Roshi, klinkt goed ! zo gaat het hier ook. Beneden wordt er gespeeld. dan naar boven om in bad te gaan. dan pyama aan. Flesje, lees ik een boekje voor en dan gaat hij hup zijn bed in.
Hallo meiden! Zo, twee daagjes nauwelijks gweest en ik kan het al niet meer bijbenen Nouja, komt van de week wel weer als mijn man weer aan het werk is. Hier gaat alles goed. Isis is vandaag weer lief en rustig, als het echt haar sprongetje was gister en eergister, viel het me erg mee! Gisteravond is ze rond half acht op bed gegaan. Om acht uur begon mijn verjaardagsfeestje. Iedereen vroeg de hele tijd: komt Isis nog beneden, is ze al wakker? Maar ons meisje was lekker eigenwijs en heeft tot 01.00 geslapen ! Er was toen nog best veel visite dus haar toch nog even naar beneden meegenomen om mee te pronken. Ze vond het maar raar zo midden in de nacht al die drukte, maar was ontzettend lief en vrolijk. Ik heb haar lekker alleen zelf vastgehouden, iedereen had al wel wat alcoholische versnaperingen op en sommigen ook flink gerookt, dus daar wilde ik haar niet aan blootstellen . Maar lekker gevoed beneden op de bank, ook dat was erg leuk, mensen die even kwamen kijken en lekker kletsen en het allemaal zo leuk vonden en we kregen veel complimenten over dat we zulke leuke ouders zijn . Toen weer op bed en ze viel praktisch direct weer in slaap. Wij zijn nog tot vier uur 's nachts doorgegaan met feestvieren. Tjee wist niet dat we dat nog konden! Was echt supergezellig als vanouds. We hebben, met af en toe tussendoor eruit om te voeden, tot half twee op bed gelegen. Heerlijk relaxed dagje dus vandaag. Nu pizza's in de oven en lekker bankhangen. Oh Isis wordt weer wakker, eerst maar even met speentje proberen of ze nog wil slapen. Groetjes!
Srongetjes -> ik zie dat vince heel veel dingen bij zelf doen en kijken al kan, maar van pakken enzo kan hij nog niets, en van luisteren ook bijna niets. Hij let dus volgens mij minder op de wereld om zich heen, maar is meer met zelfzelf bezig om nieuwe dingen zelf te kunnen doen en zien. Jekkia -> Ohwzo, fysio hielp niet... Dan maar hopen dat die osteopaat weet wat wel helpt! MissyZuilen -> Zozo heb jij het maar goed met je man! Roshi -> Ik moet ook maar eens zo'n vast bedritueel bedenken! Het gaat nu allemaal nog een beetje klungelig hier... Azeb -> Klinkt als een leuke avond! Heb ook wel weer eens zin om een avond lekker te stappen ofzo... Wel goed dat ze ondanks alle indrukken weer in slaap viel! Groetjes, Cossy
@kaatje wij hebben deze kon ff geen ander plaatje er van vinden dus ff een van mp. http://link.marktplaats.nl/207020942
meiden even een vraag, ik heb het idee dat Indy nog steeds honger heeft, maar ze heeft zolang gedronken dat m'n tepels pijn doen :s zal ik haar een flesje geven anders? ? ?
hoi meiden, weer een hoop geklets hier zie ik. probeer te reageren. Maar als ik iets mis sorry daarvoor. @tweety goed spul en cinebaby @kaatje volgens mij hebben ze dan meer krampjes omdat de darmpjes dan opgang komen. @jekkia wij hebben ok zo+n kussen. en gio lag laatst ook ineens onder de deken uit z+n kussen. @devilchase jemig 4 voedingen dat is wel al snel. maar ja als het niet anders is. @sarafreely welkom bij ons gio heeft zulke krampjes dat hij gewoon bijna niet kan eten. en als hij bv in fles krijgt heeft hij nergens last van. dus vanmiddag besloten te kolven en flesjes te geven. maar toen las ik hier dat krampjes na 3 maanden zo goed als verdwijnen. dus zo nog maar ff de borst en morgen met cb overleggen. wat zouden jullie doen? gio heeft nog steeds sprongetje. ben echt doodop. nu al 4 dagen aan het huilen gelukkig na de avond voeding slaapt hij wel. vannacht kwam hij in eens na drie uur al weer. mannen chris vind het nu ook veel leuker k]n gio nu in zit en staan posities brangen met 1 of twee vingers dus geweldig. hij heeft natuurlijk veel meer interactie met die kleine. gio komt voor voeding dus ga stoppen ben nog niet helemaal klaar met lezen, maar moet nu echt weer gaan.
