Hier afgelopen weekend hele stoere laarzen voor Isa op de kop getikt en vandaag schoenen voor de jongens en laarzen voor mezelf! Hihi. Kost wat, maar ja is wel nodig! Goed geslaagd, voor Tijn stoere stappers van Little David, voor Chris van Ecco. Maat 22 haha klein he?
heb een ganglion op mijn linkerpols, lekker hoor... Zit er al een tijdje eigenlijk, maar de laatste tijd groter en gevoelig... Heel irritant want het zit aan de binnenkant, dus die gebruik je heel veel... Hoop dat het met wat rust uit zichzelf weer minder wordt of verdwijnt, maar of dat realistisch is?!?!
OMG ik open net de hotmail van Tygo en ik zie gewoon een heleboel adressen voorbij komen Sorry voor degene die tot nu toe geen kaartje hebben ontvangen maar laten we t maar op de vakantie gooien Tot zo!!!
Haha, maakt niet uit hoor. Ik ga de ma, don en vrij ochtend werken van 8u tot 12u. Maar zodra ik ben ingewerkt in het Spaarne ga ik al snel naar de buitendienst over als het goed is, maar dan ben ik nog vaak in het Spaarne te vinden hoor Lekker weer iedereen in de nieuwe schoenen, hier moet dat ook nog gebeuren Wel is iedereen voorzien van een winterjas, JIHA!!!
@ Pris: dank voor je sms @ Patries: wat goed om te horen dat het nu lekker gaat met Senna....je hebt toch misschien naar onze adviezen op forum opgevolgd? Tuurlijk zijn jullie van harte welkom hier. Ik ben altijd op dinsdag en vrijdag vrij. @ Joyce: wow je gaat al op 1 oktober werken, dus op donderdag, spannend! @ Marsab: Dacry is nu in de Ardennen en zij komt morgen weer thuis als het goed is! Slaap lekker meiden!
Zo......... bijgelezen, pfoeh, jullie kletsen enorm Goeiemorgen allemaal De wasmachine draait, er staat een stofzuiger klaar en ik ga zo e.e.a. in huis doen. Gelukkig heeft manlief de boel netjes bijgehouden, scheelt een berg. Hoop dat ik niks vergeet nu: Gonzo, alsnog van harte met je zoontje Thijs! Noor, ganglion laten weghalen is een optie (deed mijn vriendin, is prima hersteld!) Sterkte! En hier nu over naar schoenmaat 23, dus ik snap je Imsala: is zij soms terug bij Dennis Doe haar de groeten, Rootje. @luier/grond plassen: heb gelezen dat laten rondlopen in (natte) kleertjes dan de enige optie is. Kind vindt dat onprettig en gaat richting po (moet die wel in de buurt staan ) - wat staat ons nog te wachten hier Lovewinnie, een goed gesprek doet wonderen. Hier een man die me ophaalde van 3 dagen Ardennen gisteravond en meteen bij thuiskomst voor AZ (Champions League) dook. En bedankt, gezellig :x Net even een hartig woordje gewisseld, meneer was zich van geen kwaad bewust nl. Blijf praten, het is het waard! Patries, hoe is het gesprek van Marc verlopen? Spannend hoor, zou goed zijn voor hem en voor jullie, weer werk! W.b. chiropractor, ja, daar heb ik alleen maar goeie ervaringen mee (Ollie ook) en ben blij te lezen dat deze behandelingen bij Senna al heel veel goed hebben gedaan! Miran, ben net als Patries benieuwd naar je huissie, dat wordt koffie drinken en mini-meeten Doen we zodra je er aan toe bent en alles af is naar je smaak! Suus, vond het super om te lezen dat je was bevallen en nota bene op Jesper's verjaardag! Van harte gefeliciteerd met je meisje, schitterende namen en fijn te lezen dat je weer thuis bent. Ben t.z.t. ook heel benieuwd naar je bevallingsverhaal! Pris, mooie foto's! Wat ben je toch een slanke den Legoland Duitsland ken ik niet, maar het ziet er leuk uit. Wil je mij even PB'en welk hotel jullie hadden? Misschien iets om te doen in de herfstvakantie Marsab, blij dat het kaartje is aangekomen (het zag nog in mijn agenda, muts die ik ben ) en lees dat Aiden genoten heeft van de cadeaus! Mooie foto van jou op Hyves, kan het niet openen verder, helaas. Virginie, wat is het geslacht van jullie 2e kindje, of is dit geheim? Fijn dat het allemaal goed gaat en Keld ook zo lekker gaat. Piemeltjes zijn hier ook heel interessant, trouwens Saskia, jij weer aan de beterende hand gelukkig. En Anne driftbuien/lastig/om achter het behang te plakken - hier een jong dat er ook wat van kan en soms even in de winkel/op straat/in de hal mag uitrazen, terwijl zijn ouders onverstoord (maar inwendig kókend!) verder shoppen of bezig zijn thuis. Die 2-jarigen zijn lástig soms... Joyce, van harte met je nieuwe baan, nu is het officieel! Hoe gaat het met de borstonsteking die je hebt? Anouk, jij ook het 2e trimester in met je zwangerschap, gezellig dat we samen zwangeren Wie vergeet ik nu...
