Niek, gewoon www.datumprikker.nl. Dan kan je inloggen. Ik wist mijn wachtwoord ook niet meer, maar dat wordt dan naar je gemaild. Maar je had t toch al ingevuld?
Volgens mij moet je dat dan gelijk kunnen zien Niek! Juud heel veel sterkte meid! Dikke knuffels voor je! Mir, Quinn zn lieffie lijkt ook óp' hem te zijn hahahaha! Ze loopt constant met hem te knuffelen en te doen. Ach het is zo lief die twee! Ze is wel wat oud voor hem Goh ezzie dan was je wel heeeeeeeeeeel dichtbij mij! Ik ga mn meisje zo wakker maken. jaja eindelijk slaapt ze n keer 's avonds of in ieder geval een gedeelte van de avond, moet ik dr gaan wakker maken voor een voeding. trusten meiden
Sterkte juudje,... ha, pinquin, woon je daar ook khad ff moeten zwaaien zeker! Mooi hoor daar. Doen we de eerste date met de meeste stemmen? Ga ff verschonen hier, fffff wat een stank, en dan beweert ie nog niet klaar te zijn...
hahhahaha ja ezzie zwaaien was goed geweest! Hier ook een mannetje dat net "klaar"is. Rook hem van een afstand al! Lijkt mij goed de eerste datum. Vooralsnog lijkt dat de 21e maart te zijn. Mooi begin van de Lente
ik voel me zoooooo stom, ik werk notabene in een dierenkliniek, maar heb nu pas gezien dat een van mijn konijnen met veel te lange ondertanden loopt en dus niet meer goed kan eten. en ik wordt zelf altijd zo boos als mensen zeggen dat ze door bijvoorbeeld een bevalling hun dier niet in de gaten hebben gehouden en nu heb ik het zelf ook, zo suf! vanmorgen werd Jordy pas om half 7 wakker en heeft zich weer keurig gedragen in het zwembad.
Hoi meiden, We zijn weer thuis. Was schrikken zeg. Erg heftig deze keer. 3 nachten ziekenhuis,ik ben brak. Ga ff dutje doen met Lynn. Later meer.
Hello! Juud wat fijn dat jij en Lynn weer lekekr thuis zijn. Pff meid je krijgt een boel voor je kiezen op het moment. Dikke knuffel voor je! Chacha hoe is het nu meis? Wanneer weet je meer inzake de behandeling van Mila? Volgens mij heeft veel ziek zijn van kindjes erg veel met amandelen te maken. Hoop voor Lynn dat het na het knippen echt beter wordt! Mir misschien moet jij Met Tijn ook eens naar de KNO?! Misschienw rodt hijd aarom steeds ziek?! Vandaag met mn popje naar het cb geweest. Precies 6 kilo! Het vermoeden bestaat dat ze toch ook koemelkallergie heeft. Dit omdat ze veel spuugt, veel darmkrampen, veel huilen en dr huidje is ook een beetje eczemerig. Op aanraden van hun moet ik even pepti gaan gebruiken en kijken of ze dan beter in dr vel zit. Anders naar de kinderarts want het zou ook een vorm van reflux kunnen zijn. Lekker.. juist nu Quinnetje de gewone melkproducten begint te eten. Chacah moest Lynn toen erg wennen aan gewone melkproducten? Was haar ontlasting anders? Ik ga de rommel ruimen hier. Kindjes slapen allebei! Oh vanmorgen leuke bakkaboekleertjes gekocht. 3 shirtjes voor 7 Euro! laterz
Ha meiden, Even snel een berichtje. Ik heb de datumprikker gekregen maar nog niet ingevuld. Maar, 21 maart kan ik ook! Dus prima! Wat fijn Juud dat jullie weer thuis zijn! Dikke knuf voor jullie hoor. Het zit jullie niet mee zeg! Verder lees ik later bij. Moet weer weg, meiden ophalen.
