freesia vestje komt van de c&a en het spencertje (zo wordt dus genoemd, kon niet op naam komen ) komt van piet kerkhof.
@Eva, nee word vandaag gebeld door de HA over mijn bloeduitslag en dan vraag ik gelijk hoe of wat over mijn rug. Misschien dat t erbij hoort nu ik niet lekker ben, geen idee.. Succes straks bij de manueel therapeut, ben enorm benieuwd! @Freesia, ja he komt dus toch van die laatste fles denk je? Wij gaan hem nu maar afbouwen, vanavond krijgtie 120ml en dan kijk ik morgen hoe zijn luier is.. Overdag drinkt hij al niet megaveel, dus daar ligt t niet aan. En we verschonen hem altijd al NA de fles, dus het is echt van t plassen 's nachts.
@mikssy rene en robin plaste ook veel snachts rene niet meer maar robin nog steeds. moet ik smorgens ook gelijk verschonen als ie wakker is.
had je eerst mike geschreven na spreek jullie ga mij omkleden voor de sollicitatie (Zit nu lekker in joggingbroek )
Hier kort geslapen.. Kate werd 6.30 al wakker Hubbie stond net op dus haar bij mij in bed maar het was alleen touchy, feely, slaan en krabben Heb nu dus ook gelijk hoofdpijn en dikke wallen Zie dat een paar ook geen geluk hadden, knuffs @hummelke heerlijk! @missy beterschap @miracle achjee jij ook al! knuffs!! @queen leuke kleertjes! en veel succes!
Hé lieve meiden, Ik moet even een verhaal kwijt. Gisteren is ons meisje van de trap gevallen. Van boven naar beneden op de plavuizenvloer. Ik ben nog nooit zo vreselijk geschrokken. Ze was net onder de douche geweest en ik was bij haar op de overloop. We hebben op de bovenste verdieping al een traphekje maar die op de eerste verdieping is wat moeilijk te plaatsen dus daar zijn we nog mee bezig. We zouden net naar beneden gaan en ik pak haar hoestsiroop uit haar crèche rugzakje. Dat loop ik 2 meter bij haar vandaan om het rugzakje weg te zetten en weg was ze. Ik hoorde haar van de trap vallen. Wat een afschuwelijk geluid was dat. En toen brullen. Ik ben nog steeds helemaal van slag. Gelukkig valt het met Lotte mee. Ze had wat bulten op haar hoofd en heb voor de zekerheid de doktersdienst gebeld. Die zei dat we haar vannacht om de 2 uur even wakker moesten maken. Dus dat hebben we gedaan. Vanochtend was ze alweer hartstikke vrolijk. Ze loopt alweer langs de tafel te oefen met lopen. Alleen het kruipen durft ze niet zo goed meer. Ik denk dat ze een beetje stijf is, maar ik hou het even goed in de gaten. Ik heb gisteravond de hele avond zitten huilen, voel me zo schuldig. De dokter zei dat het iedereen had kunnen gebeuren, maar waarom nu juist ons meisje. Ik voelde me zo'n slechte moeder. Ben zo dankbaar dat het met een sisser afgelopen is. Ik moet er niet denken hoe het ook had kunnen aflopen. We gaan deze week meteen het traphekje afmaken. Ik schaam me zo dat dit gebeurd is, maar ik moest het even kwijt. Het spijt me, maar ik heb nog geen andere berichten gelezen dus daar kan ik nu even niet op reageren. Ik hoop dat het goed gaat met jullie allemaal. Liefs, Iwish
Missy, balen zeg, doe maar rustig aan vandaag! En misschien Mike 's avonds minder te drinken geven? edit lees dat je dat al gaat doen. Hier eigenlijk nooit last van, misschien ander soort luier voor de nacht? Miracle, he bah bij jullie ook al zieken, klinkt als een buikgriep... Freesia, wat een k-nacht...knuffel! Queen, leuke kleertjes! succes zometeen! Iwish, oef das schrikken, gelukkig gaat het wel goed met Lotte, en inderdaad het kan iedereen gebeuren. Dikke knuffel!