Nog een update van mijn kant... De Ardennen waren prachtig mooi, nat en al wat herfstig... nog flink groene heuvels en veel roofvogels gespot... heb een stukje alleen gewandeld, wat heerlijk was... ...maar wat waren sommige leerlingen onhandelbaar :x:x:x We hebben ons al team groen en geel geërgerd aan een clubje van 6 Turkse jongens, van wie het merendeel van andere scholen komt vanwege gedragsproblemen. Wat fijn dat die gasten zich zo asociaal, onbeschoft en intimiderend opstelden! Nu ben ik niet snel onder de indruk en al helemáál niet van een opgeschoten jong van 14 (al is ie 1.90m of groter), maar ik heb voor het éérst in 5 jaar gedacht: waarom doe ik dit in 's hemelsnaam?? Wat is er MIS met deze jeugd?? Een hoop, zo blijkt. Het is toch te erg dat je met 45 kids en 6 volwassenen zit te eten en onder het eten willen er een paar weglopen (omdat ze klaar zijn/geen zin meer hebben/willen roken)... onfatsoenlijk. Of dat je een halve kliko aan pasta moet weggooien, omdat "het niet is zoals thuis" en er dus maar mee gespeeld/gegooid mag worden Dat kids geld missen uit hun rugzak, of een i-pod kwijt zijn, vieze kleren terugvinden, niet kunnen slapen door wangedrag... Ik wil benadrukken dat er ook veel rustige, lieve, leuke jongeren mee waren en dat ik een paar keer hard gelachen heb, maar ik heb mijn teamleider, die langskwam, grondig uitgelegd dat ik géén reclasseringsambtenaar ben en in staat was om twee schoffies een enorme draai om de oren te geven (Turkse prinsjes, die me niet eens aankijken terwijl ik tegen ze praat ) De jongens in kwestie weten ook wel dat ik hun prinsjesgedrag niet accepteer en als halfbloed (Marokkaanse) hetzelfde temperament kan vertonen, ouders sommeer langs te komen en de jongens zelf niet meer accepteer in mijn leslokaal bij zulk gedrag. Bah. Zelfs de outdoor teamleiding (ingehuurd door school), die vaak werken met echte probleemjongeren, waren ontsteld door de groep jongens die we mee hadden. Vanaf volgende week zie ik die gastjes weer in mijn lokaal en dan gelden mijn regels weer, don't mess with momma :x Zo, dit zijn we ook weer kwijt... Misschien moet ik even gaan rusten O, nog een raar iets: ik stond even onder zwakstroom tijdens een wandeling (afrastering voor koeien) en heb toch even de vk gebeld. Was niet ernstig, maar was blij de baby te horen gisteravond, met de AngelSounds!
Even een kort berichtje om mijn abonnement weer te activeren, is blijkbaar gestopt, krijg geen mails meer als er een nieuw bericht geplaatst is Verder alles goed hier!
Pff, zo meiden, ff zitten met een kop thee op de bank. Vanochtend de kids naar het kdv gebracht en mams heeft heel dr huis op dr kop gezet van boven tot beneden aan toe Nu is alles weer heerlijk fris en schoon en daar kan ik dan zó van genieten Darcy: Fijn te lezen dat je het leuk gehad heb in de Ardennen, maar idd de jeugd van tegenwoordig Sommigen hebben echt totaal geen respect meer en van waarden en normen hebben ze al helemaal nog nooit van gehoord. Ik kan daar ook heel slecht tegen :x Ben erg benieuwd hoe ze zich volgende week in de klas gedragen, ik schat zo in dat ze aan jou dan een verkeerde hebben Ennuh, borstonsteking is gelukkig over! Rootje: Ben ook erg nieuwsgierig naar het verhaal van Imsala... Fijn dat alles goed met je gaat meid! All: Ik ben dit weekend niet veel online. Morgenmiddag ga ik met de kids naar Rdam toe, naar paps. Hij wordt namelijk morgen geopereerd aan zn schouder ivm artrose en ik blijf daar dan het weekend om hem te helpen, aangezien hij echt niks kan doen met zn arm. Hij moet 1 nachtje in het ziekenhuis blijven, dus kan hem zaterdag ophalen. En aangezien Dave weekenddienst heeft kan ik mooi voor mn paps zorgen! Mn broertje woont nog thuis, maar die is het gehele weekend de hort op, dus daar kan hij ook geen beroep op doen. Over puberende kinderen gesproken, grrrr :x Fijne dag allemaal!
