Mijn fiets is binnen! Hoop vanavond even te kunnen reageren, lekker druk vandaag hier. Tijd vliegt voorbij Fijne avond! Liefs Pris
Pris: spannend! Lekker fietsen dus dit weekend! (Als je nou heel hard doortrapt ben je zo in NieuwVennep op verjaardagsvisite hier ) Hier drukdruk met vanalles. Taart is besteld (1 grote! met foto!) Iedereen uitgenodigd, moeten vrijdag nog ff wat boodschapjes halen en de boel (weer) aan kant. Zaterdag gaan we (eindelijk) een gezinsfoto laten maken, ben benieuwd! En verder genieten we hier vooral van niet hoeven te werken
@pris: ik heb bij de prenatal me gewoon even laten helpen voor welke maat het beste is... en uiteindelijk scoentjes gekregen dus niets gekocht meer (nee. niet van deprenatal maar van een vriendin een tas vol met verschillende maten) @mobielfreak: gelukkig valt het mee met de wond @hard vallen: anne stuitert net met dr achterhoofd op onze mooie tegelvloer in de keuken brullen geblazen dus gelukkig was het vanuit hangstand tegen mn been.. dus niet zo hoog @gonzo: als je zo'n gevoel hebt is het einde al gauw zoek he hoop dat je snel een nieuwe leuke baan vind liefst eentje waarbij je gewoon minder last van je pols hebt natuurlijk Jullie weten dat ik niet zo ben van de sprongetjes.. maar volgens mij hebben we er weer eentje gehad hoor het was een weekje vol allerlei nieuwe dingetjes maandag: ze kon ineens zomaar los staan dinsdag hadden ze haar op het kdv een vork gegeven voor de boterhammetjes en die hield ze dapper in de lucht terwijl ze dr boterhammen met de hand at. maar savonds rukte ze spontaan mijn vork uit mn hand en wilde perse daar mee eten dus maar even een klein vorkje opgezocht... en ja hoor ging hartstikke goed. .alleen zelf eten op je vork doen is nog erg lastig want eh tja.. het valt er steeds af? woensdagavond wilde ze ineens zelf scheppen maar dat ging niet zo heel goed.. dus legde ze steeds als het eten in dr mond zat.. de lepel in het bordje terug. en vanochtend... ZELF pap eten (nouja.. als ik moet werken worden dat dus papflessen maar.. want uur later zat ik er nog.. en ze kon meteen in bad dus echt practisch is het niet op een werkdag ) we zijn weer helemaal trots!
Haha Noor. Nou staat NV wel op t programma van t weekend als t tenminste een beetje fietsweer is ....Lees; droog en niet teveel wind! Had al in de telefoongids gekeken voor t opsturen van een kaartje maar je bent geheim! Bevalt je bakfiets nog steeds? En heb je vakantie nu of gewoon een paar dgn vrij? @ Jikke Jeetje wat zou je geschrokken zijn dat Hanne in t zh lag. Succes met de laatste loodjes! Laat je wel even weten wat t geworden is en hoe t gaat allemaal?! @ Maart. Volgens mij staan er een paar pagina's terug verschillende kado ideeen! Tygo is hartstikke verkouden. Zo zielig. Snot loopt zijn neus uit en hoest behoorlijk af en toe. Geen koorts Vandaag lekker een rustig dagje thuis! Afgelopen week is al druk genoeg geweest. Hij wou nu niet gaan slapen. Dus ik zit ook nog in badjas zonder make-up beneden.... @Darcy. Hoe was de bruiloft gisteren? @ Miranda. En je rug. Gaat t allemaal? @ Anoek. Heb je nog geprobeerd of t eerder kon of wacht je het even af? @ Patries. Hoe gaat t ermeee. En met de katten al beter? @ Lovewinnie. Succes met verhuizen komend weekend! @ Joyce. Had ook pb gestuurd. Gaat t goed allemaal bij jullie? @ Virginie. Alles klaar voor Keld zijn 1ste verjaardag? @ IMD. Mocht ik hier niet meer komen vandaag; Voor jullie een hele mooie dag gewenst morgen. Met z'n 4-tjes! Geniet ervan! @ Marsab. Tygo heeft die babywalker kado gekregen...hoor nu de hele dag; Kiekeboe...Laten we VERstoppertje spelen Zo nu weet ik t echt niet meer.
@ Saskia. Ik ben ook niet zo van de sprongetjes..Maar toch klopt t vaak wel. Als ie een paar dagen ''uit zijn doen''is. Pak ik even t boek erbij en blijkt ie tot nu toe wel steeds in zo'n week te zitten. Knap zeg dat ze t zelf wil doen! Maar idd niet altijd even handig haha. Hier ook af en toe behoorlijk vallen. Maar ja met vallen en opstaan...... Maar erg zielig af en toe!
