@Pris&Saskia: Ons leven draait ook echt niet alleen maar om Jamie. We proberen ook wel ons eigen ding te doen en naar verjaardagen/etentjes etc te gaan. Wel willen we Jamie dan zoveel mogelijk meenemen, om hem nu bijvoorbeeld iedere keer bij mijn ouders of broer te droppen vind ik ook niks. Maar het gebeurt wel natuurlijk een enkele keer. Tja en ik dacht dat opa's en oma's veel wilden weten van hun kleinkind. Misschien dat ze wel vinden dat wij veel over Jamie praten. Tja wij willen ze nu eenmaal op de hoogte houden van zijn leventje. Dat is toch niet vreemd? @Pris: Wat betreft die 2 maanden. Wij vonden dat ook belachelijk, ook al waren zij zelf ook druk met hun eigen verhuizing. Wel is het zo dat zij nu zelf ook al 2 maanden in hun nieuwe appartement wonen en wij daar nog niet zijn geweest. Maar heeft ook een groot deel te maken door het feit dat het daarna niet zo lekker allemaal verliep en wij van hun kant geen telefoontjes kregen, wel hele nare emailtjes. Met veel verwijten naar ons toe. Wat zouden jullie er van zeggen als je schoonmoeder een email stuurt 1 dag voor je vakantie met als begin: Ik zal mij even voorstellen ik ben (naam schoonmoeder) volgens mij zijn wij familie van elkaar... bla bla bla En daarnaast hevige verwijten naar onze kant toe dat wij niet bij hun zijn geweest, of wij ze vergeten zijn. Dat we niet gebeld hebben na hun vakantie. Terwijl zij na hun vakantie (een last minute precies toen Jamie zijn verjaardag vierder) niet even hebben gebeld hoe Jamie zijn verjaardag was geweest en wanneer ze evt konden langs komen om het alsnog te vieren. En wij daar tussen door ook nog een mk hebben gehad waar zij tot op zaterdag nog niets van afwisten. Je kan toch ook bellen en zoiets zeggen van: Dat is een tijd geleden dat we elkaar gesproken hebben, we vroegen ons af hoe het met jullie gaat, of er misschien iets aan de hand is etc etc Of ben ik nu echt te veel eisend en zie ik het allemaal zo gek dan? Ik begin bijna aan mijzelf te twijfelen. Weet je ik heb het er helemaal mee gehad. Het liefst zou ik ze de aankomende tijd even niet meer zien. Bah
@ MammaMo: Mooie foto van jou en je zoontje! En ik ben blij dat ik niet de enige ben, mijn zoon heeft ook blauwe ogen en wij hebben beiden bruine ogen. Erg knap natuurlijk, maar ik krijg dikwijls héél rare blikken.. @ Suus: Als het van moeten is, hebben ze ineens minder zin, de mannen! Typisch! Mijn vriend zei er ook eens iets van, maar ondertussen 'klussen' we niet meer voor een kindje en heb ik nog evenveel zin als toen, dus vind ik dat hij blij mag zijn. Ik zou het volgende maand (als het nog niet raak is natuurlijk) even relaxer doen, zoals Rootje zegt. @ Marsab: Tja, hier hetzelfde meid! Als hij chips op koekjes of frietjes in zijn handen krijgt gaat het wel héél vlot naar binnen! Ik hoop trouwens dat het je ei was en je binnen twee weekjes ongesteld word! Super trouwens dat Aiden stapt! @ Rootje: Knap van Marissa! Hier wilt hij wel, maar dan vliegt alles op de grond en tegen de muur! Leuke foto's van Marissa's bedje! @ Simke: Knap van Jesse! @ HelloKitty: Hoe gaat met je kleine meid? @ Maart: Blij te horen dat alles goed gaat! @ Saskia: Zielig voor Anne, hopelijk voelt ze zich al lekkerder! @ Patries: Dikke knuffel meid, wat een rotsituatie! Misschien toch eens testen?
je bent zeker niet gek en ook niet te veeleisend denk ik enige is dat als jullie (je schoonouders dus OOK) zo doorgaan straks jullie er allemaal geen zin meer in hebben en dan is het hek van de dam beter dat het nu weer goedkomt dat dan het zo doorsuddert he
Pfff patries, wat een gedoe weer zeg... Kop op he, misschien draaien ze nog wel weer bij. In ieder geval heel veel sterkte er mee en probeer je niet te veel op te laten naaien door ze hoor! Wij zijn net terug van het CB, Marissa is weer helemaal goedgekeurd. Ze weegt nu 9800 gram en is 78 cm, maar ze stribbelde zo tegen dat het allebei met een ruime marge genomen moet worden. Ze wilde echt niet liggen op het meetding en niet zitten op de weegschaal. Maar goed, ondanks dat was ze goed gegroeid. Ook vond de wvk dat ze erg snel ging en heel erg slim was voor haar leeftijd. Maar ja dat wisten wij al Nu ga ik haar maar in bed leggen, want ze is wel heel moe nu. Bye! Dikke knuffels voor jullie!
