September 2007 mama's (deel 2)

Discussie in 'De mama's' gestart door marsab, 20 jan 2010.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    En UP!

    (Noor, had je reactie gezien in de Lounge - zit jij nu ook aan speelgoed van vroeger te denken? :))

    @all: beide kiddos op de opvang vandaag... papa leest de krant beneden... mama moet nodig aan de studie... (;):D)
     
  2. Noor28

    Noor28 Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.801
    0
    0
    verpleegkundige
    Nieuw Vennep
    Darcy: ja had er laatst ook al eea getypt, leuk!!
    We hadden het laatst met collega's ook toevallig over al die oude dingen haha heerlijk :)
    Lekker "uitrustdagje" voor jou!! Geniet er ook een beetje van!!

    Anoek: sterkte meis, ik hoop zo dat het snel beter gaat!! Knuf!!

    Hier het weekend wéér gewerkt (twee achter elkaar, maar nu geloof eind juni pas weer :)) Zo druk nog steeds, en de ene patient is nog gekker dan de ander... OEPS...
    Allemaal behoorlijk zorgafhankelijk ook. Hebben 1 psychisch ontspoorde, een paar dementerenden, eentje met conversie (die dus denkt dat ze vanalles heeft maar dat is niet zo, kort uitgelegd), een seksueel ontremde meneer (ook leuk...) en ga zo nog maar even door.
    Anyway, morgen nog een dagje orde op zaken stellen daar en dan weer twee vrij :)
    In huis is uiteraard veel rommel gemaakt en niet opgeruimd, dus moeders heeft er alweer een hoop energie ingestoken...
    Vloer moet nu drogen dus tja ik zit verplicht met de beentjes onhoog :)
     
  3. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Wat mag ik me HIER nu weer bij voorstellen :D Rent ie achter je aan op de afdeling, ofzo :D
     
  4. Noor28

    Noor28 Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.801
    0
    0
    verpleegkundige
    Nieuw Vennep
    oke wil je illustratie??

    zuster, ik vind u zo mooi dat ik een stijve kreeg! (jaiks!)
    ik droom elke nacht van u zuster!
    u ziet er adembenemend uit!
    ik heb zoooo'n slecht huwelijk...
    als ik aan u denk dan denk ik ondeugende dingen...
    en ja.... honing aan mijn kont....
     
  5. Pris

    Pris Fanatiek lid

    Oh bah Noor!!!!:$:$
    Darcy aan de studie jij!!!!!!:p

    Ik ga teruglezen en kom zo ff reageren ;)
     
  6. Pris

    Pris Fanatiek lid


    Je moet dit topic ook gewoon als eerste doen!!
     
  7. Rootje79

    Rootje79 Fanatiek lid

    #2507 Rootje79, 31 mei 2010
    Laatst bewerkt: 31 mei 2010
    Meisjes, hier een beetje een moedeloze mama met erg weinig tijd voor jullie...
    Bastiaan is sinds de kijkoperatie de 17e een heel ander kind geworden. Veel huilen, veel krampjes en erg onrustig (ik heb nu nog meer respect voor anoek!). Hele dagen en avonden ben ik (en Rene ook hoor) met hem bezig. Uiteindelijk via een osteopaat bij een homeopaat terecht gekomen. Hij heeft nu een homeopatisch drankje en dat lijkt langzaamaan wat te gaan helpen. Maar ik heb al 2 weken veel te weinig slaap gekregen, dus ga nu ook niet reageren op jullie, sorry daarvoor.
    Dikke knuffels voor jullie allemaal, ik ga maar weer naar Bastiaan die ligt weer te krijsen boven (na ong 45 min slapen)...
    Luv u all!!
     
  8. Pris

    Pris Fanatiek lid



    Lovewinnie Succes morgen als de hechtingen eruit gaan. Uitkijken met alles te snel willen doen hoor, ga je jezelf alleen maar mee tegenkomen. Beterschap voor Nanco, hopelijk is hij snel weer helemaal oude. En alweer bijna 1…time flies!!!

    Veel vroege vogels gisteren! Wij gaan niet voor 07,00 uur naar beneden. Dan gaat ie daar straks aan wennen dat wil ik echt niet :).

    Miranda Tygo is ook gek op aardbeien, en kokkommer, en peertjes en wat niet eigenlijk!!:D
    Al wat verkocht via marktplaats. Peter wilde een dressoir weggooien die hadden we erop gezet..verkocht voor EURO 15, - toch grappig! :)

    Darcy Je verlof al bijna weer over…JEETJE…Over time flies gesproken!!!! En over een paar weken weer vakantie …langzaamaan opbouwen haha!! Gaan jullie eigenllijk nog weg
    Is dat zo´n kar die je dan ook als wandelwagen kan gebruiken. Zag ik pas ergens, erg handig.
    Gisteren was nationale visitedag, gezellig!

