Ja ik vind het ook heel leuk, alhoewel ik heel erg moet wennen aan het idee. Ik vind het zo raar om te weten wat het word hihi maar ook echt een opluchting en dat het gezond is tuurlijk. Brigitte nog een klein uurtje en dan weet jij het ook als het goed is hihi Spannend!
Proficiat aan iedereen, het maakt het allemaal 'echter' als je weet wat het wordt. En het komt allemaal dichter en dichter. Ik voel mijn kleintje ook haast iedere dag nu, soms hard, soms zacht, maar het is zalig. Er komt altijd een grote glimlach op mijn gezicht als ik hem voel. Straks, na het werk een beetje gaan shoppen. Heb dringend nieuwe broeken nodig, want niks, maar dan ook niks van mijn oude broeken past nog. En natuurlijk ook naar babykleertjes gaan zien hé! x
Meiden, wat is er weer lekker veel gekletst! En gefelicteerd Moon, Maart en MissX. Super. 2 meiden erbij. Ik ben niet meer alleen ! Wij mogen volgende week maandag voor de 20 weken echo. Wel spannend hoor! Ik voel haar nu ook bijna elke dag, maar gisteren en vandaag weer ietsje minder... Ze zal wel veel slapen met dit warme weer ... Ben benieuwd wat Brigitte te horen heeft gekregen.. Een jochie of een kleine meid !
Trouwebns, voor diegene die al weten wat het is. Klopte bij jullie de Chinese voorspelling? Bij mij stonder dat wij een jochie kregen, maar het is toch echt een kleine meid!
Ja dat is ook zo, maar toch blijf je nieuwschierig he? Heb je al lekker veel roze spulletjes gekocht?
Ik heb nog niks gekocht, maar daar komt snel verandering in. Houden jullie het geslacht voor je zelf of mag iedereen het weten?
ah cool! nog een kleine dametje in de dop erbij! zouden de dames nog een inhaalslag gaan maken? ben benieuwd. .is er toch nog hoop voor job hij wil het liefst een meisje.. maar ons gevoel en de chinese horoscoop zegt dat het een jongetje word. Nog tot 9 mei wachten voor we het zeker weten
Wij zijn net even snel naar de prenatal geweest. Moet wel eerlijk zeggen dat er voor jongetjes veel leukere spullen zijn. H&M Is leuk voor meisjes. Bij mij klopte het niet. Volgens de chinese horoscoop kregen wij een jongen en het is een meid Nou wij vertellen het aan iedereen. Kan dat niet voor mij houden hoor.
Ha meiden, Jullie hebben er lekker de gang in! Ben net weer bijgelezen Leuk zeg dat er 2 meiden onderweg zijn. Werd wel tijd voor wat evenwicht, hihi. We waren hard op weg naar een septemberforum voetbalelftal Hier alles z'n gangetje. Volgende week maandag mogen we weer naar de gyn, dan voor de 20 weken echo. Wel spannend hoor! Dan gaan we ook hopelijk zien wat het wordt, maar voor de rest van de wereld blijft dat voorlopig nog even een verrassing. Zal wel moeilijk worden, maar we gaan het toch proberen. @Virginie: jeetje, kan me voorstellen dat dat een hele lange en spannende week is geweest. Maar er is nu wel uitgekomen dat alles goed is? greetz, pooh
Wij zullen nog 20 weekjes moeten wachten... uk wilde het ons niet laten zien.... van de bovenkant leek het een meid maar tussen de beentjes konden we het niet bekijken dus de VK zei dat ze er weinig over kon zeggen.... We zien het wel....... Verder is het een eigenwijze uk..... lag lekker met de voetjes achter het schaambeen en dwars in de baarmoeder dus moeilijk te bekijken..... hahahaha... lijkt nu al op zijn of haar ouders..... Maar alles was goed en dat is het belangrijkste natuurlijk
Brigitte, gelukkig was alles goed en jammer dat ze het niet kon zien. Het blijft dus een verrassing voor jou. Wil je ook geen pretecho om toch het geslacht te kunnen zien.
Brigitte nog zijn eigenwijsje dus, bij lag het ook overdwars en konden onderkant dus niet bekijken. Ga je nog een pretecho laten maken of wacht je gewoon. Net naar verloskundige geweest. Alles was goed. Mag 7 mei voor controle vruchtwater. dus afwachten. Was wel weer 4 kilo aangekomen maar was vorig keer 2 kilo afgevallen dus valt wel mee. ga lijstje ff aanpassen liefs rian
AGENDA April Las: 17 april echo (20 weken) Lucky1979: 17 April VK controle (hartje luisteren) Ponyville: 17 april VK controle (19 weken) Gonzo: 17 april echo Ponyville: 18 april; pretecho voor het geslacht (19 weken) Mouschy: 20 April echo van 21 weken Noor: 20 april echo en controle Gyn (16w6d) Sophie: 21 april (20 weken echo) Ief: 23 april (20 weken echo) Suus1983: 23 april (20 weken echo) Pooh76: 23 April (20 weken echo) Triez: 23 april ( controle VK) Maart: 24 April (20 weken echo) Jikke: 25 april VK controle Patries 28 April (20 weken echo/ 18w5d) Mei Patries 2 Mei VK controle (19w2d) Jikke: 3 mei (20 weken echo) joepie: 3 mei vk controle (20 weken) 7 mei 20 weken echo Ponyville: 3 mei (20 weken echo) donderdagavond om 19.30 uur Darce: 7 mei (20 weken echo) Kristel: 7 mei (20 weken echo) Rian: 7 mei (controle gyn vruchtwater) Marsab: 8 mei (20 weken echo/ 21 weken) Lucky1979: 8 mei (20 weken echo) Maart: 8 mei vk controle (23 weken) Triez: 8 mei ( 20 weken echo, 21 weken) Saskia: 8 mei (20 weken, controle vk) Ief: 9 mei vk controle (22 weken) Saskia: 9 mei (20 weken echo) Mouschy; 15 mei 3D echo! Rian: 16 mei (vk controle 24 weken) Mouschy; 25 mei VK controle[/quote]