@pris mja echt uit dr doen wa sze niet.. maar we hadden ook een raar weekend.. dus mischien ongemerkt toch wel. ook hier in badjas op de bank trouwens.. wilde samen met anne douchen.. maar legde dr even op bed om wat spullen klaar te leggen en ze sliep als een roosje dus nu ligt er een klein papkindje in bed (kan ik die zo ook mooi verschonen.. want dat zal wel nodig zijn tegen de tijd ze wakker is)
Goede morgen, Saskia, knap hoor. Het wordt al een hele grote meid. Ik heb de taart van Yasmine ook al besteld. Een taart in bloemvorm met 2 lagen voor 20 personen. Ik heb gezegd dat ze er een vrolijke meisjestaart van moeten maken. Ik ben benieuwd. Ik ben trouwens in mijn stopweek niet ongesteld geworden pfff. Ik ben de pil wel 2 of 3 keer vergeten het zal toch niet. Misschien voor de zekerheid toch een test doen. Om eerlijk te zijn zit ik niet op een 2de kind te wachten we zijn er nog niet klaar voor. Waarchijnlijk is er niks aan de hand en hou ik mezelf voor de gek.
ja als je niet op een kindje zit te wachten had je wel wat preciezer met de pil moeten omgaan anders vraag je er wel een beetje om vind ik, ik zal voor je duimen dat het niet zo is maar ik vermoed anders..
Ik ben het vergeten, kan iedereen gebeuren. Was op vakantie. Mocht het zo zijn dan is het wel welkom.
Hier weer even een fruit gevecht gehad, het wil nog steeds niet echt, Sarah wordt me dan toch kwaad, jee zeg, de mond op slot en als er dan toch iets binnen komt pffffffffffft en er weer uit. Ik ga geen gevecht aan, als ze aangeeft dat ze niet meer wil, dan niet. Meestal na een half klein potje en over groenten maar niet te spreken. Kreeg op het cb al commentaar, ik ben degene die bepaalt wat ze eet, haha, ik wil der wel even een dagje brengen, spreek je wel anders. Maar wat doen we eraan? Heb echt al zoveel geprobeerd, potjes, vers, gemengd, gemengd met melk en alles zeker 4 dagen achter elkaar (potjes gaan toch niet op dus dat lukt goed ). WE gaan even naar de fysio dus tot vanmiddag denk ik. Maart, dat vergeten van de pil ken ik, is heel vervelend maar ik kan er echt niks aan doen. Ik 'hoop' voor je dat alles oke is en anders ga je het zeker erg leuk vinden ook al is het nog niet echt de bedoeling. IMD, morgen de dag, wordt mooi weer. Alvast een hele mooie dag en geniet ervan met alle mensen om je heen.
@maart: hier ook zo'n klungel met de pil, kan je vergeten toch, helemaal op vakantie? In welke week ben je de pil vergeten? en achter elkaar? Heb je ze later nog wel ingenomen of ben je ze helemaal vergeten? Daar hangt het allemaal vanaf hoor. Anders gooi je er snel even een testje tegen aan, dan heb je meteen duidelijkheid. Heb zelf eerlijk gezegd nooit gehad dat ik niet ongesteld werd tijdens de stopweek.
@Saskia: en TERECHT dat je trots bent 8) Wat goed van je meisje @Maart: nou meis, da's dan wel spannend. Kan me voorstellen dat het dan even slikken wordt... een testje doen dus? Of nog even afwachten? Denk aan je. @Noor: geweldig, die jochies van jou. Groot feest dus, jammer dat de Zaanstreek nét even te ver is @Anoek: ik zie het zo. Als Sarah haar flessen drinkt en verder goed groeit, dan is het gewoon zo. Ik denk dat je, bij dwang, juist nóg meer aversie kweekt. Ja toch? Ze krijgt in elk geval iets binnen, al is het minder dan je zou willen. @IMD: alvast heel veel plezier! @all: bruiloft was TOP. Mijn schoonzusje was een stralende bruid in een toverachtige jurk (parelmoerblauw) en álles ging goed, wat deze ceremoniemeester heel fijn vond Enfin, 4 uurtjes slaap gehad en gestart met 5VWO, wat een prachtige ervaring. Agenda's mee, werk gemaakt, sfeer goed - en daarna naar mijn VMBO'ers, die ik nog net niet uit de gordijnen hoefde te trekken SPOEDVRAAG: ik vind Ollie regelmatig slapend op zijn buik. Als ik hem omdraai, ligt ie even later weer op zijn buik. Neusje verstopt en stug doorslapen. Ik vind het onprettig en vraag me af of het gevaarlijk is. Wat doen jullie hieraan???