Jeetje juudje...das ook wat meid! Hopen dat Lynnie snel opknapt. Was het een virus? Ze is wel veel benauwd he? Ik hoop dat het echt gaat werken met die amandelen Pinguin je meisje is mooi gegroeid. Het is toch niet te hopen dat ze KMA heeft, maar de klachten lijken verdacht veel op die van Lynn. Die spuugde ook zo en had ook zo veel krampen. Hoop dat het met de juiste voeding te verhelpen is! Lynn moest toen wel wennen hoor aan de gewone melkproducten. Haar ontlasting is een hele tijd een brij geweest (terwijl ze juist ook een periode van lactulose heeft gehad) Met mij gaat het iets beter. Gister uit eten geweest en vandaag de hele dag op cursus. Afleiding helpt me om mezelf niet gek te maken. Had weer een hele slechte nacht gehad door Mila en wilde het etentje gister afzeggen. Maar René is 's middags eerder thuis gekomen zodat ik even kon bijslapen en 's avonds genoeg energie had. Lief he? Nog 1,5 week en dan naar de orthopeed. Dan weten we meer wat ze gaan doen.
Dat is heel lief chacha! Fijn dat je er even uit bent geweest! Pff we zagen op tv een kindje in tractie. Ik liep gelijk vol. Daarna een kindje datonder narcose ging, zit Steven met dikke tranen in zn ogen! Hij was echt effies van de kaart. Hij vond het heel naar Quinn onder narcose te zien gaan. lekker hormonaal zooitje hier! Pff weer een flinke huilavond van Anaïs achter de rug. Zo erg dat Steven nog de pepti is gaan halen om 9 uur 's avonds! Hopelijk wordt het nu beter want het leek wel of het met de dag erger werd Niet echt leuk want we gaanz aterdagavond uit eten en weet niet of ik d'r zo wel achter wil laten. Ik ga mn bedje in meiden. xxx Narcissen fijn dat je ook de 21e kan. Als Juud ook kan hebben we een date
Goedemorgen, Zal even mijn verhaaltjetypen. Zondagnog lekkerop rak geweest, niks aan de hand. Zondag avondbegon ze wat te hoesten, dus ik dacht, geef haar maar ventolin. De hele nacht ben ik in touw geweest. Laten puffen, uitje op de kamer. Kindjes horen 's nachts niet te hoesten.(zegt de ka) Maandag lekker opgestaan. Beloofd dat we naar Lars zouden gaan. Dus ik zet Lynn in de auto en die krijgt een aanval, die liep paars aan. Dus de ha gebeld, met de vraag of hij mij terug kon bellen. Lars even gezien, daar belde de ha. Ik zeg, wil je haar zien of kan ik meteen naar het ziekenhuis om te vernevelen. Hij zegt, bel de ka even en vraag of je meteen terecht kan. Zo gezegd zo gedaan, mochten meteen langskomen op de eerste hulp. Daar werkt een jongen, die mij toendertijd naar de verloskamer heeft gebracht. Hij vraagt: is ze benauwd? Ja, dat zijn wij. 2 minuten wachten in de wachtkamer(lynn begint meteen te spelen) en naar binnen. Binnen 2 min werd ze al verneveld. Ka erbij, bedje klaargemaakt en naar de afdeling. Het erge van alles is, is dat lynn nooit van harte ziek is. Die gaat maar door en door en door. Ze oogt niet ziek. Dacht een nachtje ziekehuis, dat overleven we wel. Elk uur is ze verneveld, maar het nadeel was/is, daar werd ze hyper actief van,dus die heeft als een stuiterbal over de gang gebutst. 's Nachts om 4 uur werd ze wakker, MAMA, lynn is wakker! Haha. "s nachts hebben ze om de 2 uur verneveld. Dus elke 2 uur moest ze wakker worden. Ik ook natuurlijk. Woensdag dacht ik naar huis te mogen,maar mooi niet hoor. En lynn butste vrolijk verder. Echt meiden,dit wasniet normaal. Zo hyper. Werd er gestoord van. Op een gegeven moment niet meer verneveld, maar op de pufjes verder. Woensdagnacht maar 1 keer wakker gemaakt voor het pufje en nu moet ik om de 4-6uur puffen met haar. Als dit weer meer als 6 keer p/d is, moeten we terug komen,staat haar bedje nog steeds klaar. Gisteren ook afspraak anesthesist. Hij wil haar niet helpen als ze zo ziek is. Nou moeten we woensdag terug en als ze dan beter is, wordt ze donderdag geopereerd. Even in het kort het jaar 2009 voor mij: van 2 jan tot 5 feb vliegen vliegen vliegen. Oma ziekenhuis. 5 feb oma naar huis, jeej. Schoonzusje erin, baby geboren, weer naar het ziekenhuis. Baby kijken-->donderdag. Gelukkig iedereen uit het ziekenhuis. Afspraak gemaakt met kno arts, neus amandelen eruit. Dagopname, snel thuis. Lynn bednkt om van te voren maar weer even ziek te worden en 4 dagen in het zieknhuis te gaan liggen. Ik kan geen zieknhuis meer zien Als we langs het ziekenhuis rijden zegt Lynn, jeej, zijn er! Meiden sorry,maar ik kan er de 21e niet bij zijn. Werken. Ik zal de datum prikker eens in gaan vullen. Chacha, jij bent 2009 ook vervelend begonnen. Zullen we samen in een hutje op de hei gaan wonen? Sterkte en dikke knuffels. Pinguin, hopelijk werkt de andere voeding.
