Miranda: ik kan ze ook niet altijd vangen hoor, dan liggen ze weer met hun snufferd op de grond.... Blauwe plekken valt tot nog toe mee... Tja, moeten ze maar niet zo stunten
@joyce, gefeliciteerd @zieke kindjes, beterschap hoor en knuffels van ons @Noor, succes met poetsen @blauwe plekken, hier ook constant, maar ze wil ook veel meer dan ze kan en valt dan nog wel eens een keertje. Nou ja word ze hard van zullen we maar zeggen he @10 maanden, gefeliciteerd, marissa was gisteren ook al weer 10 maanden, wat vliegt de tijd toch he Gisteren was de crematie van Roza. Het was een hele mooie en erg emotionele dienst. Ze hadden hele mooie muziek uitgekozen. Ze begonnen met (als ik kon) Toveren van Herman van Veen, toen las de vader een zelfgeschreven gedicht en vertelde over de echo daarna Yesterday van de Beatles (nav het nieuws dat ze bij de echo kregen), toen vertelde de moeder over de bevalling en erna bijgestaan door vader omdat het haar steeds te veel werd. Daarna nog zo'n mooi liedje, maar ik ben vergeten welke. Daarna zijn de gasten weggegaan en heeft de familie afscheid genomen. Daarna ging iedereen naar de sportkantine van de korfbalclub. Omdat er veel mensen met kleine kinderen waren, werd het eigenlijk toch best een beetje gezellig en ongedwongen omdat de kinderen met elkaar gingen spelen en knuffelen enzo. Zelfs de moeder moest even lachen toen hun oudste dochtertje (16 maanden) Marissa wilde leren lopen en haar handjes vasthield (zo lief ) en haar mee wilde nemen naar de glijbaan. Maar goed al met al was het een erg emotionele ochtend en het had zijn weerslag toch ook wel op Marissa, want die was de hele dag uit haar doen. Gelukkig is ze vandaag haar vrolijke zelf weer. Ik ga nu Rene maar weer even helpen klussen op zolder (nu echt klussen, muurtje zetten, want anders kunnen wij zelf nergens meer slapen als er evt gezinsuitbreiding komt dat andere klussen gaan we over een paar maanden doen als ik definitief groen licht heb van de fysio 8) ) Tot later weer! Knuffels voor jullie allemaal!
@ Maart en Lovewinnie: Gefeliciteerd met jullie dochters 10 maanden! @ Rootje: Lijkt me een hele 'mooie' dienst te zijn geweest. Hoewel zoiets gewoon niet zou mogen, afscheid nemen van een kindje. vind het echt heel naar. Succes met het 'klussen'! @ Maart: Je kan je kind niet onder een glazen stolp houden, dus het vallen en de blauwe plekken horen er bij. Niet prettig, maar onvermijdelijk. Keld is een wildebras en valt soms plat op zijn gezicht of hij laat iets vallen op zijn hoofd ofzo. Heb het liever niet, maar denk dat je er niet veel aan kunt doen. Het is in ieder geval niet jou schuld! @ Lovewinnie: Blij te horen dat het al wat beter met Alicia gaat. Vertroetel ze maar lekker vandaag!
Joyce van harte gefeliciteerd! Who's next: euhhh ik pas ook als je het niet erg vind Maart: ja hier ook regelematig builen en blauwe plekken, tja moet ze maar steviger lopen Gesprek: tja er kwam een van de jongeren van het cb helaas. We hebben alles gehoord wat er in een boekje te vinden was en dat deden we al....... Ach het maakt niet zoveel uit, heb cb hier blijft top! Rootje: heftig! Sterkte. Veel klusplezier Virginnie: wat een dropje! en wat lijk hij al GROOT
@ lovewinnie: wat fijn dat het weer wat beter met Alicia gaat, heeft ze vannacht een beetje goed geslapen? En gefeliciteerd met de 10 maand, Aiden is vandaag 10 maand! @ Maart: jij ook van harte met de 10 maand! En Aiden is ook eens van ons bed gevallen. Hij had ook alleen maar een bult en een blauwe plek, maar ik vond het heeeeeeeeeeel erg! @ Noor: vandaag visite dus, veel plezier! @ Rootje: is het klussen een beetje gelukt op de zolder, schiet het al op!? Wat fijn dat de dienst zo "mooi" was! @ Virginie: Wauw wat een leuke foto's zeg! En wat heb je een heerlijk manneke! Kan me voorstellen dat je helemala dol op hem bent! @ Saskia: VAN HARTE GEFELICITEERD MET JE VERJAARDAG MEID! Maak er een leuke dag van en laat je lekker verwennen!