Darcy, Sarah slaapt ook op haar buik. Wij hebben een aerosleep, als ze dan met haar neus in het matrasje zou liggen kan ze gewoon doorademen. op het kdv draaien ze haar om en controleren ze het regelmatig. Ik merk wel aan haar dat ze haar hoofd goed wegdraait. En fruit, ik stop als ze aangeeft dat ze niet meer wil, ga haar echt niet dwingen, werkt niet en als ze op mij lijkt zou ze het over een paar dagen helemaal vertikken.
Jesper slaapt ook op zijn buikje, elke avond draai ik hem voor mijn eigen gemoedsrust weer terug, maar weet zeker dat hij zich 5 minuten later alweer omdraait. Volgens mij kan het op deze leeftijd niet zo veel kwaad meer omdat ze zelf hun hoofdje goed op kunnen tillen.
hm wij hebben dat al maanden geleden opgegeven aleen toen ze laatst helemaal in dr lotje lag met dr mond en neusje.. hebben we stiekum het lotje een beetje opzij gefrummeld (niet te veel.. dan trekt ze hem weer terug)
[quote="Saskia78 @gonzo: als je zo'n gevoel hebt is het einde al gauw zoek he hoop dat je snel een nieuwe leuke baan vind liefst eentje waarbij je gewoon minder last van je pols hebt natuurlijk [/quote] Ja zeg dat wel @IMD - een hele fijne en mooie dag morgen! @maart - kan idd gebeuren dat je de pil vergeet...hoop voor jullie dat je niet zwanger bent @Darcy - Thijs slaapt al maanden op zijn buik, hij ligt nooit anders, maar gelukkig draait hij zijn hoofdje wel naar de zijkant. Ik heb van de fysio ook gehoord dat als ze hun hoofdje kunnen optillen dat dit geen probleem is...maar kan me voorstellen dat als Ollie dat anders nooit deed dat je hiervan schrikt @Anoek - helpt het ook niet als je Sarah afleidt, ik geef Thijs wel eens een speeltje tijdens het eten en ongemerkt werk ik lepeltjes naar binnen. Misschien werkt het niet bij Sarah, maar valt altijd te proberen, toch? @fietsen - hebben jullie allemaal een "moederfiets" of zijn er ook met een "normale" fiets met een kinderzitje voorop. Ben aan het twijfelen wat fijner is. Tips zijn welkom. @avondeten - zoek eigenlijk nog eens nieuwe recepten waar Thijs ook van mee kan eten, hebben jullie nog leuke ideeën? @zwanger zijn - voel me zwanger, maar vind het anders dan de vorige keer toen ik zwanger was. Ik vind het zo snel dat ik me nu al zwanger voel, terwijl mijn vruchtbare periode nog maar een goede week geleden is. Misschien haal ik wel dingen in mijn hoofd ....we wachten af.
@gonzo: wat spannend ja! Volgende week woensdag slik ik de laatste pil. (was weer begonnen ivm onze bruiloft, aangezien ik altijd erg ziek ervan ben wilde ik perse niet op onze trouwdag ongi zijn, nu ben ik het als het goed is precies ervoor (of niet natuurlijk'!)
nou volgens hem compleet zwanger alles was aanwezig maar nog veel te klein om echt duidelijk in kaart te brengen, we hebben 1 keer heel kort het hartje horen kloppen was helaas heel zwak nog dus hij dacht dat ik een paar dagen minder ver zwanger was als ik dacht en mag 1 september gratis terugkomen om het hartje echt te komen luisteren.. Ja natuurlijk zie je liever wat meer maar volgens termijn van mijn zwangerschao zag het er keurig uit hij twijfelde bij 1 of 2 durfde hij nog niet te zeggen volgende keer kijkt hij ernaar (we zagen namelijk 2 zakjes op mijn echo die ik straks inscan) martin zag het niet maar ik vroeg het hem en hij zei dat het mogelijk was dus 1 september weten we meer, beetje teleurstellend stiekum je wilt toch het 100% zeker weten maar 98% zeker is goed genoeg en zeker met mijn termijn.. de echo deed gewoon zeer met zo'n volle blaas zeg jemig echt geen pretje! staat in mijn album ik denk aan twee wat denken jullie?
@all: meiden, dankjulliewel voor de reacties op Ollie's buikslapen Op het kdv vandaag zeiden ze hetzelfde. Ach, 't joch is erg sterk en ligt ook wel 180 graden gedraaid en in bed zijn hoofdje optillen doet hij ook. Vond het alleen zo naar, zo'n kreukelig koppie (tut mag hier NIET worden verplaatst, Saskia ) en opgedroogd snot