@ Patries Niet gaan twijfelen hoor! Maar als ik zo'n mail zou krijgen met ''mag ik me even voorstellen''' dan had ik het allang gehad met ze denk ik Sorry maar zo stel je je toch niet op? Tuurlijk wil je hen informeren over Jamie enz en dat jullie daarover praten, dat gebeurt en lijkt mij niets mis mee. Wat zegt Mark hierover? Heb jij ook jouw verhaal kunnen doen tegen hen of niet? Heel veel succes ermee! @ Rootje Fijn dat marissa weer is goedgekeurd! *Pris zit aan de yoghurt terwijl verder iedereen aan de shoarma is hier*
@Virginnie: hoe gaat het met jou meid? Voel je je al wat beter? Je had toch bloedafgenomen vorige week? En met Keld? @Saskia: ja daar ben ik dus ook een beetje bang voor. Misschien zit het nu al op het randje daarvan. Maar ja wat moet je dan alles maar vergeven, vergeten en opnieuw beginnen? Ik kan dat helaas niet zo makkelijk. Ik wil het ook voor mijzelf op kunnen nemen en niet altijd maar ja en amen moeten zeggen. Ach ik ben er nog niet uit. Misschien opnieuw een gesprek aangaan? @Pris: Jeetje meid moet er echt nog meer vanaf? Ik vind dat je een mooi figuurtje hebt hoor meid. 8kg is best veel. Maar als jij je er lekkerder bij voelt, moet je het zeker doen. Ik vind het wel heel knap van je. Iedereen aan de shoarma en jij aan de yoghurt. Petje af hoor meid. En ja Marc denkt er op zich hetzelfde over. Enige is dat hij zegt dat het altijd zo bij zijn ouders gaat. Dan gaat het goed en dan ineens doe je alles verkeerd. Ze willen alles volgens hun regeltjes en wij moeten contact opnemen, volgens Marc zijn vader hoort dat zo. We hebben opzich wel ons zegje gedaan, alleen werd er snel overheen gesproken en/of genegeerd als wij zeiden dat we iets niet leuk vonden. Of ze hadden wel weer een excuus. Tja en daar hou ik gewoon niet van. Je mag soms best wel eens zeggen dat je iets fout hebt gedaan, dat hebben wij ook gedaan. Dat hebben wij ook gezegd. Ieder mens maak toch wel eens een fout. We zijn nu eenmaal niet perfect. @Rootje: Bedankt voor je lieve woorden. En wat super dat Marissa zo goed groeit. Heerlijk hoor die complimenten over je slimme meisje. hihi. Helemaal leuk. Mooi bed hoor, heb ff in je album gespiekt. Jamie ligt nu net op bed, dus ga maar weer wat doen. Eerst even cdje opzetten, misschien dat mijn gedachten dan even afdwalen naar iets anders dan Marc zijn ouders. Ik wil even niet meer tijd/energie aan ze verspillen. Weet je op dit soort momenten zou ik wel weer in Dubai willen zitten. Zo veel minder gezeur. Gewoon je eigen ding doen. Lijkt me heerlijk. Oke nu ga ik er echt vandoor. Moet toch nog iets nuttigs doen vandaag. Liefs, Patries *die probeert straks wat vrolijker te doen* PS: iemand nog St Maarten gelopen? We zijn even bij mijn broer en schoonzus wezen zingen (Jamie had lampion bij gastouder gemaakt) en bij mijn ouders. En daarna bij mijn ouders de kinderen die aan de deuren kwamen toegekeken met zingen (vooral Jamie, met open mond hihi)
Hej mama's! heb maar heel ff tijd dus kan niet op iedereen reageren, dat doe ik later weer! Vanmorgen naar het CB geweest met mn meissie, ze is nu 77 cm 8250 gram. Ze is dus afgevallen.....dat kan natuurlijk komen omdat ze dit weekend overgegeven heeft.....en ze is nu eenmaal een tenger meissie, dat is ze al vanaf het begin! Nu moet ik over 2 maanden terugkomen voor een extra keertje wegen. Ook vonden ze het verstandig dat ik weer opvolgmelk ging gebruiken....hmmm weet niet wat ik daar van vind.... Ik kan het wellicht altijd gaan proberen weer. Dat moet dan wel naast de boterham 's morgens. Enkel alleen opvolgmelk drinkt ze niet meer dan 2 slokken van. Dan moet ik er echt weer pap in doen etc wil ze het drinken! Weet niet of ze dat wel op kan na die boterham.....heb er een beetje mn twijfels over....wat vinden jullie? Ik moet nu zelf zo naar het ziekenhuis voor