September 2007 mama's!

Discussie in 'De mama's' gestart door mouschy, 27 aug 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. simke

    simke Bekend lid

    23 jan 2007
    525
    0
    0
    Flevoland
    He meiden,

    Ook ik heb vakantie en ook 6 weken YES!

    @joyce: mooie foto's hoor!

    @drinken: Jesse krijgt meestal zeer verdund diksap en wil eigenlijk het liefst mama's drinken uit een glas (is meestal water of thee).

    Verder hebben we een zeer hectische week achter de rug: laatste schoolweek en een crematie en zo meteen nog een geslaagdfeestje.

    Volgende week reageer ik wel weer wat uitgebreider.

    Simke
     
  2. Joyce82

    Joyce82 Fanatiek lid

    1 sep 2006
    1.746
    0
    0
    Noord-Holland
    Meiden, dank jullie wel voor jullie leuke reacties. Ik ben er ook héél erg trots op :D

    @Darcy: Hahaha, jaja, knappe schoondochter krijg je hé :) ;)
    En wat leuk dat jullie binnenkort ook voor een 2e gaan. En zoals ik dus goed begrijp zou je een 2-ling niet erg vinden. Ga voor je duimen meid!
    En hoe was jullie minimeeting met Miranda en Patries? Zou vast heel gezellig geweest zijn!

    Trouwens, is er laatst ook niet een lijst uitgegaan voor een nieuwe meeting? Heb me geloof ik nog niet opgegeven, maar ben zeker van de partij! :D
     
  3. jennifer70

    jennifer70 Bekend lid

    17 apr 2007
    688
    0
    0
    't Gooi
    joyce83: wat een supermooie foto's! wat heeft ze al veel haar! ik ben echt onder de indruk! kan je dit soort foto's gewoon laten maken bij een fotograaf in de stad bijvoorbeeld, of moet je daar echt voor naar een specialist ofzo? heeeeeelll mooi!

    Mobilefreak: wat een drama's allemaal, gecondoleerd...ik kan door de hormonen zo slecht tegen dit soort berichten, en dan dat meisje die met 34 weken haar kindje verloor...vreselijk, zo ver ben ik ook bijna...ik sluit me wel aan bij darcy (of noor?) gewoon je eigen gezinnetje eerst, je eigen zwangerschap en relatie goed verzorgen, laat de rest maar schuiven...sterkte.

    las: hee ik vroeg me de laatste tijd al af waar je was gebeleven! gaat alles goed bij jou? nog eventjes! je stelt me wel gerust mbt naam en geboortekaartjes...gisteravond hebben we de ehel avond over namen gepraat...tis zo moeilijk! ik ga zo weer op internet neuzen...heel veel sterkte met de laaste loodjes meis! ik heb het zwaar nu, ik hoop jij beter! ik denk best veel aan je!

    darcy: geniet van je welverdiende ouzo!
    simkë: holidays! heerlijk!

    saskia: wat fijn dat anne zo goed gaat! Gwyn en anne zijn bijna hetzelfde qua gewicht en lengte! hier 68cm lang en 7600 gram, nog steeds onderaan de curve, you are not alone!

    dankjulliewel voor de kaboutertheefeestwhatever tip! ik ga ook wel eens langs te tuinen deze week! mijn man wordt woensdag 40, dus ga toch de stad in voor een kado, ben ik ook eens het huis uit met mijn waggelheupjes!
     
  4. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @jeniffer: saampjes onderaan is ook gezellig hoor :)
     
  5. marsab

    marsab VIP lid

    6 okt 2006
    6.315
    0
    0
    Leerkracht basisonderwijs, hobby fotografe
    Twente
    @ darcy: vanaf vandaag echt vakantie, ook al was dinsdag mijn laatste werkdag...
    Donderdag nog een hele feestdag op school, "moest" je allemaal helpen, vrijdag laatste schooldag voor de kids -> ballonnen werden er opgelaten etc. Dus óók maar weer ff gekeken etc. Ja al met al loop je er dus wel weer de hele week.... :rolleyes:

    @ lovewinnie: nou door het verhaal van die kennis krijg ik weer een beetje hoop! Hopelijk gaat dit bij ons ook zo gebeuren! ;)

    @ simke: heerlijk he, die volle 6 weken! Wat naar een crematie...Hopelijk kun je vanaf dit weekend ook genieten!

    @ miranda: bah wat een naar nieuws ook...het leven kan soms zo hard zijn! :(
     
  6. Joyce82

    Joyce82 Fanatiek lid

    1 sep 2006
    1.746
    0
    0
    Noord-Holland
    @Jennifer: Ik heb de foto's inderdaad bij een fotograaf laten maken in Uithoorn op aanraadde van een vriendin van mij. Het resultaat mag er wezen hé ;) :D
    Voor jou wegen de laatste loodjes echt het zwaarst hé! Nog even volhouden en dan is het zover, spannend hoor! En namen verzinnen is inderdaad errug moeilijk, maar jullie zullen er vast uitkomen ;) Suc6 in ieder geval!
     
