@Moppiepoppie: zo te lezen is de kans groot dat jouw dochter overprikkeld is. En vergeet niet dat kindjes een heel goed gevoel hebben, dus misschien voelt ze jouw onzekerheid ook wel en wordt daar wat onrustig van. Probeer niet teveel te "proberen" maar hou gewoon vast aan je eigen gevoel en ritme. Hoe meer jij gaat proberen (in de wandelwagen, deur open, deur dicht, aanleggen, etc) des te onrustiger zij wordt. En wat Yule zegt, probeer die 3 uur regel weer. Babietjes kun je niet verwennen, maar wel laten wennen. Dus als zij elke keer na anderhalf uur al aangelegd wordt, gaat ze daar aan wennen. Probeer dat te voorkomen. Komt zoals ik het nu teruglees, beetje lullig over, maar probeer een beetje je eigen gevoel te vertrouwen. Elk kindje is anders en heeft een eigen handleiding. Jij bent de moeder.. jij weet het het beste. En wat zegt je vriend ervan als die 's avonds thuis is?
Ja klopt, in elk geval nu nog wel met een hummeltje van 8 weken. Als ze wat ouder is zie ik dat denk ik wel anders... Ik zou het wel jammer vinden als een volgende meeting in Den Bosch zou zijn. Vanaf Groningen is het 2 uur reizen naar Utrecht en naar Den Bosch is het tussen de 3 en 3 en half uur, afhankelijk van de aansluiting. Dat scheelt dus best nog wel een flink stuk... Maar goed, ik ben natuurlijk samen met Lindaa maar de enige hier uit het noorden dus ik snap best dat jullie Den Bosch wel een optie vinden. We moeten tegen die tijd maar kijken wie er mee wil en wat handig is, wie weet zie ik het dan nog steeds wel niet zitten... (ik zie trouwens dat het met de auto maar een klein half uurtje scheelt, dus misschien dan maar met de auto als het wel Den Bosch wordt. Is misschien trouwens sowieso wel zo relaxed met een kind)
hoi hoi, Vanmiddag vriendin met haar dochtertje op visite geweest, was gezellig! Nu ligt Femke weer lekker bij mij in de draagzak, ze had een uurtje in bed geslapen en daarna wilde ze alleen maar bij mij zijn: Prima hoor! Lekker zo, ze slaapt nu. Vanavond weer nagym... @Ingeltje, bedankt voor je pb, is geen probleem! Was er nog iemand anders die Sab Simplex over had en het kwijt wil? Anders ga ik morgen ff naar Duitsland, ik hoor het wel! @Lola, hoe was je gesprek? @Missyvanzuilen, hoe was het bij de maatschappelijk werker? De lijst kinderliedjes: weet ook even niet meer wie die geplaatst had, maar hou me ook aanbevolen! @Jannes mooie foto's! Fijn dat Sara een slaapritme krijgt. @Roshi, lekker dagje thuis! Hier heeft het niet veel geregend.... @Tweety, knuffel meid! Heeft Robin ff een off dagje... @Kaatje, fijn dat je het een beetje hebt kunnen regelen met je werkgever. @Ingeltje, balen dat Julian weer diarree heeft....Wel fijn dat zijn gewicht goed gaat! Succes! @Dreames, hoe gaat het nu met Demi na de prikjes? @Krisstel, ik hoop voor jullie dat het inderdaad werkt, nu Britt op haar eigen kamer slaapt en lekker door gaat slapen. succes! @Moppiepoppie, ik hou nu sinds een week een vast ritme aan met de bv, en dat bevalt me erg goed. Ik moest ook even leren herkennen of Femke honger had of niet....maar bij ons is het voornamelijk krijsen als ze echt honger heeft, dan wil ze ook geen speen ofzo. Nou moet ik zeggen dat Femke de laatste week ook meer huilt, maar schijnt ook bij de leeftijd te horen, ze wil ook graag bij ons zijn. Heb haar nu veel in de draagzak, en dat gaat super. Succes meid! @Parr, je zou de curanol kunnen proberen tegen de aambeien. Succes! Nou ik ben weer helemaal bij! Gaan ff eten!