    Hier Huggies, eigenlijk nooit problemen mee gehad, grappig dat t overal zo verschillend is.

    Anoek, Lekker even er tussenuit met sarah. Fijn dat je ouders Joep regelmatig kunnen opvangen! Wat is de volgende stap met hem Slaapse vandaag!

    Vanmiddag naar de schoonheidspecialist voor mijn wenkbrauwen.
    Daarna nog ff naar lisse, snel eten en weer visite.
    Gisteren was ook al zo druk, maar wel gezellig. Peter vertrekt morgen naar Frankrijk, zoals t er nu uitziet is hij zaterdagmiddag pas weer thuis.

    Niet alle leestekens doen het..vandaar het ontbreken van vraagtekens enz.
     
  9. Pris

    Pris Fanatiek lid


    Joh meid...wat vervelend zeg. Gelukkig lijkt het drankje te helpen!Hopelijk loopt het binnenkort bij jullie ook helemaal lekker. Succes en een dikke knuffel!!
     
  10. Anoek1

    Anoek1 Fanatiek lid

    23 jan 2007
    4.178
    0
    0
    Kwam even zeggen dat Joep het best goed heeft gedaan vannacht. Om 22.15 uur laatste fles, toen kwam hij weer om 3.00 uur maar wel tot 4.30 met hem bezig geweest om hem weer rustig te krijgen na de fles... Toen om 5 uur op zijn buik gelegd omdat hij lag te mopperen. Vervolgens was mama om 7 uur wakker en beide kids sliepen nog.
    Ben benieuwd hoe het vandaag gegaan is op eht kdv.
    Ik heb nog 3 uurtjes geslapen met als resultaat giga koppijn.
    Net voor Joep een kado gekocht (hadden gisteren geld gekregen voor kraam kado, en voordat het opgaat in boodschappen eerst iets kopen) en in de opruiming nog een shirtje voor Sarah en oranje nagellak :)
    Nu toch even aan de was (sorry Darcy, kan het toch niet laten).

    Volgende stap met Joep, geen idee, we houden nu een dagboekje bij omdat ie vrij weinig drinkt en de fles wegduwt. Donderdag naar het cb, als hij goed is aangekomen geen zorgen en gaan we zo verder, anders retour kinderarts.

    volgende week ga ik naar de spataderpolie, heb 2 hele mooie overgehouden aan mijn zwangerschappen (dank aan mijn kids). Ondanks dat het een kado is wil ik ze toch weg laten halen, haha, ondankbaar ook!

    Darcy, je bent zo ontzettend lief! Dank je voor je luisterend oor en ik hoop dat de regeldagen bij jou snel voorbij zijn. Knuf

    Rootje, meid, balen zeg, ik hoop dat je mannetje snel weer het juiste ritme te pakken heeft en zich een stuk beter gaat voelen.
    Enig idee hoe het kan dat ie na de operatie zo onrustig is? Heftig hoor. Knuf voor jou

    Pris, schoonheidsspecialiste, das een goed idee, ga meteen bellen voor een afspraak (heerlijk even verwentime)

    VOlgende week een bruiloft en ik kna maar geen geschikte outfit vinden, grrr. Een neef van me trouwt met zijn vriend (ja, leuk he, vind het zo superleuk dat ze gaan trouwen).
    En dan een geschikte kaart voor te geven, lastig. Eens op internet kijken,
     
  11. Anoek1

    Anoek1 Fanatiek lid

    23 jan 2007
    4.178
    0
    0
    oh ja, kennis van me kwam ik afglopen vrijdag tegen, haar uitgerekende dag. Ik zag haar om 12.15 uur, ze ging met haar dochtertje even een broodje eten (net zo oud als Sarah, haar ken ik van zw.gym). Om 15.30 uur is haar zoontje geboren. Wist niet wat ik zag toen ik sms kreeg. Niet dat jullie hier iets mee kunnen maar vind het zo grappig
     
  12. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Spataders verwijderen.. Eng! :)
    valt dat onder je verzekering trouwens?
     
  13. Noor28

    Noor28 Fanatiek lid

    12 dec 2006
    3.801
    0
    0
    verpleegkundige
    Nieuw Vennep
    Anoek: fijn dat de nacht redelijk verlopen is!! Beetje bij kunnen tanken vandaag?? Als je weer iets meer uitgerust bent ben je ook weer wat relaxter en kun je het weer net iets beter hebben misschien... Spannend de spataderpoli!! Een vriendin van mij heeft het laten doen en ze vond het spannend, maar achteraf erg meegevallen.
    Sterkte en knuf!!

    Darcy: hoe is het bij jou nu??
    Beetje kunnen doen wat je wilde doen vandaag??

