het cb geweest hoor ze groeit goed ze weegt nu 10750gram en is 80cm lang verder was de arts helemaal tevreden over dr de 2 spuitjes gezet was eventjes gillen maar toen het klaar was weer helemaal vrolijk en nu maar afwachten of ze ziekjes word Binnen heb ik ook Melle dr slofjes aan maar idd voor buiten moet ik schoentjes hebben ga morgenavond ff kijken en gelijk eventjes naar de Hema op alles 15% korting komt weer mooi uit ze moet voortaan truitjes mt 86 hebben alles word tekort dus ga ik ff wat inslaan als Melle op bed ligt en papa is thuis
hoi! Ik heb even nog niet teruggelezen... " Tijn is nog steeds ziek, maar nu verder wel redelijk vrolijk. Hij heeft alleen nu al 3,5 dag bijna niet gegeten. Drinken gaat redelijk. Na het spugen is nu de diaree begonnen. Hij poept nu zelfs water, mosterdkleurig... Gisternacht heb ik om 1 uur Tijn onder de douche gezet. Het zat zelfs in zn haar.. hoe dat kan? Wanneer is het verstandig om even naar de ha te gaan? Hij heeft nu al wel een stuk of 4 diaree/waterige luiers gehad vandaag... Kan hij er wel tegen drinken? Of zou ik gewoon ORS geven? Hij slaapt echt heel veel, gisteren 2x 2.5 uur en vanmorgen ook al weer 2,5 uur. Ik lees vanavond weer even alles bij. groetjes!
Mir ik zou nu de huisarts nog even bellen en advies vragen. Kan nooit kwaad meis! Sterkte! Hier ook nog een kindje met koorts, flink aan de jengel en al 2 tukkies gedaan. Nu ligt hij in de fatboy naar de tubbies te kijken. Mooie cijfertejs pukkie. Hoop dat je kindje niet ziek wordt van de prikjes. Om me heen wordt er steeds meer afgeraden de bmr nu te geven. Ik twijfel enorm. Ik ga weer verder hier. Ben in etappes aan het poetsen
Je hebt gelijk pinguin, even de huisarts bellen voor de zekerheid! Maar.. die is weer niet te bereiken, pas om half 4.. Is dat trouwens normaal dat een huisarts zo vaak het antwoordapparaat aan heeft staan? Maandagmiddag zijn ze sowieso gesloten en smiddags van 12 uur tot half 2 niet bereikbaar en smiddags is de praktijk maar tot 16 uur te bereiken. Dat is toch gek voor een huisarts of niet? Die moet toch door de week op werkdagen gewoon volop bereikbaar zijn? Tijn ligt nu weer te slapen. Hij is wel slapjes en zoveel wil hij nu ook niet drinken.. jek, Quinn ook koorts? Is het toch doorgezet? Ik zou ook nog geen bmr geven nu hoor! Je ziet hoe ziek Dimphy ervan was omdat ze al ziek was... Ik ga ook nu even de rotzooi opruimen. Als Tijn wakker is wil hij alleen maar op schoot hangen (is echt een zeldzaamheid...) tot later!
Mir ik zou ORS aanbieden. Hopelijk drinkt ie het. Hij heeft het waarschijnlijk gewoon in zijn haar gesmeerd altijd leuk voor moeders. Succes met de zieke kindjes. Wij zijn net naar het CB geweest voor de BMR en MenC. Hij was echt heel boos op de VK maar na 5 minuten was ie alweer vrolijk.
dank je wel Kira, ik ga hem straks als hij wakker is ORS geven. Ja getver... ik had het ook aan mn armen zitten.. ale: iewuuwww lekkere details he? En dat midden in de nacht. Tijn vond het wel prima en was uitermate vrolijk... Had Seán zn prikjes ook beide in de arm? Volgens mij is dat veel gevoeliger, logisch dat ie zo boos werd! Hopelijk heeft hij er komende week geen last van. Ik twijfel trouwens hier of dit ziek-zijn van de prikken komt. Volgens mij is het een buikvirus, dat heerst geloof ik. Nou ja, ik hoop dat hij snel weer de oude is.
Jullie kindjes ook al aan de diarree a la water Hier sinds we van het cb komen ook al 2 keer dus word weer veel wassen maar het is hier nog maar 1 dag hopelijk blijft t niet te lang hier want ze verliezen zoveel vocht he