@Moppiepoppie: babietjes hebben trouwens rond de 6 weken de meeste huiluren per dag. Daarna bouwt het weer af. Zo te zien, zou dat bij jouw dochtertje wel kunnen kloppen qua periode.
Nou meiden ik heb het gevonden hoor van op haar buikje slapen word Jenna dus heel rustig ze was om 16uur op mijn arm in slaap gevallen toen heb ik haar in haar bedje gelegd en zo als gewoonlijk werd ze wakker en krijste een half uur achtereen, ik hen haar opgepakt en geknuffeld en ze viel WEER in slaap. Nu heb ik haar op haar buik gelegd et voila ze slaapt! ik heb de babyfoon op extra hard gezet, haar kamerdeurtje staat open en ik heb me voorgenomen om iedere 15 minuten naar haar te gaan kijken, tot nu toe gaat het al 20minuten goed Pupke> dat kan ik natuurlijk ook wel doen de volgende keer, gewoon in de box leggen. Bedankt voor de tip! Kristel> jouw meissie is ook echt een schatje, vond het zooooo leuk dat ze de hele tijd naar me ging lachen. Van mij mogen Jenna en Britt best vriendinnetjes worden Wat betreft de flesvoeding, ik gebruik water uit een fles omdat wij loden leidingen hebben maar kraanwater is ook goed. Dan doe ik 150cc in het flesje en deze zet ik 30 sec in de magnetron (800watt) daarna doe ik er 5 schepjes nutrilon bij. Jannes> wat een goed idee om voor de hele dag aan te maken! Ga ik vanaf morgen ook doen, thnx voor de tip! Tweety> liet je hem dan ook alleen slapen of alleen als je hem zag? heb net het CB gebeld en die zeiden inderdaad liever niet maar ik hou het gewoon goed in de gaten en ze heeft best een sterke nek dus ik maak me niet zon zorgen.
@moppiepoppie: gisteren was een superdrukke dag he, voor onze kindjes. De hele reis, geluiden, geuren, geklets van ons, lichtjes, mensen op het station die langslopen..... ze was absoluut overprikkeld. Denk dat alle baby's dat wel waren. Ik zou dus gisteren en misschien vandaag ook nog, vergeten. Is niet representatief. Ben het met Jannes eens dat ze misschien gewend is geraakt aan een bepaald patroon wat in eerste instantie een noodgreep was (snap ik ook heel goed hoor). Maar ik denk toch echt dat ze nu zoveel huilt omdat ze overall te vermoeid is. Het is echt heel belangrijk dat ze rust krijgt en dus haal je haar liever niet voor 3 uur uit bed. Laat haar even huilen (15 minuten, zet een timer). Ga iets doen wat jou afleid. Die 15 minuten gaan steeds opnieuw in als ze even een pauzetje in het huilen heeft. Kan dus in totaal best even duren. Doe dit alleen als ze geen honger heeft (nou is dat bij jou denk ik net het moeilijkste om in te schatten). Dus als ze stopt met drinken, in slaap valt aan de borst, tepel loslaat, niet hapt of net goed gedronken heeft, heeft ze GEEN honger. Dus niet te vroeg weer uit bed halen. (Probeer gedachten als: zou ze echt genoeg hebben? ze heeft misschien niet lang genoeg gedronken? heb ik genoeg melk? etc. te negeren. Als 10 cc flesvoeding het verschil zou moeten maken dan is dat echt geen BV-tekort. Eerder volledige uitputting.) Dan dus in bed leggen en zo lang mogelijk laten slapen. Als ze tussendoor gaat huilen alleen erheen als het langer duurt. Dan geruststellen, speentje erin en weer weggaan. Na 3 uur pas weer voeden. Dit gaat echt niet makkelijk zijn de eerste dagen. Zoals Jannes ook al zei, probeer je gevoel hierin te volgen, je hebt het niet 'fout' gedaan ofzo. Je bent hartstikke goed bezig door zo op haar te letten, je kan haar echt niet verwaarlozen. En als ze een keertje toch honger heeft en je laat haar per ongeluk huilen is er ook geen man over boord. Is hier ook wel eens gebeurd hoor. Goed idee trouwens die osteopaat. Die kan ook eens met jou kijken of er een reden is voor het gehuil van Ame.... alhoewel ik haar gisteren erg rustig vond hoor. Zou het kunnen dat je het huilen toch erg naar vindt en dat het daardoor langer lijkt? En nogmaals... gisteravond was echt niet representatief hoor, na zo'n dag! Misschien toch even het CB vragen om wat begeleiding hierbij als je niemand in je directe omgeving hebt. Dan is het ook wel erg zwaar hoor meid! 't Is helemaal niet erg om even wat extra ruggespraak te hebben. Geen teken van zwakte ofzo, maar juist een moeder die het beste voor haar dochter wil! PS: als je dit soort adviezen niet wil moet je het ook zeggen hoor!
