Zoooo hier alles voorbereid voor morgen. Heb alvast de kaasjes en worstjes gesneden etc. Volgens mij komen er veel te veel mensen haha, ik ben blij dat het mooi weer is, ik gooi ze gewoon maar naar buiten Heb een HEMA fototaart laten maken, hij is helaas een beetje afwijkend van kleur geworden, maar evengoed mooi. Flink boodschappen gedaan vanavond. Julian krijgt een loopfietsje (gescoord op MP), een automat en een houten Ikea-auto met magneetjes. Dit is de taart trouwens: Bekijk bijlage 99316
Poeh, ik heb nog niks en we vieren het zondag. Ga morgen een cadeautje kopen in het uur dat ik van J. krijg als hij luncht en niet aan het schilderen is. En wat slingers en ballonnen. Ben blij dat er alleen opa's en oma's en de 2 tantes komen want ik heb echt geen tijd/energie om het hele huis hier ook nog eens op orde te maken en een uitgebreide verjaardag te regelen.
Ben nog steeds veel aan het ego-en hier trouwens. Lees en leef nog steeds mee hoor! Merk dat mijn hoofd gewoon vol zit. Heb vaak tijd om effe gauw mee te lezen en wat te quoten. 't Is druk nog steeds, maar wel prima te doen. Sven slaapt nu bijna elke nacht lekker door. Vandaag was het zelfs half 8!! Joeeehoeeee!! Ik heb hem gisteren niet ingebakerd ivm de inentingen en vandaag ook maar eens even zonder gedaan. Ging best goed. Ga eens kijken of het misschien wel zonder lukt nu! Nou... ik ga naar bedje toe! (nog ff slingers ophangen) kus!
Inge mooi ! Ik heb idd ook met psp een ontwerp gemaakt voor de hema taart Fijn dat Sven steeds meer doorslaapt Ik ga off. truste