Iwish, wat een nachtmerrie Gelukkig heeft Lotte er niks aan overgehouden behalve wat stijfheid. Je moet er toch niet aan denken... Ik kan ook echt van die visioenen krijgen van zulke enge dingen. Bah. Queen, succes strakkies!
@Iwish, kan me voorstellen dat je geschrokken en van slag bent. Gelukkig is t goed afgelopen allemaal en mankeert Lotte weinig. *KNUF* voor jullie! Zo heb ik een x toen Mike 6 weken oud was keihard zijn hoofd gestoten aan de plank boven de commode en nog met de punt ook. Brullen en bloeden dat t deed, heb me echt weken schuldig en verdrietig gevoeld. Helaas kan t inderdaad iedereen overkomen zulke dingen, we doen t niet expres maar t blijft sneu.. *KNUF* voor jullie nogmaals! @Hummelke, ik heb al een maat grotere luiers voor de nacht voor hem, die houden t dus ook bijna niet. We bieden hem vanaf nu alleen nog wat water aan na zijn avondeten en dan krijgtie nog een flesje van 120/4 voor het slapengaan en meer niet. Kijken of zijn luiers dan wat droger blijven. Overdag plast hij niet zoveel als 's nachts lijkt wel.
Zo hehe, eindelijk ff zitten. Na een raar begin van de dag... Vanmorgen zou ik de auto naar de APK + beurt brengen en dan terug lopen met Raven in de wagen (= 45 mins lopen). Kom ik om 8 uur bij de garage, zit deel I niet in het mapje autopapieren. GVD. Dus terug naar huis gesjeesd, NERGENS te vinden. Echt nergens. Op de een of andere manier was dat voor mij het breekpunt, idioot misschien, maar na alle regeldingen van de laatste tijd (verhuizing, hypotheek) waarbij vanalles steeds niet in orde was, of niet geregeld bleek, was ik er ineens helemaal klaar mee. Dus huilend J. opgebeld, die ging eerst nog roepen dat ie vast in een of andere tas van mij zou zitten. Nou echt niet, ik heb al een jaar de autopapieren in mijn tas en ben er altijd heel zuinig mee. Maar ik rij dus al een jaar rond met de verkeerde papieren in mijn tas... Toen hij dat zei heb ik opgehangen, anders was ik echt tegen hem gaan schreeuwen. Dus overal gezocht, helemaal over de zeik natuurlijk, ondertussen zat Raven in de auto te wachten, ook boos natuurlijk. Eindleijk na een uur in een of andere doos gevonden, waar ik het ZEKER WETEN NIET had ingestopt. Maar goed, auto weer weg, anderhalf uur later en teruggelopen met Raven + boodschapjes gedaan. Wat een drama ochtend. Ik zag er natuurlijk niet uit met roodbetraande ogen, maar het kon me allemaal geen reet meer schelen. Ik was even klaar met alles en iedereen.... Zo, nu koffie en bijlezen!
Goedemorgen! Femke slaapt nog!!! Die heb ik gisteren om half 8 op bed gelegd, vannacht is mijn man er om 4 uur uitgeweest en tussen half 7 en half 8 zat haar neusje helemaal vol, dus was het telkens huilen om de speen....om kwart voor 8 zeiden we nog tegen elkaar: dit is de laatste keer, anders halen we haar er uit...maar is dus in een diepe slaap gevallen....en slaapt nu nog! Ons dametje is aan het bijtanken dus! Ben benieuwd hoe het ritme vandaag dan zal zijn, misschien slaapt ze vanmiddag ook gewoon weer....vannacht slaapt ze bij mijn ouders, omdat wij allebei nachtdienst hebben. @missy, beterschap! @Iwish, jeetje dat is inderdaad schrikken, dikke knuff! @Miracle, ach arme jullie, beterschap! @Hummelke, wij gaan 's nachts gewoon naar het toilet, spoelen ook gewoon door. Femke is dat wel gewend, en ook als er een van ons 's morgens om 6 uur uit moet, gaat die gewoon douchen enzo. @Parr, oef kort nachtje, hopelijk kun je vandaag nog ergens bijtanken... @Freesia, ook al zo'n beroerd nachtje...knuff! Nou meiden, volgens mij hoor ik Femke af en toe, ze is wakker aan het worden, hihi! Fijne dag allemaal!