hoi, wie was dat nou die vanmorgen zei dat ze alle delen van woezel en pip had? ik hebh alleen deel 4 nog niet dus als ik die dan mag? ? ? pb maar kan zo niet bijhouden met lezen hoor, je kunt wel merken dat de dames weer thuis zijn haha. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ik heb die deel die ik van kaatje had (weet niet welke deel dat is!) en die van jannes deel 3.. dus wie heeft de overige 2 delen voor mij? eten was heerlijk trouwens! zo nog even rap langs de winkel en dan op de bank wachten op de kids met mijn snoepies
@roshi rene sliep en slaapt nog steeds op zijn buik nu draait ie wel alle kanten op maar ik kon hem op zijn rug leggen dan was het brullen dus hier sliep ie dag en nacht zo. vond het in het begin wel erg eng en keek tig keer bij hem maar hij draaide zelf zijn koppie al snel alle kanten op. robin slaapt nog steeds!
Steen, je staat op de lijst voor de liedjes Roshi, leuk kadootje ! Nou we zijn klaar met eten dus laat die zingende kinderen maar komen... Heb maar 15 zakjes snoep in huis dus daarna gaan de lichten uit Had vorig jaar bergen snoep ingeslagen, kwamen er maar een stuk of 6 kinderen.
ja klopt maar verzamel eerst even de emailadressen en stuur dan alles in 1x anders blijf ik versturen. Parr, leuke foto's op hyves ! gelijk even een vraagje want jij bent onze mac specialist.. Ferry vind die eieren die je daar bij het ontbijt krijgt zo lekker maar vraagt zich af hoe jullie die maken. Worden die gekookt? ( ei breken en ik heet water laten vallen? )
ow shit ik ben het helemaal vergeten heb niets in huis Tweety> ow oke dus eerst even aanzien en als het goed gaat kan ik 't gewoon vaker doen
Roshi, dat wordt licht uit en boven in de achterkamer gaan zitten Of je vriend ff naar de winkel sturen voor snoep
HAHAHA! Ik zit ook op die zingende kinderen te wachten (met snoep in mijn mond... ) Bedenk me alleen net dat ik zo moet voeden en Jari ligt al te piepen, maar ik ben alleen thuis... Dan toch ook maar de lichten uit?! @Moppiepoppie: heeft Amé wel al haar sprongetje gehad? Klinkt een beetje zoals Jari nu doet, maar die zit volgens mij midden in zijn 5 weken sprongetje... De één heeft het sneller dan de andere. @Kaatje (of iemand anders): bedankt voor het toevoegen op Haaivs, maar hoe kom ik er nu op (is verborgen, toch?) vanaf mijn eigen hyve?
dit is het gedicht wat we hebben gekregen (het blad was gewoon wit, geen idee waarom hij 'm geel scant) nou het lukt me niet om hem er leesbaar op te krijgen ik heb 'm ook op m'n babysite staan: http://www.jennalynn.babysite.nl/final/files/nl/49882/fotos/klein/49882-2822814.jpg