  7. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.249
    36.050
    113
    @joyce: mooie foto's! Het is dat ik begreep dat ze al aan ollie is wegegeven hihi?

    @darcy en lovewinnie: om heel eerlijk te zijn: ik zou niet aan een tweeling moeten denken haha. Alleen al om het risico dat het kan zou ik langer wachten. Net als lovewinnie zou ik dat niet trekken met nog 2 kindjes zoals Jesper erbij, nee, dan wordt ik gillend gek hoor.
     
  8. Joyce82

    Joyce82 Fanatiek lid

    1 sep 2006
    1.746
    0
    0
    Noord-Holland
    @Suus: Hahaha, geloof het ook ;)

    2-ling: Ik zou het ook niet erg vinden om een 2-ling te krijgen, maar dit komt ook omdat Kyra een erg makkelijke baby is dus dat scheelt natuurlijk wel. Wil natuurlijk niet zeggen dat de 2e net zo makkelijk wordt ;) Maar het lijkt me wel een drukke bedoeling hoor, pfff.
    En als je dan leest hoe Noor het doet, petje af hoor meid! :thumup:

    Hebben jullie vandaag nog plannen voor de zondag?
    Ik weet het nog niet, ligt ook helemaal aan het weer of het droog blijft.

    Fijne zondag allemaal!
     
  9. jennifer70

    jennifer70 Bekend lid

    17 apr 2007
    688
    0
    0
    't Gooi
    hoi meiden!
    kom net uit het bos, druk zeg! heel nederland zit op de mountainbike of loopt met van die prikkers! Er was ook een groep mensen met hondentraining bezig, ze hadden allemaal fluoricerende pakken aan, hond incluis! grote laarzen, professionele uitrustingen! Kwam ik aan met mijn teenslippers en t-shirtje met enorme buik en twee slome Berner sennen...ze keken me van top tot teen aan...so funny! Ik kan al weken mijn boslaarzen niet meer aan, opgezwollen voeten en paarse benen, lovely! loop nu dus ook in de regen in het bos op teenslippers...je had hun gezichten moeten zien! anyways! fijne zondag allemaal! genieten van onze gezinnetjes!
     
  10. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    hmm er zijn ook mensen die gewoon op makkelijke schoenen achter de kidnerwagen door het park sjokken hoor :)

    daarna lekker neergezonken op ons favo terrasje hier in de buurt :)
    je waant je bijna in zuid frankrijk als je daar zit
    feit dat je midden in de stad zit is volledig vergeten :)

    bij de koffie kwam de mevrouw van het terras nog vertellen dat ze anne zo leuk vond
    "je hebt weleens van die mensen.. en dan huilen die kinderen zo... en tja die zitten dan echt niet lekker.. maar u heeft het aardig voor elkaar zo!" (erg leuk!)
    en bij het afrekenen vroeg de andere serveerster ngo heel vriendelijk "goh is uw man er niet bij vandaag?"

    zuidfrankrijk dus :)
     
  11. Anoek1

    Anoek1 Fanatiek lid

    23 jan 2007
    4.178
    0
    0
    Sorry dat ik er niet zo veel ben maar mijn tijd en energie wordt een beetje opgeslokt hier door een slecht slapend meisje van 63 cm...
    Vannacht, om 00.00 wakker eventjes maar, om 2.00 wakker en miepen, om 2.30 uit bed gehaald, speentje geven werkte niet. Om 3.15 er weer in. Om 4.45 weer wakker en miepen en nu maar meteen uit bed gehaald en bij mij in bed gelegd, slaap ik tenminste ook nog een klein beetje.
    Ik weet dat ik er niet goed aan doe om het zo te doen maar is gelukkig niet elke nacht zo.
    Ik weet ook niet hoe ik haar beter kan laten slapen, zo vervelend. Na 3 kwartier wakker liggen en uilen/miepen vind ik het wel goed geweest, of vinden jullie dat te kort?

    ik ga er eentje naar het kdv brengen en dan ga ik vandaag terug lezen
     
  12. Pris

    Pris Fanatiek lid

    Goedemorgen.
    Ik ga teruglezen...ben op t werk en heb er nu dus tijd voor ;)

    Ik heb een topic geopend bij t onderdeel vakantie. Zouden jullie hiernaar willen kijken.

    @ Anoek Niet schuldig voelen hoor als je d'r pakt. Doen wat je je gevoel je zegt en als je haar wil pakken (wat ik me erg goed kan voorstellen) Lekker doen!

    Tot straks!
     
