Ezzie en Pinguin welke flessen en speen gebruiken jullie? Ikzelf zat te denken aan de Avent flessen met speen 2. Ga vanmiddag proberen te kolven en dan kijken of Seán uit de fles wil drinken. Ik zal ook een pak Friso kopen, is ook wel handig voor noodgevallen. Seán kwam trouwens pas om 6:00! Weer een record. Helaas had hij zijn hele slaapzakje onder gepoept dus hij moest van top tot worden schoongemaakt. Toen werd de oudste ook nog eens wakker dus het was een vroege start van de dag voor mijn man want Seán die heeft toen nog tot 9:15 bij mij geslapen . Ik heb Seán net naar bed gebracht en die ging zowaar zonder huilen slapen ! Normaal gesproken dan protesteert ie en wil ie eventjes 5 minuten huilen, dan ga ik er heen, kalmeer 'm en dan is ie meestal vertrokken. Dit is echt de eerste keer dat ie overdag zonder protest gaat slapen. Long may it last. Ik ga maar snel wat kerstkaarten schrijven. Ja we zijn weer lekker laat dit jaar!
jee wat is het rustig!....... paddykira; gaaf zeg die canvas doeken, erg mooi,. ik gebruik avent flessen met speen 2,.. geloof dat ie al naar 3 mag maar drinkt nog goed uit deze dus hou het hier ff bij. hey,.. 6 uur! gaat steeds beter! vraagje over het kolven, voor ik naar mn werk ga neem ik spullen gesterriliseerd mee, maar op mn werk kolv ik twee keer,. zou ik voor de tweede keer alles ook weer in de magnetron sterillesator (moeilijk woord hihi) moeten doen of is alleen afspoelen voldoende?
@ kira ik gebruik de grote flessen van difrax, de brede flessen omdat de spenen het meest overeenkomen met de borst geloof ik. Ik heb al eens een ander flesje geprobeerd, maar dat weigerde hij. Mij bevallen ze heel goed. Fijn dat Sean pas om 6;00 kwam. Ik zou het om 23 uur voeden nog ff proberen vol te houden. @ Ezzie volgens mij hoef je maar 1 x per dag te sterriliseren, dus goed afspoelen en nog een keer gebruiken lijkt mij geen probleem. Ikzelf doe ook alles na iedere beurt in de sterrrilisator, maar als ik op pad ga neem ik deze echt niet mee ofzo. Hier ook nog iemand die nog geen kerstkaart gemaakt of geschreven heeft. Komt morgen of overmorgen wel, als manlief hem gemaakt heeft Zouden kerstinkopen gaan doen, maar het regent zo! Hopelijk morgen beter weer.
Waar is iedereen? Lynn heeft gisteren haar tweede hapje gehad, weer peer. Nu vond ze het niet lekker...... Vandaag worteltjes en ze was boos toen het op was. Ik heb haar 1/4 potje gegeven. Jummie jummie. Nu laatste fles.
juudje; die lynn,.. nu luste ze geen peer,. hihi,. geef je het gewoon uit zo'n olvarit potje of doe je alles vers? mijn man is al de hele dag aan het werk dus verveel me beetje,. net met marno in het grote bad geweest,. legde hem bloot in een handdoek in zijn kleine badje en zo had ik mn handen vrij om mezelf uit te kleden enzo,. toen konden we samen in het bad stappen,.. weer groot feest natuurlijk,. spetteren heen,.. weer terug gelegd in zijn badje zodat ik mezelf kon afdrogen en toen was hij aan de beurt, zo ging dat eigenlijk best goed,. misschien ook wel handig voor als ik wil douchen en ik ben alleen met hem,. hij ligt nu lekker op bed, helemaal uitgeteld,...