Jeetje juud wat een verhaal! Kan me voorstellen dat de koek nu echt een beetje op is. Zullen we dat dan maar doen....dat hutje...En dan de hele dag met de kop onder dekens, kan er ook niks gebeuren Het is wat met die kinderen he...gewoon doorgaan terwijl je zo ziek bent.... Knuffel! Pinguin en pinguinman...allebei hormoontjes? Ik merk het ook hoor....ik ben zo kwetsbaar geworden sinds ik kinderen heb. Hoe gaat het nu met de voeding? Merk je al wat verschil? Bij Lynn merkte ik binnen 2 dagen verschil. Morgen komt een collega van mij op tv bij Paul de leeuw...ben zooooo benieuwd...ze zat in het wensenvak. Ik heb vanmorgen geshopt! Ik shop altijd als ik wat minder in mijn vel zit...en het gekke is...het werkt ook nog!
jee Juud, wat een verhaal, ik kan alleen maar aan jullie denken en hopen dat het allemaal snel achter de rug is, maar dat geldt voor meerdere hier! Chacha: wat is haar wens? ik ga werken, tot later
Jemig Juud dat is niet niks allemaal! Gelukkig dat jullie weer thuis zijn. Hopelijk kan ze toch snel geholpen worden aan dr amandelen en wordt het daarna beter. Quinn knapte heel erg op na het verwijderen van zijn neusamandelen! Chacha lekker dat geshop(heb ik ook gedaan bij de liefwinkel online want die heeft flinke uitverkoop). Kan me zo goed voorstellen dat je met veel zorgen zit meis. dikke knuffel! Jammer trouwens dat je niet kan de 21e Juud! 4 april is nu de eerste dat we allemaal kunnen maar dna moet ik een slag om de arm houden, want dat zijn de laatste weken van mn verlof en gaan we waarschijnlijk nog op vakantie naar een of ander zonnig oord! 8) Misschien moeten we anders 2 meetings plannen? Ik ben nu langzaam aan het overstappen op de pepti. heb sinds gisterenavond half/half gedaan en vanavond voor t eerst 4 scheppen pepti en 1 hypoallergeen. Morgen ga ik helemaal over. merk al wel verschil. Ze is nog steeds huilerig en onrustig maar niet meer de hele dag door. De nachten doet ze echt erg goed trouwens (22:30-7:30) Druk weekendje voor de boeg. Zondag gaan we Anaïs voorstellen aan mn oma in Leiden. Daarna naar vrienden die ook net een dochter hebben die een apar weken ouder is dan Anaïs. Krijgen jullie kindjes de nodige 300cc zuivel binnen op een dag? Geen idee hoe ik dat bij Quinn naar binnen moet krijgen. Hij is trouwens grieperig. Wil niet echt eten maar wel lekker wandelen en knuffelen met mamma. Gisteren heeft hij voor t eerst zelf gestaan onder de douche zonder te huilen! Zat wel om mn been vast gewikkeld maar ik hoefde hem in ieder geval niet te tillen! Zei ik.. mamma ik jou lekker kuffelen snoepje toch! trusten meiden!