    Rootje: ach wat naar dat Bastiaan zo van slag is...
    misschien komt er toch een hoop stress tot uiting nu bij hem??
    Hoop dat het snel beter gaat!! Plassen wil wel helemaal lukken nu?? Sterkte meis!

    Pris: druk maar leuk druk dus ;) Balen dat Peter weer een paar dagen weg moet... maar ja, quality time voor moeder en zoon dan maar?!?!
     
  14. Pris

    Pris Fanatiek lid

    @ Noor Ja allemaal leuke dingen hoor!!!!
    Maar afgelopen weekend bijna geen tijd met Peter samen gehad, dat is wel weer jammer vlak voordat ie weggaat.
    En inderdaad komende dag met Tygo...we gaan wel veel bij oma eten trouwens.:):):):) Makkelijk en gezellig, voor ons 2-en koken vind ik maar niks


    @ Anoek Ja grappig zeg...kan snel gaan!
    Balen van je hoofdpijn, hopelijk wel een beetje uitgerust door die paar uurtjes slaap.
    HAd je niet pas een Esprit jurk gekocht?? Is die niet geschikt voor de bruiloft??

    Zo ik duik zo mijn bed in. vanacht werd Tygo wakker, even bij geweest en hij sliep snel weer...alleen ik niet meer, heb ruim 1,5 uur wakker gelegen en om 6 uur stond de wekker weer.....
    Vanavond ook weer visite en Peter is nu nog even naar een vriend. Ondertussen ook nog even in Lisse geweest...uitverkoop bij Esprit Kids..ja kon t niet laten en ben onwijs leuk geslaagd voor Tygo (Noor nu is er nog veel en kortingen van 20-50 % )

    Morgenmiddag heb ik een fotoshoot bij de Douglas..gaan ze me opmaken enz...ben benieuwd..heb foto's van verschillende vriendinnen gezien en zijn allemaal super!!! Kijken of er van mij ook wat te maken valt hihi.
     
  15. Pris

    Pris Fanatiek lid

    Fijne avond!!!!!
     
  16. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Maar goed dat ik geen esprit kids in de buurt heb.. Dat is met uitverkoop bijna net zo leuk als primark :)
    wel mezelf beloofd dat ik donderdag als ik de tijd kan vinden even naar villa happ in de stad ga.. Ook sale :)
    en ze hebben sowieso altijd ook een villa happ outlet 1 deur verder dus daar vind ik vast wat leuks.
    Anne zit in een groeispurtje.. Maand geleden paste 86 prima.. Nu zit 92 precies pas!
     
  17. Pris

    Pris Fanatiek lid

    Wat een kleine maatjes nog saskia :)
    Villa Happ hebben leuke dingen maar buiten de sale om vind ik ze wel erg duur.

    @ Darcy Laatste dagje verlof!!!
    Lekker van genieten vandaag. Manlief ook vrij???

    @ All Peter slaapt nog even, moet ik over een half uur wakker maken. Ik breng m weg straks, dan Tygo door naar oma en zelf naar Alphen.

    Tot later!
     
  18. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @pris: voelt al heel groot ineens hoor... 92 is "exit babykleding" :)
    wat draagt tygo?
    Vind villa happ ook erg duur maar de kleding erg leuk en slijt amper.
    Maar ik koop inderdaad meestal in de outlet of tijdens sale :)
    outlet is meestal max 15€ :)
     
  19. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Hi meiden!

    Even snel melden hier, moet Meg even voeden. We zijn al een uurtje of 3 wakker met z'n allen :D

    Rootje, een knuffel voor jou, ik weet niet wat ik zeggen moet :( Veel sterkte, meid.

    Anoek, hoop dat je een beetje kon bijtanken gisteren en je belt maar als je je verhaal kwijt wilt, hoor.

    Kleding: Ollie ook in maat 92, heb wel alvast wat 98 gekocht, maar dat past ie nog lang niet :) Schoenmaat 25 trouwens.

    Noor, wat een enge patiënt :$ Ik zou zo'n "Als ik u zie, krijg ik een stijve" pareren met "Wat grappig, als ik u zie, wil ik u spontaan een klisma geven" :p

    Nou, aan de bak/tiet/koffie (you know), mijn laatste verlofdag is aangebroken...
     
  20. miranda040172

    miranda040172 VIP lid

    19 mei 2007
    5.605
    0
    0
    secretaresse
    Zaanstreek
    #2520 miranda040172, 1 jun 2010
    Laatst bewerkt: 1 jun 2010
    Matthew draagt nu de maat 98-104 en de schoenmaat 26 :)

    En hij draagt de kleding van H&M en Vingino (via de mp), soms van C&A en Kruidvat.
     

Deel Deze Pagina