Hallo, tis duidelijk weekend hier.... Gekke meid hoor die Lynn, nu opeens geen peer lusten....Grappig dat ze het zo goed doet op potjes. Ik ben van plan om het vanaf 4 maand te proberen (eerst rijstebloem en dan langzaam opbouwen, of de KA moet toch aan een allergie denken, dan wacht ik nog ff) Wat een gedoe in je eenjte he Ezzie, je merkt vanzelf wel wat makkelijk gaat. Ik steriliseer alles 1x per dag, maar ik word daar wel wat lakser in merk ik, soms doe ik het 1x in per 2 dagen (heb het dan over flesjes) FIjn Ezzie, dat het kolven zo goed gaat, ik heb ook in week 1 al gekolfd, omdat Lynn gefrustreerd was geraakt door de borst (het lukte haar niet om de tepel te pakken dus we moesten vingervoeden) Daarna met behulp van tepelhoedjes ging het goed, maar door het gebruik van die hoedjes is mijn BV toen teruggelopen. Vind het nu soms nog jammer. Dus lekker genieten van die BV! Toen ik stopte met BV, ben ik over gegaan op avent flessen, ze pikte het direct. Ik heb eventjes op speen 1 gezeten, maar ben toen over gegaan op speen 2, maar dat ging veel te hard. Nu gebruik ik de Bfreefles met avent speen 3 (maar dan met volledige comfort, anders gaat het echt te snel) Mamsie fijn dat het beter gaat met je rug! Heb je fijn gewinkeld? Waar ben je in Duitsland geweest? Marline: Kan me voorstellen dat je zenuwachtig bent voor de ingreep. Ze is nog zo'n ukkepuk. En het lijkt mij ook idd raar als ze er opeens anders uitziet. Maar daar zul je ook weer snel genoeg aan wennen! Pinguin en Paddy: hier ook nog geen kerstkaarten, heb m net gemaakt via hema.nl Ik kan het pas over 4 werkdagen ophalen, dus ben erg laat dit jaar. Ik ben al wat bijgekomen van gisteren, het zat me echt niet lekker gister. Ik vind Lynn zo mini tussen al die grotere beebs. En toen ik haar zag zitten met dat witte bekkie, brak even mijn hart. Ezzie je hebt gelijk, het is een momentopname en het is eigenlijk heel goed gegaan. En ik ben nog steeds van mening dat het goed is voor kinderen, dat ze zich goed kunnen ontwikkelen op deze manier. Het liefst had ik haar vanaf een maand of 7 naar het kdv laten gaan. Paddy ik heb op een medisch kinderdagverblijf gewerkt, nu niet meer... Daar kwamen kinderen vanaf 3 jaar. Ik ben er nog steeds niet helemaal uit, aan de ene kant vind ik mezelf een zeur en stel ik me aan, aan de andere kant het is wel mijn gevoel.... Vrijdag gaat Lynn er gewoon weer heen, als het dan niet minder is, maar erger, ga ik kijken naar mogelijkheden voor ouderschapsverlof. Wij hadden gisteravond de cv-ketel kapot En natuurlijk die stomme bedrijven wilden niet helpen....gelukkig stond er vanmorgen een monteur aan de deur en hebben we het nu weer lekker warm. Lynn is erg vrolijk vandaag, ze brabbelt aan een stuk door....het ontroerd me nog steeds, kan d'r dan wel helemaal platknuffelen. Oh en mijn baas stond gister aan de deur met een kerstpakket....wat aardig dat ze zo aan mij denken....Nu is het wachten op de eindejaarsuitkering (die is meer dan welkom)
@chacha, eindejaarsuitkering is altijd leuk. Ik denk dat ik geen kerstpakket krijg dit jaar, alhoewel ik wel tot 1 sept in dienst ben geweest. Maar wel leuk van je baas dat ie hem persoonlijk langs komt brengen. Het is niet zo dat ze een heel potjes krijgt. Ze krijgt echt maar een paar lepeltjes. Straks met de wortel was het ff wennen, is warm, maar daarna ging het niet snel genoeg. Ze begon zelfs te miemelen als ik niet opschoot, haha. Lynn zit al een tijdje op rijstebloem. In het begin echt maar 1/2 lepeltje (van de friso maat schepje) en nu al bijna 3. Jummie jummie. Sterilliseren? wat is dat? haha, ik doe het 1 tot 2 keer per week. Gelukkig dat je al een beetje bent bijgekomen. Kijk het nog een paar keer aan! Moedergevoelens hè! Brrr, koud hoor, cv ketel kapot. @Niek, Lynn is drie en een halve maand. Eigenlijk mag ik pas over 2 weken beginnen, maar ze was zo op haar handen aan het sabbelen dat ik het gewoon geprobeerd heb. Als ze het nou niks zou vinden, zou ik het over 2 weken weer proberen. De worteltjes van vandaag vond ze geweldig. Aan de fruit potjes zit toch een zurig smaakje, dat was gisteren wel te merken, haha. @Ezzie, ik ben eerst begonnen met potjes. Als ze daar goed op reageert ga ik het zelf maken. Scheelt veel euro's. Ik wil ook zo graag met Lynn samen in bad, maar ben er een beetje bang voor. Misschien moet ik het gewoon proberen. Dan is zondag daar een goede dag voor. Morgen proberen. Lynn ligt alweer in bed. Ze kan zo lachen. Is echt heel leuk om te zien. Word dan ook blij. Ga nog even x factor kijken en dan naar bed. Tot morgen. @Mir, waar ben je? Hoe was je dagje weg? Rotterdam was het hè?