een echo van mn onderbuik. Weten jullie nog van die gekke dingen die ik toen verloor tijdens mn ongi? Ze gaan dus nu ff checkuh of alles nog wel goed zit daaro! Ben heel zenuwachtig, stom he? Heb trouwens nog steeds geen naam voor mn salonnetje....al ben ik er nu wel uit dat ik iets met mn naam moet doen zoals jij ook al zei pris Dat lijkt me toch verstandiger voor de naamsbekendheid enzo....ben alleen zo perfectionistisch dat niet snel iets goed is.....erg! Moet het natuurlijk wel veel zeggen en jaren aanhoren als het goed is! Kan het niet zomaar weer even veranderen..... Iemand nog ideeen? wie mn echte naam wil weten mag me wel pb-en! Nou kga dr vandoor, jullie horen het nog wel! Liefs lin P.S. Patries, ga vanavond ff uitgebreid reageren op je schoonouders verhaal maar wil je al wel vast zeggen dat je blij mag zijn dat Marc het niet helemaal met zn ouders eens is maar aan dezelfde kant staat dan jij staat!
hoi kon ook weer even langs, heb nog niet alles terug gelezen maar probeer toch te regaeren lengte: is alicia nu een van de langste kids met 80cm (en dat 3 wk geleden) ze was een van de kleinste met net 46cm haha. zwangerschap:hier gaat alles goed mee denk ik. mijn klacten gingen achteruit en was ang dat het mis zou gaan. gisteren ochtend was ik totaal niet misselijk en dacht echt nee he maar daar was het weer haha en erger dan de eerste weken. voel me nu ineens weer op en top zwanger sinterklaas: zondag gaan we hem ophalen voor het eerst in der leventje. vorig jaar vond ik der nog te klein. ook mag ze vanaf dit jaar de schoentje zetten hellokitty: succes, hoop voor je dat gewoon alles schoon is pris: pff afvallen is niks voor mijn. gelukkig verdwijne de kilo;s hier vanzelf en kan ik eten wat ik wil en toch afvallen. hoe zwaar ben ik in verhouding met je lengte? omdat je 8 kilo kwijt wilt. ik ben 180 en weeg nu zwanger 64,5 kilo en dat is 1,5 kilo aangekomen lopen: alicia loopt al ruim 1,5 maand super goed, stevig en zonder vallen. ze kruipt al 2 maanden niet en loopt alleen nog. 1e 2 wk was waggel waggel en bij een bocht viel ze of raakte ze uit koers maar al snel had ze het door. is ze nu zon snelle of zijn er meer kindjes die al vanaf 12 maanden zo goed lopen. ze loopt naar de bakker, door de stad etc slapen: hier nog steeds een nachtvoeding haha en denk dat ik de enige pechvogel ben. heb het al een paar keer geprobeerd niks te eten te geven maar dan slaapt er niemand niet. ik heb me er over heen gezet en ga braaf tussen 3 en 5 een flesje melk halen voor der en valt dan als een blok in slaap. 7 uur krijgt ze dan 1 boterham met beker sap. voor de rest drinkt ze uit een beker dit was het ff ga nu terug lezen mijn leven draait trouwens alleen nog om alicia en zij bepaalt eigenlijk hoe mijn dag verloopt en wat ik ga doen en wanneer
Ik ben ook bij het CB geweest, gelukkig de 2 laatste prikjes gehad....voor nu. Aiden was 74,5 cm en 9445 gram. Mooi in evenwicht! @ lovewinnie: het is denk ik gewoon een gewenning hoor, 's nachts eten/ drinken. Dat was dus ook zo bij Aiden, de nachtvoeding -> BV. Die heb ik dus op een gegeven moment ook weggelaten en ja, dan krijg je een paar helse nachten. Maar goede, nu slaapt hij dus door van 19.30 uur t/m de volgende ochtend 7.30/ 8.00 uur! Je moet er even doorheen en geloof me, de nachten worden kloten. Maar daarna krijg je er heerlijke nachten voor terug! Je moet gewoon de cirkel doorbreken! Ze weet super goed dat ze wat lekkers krijgt als ze huilt 's nachts. Ik geef Aiden altijd gelijk de fles als hij wakker wordt tegen 7.30 uur. Dan drinkt hij en ondertussen verschoon ik hem en kleed hem aan etc. Dat vind hij heerlijk en ik kan makkelijk mijn gang gaan zonder een kind te hebben die van alles wil pakken en ligt te draaien. En dan krijgt hij beneden vaak 2 boterhammen. Dus misschien een idee?