Shedevil, als jij denkt dat ze honger heeft en jij haar niet meer genoeg kan geven zou ik gewoon een flesje geven. Had hier ook standaard van die kant en klaren nutrilon pakjes in huis voor "noodgevallen"
Heb gereageerd op deze http://www.marktplaats.nl/index.php?sre ... 3Fxref%3D1 Eigenlijk wil ze hem niet versturen maar ga toch een poging doen. Verder zag ik deze nog http://www.marktplaats.nl/index.php?sre ... 3Fxref%3D1 http://www.marktplaats.nl/index.php?sre ... 3Fxref%3D1
kaatje, ja dat heb ik ook nutrilon en kruidvat pak, zt hetzelfde in. maar er staat op niet zonder overleg van het cb, dus zit even te twijfelen... of ze is zo onrustig door het 2 maanden sprongetje..dat ken ook. maargoed, heb jij dat ook zonder overleg gedaan? en hoe viel het, kreeg hij krampjes?
Ik heb het zonder overleg gedaan en Levi deed het er super op. De eerste keer dat ik de nutrilon gaf was omdat Levi echt ieder uur wou eten en ik rond 23.30 echt geen melk meer had en hele zere (.)(.) Heb hem toen dus die nutrilon gegeven en hij viel gelijk in slaap tot 05.00. Levi heeft er geen krampjes van gehad,maar dat is denk net hoe gevoelig Indy er voor is.
oke, mss is dat wel even goed ja! moet ik dan alsik een maal die voeding heb gegeven elke dag voeding vervangen of ken ik ook als ze morgen weer in dr normale doen is weer volledige bv geven?
Ja hoor, je kan dan morgen gewoon weer alleen bv geven. Ik vond die nutrilon pakjes echt ideaal.zeker als ik er zelf even doorheen zat en hij maar honger bleef houden.
oh super zeg ben gelijk een btje gerustgesteld nu want als ze zo komt dan heb ik echt nix voor d'r ben ik bang. geef jij nu nog volledige bv of geef je half/half?
pff heb me een beetje beroerd gegeten aan de praline chocolaatjes hihi en van overmaat tot ramp maakt hubbie nu popcorn! hahaha!
Zo lekker met kyani gedouched. Daarna haar gevoed en ff gekroeld. NU ligt ze lekker te slapen en kan mama weer even hier kletsen. Weet ff enit emer wie het zei, maar kyani blijft uitstekend in die zwemband zitten (had ikok niet verwacht) wilde alleen even proberen of het al kon.
Shedevil. Nee ik geef nog 1 flesje bv op een dag en de rest fv. levi kreeg een paar weken geleden spruw, en heeft mij toen aangestoken met als gevolg dat ik twee ontstoken tepels had die maar niet wilden genezen en steeds weer kapot gingen als ik Levi wou voeden. Dit had als gevolg dat ik steeds meer tegen de voedingen op ging zien dus ben toen begonnen met kolven. Helaas loopt mijn productie heel erg terug dus haal nog maar 1 flesje bv per dag Lindaa, Slecht !
babystyle, hoe doe jij dat? douche je alleen met Kyani? Lijkt me zo lastig want je kan niet eerst jezelf afdrogen want dan krijgt ze het te koud en als je eerst haar afdroogd dan sta je toch op haar te druppelen? Ik doe het nu steeds samen met mannetje maar is toch ook makkelijk als ik het alleen kan.
Niemand tips over het aanleggen van een voorraadje bv met behulp van de (elektrische) kolf terwijl je volledig bv geeft?