hallo, wat is het hier rustig. pinguin. wat lief dat duimpje. heb lekker gewinkeld. kleertjes voor dimphy gekocht. we zijn in bochelt geweest. mamsie
chacha; jammer dat jouw bv terug liep,.. je bent echt geen zeur hoor,. tis toch je gevoel,.. en zo'n klein muppie tussen grotere kids is ook een vervelend gezicht,.. weet niet hoe ik straks reageer als ik marno zo zie zitten! denk als ze ouder zijn dat het al een stuk makkelijker zou zijn,. zou fijn zijn als je verlof op kan nemen,.. heerlijk he, als ze zo vrolijk zijn,. smelt ik ook . oh leuk,. kerst pakketten. die van mij staat ook klaar, kan ik maandag meenemen,. juudje; idd gewoon proberen in bad,. ik zag er ook tegenop, zo'n gehannes,. maar hey, je ziet het, ging hartsikke goed,. en het is zo leuk! oh, x factor is weer begonnen!
Juudje: de instelling waar ik werk is erg sociaal....m'n baas ging ook direct Lynn troosten en met haar rond hopsen, zo grappig om te zien. Collega's bellen ook regelmatig, zo leuk altijd....word ik 10 x doorverbonden naar weer een andere collega... Eindejaarsuitkering is zeker fijn, mijn banksaldo raakt nu echt de bodem, dure maand he.... Vind eigenlijk wel dat je recht hebt op een kerstpakket... Lynn is duidelijk toe aan die hapjes, leuk hoor! Ik ga maandag naar de KA en als ze echt denken aan reflux ga ik het ook hebben over vastere voeding (dat schijnen ze aan te raden bij reflux, komt minder snel omhoog) Ezzie, ik vond het ook jammer, het leverde uiteindelijk ook zoveel stress op, dat ik echt moest denken of ik wel constant met voeden bezig wilde zijn (vaker aanleggen en afkolven) Heb een weekend nagedacht over het besluit en uiteindelijk voor de fles gekozen. Het is een goede keuze geweest, er kwam rust in de tent. Maar had gewoon graag gewild dat het gewoon goed was gegaan.... En wat betreft het kdv, ik ga het echt nog proberen....misschien moet ik er doorheen....en anders gaan we wat regelen. Ik weet wel: ik oordeel nooit meer over andere moeders (ik dacht er namelijk tijdens mijn zwangerschap zo gemakkelijk over) Oh en maandag gaat mijn spiraal erin.....brrrr. Moet ik weer eens met de benen wijd Mijn moeder past op Lynn, vond het geen slim idee om haar hier getuige van te laten zijn Trouwens dat ding is duur. 130 euro Maar is wel gelijk 5 jaar bescherming en de verzekering vergoedt het (als ik de factuur maar opstuur, moet ik niet vergeten) Ja Mir waar ben je? je word gemist hier! En heb Gulay ook niet meer gezien bij de sept.mama's....wel bij andere forumonderdelen... Juudje gewoon proberen dat bad! Het zal vast wel ff klungelen zijn in je eentje, maar je vind vast wel een fijne manier.... Mamsie, is alles goed gegaan met Dimphy bij andere oma? Fijn dat je het gezellig hebt gehad!