! dankjulliewel vanochtnd heel het huis gepoetst.. beneden EN boven brownies gebakken (nahja.. job dus) salade gemakt, soepje gemaakt laat dat bezoek maar komen.... enige is.. het kadootje van job was een Wii Fit en eh.. dat ga ik natuurlijk NIET doen asl we visite hebben *lach* dilemma!
alicia heeft een nieuw woordje en ben zo trots. ik was met haar met een bal aan het overgooien en hij rolde de andere kant van de kamer op. ik zeg tegen haar "waar is de bal"en tot mijn verbazing wijst ze er naar en zegt BAL. ik totaal verbaast maar ze bleef het zeggen. net weer een poging ga op de grond zitten komt ze naar me toe gekropen en zegt BAL. haha ik pak de bal en reageerd ze helemaal blij net een puppy haha. hier heb ik gisteren de voorraad kast leeggruimt en had 1 vuilnis zak vol met dipsausjes, juszakjes, mixen en potjes van spullen die we nooit eten en vond zelfs dingen die over datum waren slecht he. als het goed is verhuizen we in augustus en ben ehet nu allemaal alvast aan het opruimen hoeven we minder mee te schouwen haha. marsab: gefelciteerd met je Aiden. 10 maandjes alweer alicia is vandaag al 2x achterover gevallen recht op der koppie. gister 2 keer voorover op der gezicht (had ze schoenen aan). ze wil te snel zijn of heeft gewoon even een sukkelige piriode haha. saskia: gefeliciteerd met je verjaardag virginie: mooie fotos hoor . alicia is nu brood aan het eten. ze is zo sjaggo en wil niet slapen. dus eten en hup naar bed ermee haha. zojuist was het nog gezellig spelen en nu sit weer. vanmorgen werd ze om 7 uur wakker om te eten. ik geef een flesje en sliep weer verder tot 9 uur. ze is dus erg moe vandaag maar dat kan ook wel als ze gisteren maar 2 kleine dutjes heeft gedaan van nog geen uur ik ga der vandoor want ze heeft der bord op de grond gekieperd. handig hoor dat bordje van prenatal die je kan kleven op het blad (niet dus) ze weet gewoon hoe het werkt de slimmerik
@ Saskia: Gefeliciteerd met je verjaardag, geniet er van! @ Lovewinnie: Je mag terecht trots zijn op je meid! En die dingen weggooien die je nooit eet en over datum zijn; dat gebeurt bij iedereen hoor. Ik ben ook volop aan het opruimen vandaag! @ Marsab: Dankjewel! Maar ja, we zijn allen dol op onze kindjes natuurlijk. Logisch ook. Fijne zondag aan allen!
