@imsala: sorry veel te laat, maar alsnog gefeliciteerd met lisa. Ben er niet helemaal bij met mijn hoofd. @noor: ja, het gaat redelijk hoor! Manlief heeft eindelijk een vacature hier in de buurt gevonden (nou ja, 1 uur rijden..). Gisteren gereageerd en woensdag as sollicitatiegesprek. Hij is er echter niet al te posi over omdat het niet precies de richting is waarin hij nu werkzaam is. Met de rest gaat het hier goed hoor, kleintjes doen het super. Ze zijn beiden zo lief en jesper is ook zo lief voor zijn kleine zusje, heerlijk gewoon.
goed om te horen Suus, wie weet wat eruit rolt, verandering van spijs kan ook doen eten natuurlijk. Wat heerlijk dat de kids het ook zo goed doen en zo lief zijn!! En je vergeet nog even iemand! Hoe is het met JOU??? xxx
hier absoluut geen klachten en niks geen steekjes. wel is me meisje vandaag ineens een stuk rustiger en mijn vriend beweert de stilte voor de storm maar goed dan had ik wel wat klachtjes gehad lijkt me. gister waren vooral me darmen van streek en vandaag wat pijn bij me schaambeen en daaronder. ik had een vraagje over de slijmprop moet je dit in een keer verliezen want ik heb namelijk al 2 dg last van spierwit dikkig slijmverlies maar geen klontjes zeg maar (sorry) kan dit een teken zijn dat ik de slijmprop ga verliezen of is dit gewoon zo op het eind van de zwangerschap __________________ dit is een stukje dat ik typte op 11 september om 12.15 uur. (zwangerschap van alicia) was er zeker van dat ik nog niet ging bevallen. 12 september 13.31 uur was ik moeder zo snel kan het gaan mamas. hou de moed erin
@noor: hihi, ja met mijzelf gaat het wisselend. Het ene moment bedenk ik mijzelf dat er veel ergere dingen zijn dan alleen werkloosheid, maar op andere momenten zakt de moed me aardig in de schoenen. Ik vind het dan ook heel moeilijk om mezelf toch weer een beetje op te peppen. Komt ook doordat elise momenteel best slecht slaapt en ik daardoor ook hihi.
Het kan niet anders meer dan serieus te zijn nu, sinds halfacht is het om de 6 à 8 minuten, soms ook wat meer, maar het doet zo'n pijn dat ik erover denk naar het zh te gaan. Ik heb deze nacht niet geslapen, dus ben al sinds gisterenmorgen 7u wakker en ik val om van de slaap, wat toch niet lukt. Ik weet dat ik nog een lange weg te gaan heb waarschijnlijk, maar dit is echt niets zo, ik wil écht iets tegen de pijn. Ik ben misselijk, barstende hoofdpijn, voel me enorm flauw.. Ben ook gewoon terug uit bed gegaan, maar ben zo bang dat ik ga flauwvallen!! Sorry weeral voor mijn geklaag, maar zo blijven jullie ook op de hoogte!
Heel goed te doen hier, al is slapen ook een crime Mijn bekken werkt lekker mee, het niet voor de klas staan scheelt enorm! Ik kan zelfs kleine stukjes fietsen weer en ben thuis behoorlijk actief. De beeb krijgt het krap, ze is groot en ik zat gisteren maar weer met mijn armen omhoog tv te kijken, kreeg anders geen lucht - die kont (?) duwde mijn ribben naar boven
Als het geluid goed genoeg is, dan wordt dat gesnurk de persoonlijke ringtone van mijn man, voor als hij belt. DAT is nog eens een grap: in het openbaar gebeld worden door je snurkende kerel Ollie heeft genoten! Gisteren had hij alleen een rood uitziend buikje, het was wat geirriteerd. Ik ben nog gaan Googlen naar mogelijke oorzaken - totdat ik me vanmorgen bedacht, dat het wellicht van het klimmen uit het zwembad komt. Meneertje klom elke dag meerdere keren uit het water en sprong er dan weer in - dus dat moet het wel zijn. Vanmorgen al een stuk beter. Hij is nu naar zwemles met papa.
Tjeez, drukke dagen... hoop dat er meerdere cappuccino-momenten zijn in te lassen tussendoor - en anders een rustig begin van de nieuwe week? Succes met alles!
Meiden, nog geen SMS van Virginie, ik denk dat ze naar het ziekenhuis is gegaan en ondertussen óf aan het bevallen is geslagen, óf ligt bij te komen. Het is vreselijk spannend - vannacht ook nog even gekeken op mijn mobieltje, maar niks... Zodra ik iets weet, kom ik online!
Mogge meiden, nee nog niet bevallen enne we gaan nu even shoppen... marissa komt vanmiddag weer terug, dus even rustig samen shoppen en lunchen.. Tot later!!!