@Iwish: jeetje, ik kan me voorstellen dat je vreselijk geschrokken bent! Ik ben blij dat het zo goed is afgelopen. @Missy: wellicht inderdaad toch minder drinken geven 's avonds? En wat naar dat je je zo beroerd voelt. \Knuf! @Miracle: he bah, toch allemaal ziek geworden! Niet fijn... ik vind Bepanthen trouwens echt een supermiddeltje bij luieruitslag. @Queen: succes met de sollicitatie! Hele leuke kleertje trouwens. @Eva: hoe gaat het nu met Aimar? @Freesia: hoe gaat het nu met Jill? Over je bv-verhaal van je vriendin: ik vind het helemaal niet zo gek. Ik vind het inderdaad gekker dat we melk drinken van alle mogelijke dieren. Mijn oma heeft net na de oorlog heel lang een kindje van hun bure gevoed omdat moeder geen bv had en ze geen geld hadden. @Parr: oef, ook al zo'n vroege vogel! Ach, jij ziet er vast met wallen nog steeds beeldig uit @Yule: hele dikke knuf meid! Ik kan me voorstellen dat je het even helemaal had gehad. @Steen: dat noem ik nu nog eens uitslapen!
Mex. griep: ik laat me wel vaccineren, heb ook de gewone griepprik gehaald. Voornamelijk om niet als doorgeefluik van de griep te fungeren. Griep (ook de niet-mex) is overigens altijd een risico voor de baby, en ook voor zwangere vrouwen, dus om nou te zeggen ik krijg liever de griep dan een prik... hmmmz. Overigens gaan elk jaar 1000 mensen in NL aan de gewone griep dood, alleen meestal geen jonge mensen/pubers zonder andere ziekten. Daarom ben ik er niet helemaal gerust op. De kans dat je er aan overlijdt is erg klein, dat wel.
Hier ook een redelijk korte nacht. Om 05.45 uur werd Quinten huilend wakker en was haast niet te troosten. Al vrij snel werd duidelijk dat hij erg last heeft van doorkomende tandjes. Even wat er op gesmeerd en toen lekker bij ons in bed genomen waar hij al heel snel weer in slaap viel. Toen hij een uurtje later wakker werd was hij weer vrolijk. Nu ligt hij weer in bed maar ik hoor hem af en toe een beetje jammeren. Hij krijgt boven allebei de hoektandjes door, zijn echt vuurrode, dikke bobbels. Hij heeft ook rode wangen en luieruitslag (heeft hij echt vrijwel nooit) dus ik hoop dat ze snel doorkomen. Vanmiddag gaat hij naar het kdv want ik moet werken. Fijne dag allemaal!
Hele dikke knuffel voor Yule! I feel your pain... En wat goed dat je ophing, ik was uit mijn plaat gegaan denk ik. Steen, ook al zo'n langslaper. Naja ze zullen het wel nodig hebben. Hoop dat ze snel opknapt. Nou, Jill is eigenlijk best vrolijk. Niet zoals de afgelopen dagen konstant mehmehmehmehmeh. Op zo'n zeurderig toontje. Ben benieuwd.
@freesia: idd lief van je vriendin... alleen weet ik niet of het werkt. Omdat het binnenkrijgen van antistoffen niet altijd voldoende is om een infectie niet te krijgen. Anders zouden ze bv. de DKTP ook in druppelvorm kunnen geven maar dat werkt dus niet. Meestal is het nodig dat je eigen immuunsysteem in aanraking komt met de (buitenkant van de) virusdeeltjes. Bij polio kan het geloof ik wel via druppeltjes. Misschien wel leuk om eens na te vragen bij het RIVM ofzo.
Yule, ik weet dat bij katten en honden kennelhoest en niesziekte (andersom) via een neusdruppelenting voorkomen kan worden. En omdat griep ook zoiets is... Er zijn trouwens wel diverse artikelen geschreven over het belang van bv bij de mex.griep. Och baat het niet, schaadt het in dit geval zeker niet
@Queen Wat een leuke kleertjes! