@Steen: Wat fijn dat jullie een fijne vakantie hebben gehad. Het lijkt mij ook erg mooi om de jaarwisseling daar mee te maken... @Inge: Misschien kun je Sven op de Doomoo seat laten slapen overdag? Dan ligt hij met zijn hoofd wat hoger... Ik kan ook goed tegen een aantal nachten te weinig slaap, maar daarna moet ik dan ook echt even kunnen bijtanken. Ik hoop dat jou dat ook lukt...
Oh da;s ook een goed idee! En ik heb inmiddels al bijna een jaar slechte nachten, ik ben chronisch gewend aan te weinig slaap haha. Hoe gaat het met jouw keel?
hè???? dat kan toch helemaal niet? De toetsenborden zijn altijd hetzelfde... (ik speel ook piano) Wat ik me kan voorstellen is dat het de grootte is, een pianotoetsenbord is veel langer dan dat van een keybord, maar dat zou niks uit moeten maken qua vingerzetting.
@Ingeltje: Met mijn keel gaat het nog niet best. Slikken doet nog steeds erg zeer en eten en spreken gaat haast niet. Het zieke gevoel is sinds ik vanmiddag nog een paar uur geslapen heb een heel stuk minder. @Yule: Op het keyboard dat ik heb kon je de akkoorden op twee manieren aanleren: fingered (zoals het eigenlijk hoort) en single fingered. Dat laatste was makkelijker aan te leren (ik heb geen les gehad) en dus koos ik daarvoor. Nu word ik daar dus voor gestraft...
Goedemorgen Was alweer vroeg dag ( 06.45 ) Levi roept dan tig keer mama. net zo lang tot ik kom. Kan ik echt zo chago van wakker worden
Goedemorgen! @Kaatje: dat snap ik, is geen leuke manier om uit je slaap gehaald te worden. Ik was er weer om 06.30 uur uit i.v.m. benauwdheid. Manlief en kindlief kwamen om 08.30 uur uit bed. We gaan zo de kerstboom opruimen en een start maken met het opzetten van de meubeltjes. Als alles goed gaat met mijn kersvers neefje en nichtje gaan we daar laten vandaag wellicht ook even kort naartoe.
Ohja Pupke, daar heb ik je gister nog helemaal niet voor gefeliciteerd! Geweldig, gefeliciteerd! Steen, fijn dat je het zo leuk hebt gehad. Lijkt mij ook wel eens wat voor een oud en nieuw. Hier alles goed. Gister tegelijk met Isis op bed gegaan om half acht. Ze mocht lekker bij ons slapen, daar hadden we zin in. Dat hebben we al wel vaker geprobeerd maar dan was het altijd alleen maar feest in bed, maar nu viel ze daadwerkelijk in slaap. Wat heerlijk, zo'n lief klein meisje tegen je aan. Tegen 1uur heeft Azebman haar toch in haar eigen bed gelegd want hij sliep er onrustig door. Dat vond ze geen probleem. Ben nu weer helemaal fit (gister was ik nogal brak), dus laat 2011 nu maar echt beginnen! Liefs Azeb
@pupke: gefeliciteerd met je neefjes! Leuk zeg de meubeltjes weer neerzetten enzo... heb er al helemaal zin in (behalve het gedeelte van de nog 80 dozen uit het babykamertje moeten halen). @lola: is dat single-fingered dat het keyboard de ontbrekende toetsen als het ware aanvult? Dus dat je het nu zelf moet aanslaan? Hier een baaldagje. J. ging gisteravond nog even naar een vriend (prima) en zou het niet te laat maken omdat we vandaag visite krijgen en het huis is een beetje een rotzooitje na de feestdagen. Ik werd om 4.18 wakker toen ik de voordeur hoorde. Heb een uur wakker gelegen, was heel verdrietig, want ik had echt het gevoel dat hij maar wat zegt om mij hem te laten weggaan ofzoiets (terwijl ik echt de laatste op aarde ben die hem zou tegenhouden) en dat hij mij, Raven en de baby zo onbelangrijk vindt dat hij liever ergens anders is. Ik wéét dat dat niet zo is maar zo voelt het wel vandaag. Raven is ook echt onhandelbaar, sinds ze ziek geweest is en we een beetje makkelijker waren met speen en TV kijken probeert ze nu echt alles uit. Ze luistert totaal niet meer naar vragen/verzoeken en dramt de hele tijd. Ben er helemaal klaar mee. Vanmorgen wilde ze niet aankleden en na 3x vragen heb ik haar gewoon gepakt. Ze ging aan mijn arm hangen waardoor ik een pijnscheut in mijn pols kreeg en mijn hand haar gewoon losliet, dus ze viel op de grond. Keihard huilen natuurlijk, ik kon er niks aan doen en voelde me er echt rot over, meehuilen dus. Bah. Heb haar uitgelegd dat het niet de bedoeling was haar te laten vallen maar dat ze niet met haar 15 kilo aan mijn hand moet gaan hangen. Geloof dat het weer goed is.
Pupke, vervelend die benauwdheid Azeb, ow lekker zeg zo vroeg je bed in gister. Ga vanavond ook maar vroeg. Was gister 23.30 en weer vroeg op dus nu ook brak Yule, ow dat drammen etc is heel herkenbaar. Gelukkig is Levi weer even uit die periode. Kan me helemaal voorstellen dat je er vanacht goed de balen in had. Ferry kan dat ook zo goed. het één zeggen en het ander doen. Is hij er nu wel uit om je te helpen met het huishouden ?
Leuk, we gaan vanmiddag om 13.00 uur even kijken naar mijn neefje en nichtje . Ze liggen nog op de IC (ze krijgen extra zuurstof om de longetjes nog wat te ondersteunen) maar we mogen wel even gaan spieken. Q mag niet mee, dus souders komen even een uurtje in huis.
@kaatje: hij is er net uit. Heb al 10x mijn geduld verloren vandaag. Raven is zo onduidelijk en geeft alleen maar mixed signals af. Ik wil een boterham, ik hoef geen boterham, ik ben moe ik hoef niet slapen, ik wil een boooterham, wat wil je er dan op? geen antwoord, ik wil een boooooterhaaaaaaaaaam, etc. Gek word ik ervan. Ben net toen J. beneden kwam meteen naar buiten gegaan voor een blokje om en frisse lucht om af te koelen. Ben echt in staat om te gaan schreeuwen af en toe.
Oh, we gaan toch niet want mijn szusje voelt zich niet goed en moet rusten... Jammer, maar wel begrijpelijk!
Yule: heel herkenbaar, vooral van J. Teun is gelukkig de laatste tijd *klop het af* over het algemeen heel lief en luistert goed. Maar ik heb die dagen/weken ook gehad hoor. Dikke knuffel. Pupke: jammer, maar begrijpelijk. Je zult ze vast snel mogen komen bewonderen. Hier vandaag ook weer fit na een goede onafgebroken nacht slaap. Heerlijk, de eerste goede nacht deze week. Helaas morgen alweer werken Net de kerstboom en kerstspullen opgeruimd. Straks misschien nog even de ramen buiten doen, die zien er echt niet uit. Maar ja, met al die sneeuw en kou had ik daar echt geen zin in de afgelopen tijd. Verder geen plannen vandaag. Misschien nog een stukje fietsen vanmiddag. K. is nu even een blokje om met Teun, lekker een frisse neus halen.
Goedemorgen! @pupke vervelend die benauwdheid en jammer van op kraam gaan maar idd begrijpelijk, knuffs @azeb ooh heerlijk!bij Kate dan ook alleen feest maar bij Ingeltje tuis vond ik het lief wakker worden met een kind op haar ellebogen/handen mij aan kijken aan het einde van het bed en lif en zachtjes hi mummy *smelt* @yule een grote baaldag dus J moet gauw uit bed/wassen/klaarmaken en alles overnemen, jij bent toe aan een lekker warme bad met een goede boek en een paar uur me-time! Hier wil ik ook straks de boom opruimen, nu dat P thuis is, morgen weer in oude ritme en aan het werk beiden. verder een hang dagje
Wow die ken ik niet maar krijg er kippenvel van!!!! *bijgelezen* Sorry, hier erg moe.. heb pijn in schouders en nek doordat Sven steeds vanaf een uur of 5 bij me ligt. Ik ga kijken naar een co-sleeper.... of zo'n ikeabed waar 1 kant afkan. We gaan zo op visite... kus aan iedereen! Kaatje: pfff balen, zo wakker worden Yule: oei dat klinkt als een moeilijke dag... extra zwaar als je zwanger bent Pupke: ah jammer.... geen kindjeskijken vandaag. Wanneer begin je met spuiten? Azeb: heerlijk zo samen in bed!
ja heb de mail gehad van haar ik was zelfs in shock toen ik het las dus hoe moet zij zich voelen heb heel snel terug gelezen maar wij zijn aan het poetsen, opruimen en de boel aan het verzetten en nee julia is vandaag niet naar het kdv dacht gisteren dat het zondag was. xxxxxxxxxxxxxxxx
Yule, herkenbaar. Af en toe moet ik ook echt ff weg lopen omdat ik mijn geduld verlies. Ben er hier ook klaar mee. Hij kan bv roepen ik wil geen boterham met smeerkaas, ik smeer er gewoon één met smeerkaas en dat kan hij het eten of niet, nou mooi dat meneer het opeet Sanne,lekker ff een nachtje door kunnen slapen Wauw ben je aan het idee gewend dat je een 2ling krijgt. alles op orde moet er opeens een bedje en naam bij bedacht worden