Juud, sterkte meid! ik hoop dat Lynn toch deze week nog geholpen kan worden aan haar amandelen. En dan hopen dat alles beter gaat. Knuffel! Pinguin, hoe is het nu met Anaïs? Merk je duidelijk verschil nu ze helemaal over is op de pepti? Wel heerlijk dat ze in iedergeval snachts lekker slaapt. Lekker druk weekendje! Hier nog steeds iets van 300cc melk. Maar ik let er niet meer zo op eigenlijk. Het kan voorkomen dat hij een dag minder krijgt en soms wil hij savonds ook nog een fles melk, dan komt hij weer over die 300cc heen. Heb je niet van die toetjes voor Quinn? Kan je hem ook eens als tussendoortje geven. Hoe is het nu met m? Griep nog doorgezet? Wat goed dat hij nu onder de douche gaat staan! Lekker de veiligheid bieden en straks heeft hij vast geen angst meer. Zou jij weten waar de angst vandaan komt? Of is het gewoon die harde straal? Chacha, lekker geshopt dus. Veel leuks gekocht? Hoe gaat het nu met Lynn snachts? Helpt het stickersysteem nog? Ik heb niet kunnen ontsnappen aan de griep... keelpijn, hoofdpijn en rillerig. Getsie! Meestal ontloop ik het wel, maar nu moet ik er toch aan geloven. Ik hoop dat ik snel weer goed ben, want ik heb vakantie. bart is ook komende week veel thuis. Heerlijk!
o ja, en Floor rolt nu van rug naar buik en buik naar rug Nog wel wat moeilijk, maar het begin is er. Ze is er zo vrolijk van, ze kijkt ook erg trots als ze weer gedraaid is!
hihi heb mijn collega gezien bij Paul! Ze gaat naar Tenerife...wauwie! Mir beterschap! En wat leuk dat Floor rolt! Lynn slaapt nog steeds geweldig met het stickersysteem. Soms een foutje, maar dat is goed om te buigen (lees: ze is goed te chanteren met stickers ) Happy valentine...iedereen! Pinguin Lynn komt wel aan de 300cc. 's ochtends drinkt ze een beker chocomel en 's avonds melk of chocomel en dan zit ze er al aan. (en ze krijgt ook nog een toetje en eet ook vaak kaas of smeerkaas) Ik hoop trouwens dat je meisje snel opknapt van de pepti! Morgen vieren de verjaardag van René, die is dinsdag jarig. Mila heeft trouwens haar 1e hapje gehad....ze vond het niet echt geweldig. Gewoon tietverslaafd
Hellow! Yay! voor floor! Fijn dat ze rolt Mir! Ik heb geen idee waar de angst voor de douche vandaan komt. Het bad vindt hij ok maar heel dol erop is hij ook niet hoor! De zee en het zwembad jusit wel weer. Vreemd he? Gefelciteerd met Rene Chacha! Leuke dag gehad? Quinn heeft gisteren en vandaag toch best flinke koorts gehad. Vannacht hoorde ik hem huilen en heb ik hem bij ons genomen. Met zn 4-en op onze kamer! Vandaag naar mijn oma geweest en daarna naar vrienden in Zoetermeer. Toch maar ff getempt. Had hij 39.5. Je merkt niets aan hem. Gaat rustig door met wat hij doet,h ij eet alleen wat minder. Hebben hem om half 4 een zetpill gegeven en net bij het naar bed gaan was het 37.8. Het lijkt wel of het juist in de middag vlamt zn koorts. Anaïs zat vandaag noet lekker in dr vel. Ook weer anderhalf uur na dr voeding spugen en gewoon erg huilerig totdat we terug gingen rijden. Heb dr in de maxicosi laten liggen en zo heeft ze van half 5 tot 7 geslapen(heb dr wakker gemaakt) Het is nog even aankijken! Heb wel het idee dat ze al wat rustiger is ! Gisteren heerlijk uit eten geweest met zn tweetjes. Hebben echt heel erg genoten van het eten maar vooral van even weer samen met zn tweetjes zijn. Was 's ochtends al zo door hem verwend met een nieuwe computer! Gekke man dat ik heb!