@Miracle: je kan natuurlijk met mij meerijden. Moeten wel alleen ff in Eindhoven op een plek afspreken. Bijvoorbeeld op het Centraal Station.
hubbie is vrijdag vrij dus ik zou eventueel wel de reis kunnen wagen wel balen doe er door dat er geen treinen tussen dordrecht en breda/rosendaal rijden een half uur langer over. maar is er een mogelijkheid dat we met iemand mee kunnen rijden vanaf het station heb alleen geen maxicosi ook geen wagen neem hem in de draagdoek mee dan.
Jannes, wat een rare gast :-? Idd moeten wel regels komen voor mijn zusje want heb niet altijd zo'n super band met haar. Is wel stukken beter geworden sinds Levi er is maar nu zie ik haar wel dagelijks dus moeten we gewoon allemaal weten waar we aan toe zijn Tweety, leuk ! Ik ben op dinsdag, vrijdag en zondag vrij. weet niet of je een voorkeur hebt. Ferry heeft mijn zusje afgezet en is toen in de buurt gebleven zodat hij snel voor de deur stond als het uit de hand liep. Ze zijn nu onderweg hierheen.
Zusje is net binnen... hoorde van haar dat mijn moeder rust wou en zij daarom weg moest, later begon ze te huilen en zei dat ze zich zo alleen voelde enz...moet je vooral je kinderen het huis uit sturen.. de reden dat ze niets meer met mij praat is omdat ze denkt dat ik blij ben dat ik van haar af ben :-? ze heeft wel toegegeven dat ze een depressie heeft. Maar krijg zo de rest van mijn zusje te horen
@ Jannes: Ohh oke Dat vind ik lief van je Dan moet ik alleen nog ff kijken of ik zeker vrij heb.. De datum was de 22ste he ?
Missy ja he lief meissie he Andere vraag op msn gereageerd Jale, graag gedaan! Kaatje, ik vind heel gaaf dat jij je zusje in huis neemt! En dan de pc kamer opvrolijken voor haar. Wat zal zij zich thuis voelen bij jouw ondanks de situatie. echt respect voor jouw ondanks de situatie. en logisch dat je regels gaat opstellen
MissyZuilen> meis ik wilde vroeger ook dat iedereen me leuk vond, neem nou maar van me aan dat je niet met iedereen door een deur past. Sinds ik me dat realiseer heb ik veel minder "pijn" van de teleurstelling dat iemand me (misschien) niet leuk vind. Steen> dikke knuffel voor Femke wat klote zeg dat ze een oorontsteking oorontsteking heeft. Pisum> wat een onwijs lieve foto's! Wupje> beterschap voor je mannetje! Kaatje> ow nee wat zeilig voor je zusje. Kan ze nu geen urgentie aanvragen nu ze uit huis geschopt is?? knufffff Jannes> wat een rare vent Hoe is je haar geworden???
O shit, jullie hebben het over vrijdag. Nee dan kan ik niet. Dacht dat jullie het over de meeting bij Steen hadden. Sorry Miracle... helemaal verkeerd gelezen!!
Inge, urgentie krijg je niet zo snel meer hiero.. daarbij heeft ze pas sinds 2 maanden een nieuwe baan dus ook geen geld voor een huisje. Ga nu ff haar verhaal aanhoren
@Kaatje, vind het echt superlief van je dat ze bij jullie mag wonen tijdelijk! kan me voorstellen dat 't even moeilijk word, maar komt vast wel goed! Best lullig van je ouders, want ze kiest toch geen partij? Ze komt toch gewoon bij der zus op visite.. @Jannes, bah wat een rare gast zeg! Zou zeker even de politie bellen als hij het blijft doen. @Miracle, JAAAA je moet ook komen! Mike wilt ook even met Jaimy spelen na de foto's met Vince te hebben gezien. Anders huren we een busje met zijn allen, kan Tweety ook mee! @Tweety, misschien dat Eva en ik jou kunnen halen vanaf een station? Of dat we haar lief aankijken en zij eerst mij en Mike bij Anno afzet en terug rijd naar het station? Zou het echt leuk vinden als je ook komt met lieve Robin!
@Roshi: nou bij de kapper zat het heel leuk (schouderlengte in laagjes), maar eenmaal buiten na een regenbui zag ik er niet meer uit. Nu is het dus coupe troep.
@ Jannes: Voor bij de meeting met steen zou ik ook graag met je mee willen reizen ik heb mezelf nog niet op de lijst gezet maar als ik met jou mee kan rijden kan ik wel mee Wel een freaky vent trouwens !
Ja dat kan wel, Miracle.... dan pik ik jullie gewoon ergens op. @Missy: lief dat je zo meedenkt voor Tweety, maar ik denk niet dat Eva even op en neer wil naar het station. Dat is echt ver weg... haha. Anno woont best wel in een dorp in de middle of nowhere.. toch Anno?
Morgen na een lekkere douche is het vast weer in model heb je een before and after foto?? hahaha ik zal eens vragen als ik bij de kapper ben of hij een coupe du troep van mijn haar wil maken (waarschijnlijk stuurt hij me dan weg met de mededeling dat meer troep als mijn haar niet mogelijk is)