Ja ik ook...steeds ff gespiek op mn mobiel gisterenavond...niet dus...wel erg spannend voor Vir, het zal echt niet meer lang duren voor haar, denk ik! @ Noor: ja het gaat prima met mij, wel was ik vannacht om 01.30 uur naar bed, tsja...matthew sliep al naast jeroen, het was echt ff papa-zoon avond, maar jeroen moest vanmorgen vroeg uit om te werken. Matthew en ik hebben heerlijk samen uitgeslapen tot 09.15 uur, lekker, maar voor mij toch net te kort...ach vandaag en morgen geen afspraken staan, dat scheelt ook enorm
Oh wat spannend!!!! Leef zó mee!!! Virginie, zet 'm op meid, je kan het!!! Maar ik hoop eigenlijk dat je al bent bevallen We denken allemaal aan je!!!
JARIGE JOPPEN EN JETTEN IN 2010!!! Januari 04 Miranda!!! (nu 38 lentes jong) 19 Joyce!!! (blijft immer jeugdig, nu 28 jaar!) 30 Rolinda!!! (nu 31 ) 30 Moons!!! (nu 32!) Februari 02 Lisa (nu 1 jaar) 06 ukkie van Virginie ???? 11 krummel van Rootje ??? 16 Sarah (alweer 2) Maart 04 Imsala ( Big three-O ) 05 Jennifer (wordt 40!!!! ) 06 Isa (krijgt haar eerste echte partijtje, wordt alweer 5!!!) 07 Anette (35, oei zo oud al? Jep) 10 Priscilla (29) 20 Timo (mag zijn eerste kaarsje uitbazen!) April Mei Juni 17 nando (1 jaar) Juli 8 Marsab (27 jaar) Augustus 03 Matthew (mag 1ste kaarsje uitblazen) 22 Keld (3 jaar) 26 Chris en Tijn (samen 6 kaarsjes ) 31 Tim (3e kaarsje) September 04 Noor (32 en denkt dat ze nog 18 is...) 11 Marissa (3 jaar) 12 Alicia (3 jaar) 13 Aiden (3 jaar) 13 Jesper( 3 jaar) 13 Elise (1 jaar) 24 Jesse (3 jaar) 24 Tygo (3 jaar) 29 Matthew (3 jaar) 30 Oliver (3 jaar) Oktober 03 Gwyneth (wordt 3 jaar) 17 Sandra/lovewinnie (25 alweer ) 20 Darcy (wordt 36 jaar) 22 Simke (wordt 30 jaar) November December 4 Virginie (27 jaar) 15 Suzanne (27 jaar) Meiden, ik heb beebs van Rootje en Virginie in februari gezet...
Het is bijna 12 uur geleden dat Virginie hier heeft gepost...!!!! Hier een dame die gek van het wachten wordt.... ze gaat maar nu wat andere dingen doen in huis
Wij zijn net terug uit Zandvoort, ff lekker uitgewaaid en visje gegeten, jammie! En onderweg ff op de IPhone van Dave gekeken of er al babynieuws was... Pff, dit is echt zó spannend!!! Hoop dat alles goed gaat/is gegaan! Miran: Met mij gaat het prima gelukkig. Geen hyperventilatie gehad, maar als ik me te druk maak of te druk ben, dan is dat het eerste waar ik last van krijg, dus...gewoon luisteren naar mn lichaam All; Morgen gaan wij richting Noord-Brabant om naar een nestje Labradors te kijken Ze zijn net 2 weken oud *smelt* We zijn er nog niet overuit of we er dit jaar al aan beginnen of volgend jaar, maar wij willen graag kennis maken met de fokker en vrijblijvende informatie hebben. En ze heeft alleen nog reutjes en wij willen toch denk ik liever een teefje. Kweet wel dat als ik ze morgen zie, verkocht ben, maar probeer ook verstandig te zijn. Die hond komt er wel Nu of later
haihai meiden!! Op het werk al even gespiekt of er al babynieuws was, maar nee!! Kan toch niet anders dan dat Virginie inmiddels (aan het) bevallen is?!?! Nu jij nog Rootje!! Joyce: ah gezellig ff naar zandvoort! Was het aan de kust ook zo mistig? Vanmorgen vroeg was het hier echt potdicht! oooo spannend morgen! Poeh zie daar maar eens nee tegen te zeggen!! Darcy: lekker geslapen weer in je eigen bedje? Hier gewerkt, behoorlijk bezig, maar wel goed. Toen ik begon was er net iemand overleden... hele afhandeling en begeleiding voor de fam natuurlijk, intensief maar wel heel dankbaar werk vind ik altijd. Later nog iemand gecollabeerd in de badkamer... De afdeling ligt bomvol met erg jonge mensen, pittig hoor. Nu even bijkomen, ben er vanavond nog wel even! xxx
Jeetje nog geen nieuws van Virginie! Ik vind het nog spannender wanneer dat nieuws gaat komen, dan m'n eigen aanstaande bevalling!! Maar hier is het ook nog heel rustig, Marissa is weer lekker thuis, Rene is even snel naar de visboer een paar lekkerbekken halen. Maar ik vermoed dat onze baby toch wacht tot minimaal morgen voor hij geboren gaat worden. Anders zou ik toch verwachten dat het al meer zou rommelen inmiddels. Dus meiden ga er maar van uit dat er vandaag sowieso nog geen babynieuws van mijn kant komt hoor. Zo, ik ga tafel dekken, dan kunnen we zo eten als Rene er weer is. Tot later!