Eindelijk tijd en rust om te forummen @ Saskia: Er is er een jarig hoera hoera dat kun je wel zien dat ben jiiiiiiiiiiiiiiiijjjjjjjjjjjjj (maar goed dat je me niet kan horen zingen) @ Lovewinnie: Jeetje kan ze al echte woordjes zeggen? Lorenzo komt niet verder dan onze hond roepen: Ada! Alleen heet ze Lady... Ach we snappen hem allemaal gelukkig Heb het gevoel dat Lorenzo zijn sprongetje eindelijk voorbij is. Hij is zo schattig de laatste tijd! Vraagt wel veel aandacht als hij wakker is, maar dat is omdat hij de alleen maar wil springen (het liefst de hele dag) en hij kan nog niet eens alleen staan Kruipen wil ook nog niet. Hij kan alleen rondjes draaien door met z'n handjes af te zetten. Het is net een zeehondje met een psychose af en toe Leuk hoor dat rijbewijs trouwens, maar vind dat rijden nog maar eng. Gelijk ook 3x per week naar Gorinchem heen en weer. Ritjes van 3 kwartier over de Brienenoord. HELP! Maar goed het gaat steeds beter... Nog geen ongelukjes gemaakt in ieder geval. Nu maar wachten tot Lorenzo wakker wordt en dan een bakkie doen bij m'n broer. Fijne dag allemaal!
Gefeliciteerd Saskia! Maak er een mooie dag van! @Marsab, ja hoor, klussen schiet wel op hoor. De muur staat, volgend weekend aansmeren, als dat droog is glasvliesbehang erop en dan schilderen maar. En als het dan met het andere klussen ook gelukt is (en ons 2e wondertje onderweg is) kunnen wij daar gaan slapen en kan Marissa naar onze slaapkamer. Ik ga rene weer even helpen. Tot later.
Saskia: gefeliciteerd met je 30ste verjaardag! MIJLPAAL! Hoop dat je een leuke dag hebt gehad en een leuke avond hebt! (Wii fit: leuk lijkt me dat!) KUSKUSKUS
Saskia: GEFELICITEERD MEID MET JE VERJAARDAG! En wat leuk een wii Fit, al uitgeprobeerd? Marsab: Wow, Aiden ook al 10 maanden! Wat gaat het toch hard met onze kleintjes hé! Morgen ga ik de VK bellen om te vragen of ik deze week een echo kan krijgen om zeker te weten dat ik geen buitenbaarmoederlijke zwangerschap heb. Ik hou jullie op de hoogte. Voor de rest voel ik me prima, meer moe dan normaal, maar hoort erbij Fijne avond allemaal!
Goedemorgen! Saskia, Alsnog van harte gefeliciteerd! Leuk cadeau! Al getest? Veel visite gehad? @ Joyce Was gezellig afgelopen woensdag De foto's staan nog op de camera, zal ze er proberen vanavond af te halen en te plaatsten/ mailen Waren de kleren van Kyra goedgekeurd? Hopen dat je snel terecht kan! @ Rootje Succes met klussen in huis! De crematie van Roza zal veel indruk hebben gemaakt...sterkte met het verwerken daarvan. @ Lovewinnie.. Voor mijn gevoel doet Alicia al super veel zeg...Zegt zelfs al Bal...Leuk zeg Als Tygo het zat is zegt ie mamamamamamamamamamamamama en wil ie ook echt naar mij toe en Bah...alles is Bah (zelfs Kyra was bah ) Kan iedereen overkomen hoor dat dingen over de datum gaan....ik kwam onlangs in de kelderkast een potje ragout tegen die tot begin 2007 goed was @ Han dus met t bezoek niet heel veel opgescoten...erg jammer voor jullie @ Virginie Wat een heerlijk kereltje zeg. Leuke foto's! Zoveel kindje alweer 10 maanden...oh wat gaat t hard. Bijna de verjaardagen in zicht ...maar ook afsluiting van een babyperiode die echt heel erg snel gaat. Iedereenzegt het altijd wel maar het is dus echt zo. De tijd gaat zo snel...Geniet er echt van want t komt nooit meer terug.......................... Afgelopen weekend eindelijk weer een weekend zonder verjaardagen gehad, wel weer leuk voor de verandering Zaterdag lekker bij de Ikea geweest en gisteren gewandeld en thuis gerommeld. Nu weer aan het werk, mensen komen weer beetje binnen druppelen hier. Probeer zo nog even meer terug te lezen maar kon nu niets meer terugzien. Fijne dag vandaag en tot later! Liefs pris