Dat lukt niet vanaf m'n telefoon, kan die site niet goed openen. Computer is bezet . Doe het morgenochtend zodra de computer aan gaat (voor acht uur).
Ik heb bij gelezen en kom zwaaien 8) enneh over mensen missen he Ik mis altijd jullie meiden hier als jullie stil vallen!! Maar ik zeg niks tot dat ik mij meer zorgen baart waar jullie blijven! En bij Yule was het zo ivm misselijkheid en alles van last dat ik het ook hier opmerkte So I always miss you sweeties!
Nou, ik ga maar wéér een was doen, 2 wegvouwen, 3 strijken en hopen dat er ooit een einde aan komt Nog even een leuke actie van een vriendin van mij. De top2000 komt eraan en nu heeft ze een Hyves opgericht om Bert en Ernie met het liedje 'Ik ben een kerstbal' in de top2000 te krijgen.. had gelijk voorpret en heb iedereen in mijn Hyveslijst bestookt Bert en Ernie in de Top2000 - Hyves.nl
Goedemorgen allemaal, Zo, ik ga eens even richting ziekenhuis. De mannen liggen nog lekker te slapen. Ik hoop dat de dietiste zegt dat ik de hele dag chocolade mag eten, maar iets in mij zegt dat dit niet het geval gaat zijn... Tot later!
@ Pupke: succes in het ziekenhuis. Ik ben ook bang dat je niet de hele dag chocola mag eten, maar toch duim ik voor je Hier redelijke nacht gehad. Zelf wel iets te laat naar bed gegaan. Ik ben er pas later vandaag weer! Fijne dag allemaal!
Hey dames! Gisteravond weer gevloerd toen ik terugkwam van werk en Kyano eenmaal in bed lag. Ben er gelijk achteraan gegaan. Vanochtend ook weer behoorlijk misselijk, die hormoontjes toch Hummelke hoop dat het gaat lukken voor jou met je functie! Yule oef geen prettig voorval idd. Hey en we hebben je zeker gemist hoor! Anno ik kan evt mijn vader vragen of hij het op wil nemen. Hij kan op dvd opnemen geloof ik. Ik bel hem straks even en dan pb ik je! Oei chips ik heb mijn mail gisteravond niet meer gecheckt, doe het straks gelijk als ik thuis ben Pupke succes en als je dan niet de hele dag chocola mag eten dan op zijn minst wel pannenkoeken
Meiden, niet te serieus nemen hoor, jullie hoeven mij niet te missen ofzo! Ik kom aanwaaien als dat lukt en anders niet. Druk zat hier. We gaan vandaag naar Elst om een kast te scoren. Nu snel douchen en dan weg. Toedels!
pfff man goedemorgen! Erg onrustig geslapen en erg druk gedroomd.. vervolgens wakker worden met een ongelofelijk stijve nek @pupke succes in het zkh!
Ik ben in elk geval blij om je weer eens te zien! (en dat geldt ook voor Steen en alle anderen die we hier de laatste tijd weinig zien)
Ja wat een fantastische serie he. Ik geniet er echt enorm van!!!! Echt zo dat ik denk: yes, vanavond lekker weer Modern Family. Dat heb ik niet vaak met series. Eigenlijk verder alleen met Greys Anatomy.
Oke, nu moet ik echt echt echt aan de slag. Zit al zo'n drie uur te niksen op mijn studiedag. Groetjes!
Pupke: succes bij de chocoladedokter! Jouw dieet wordt vást puur op chocolade leven! Parr: auw.... sterkte!
Nou, ik mag dus helaas niet de hele dag chocolade eten, maar ik mag er wel de hele dag aan ruiken! . Het dieet valt op zich wel mee. Ze heeft me net een voorbeelddieet gestuurd en daar kan ik wel mee uit de voeten denk ik. Bij thuiskomst was de kapster net klaar met Quinten en het was super goed gegaan! Niet gehuild, goed stilgezeten. Toen is manlief gaan werken en heb ik Q in bad gegaan. Nu zit hij even naar Cars te kijken en heb ik even tijd voor mezelf.
opnemen: eva neemt het op, nou ja hun recorder natuurlijk @pupke jammer, maar ruiken is al iets he hier alles goed, heb het alleen zo druk steeds haha vanmorgen julia weg gebracht, isa daar gevoed en toen naar huis. oma op visite en zo nog even naar de winkel xxxxxxxxxxxxxxxxx