Haha leuk die fruithapjes. Bij Tim maakte ik het altijd zelf. Dan ging ik 1 keer in de week bijv. de peren en appels klaar maken. Het invriezen deed ik in ijsblokjes vormen. Is heel makkelijk want dan kan je bijv. 2 blokjes peer bij het ontbijt geven en 2 blokjes 's avonds. Zo deed ik dat ook met groente en aardappels. Ezzie trouwens goed idee van dat badje als je alleen bent. Ik wilde vanmiddag gaan kolven maar dat kon niet want Seán wilde alweer drinken en dan ben ik bang dat ik niet genoeg voor de voeding heb. Hoe en wanneer zijn jullie begonnen met een voorraadje aanleggen? Raken je borsten dan niet in de war? Ik zat te denken om morgenochtend na of tussen zijn voedingen dan maar aan de slag te gaan.
@paddykira: ik kan niet in een keer genoeg afkolven, dus toen ik begon met een voorraad aanleggen kreeg ze 1 flesje kv er voor in de plaats per dag. @chacha: sterkte maandag, wil je even zeggen wat je er van vond. Ik twijfel nog steeds: spiraal of wachten totdat ik met bv gestopt ben en zolang condooms..
hallo! Ik leef nog, alleen een beetje beroerd... Niet zo lekker, nu gaat het wel weer een beetje! Gister leuke dag gehad. Maar toen was ik ook al niet zo lekker.. Vandaag weer niet.. en chagarijnig.. brr... Verder belde ik mijn vader vandaag. bart en ik zouden eigenlijk morgen naar mijn oma gaan, ze woont in een verzorgingstehuis. En ik wilde vragen of ze er morgen zou zijn of dat ze bij mijn oom was. T is namelijk een end rijden dus ik ging even checken hoe of wat. Toen zei hij dat ze was gevallen en haar heup heeft gebroken Erg hoor.. ze is al heel slecht ter been en snapt het allemaal ook niet meer zo.. ze is zo broos en ielig... dus dit is echt niet goed! Mijn vader is er nu heen. Misschien dat wij morgen gaan... He joh.. ik vind het echt erg... word je weer op de feiten gedrukt dat je familie echt ouder wordt en op een gegeven moment is het op.... Hoop dat mijn oma er een beetje bovenop komt.. maar.. ik weet het niet... ze is al zwak... Ga zo naar bed. Tijn doet het nog steeds goed! Gisteren helemaal. Toen heb ik hem helemaal niet gehoord en vanmorgen om half 8 moest ik hem wakker maken. Hij was nog ver weg... het duurde even voordat hij mij toelachte Nu net even een paar keer wakker... dan kijkt hij mij aan, doe ik zn tut in zn mond en vallen zn oogjes weer dicht zooo lief! Heb even vluchtig alle berichtjes gelezen! Geweldig, juud. Ik heb ook je filmpje gezien! Ik kijk er ook naar uit om Tijn zn eerste hapje te geven! Chacha, vervelend zo'n rot gevoel bij het kdv. Hoop dat het een eenmalig gevoel was... en anders is het echt verstandig andere opties te bekijken! Ik moet er ook niet aan denken om mijn kind met tegenzin ergens achter te laten. En ik denk dat als je dat doet, dat je dan echt even achter je oren moet krabben en andere mogelijkheden moet gaan zoeken. Oh.. en die spiraal.. spannend! En.. 130 euro? knetters zo duur... ik ga eens kijken of mijn verzekering dat wel vergoedt. Ik twijfel nog tussen pil en spiraal. Kira, handig zo die fruithapjes zelf maken en invriezen! Dat wil ik ook wel gaan doen! Mm.. vraag nog wel tips als ik bezig ga experimenteren zo ik ga naar bedje...mn hoofd barst Morgen ben ik hopelijk weer de oude! Oh.. en Tijn gilt ook een beetje houdt weer op en begint weer.... ga maar even zn tut in zn mond doen... ik hoop niet dat dat vannacht doorgaat eigenlijk... maar ja dan mag bart hihi.. trusten xx
chacha; haha, nee, ik zal ook nooit meer oordelen over andere moeders, deed dat ook,. maar nu voel je zelf hoe het is,.. paddy; da's slim ja dat invriezen,. scheelt een hoop onnodig weggooien denk! ik kolv sochtends voor ik hem de borst geef, dan zit er zoveel in dat ik ook nog genoeg voor hem heb,. nou hoef ik ook niet zo'n grote voorraad aan te leggen,.. scheelt ook wel,. mir; wat zielig van je oma,.zo'n vrouwtje moet al met zoveel kwaaltjes lopen en dan ook nog eens dr heup,.bah,.. die van mij heeft ook van die zwakke heupen,. is ze al heel oud? vanmorgen na de borst in bed poepte marno z'n broek vol,. ff verschonen dacht ik,.. nou het zat gewoon tot aan zn nek ja! hoe krijgt ie het voor elkaar! was dus ff bezig met schoonmaken! hihi.