marsab: ik heb het van de vakantie 3 weken geprobeerd achter een stuk en toen had ik het gehad. ze werd er compleet hysterisch van, sliep verdag kei veel omdat ze snachts wakker lag. ik probeerde ook water te geven ipv melk zonder effect. knuffel en weer weg dat probeer ik nu nog, gaat huilen, valt weerr in slaap en komt dan 30 minuutjes later weer en zo heel d enacht vanaf half 3. ik heb toen de moet opgegeven. soms heeft ze wel een goede nacht enslaapt dan van 7/8 uur tot 7/8 uur. 6 van de 7 dagen wordt ze wakker om te eten
@ patries / Lovewinnie Ik weeg nu 72 kg en moet dus nog wat van-af. Voel me nu hier niet prettig bij en ja dan moet ik zelf wat doen....alleen jammer dat ik zo gek ben op pepernootjes , taai taai, choco letters enz. Ik ga mijn best doen @ Sint Maarten. Hier niets aan de deur gehad....vind het erg jammer dat er hier in t dorp niets mee wordt gedaan. Terwijl waar ik vandaan kom (10 kn verderop) er wel altijd Sint Maarten wordt gelopen. Vond het vroeger altijd erg leuk en als Tygo wat ouder is gaan we wel lekker bij opa en oma lopen. Leuk dat Jamie ook beetje mee heeft gedaan Foto's gemaakt? @ Hello Kitty Succes in het ziekenhuis! Ik ga ff voor je meedenken voor een naam! Je meissie afgevallen..kan ook omdat ze is gaan lopen (toch?) Kan je niet een combi doen van gewone melk / opvolgmelk? Proberen wij ook...Tygo lustte geen gewone melk...nu zo afbouwen. @ Lovewinnie...Oei nog steeds nachtvoeding...Jeetje zeg. En als je t hebt geprobeerd en t lukte niet durf je ms niet nog een keer...hmm moeilijk. Ik zag in t lunch topic wat jij allemaal eet WOW @ Lopen Tygo loopt nu een paar stapjes met ons mee...aan twee handen....echt nog niet los ofzo. Maar vorige week deed ie nog helemaal niets dus we gaan vooruit
Hé meiden! Patries: Inderdaad, wat een ***situatie zeg. Ik zou het eerst even laten bezinken, want nu ben je zo boos dat je later misschien spijt krijgt van je reactie. Maar dat je boos bent begrijp ik heel erg goed hoor meid! Ze zouden bij mij ook het bloed onder mn nagels vandaan halen als ik het zo lees. Bij mij komt Kyra ook absoluut op de 1e plaats en zei bepaald mijn dagritme als ik vrij heb. Natuurlijk geniet ikzelf ook nog van mn eigen dingetjes, want dat is zeker niet onbelangrijk, maar met een kind heb je gewoon een heel ander leven. Erg logisch lijkt me dit, toch? Pris: Ik zal je zo even lastigvallen met wat buikfoto's En wat goed van jou dat jij aan de joghurt zit en je collega's aan de shoarma! *ik geef schouderklopje*! En 8 kg is best veel, maar als je je nu niet prettig voelt in je eigen lichaam, zou ik er ook voor gaan. Alleen je gaat nu wel een moeilijke tijd tegemoet zo met de feestdagen ALL: Gelukkig gaat het weer de goede kant op met Kyra. Ze wilde gisteravond ook niet eten en ze lag om 18u in bed. Ze werd vanochtend voor het eerst om half 6 wakker, heb haar toen een melkje gegeven en is toen weer verder gaan tukken tot 8u, dus ze had het echt nodig. Ze heeft geen koorts meer en eten gaat ook weer goed. En ik voel nu toch echt een puntje linksboven, dus er komt zeker een kies door. Voor de rest weet ik het ff niet meer ....
Zó, en dit is voorlopig de laatste van afgelopen zondag toen we naar de geitenboerderij waren geweest. Ga nu lekker eten koken