@joyce: welk ziekenhuis moet je heen? je bent welkom voor een kopje koffie oid hoor al vermoed ik.. dat je het al druk zat hebt word druk weekendje.. zo met 2 kids en een zieke paps
Ik heb het ook aan de binnenkant van m'n pols.. Arts zegt dat weghalen wel kan maar dat het vaak weer terugkomt. Maar ik moet zeggen.. Ipv 2 kleine knikkertjes zie je het nog nauwelijks soms wat meer, soms wat minder en het is zeker niet helemaal weg... Maar wel bijna huisarts vertelde dat ze het ook wel een bijbelbult noemen want vroeger sloeg men er gewoon hard met een boek op en het enige boek wat de meeste huishoudens toen hadden was een bijbel overigens.. Werkt het wel echt aldus mijn huisarts alleen is de kans dat het dan terugkomt NOG iets groter (gewoon nog eens meppen dan?)
Joyce: druk weekendje zorgen dus voor je! Sterkte ermee!! Saskia: leuk die achtergrond haha. AU AU moet er niet aan denken om er een klap van de bijbel op te krijgen... Maar wel goed te weten dat het bij jou toch vanzelf minder is geworden, ik hoop er ook nog op, alhoewel het de laatste tijd alleen maar groter en pijnlijker is geworden... Darcy: ooo bij het verhaal alleen al gaan mijn haren rechtop staan. Grrrr. en het irritante is dat zo'n klein klupje het gewoon verziekt voor de rest... Nou je zal wel flink moeten bijkomen!
Even een berichtje typen ivm abbonnement, anders kan ik jullie helemaal niet meer volgen!! Fijne avond nog allemaal Liefs Moons
@ Darcy: There you are girl! hihi Jeetje wat een verhaal van die jongens zeg! OMG! Niet normaal he, dat gedrag! Snap dat je erg pissed off was! En van het stroom, snap dat je geschrokken bent! Zou ik ook doen, gelukkig heb je Heinz/ Heidi nog gehoord! @ moons hoe is het verder met je? Binnenkort weer een echo he! @ rootje: jij hebt het de 21e ook druk! Wat een spannende dag of niet, dan weten jullie of Marissa een broertje of zusje krijgt! @ Noor: ja mijn zus heeft ook zo'n knobbeltje gehad. Maar nu niet meer. Kan dus wel vanzelf weggaan. Is het ook pijnlijk dan? aiden heeft nu ook net maat 22. Kleine voetjes dus! @ Joyce: succes vandaag en sterkte met je vader! Lieve dochter ben je hoor! @ saskia: haha, "nog eens meppen" AUW! ijkt me zeer pijnlijk! Hoe gaat het met het zinderlijk worden van Anne? hellokitty: hoe is het met Tara en de nachten/ naar bed gaan? En het potje? Al dingen uitgeprobeerd? EN al een nieuw dekbed op het oog? @ Miranda: nog in voor een nieuwe meeting? Anders in november/ december eente plannen? Alle meiden, zijn jullie het hier mee eens? Hoe gaat het met Matt en zijn diaree, is hij er nu helemaal vanaf? En op het kdv? Nog nare dingen meegemaakt of hebben ze nu écht naar je geluisterd?
Goeiemorgen meiden! @ Marsab: ja mtthew is van de diarree af, het kwam door de kiezen, dus nog 2 kiezen heeft hij helemaal volledige melkgebit! Betreft de luier hebben ze echt naar ons geluisterd. Het is maar goed zo. Afg woensdag hadden we het overgangsgesprek op het KDV want Matthew gaat na zijn verjaardag naar peutergroep (2-4 jaar). De leidster is van surinaams afkomst met strenge normen en waarden, dus pittig vrouw, ander kant is het ook wel goed voor de kids. Ze weten waaraan ze haar hebben. Ben benieuwd. @ Darcy: jemigover die vervelende pubers! Gezellig die thuiskomst van je man??? Gelukkig heb je me hem gepraat...was schrikken van de stroomdraa, goh! @ Rootje: Nog ff weet je of Marisa ee brusje krijgt, ga je dit aan ons vertelln @ schoenmaat: Matthew heeft schoenmaat 24 @ Meeting: dan doen we een datum prikken in november, december iseen echtfeestmaand Sinterklaas en Kerst! @ Joyce: succes vandaag en sterkte met je vader! En dan nog zorg over je kids, dan wordt een zware weekend, glukkig hoef je volgende week nog niet aan de slag in Spaarne. @ Saskia: succes met het zindelijk maken met Anne! Mhm....vergeet ik iemand....???? Oja... @ Pris: je bnt vandag vrij ivm feestweek in een dorp, wat ga je vandaag doen?
