Jannes, ja snap ook niet hoe het kan. is echt mega stevige en goede kwaliteit. Laat Ferry straks even kijken en als ik het niet vertrouw gaat dat bedje mooi de deur uit en wordt hij vervangen door een peuterbed.
kaatje das schrikken zeg! thnx meiden gaat zekers wel lukken dus tot volgende week dinsdag/woensdag lekker werken of langer is waarshcijnlijk meisje die meer behoefte heeft aan hulp/instructie
kan me voorstellen, men wat eng zeg! schrale troost is dat jullie hem niet even alleen thuis gelaten hadden ofzo. dat doe ik dus ook nooit.
freesia dat denk ik ook aangezien ze in dezelfde situatie zit als mij, dus kan mij heel goed inleven bij haar (alleen neit dat zij al nieuwe vriend heeft dan )
@Kaatje, jeetje schrikken zeg! *shock* Geef Levi maar een dikke knuffel van ons! @Queen, JIPPIE!! Veel plezier/succes! Net even stukje wezen wandelen, maar Mike had al gauw geen zin meer dus mocht mama hem sjouwen.
Ferry heeft even gekeken. Die bodem ligt op pennen ( of zit/zat) er aan vast. Maar 2 pennen zijn dus afgebroken( precies aan de kant waar hij altijd staat in bed ). Ferry gaat kijken of het nog gemaakt kan worden, anders moeten we dus hele andere meubels kopen aangezien dit allemaal aan elkaar vast zit.
@Kaatje, ow lekker dan! Zou toch eigenlijk niet zo gauw mogen afbreken? Kinderen staan toch wel vaker in hun bed?
Ja idd Nou ja hij gaat vanacht iig in zijn oude ledikantje, en dan kijkt Ferry er morgen nog even naar
A. is overwerken vandaag & morgen. Ik eet dus zo gezellig alleen met Mike en had geen inspiratie om te koken, Mike eet macaroni wat ik ingevroren had en ikzelf een pizza (lekker slecht hihihi, maar mag 1 x in de week zoiets eten van mezelf). En morgen mogen we bij mijn ouders mee-eten.
@irisB zwaaaaaaai 8) @kaatje echt greizelig! Hopelijk kan het goed gemaakt worden want is echt een gave meubel! Anders nieuwe kopen dus.. is Levi weer vrolijk? (o)
Ja hij heeft even op de bank tv gekeken, wat gegeten en gedronken en nu rent hij weer kletsend door het hele huis heen. Was waarschijnlijk meer van slag doordat hij niet op zijn eigen tempo kon wakker worden ( heeft hij van mij )
@queen en hoe was je 1dag in je 1e gezin gegaan? @kaatje schrikken zeg @jannes o jee wat zal je broer zich geschaamd hebben morgen gaan we rene zijn fiets versieren voor de optocht van de koninginne dag iemand nog een leuk iedee moet natuurlijk wel de mooiste fiets worden he dan wint ie ook nog wat. ik denk dat we iig een pvc buis gaan halen en die op zijn fiets maken als een toog.