hoi, @ezzie. dat is even lekker wakker worden @mir. veel beterschap voor je oma. @paddykira. goeie tip, om fruit dan in te vriezen. wilde het ook zelf gaan maken. had daar nog niet aan gedacht @chacha. bij om a ging alles goed. ze past wel vaker op. succes maandag fijne dag allemaal. liefs mamsie
@Ezzie, Zoooo goedemorgen mama, kijk eens wat ik heb gedaan @Mir Heeej, daar ben je weer. Wat heb je? Griep? Heb je gewinkeld in A'dam? Wat zielig zeg voor je oma! Hoe oud is ze? Hoop dat ze er weer bovenop komt. Erg fijn dat Tijn het zo goed doet op de 4 flessen. Je merkt dan gewoon dat ie er aan toe was hè? Wanneer ga je het eerste hapje geven? Lynn was zo aan het sabbelen op haar handen en smak geluidjes aan het maken. Ik heb het gewoon geprobeerd. Trek me niks aan van het CB. Vroeger mocht dit ook al met 3 maanden. @Paddy, kun je me vertellen hoe je het doet met vers fruit? Lynn krijgt nu nog maar zo weinig. Uitprobeerfase. Een potje mag maar 48 uur bewaard worden. Tis niet leeg na 3 keer. Wat bedoel je met ijsblokjes? @Chacha, ik vind ook dat ik er wel recht op heb. Maar dat zal wel niet. Ze zijn ook niet een keer langs geweest toen ik in het ziekenhuis lag. Toen ze op kraamvisite kwamen, was de eerste vraag of ik al had nagedacht wanneer ik weer wilde beginnen! Waarom hebben ze mijn contract niet verlengd dan? Van al mijn collega's heb ik niks gehoord! Maandag spiraal. Spannend. Wil je geen tweede dan? @Ezzie, ik ga het straks proberen, denk ik! Vannacht heeft lynneke geslapen tot 4.40u. Ben daarna 3 keer mijn uit gemoeten voor het fiepje. Toen werd ze om 7.00u wakker. Erg netjes dus. We gaan weer vooruit. Ze heeft geen last van de bijvoeding. Geen buikpijn ofzo. Gelukkig maar! Heb gisteren dawn of the dead opgenomen. Horrorfilm. Ga nu even kijken.
nee hoor haha k schrok vanmorgen om 10 uur wakker van huh k heb der nog nie gehoord ging k kijken op der kamer ligt mevrouw nog lekker te snurken vanaf gisteravond 0.00 haha k haalde der uit valt ze weer in slaap op me arm tot dat k ging verschonen werd ze wakker haha wat een lkker ding ook he nou kunnen wij ook verse fruithapjes maken we hebben een staafmixer gekocht hoe ontdooi je de fruitblokjes dan ben wel beniewd het is lekker weer hier k zal youame zo s in bad doen en strax lekker ff wandelen ohja hier nog 1 laat metr kerstkaarten moet ze nog schrijven