@marsab/miranda, tja erg druk en ook nog eens 2 bruidsboeketten, 2 corsages en een autostuk dat 's avonds om 21 uur opgehaald wordt... Dusse ik kan mijn lol op maandag Enne over dat vertellen, daar ga ik even over nadenken Misschien in een cryptische omschrijving ofzo offe door mijn banner heel subtiel te veranderen van kleur (let dus op!). Als ik het van Rene niet mag vertellen (grote kans van) verander ik mijn banner van kleur denk ik... dan heb ik niks gezegd Zo dan ga ik zo maar vast een deel van mijn bloemen halen voor maandag, die moeten nog opentrekken voor maandag, de rest zijn te gevoelig, die kan ik maandagmiddag (tussen cb en echo door) pas halen... Bye!
Hey Meiden, Hier ben ik weer.. Ik zal even een update geven van hoe en wat, want er is een hoop gebeurt de afgelopen 1,5 à 2 weken. Ik had natuurlijk al veel eerder een update kunnen geven, maar heb er behoorlijk tegenaan zitten hikken, omdat er een hoop meiden zullen denken dat ik verkeerde keuzes gemaakt heb. En ik daardoor bang ben om verwijten te krijgen.. Het verhaal zit wat gecompliceerd in elkaar, maar ik zal proberen uit te leggen hoe en wat.. Vorige week maandag kreeg ik het restant van de intake in de opvang in Vlaardingen, echter werd het niet echt een intake gesprek, maar meer een exit-gesprek. Ik heb er goed en wel een week gezeten. Het eerste weekend dat ik er was, logeerden de kinderen bij D. vanwege de verjaardag van T. zo kon ik ook later 'thuis' komen op de opvang, anders had ik een half uur voor de bedtijd van de kinderen met de kinderen 'thuis' moeten komen, wat natuurlijk niet reëel is op een verjaardag. Er werd doodleuk gezegd: Laat de kinderen maar daar en kom zelf maar terug, kortom ze wilden niet dat ik op de verjaardag van mijn eigen zoon aanwezig zou zijn!! Daar ben ik dus tegenin gegaan, want ik vond het niet realistisch van hun.. Het was wel erg goed gegaan het weekend van de verjaardag, maar ja ik was er dag overdag ook gewoon bij. Die week ben ik in de opvang gebleven, af en toe naar buiten om boodschappen te doen, maar verder bleef ik gewoon daar, was er heel erg saai en niets te doen voor de volwassenen, maar ja ff doorbijten zeg maar. Het weekend na de verjaardag heb ik op vrijdag de kinderen bij D. gebracht en ze zondags weer opgehaald, en ben zelf zaterdags naar me beste vriendin toegegaan een dagje, was voor mij een hele rare dag, de eerste dag echt helemaal zonder kinderen, ook geen kinderen in de ochtend of avond.. Het is erg goed gegaan dat weekend dat de kinderen bij D. waren, alleen had L. D. wakker gehouden de nacht van zaterdag op zondag omdat ze stront verkouden was, maar ja weet hij ook gelijk eens hoe t is om een nacht door te moeten halen omdat je kindje niet lekker is.. Die maandag werd me verteld door de opvang, dat ik er niet paste, ik was TE zelfstandig, kon mezelf dus te goed redden, buiten dat was ik te weinig aanwezig???? zodat ze me niet konden observeren. Buiten dat vertelden ze mij dat ze problemen voorzagen op het moment dat ze tegen mij zouden zeggen dat ik de kinderen niet meer naar D. zou mogen brengen, dus als ze me zouden zeggen dat D. geen recht had om de kinderen te zien!! Ehm ja hallo!! Natuurlijk ben ik het daar niet mee eens, hij wil nu juist naar ze omkijken, en wie zijn hun in godsnaam om te bepalen dat mijn kinderen hun vader wel of niet mogen zien? Kreeg dus te horen dat ik er weg moest en moest die dinsdag om 12 uur weg zijn zeiden ze. Kreeg 2 opties van ze.. Zelf gaan bellen voor wéér een andere opvang of terug naar D. gaan met begeleiding van Steunpunt huiselijk geweld of maatschappelijk werk, zou het zonder begeleiding zijn dan zouden ze het AMK inschakelen. Toen gingen mijn radartjes op volle toeren werken, want wéér een nieuwe opvang? Pfff. Was de afgelopen 3 weken al