  13. Pris

    Pris Fanatiek lid

    Nou zal je net zien...kom ik nergens aan toe...en ik wil zo graag schrijven met jullie :(
     
  14. Pris

    Pris Fanatiek lid

    @ Joyce ......En Tygo dan? ;)
    Wat een super mooie foto's zeg. Wil je mij de naam geven vd fotograaf (mag ook per pb)

    @ Miss X gaat t bij jullie ook zo makkelijk op t werk?

    @ Mobielfreak. Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap.

    Wat zijn er veel die al vakantie hebben. FIJNE VAKANTIE allemaal.

    @ Darcy / Patries / Miranda Hoe was de mini meeting.....of heb ik hier overheen gelezen? :rolleyes: :(
     
  15. Anoek1

    Anoek1 Fanatiek lid

    23 jan 2007
    4.178
    0
    0
    Pris, daar wil ik ook wel komen werken zeg, klinkt goed. Dus je hebt het goed naar je zin daar, houden zo, doet altijd goed een leuke werkplek.

    mobielfreak, jee, lastig zeg. Ik zou zo geen advies weten, denk goed aan jezelf, jij en je groeiend beebje zijn het belangrijkste. Dikke knuf.

    joyce wat een supermooie foto´s zeg. die met de zonnebril vind ik echt zo stoer. Waar heb je ze laten maken? heb even verder gelezen en het antwoord is er al. Hoeveel ga je er ophangen, ik zou denk ik niet kunnen kiezen.
    En spannend zeg, ik ga je banner in de gaten houden hoor.

    de zwangeren Sophie, Las, Jikke, Jennifer veel succes met de laatste loodjes.
    GAat nog alles goed met jullie?

    en wat een naar nieuws van Levi zeg, ik word daar altijd zo emo van, vreselijk.

    Zo, ben naar de ha geweest, heb last van mijn schouder (ik weet niet of ik het al eens gezegd heb maar is al een probleem sinds 8 jaar, intussen 3 operaties achter de rug maar helaas nog steeds veel pijn). Ik slikte morfine achtige pijnstillers maar daar word ik me toch misselijk van, jee. Nu heeft de ha weer een spuit gezet, hopen dat dat iets doet. En ga naar de fysio voor mijn bekkenbodem,moet zo vaak plassen en kan neit goed uitplassen, dus even oefenen...
    Verder gaat het redelijk met me. Ik ben nog steeds zo ontzettend moe, vooral weer na zo´n nacht als afgelopen nacht. Sarah is echt zo´n schat maar het slapen lult haar niet en we weten ons intussen ook geen raad meer, geen idee wat we eraan kunnen doen. We hebben haar in de avond al eens iets meer wakker gehouden maar was geen succes (haha, die dacht ook, ik zal jullie krijgen...).
    We hebben besloten om met de 5 maanden te beginnen met fruit, we hebben dan zelf ook vakantie en proberen dan ook af te bouwen naar 4 flesjes per dag. Nu maak ik haar wakker voor de laatste fles vind ik ook niet zo fijn maar anders is het zeker een keer midden in de nacht.
    Over 3 weken gaan mijn vriend en ik voor 5 dagen samen naar Rome, Sarah gaat bij mijn ouders logeren. Ik heb er zo´n zin in. Weer even tijd voor elkaar (en iets anders wat ik mis...........schaam maar we komen er echt niet aan toe, allebei te moe of Sarah begint te miepen). Dus wie weet, vind het zo jammer dat ik merk dat we echt neit meer aan elkaar toe komen, ik heb daar zo+n behoefte aan, we hadden altijd geweldige gesprekken en nu......op de bank, of de ene slaapt of de andere, zo suf.

    Jullie hebben het over weer zwanger worden, nou, hier nog lang niet. Ik heb altijd geroepen dat ik snel 2 of 3 kinderen na elkaar wilde, even geen rekening gehouden dat er ook kindjes zijn die wel heel veel huilen. Nu neig ik meer naar 1 kindje dus we zien wel. Mijn vriend zei gisteren al, als ik ditnog een keer mee moet maken word ik gek. Hij voegde daar aan toe, ik vraag me af hoe jij het allemaal hebt gedaan. Nou, ikzelf dus ook. Zo zie je maar weer, je kunt best veel hebben al zat ik behoorlijk op het randje van eronderdoor gaan.
    Zo, weer genoeg geklaagd, wat ik nog even wilde zeggen is dat ik niet wist dat je zoveel van een kindje kunt houden. Daarmee wilde ik mijn verhaal afsluiten.
    Morgen weer kinderarts, ben benieuwd wat ze weegt en hoe lang ze is. Ze heeft een shirtje van lief, maat 74 past ze al. Jee zeg.