op 3 verschillende opvangen geweest met de kinderen en een volgende opvang zou weer een tijdelijke oplossing zijn van max. 3 maanden, wat betekend dat er na die 3 maanden minimaal weer een verhuizing naar een andere opvang in zou zitten, omdat je na 9 maanden verblijf in de opvang pas een urgentie zou krijgen voor een ander huis. Dat zag ik dus niet zitten, er is al teveel heen en weer gesleept de afgelopen weken met de kinderen, en dat is ook niet goed, buiten dat weet ik wat het met een kind kan doen, ik weet namelijk wat het destijds met M. heeft gedaan.. <-- Die heeft er echt een trauma van opgelopen.. Ik heb dus die maandag mijn spullen ingepakt en ben weer naar Schiedam vertrokken. Dinsdag ben ik zelf gaan bellen met het AMK en uitgelegd dat ze eigenlijk mij hulpverlening opdringen door me te chanteren met het inschakelen van het AMK. Die vrouw bij het AMK heeft mijn verhaal aangehoord en vertelde mij dat zij dus op die opvang gewerkt had en er vertrokken is vanwege de rare methodes die ze er daar op na houden. Ze vertelde me, dat als je niet zat te jammeren in een hoekje, je al snel niet tot hun doelgroep behoort en daardoor verzocht word te vertrekken. Zij is het totaal niet eens met hun werkwijze en zei ook tegen mij, dat ze het gevoel had dat ik erg open en eerlijk was tegen haar en dat ik haar naam wel door mocht geven bij de opvang, dan zouden hun wel weten wie zij was. Zij zei me dat ik me geen zorgen om het AMK hoefde te maken in ieder geval. Zij adviseerde mij om contact op te nemen met de maatschappelijk werker van D. en dan zou hij maar moeten kijken of er gesprekken zouden moeten komen met mij en een maatschappelijk werker. Ik heb dus contact opgenomen met maatschappelijk werk en heb 1 oktober mijn eerste gesprek daar. Van de week heb ik dus ook een gesprek gehad op het CB zonder de kinderen erbij, en ook daar werd mij verteld, dat ze zich geen zorgen maken om de kinderen, ze weten en vinden dat ik op alle mogelijke manieren keihard knok voor mijn kinderen, ze maken zich dan ook meer zorgen om mij dan om de kinderen, omdat ze bang zijn dat ik er dalijk echt een keer door heen zal gaan zitten, omdat er teveel gebeurt om me heen en is gebeurt. Ze vertelde mij ook dat mocht er een onderzoek komen van het AMK, dat ze ook daar door zullen geven dat ze geen zorgen hebben over de kinderen omdat ik zo'n vechter ben en mijn kinderen ten alle tijden op 1 staan bij mij, dat ik altijd alle afspraken na kom op het CB en ze zelfs toen ik in de opvang zat mij regelmatig spraken over de kinderen en ze dus niet uit beeld verdwenen waren. Kortom ik kreeg allemaal pluimen in me reet gestoken eigenlijk.. Van zowel het AMK en het CB. Om een heel erg lang verhaal kort te maken zit ik dus weer thuis bij D. Ik heb er eigenlijk geen verwachtingen van, ik hoop alleen maar dat hij aan zichzelf blijft werken voor zichzelf en de kinderen. Ik ga in ieder geval aan mezelf werken dmv maatschappelijk werk. Wie weet wat de toekomst gaat brengen? Ik weet het niet in ieder geval, voor nu is het gewoon belangrijk dat de harmonie voor de kinderen in huis gewaarborgd blijft en als dat lukt d.m.v. Gesprekken met maatschappelijk werk ben ik al heel erg blij. D. en ik kunnen in ieder geval al een stuk beter praten samen over alles en ik kan al veel meer aan hem over laten wat betreft de kinderen, dus het heeft in zoverre wel zijn ogen geopend dat hij er heel hard aan zal moeten trekken om de situatie zoals hij nu is te laten werken. Hij weet in ieder geval dat ik het serieus meen, dat de kinderen voor alles gaan en ik niet schroom om weer weg te gaan mocht het uit de hand lopen. Ik hoop dat jullie mijn keuze begrijpen, ik snap best dat niet iedereen het er mee eens is, maar mijn beslissing is wel overwogen geweest in ieder geval...