    Dikke knuffel voor jullie en fijn dat jullie altijd een lezend oog hebben. Ik ben enigkind en mis soms op dit gebied een zus. Ouders denken er toch helemaal anders over.

    Anette
     
  16. Anoek1

    Anoek1 Fanatiek lid

    23 jan 2007
    4.178
    0
    0
    uh, is wel een lang verhaal geworden zeg.
     
  17. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.249
    36.050
    113
    @anoek: ik snap het heel goed! Wij wilden eerst ook graag snel kinderen achter elkaar, maar ik heb nog steeds het gevoeld dat ik het niet ga trekken als ons eventuele volgende kindje weer zoveel zou gaan huilen als Jesper. Ik ging er op een gegeven moment ook bijna aan onderdoor. Dus nu wachten we dus nog mooi even tot we er allebei weer vertrouwen in hebben. Gelukkig zijn we allebei nog jong en staat er geen tijdsdruk achter.
     
  18. MIss X

    MIss X Fanatiek lid

    13 dec 2006
    2.955
    821
    113
    onderneemster
    Amsterdam
    @Pris.. Ja bij ons wel, het is momenteel ook verschrikkelijk rustig.. Vind ik wel lekker hoor ;) Moet namelijk veel doen voor mijzelf. En dat vinden ze prima hier :)

    Hoe bevalt het?

    Meiden ik lees, mee, heb zo verschrikkelijk druk om uitgebreid te reageren. (ga ik echt doen, beloofd beloofd)
    Yocena gaat goed, ze kruipt de hele kamer door, lijkt nog steeds op een kikkertje en staan, staan, staan. Ze trek zich overal op en kan soms enkele seconden alleen staan.
    Ze vind het geweldig allemaal. Wel in de nacht wakker en willen drinken opeens,,ppff vermoeiend...

    Buiten dat zijn wij heel hard op zoek naar een iets grotere woning.

    Want............ Wij willen toch na de zomer het liefst beginnen voor een tweede..
    Heb ontzettend veel meegemaakt (mentaal) Volgens mij had mama ook een sprongetje hahaahaha.
    Maar ik weet dat ik graag een tweede wil. En ik had gezegd dat ik voorlopig echt niet een tweede wilde. Maar ergens is mijn knop omgeschakeld. Ik ga inderdaad studeren, en het klink stom, misschien een beetje ego.
    Maar ik heb liever mijn kinderen, dat ik klaar ben en dan heb ik ondertussen ook mijn diploma heb behaald. Dan gaan de kids ondertussen ook al naar school en kan ik er ook weer tegenaan.
    Als ik eerst ga studeren en dan klaar ben en weer ga beginnen met kinderen. Dan moet ik weer het hele proces aflopen.

    Ik heb ontzettend hard nagedacht en gelukkig denk mijn vriend er precies zo over.

    Schattig want hij begon gelijk... '' Nou ik heb geen zin om weer van kamer te wisselen hoor. (wij zijn namelijk gaan wisselen van kamer, onze oude slaapkamer grenst aan de badkamer en dat is nu een kledingkamer geworden)
    Praktisch zou een tweede kunnen in ons huisje. We hebben 3 slaapkamers. Maar ik wil toch liever een grotere woning.

    Nou meiden.. Was even een berichtje van mij.. Ik kom heel snel reageren..


    XXXXX
     
  19. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    @MissX: wát nou, ego? Klinkt he-le-maal goed, hoor. Ik denk dat het niet uitmaakt of je eerst het een of eerst het ander doet; als je hart niet in je beslissing zit, is het niet goed. Enne... studeren met een kindje is pittig, maar toch te doen, hoor ;)
    Hier mag no. 2 ook wel komen in het najaar (nou ja, in elkaar geknutseld worden dan, he :) )

    @all: wat een zomers dagje vandaag :)

    @Saskia: gisteren naar Diergaarde Blijdorp geweest met de trein en Schiedam gepasseerd - woonde jij daar niet in de buurt, of is dat Mobielfreak, nou ben ik in de war :(

    Enfin, een schattig jongetje op sleeptouw genomen gisteren - Ollie versierde de treincoupé, kletste keihard in het rond en heeft zich de hele dag vermaakt - ook toen papa en mama met een goede vriend op het dakterras van café Engels belandden met een biertje :)

    Ik post zo even een mini-meeting foto, de pasta is klaaar, gaan eten!

    PS Patries: ik was vanmorgen in het asiel aan het werk en toen kwam je man mét Jamie de katten uit pension halen! Geweldig, heb samen met hem de dieren in de reisboxen gedaan en we hebben even kennisgemaakt :)
     
  20. darcy

    darcy VIP lid

    1 okt 2006
    5.715
    0
    0
    English teacher!
    Zaanstreek
    Ollie negen maanden oud, hoezee :)
     

Deel Deze Pagina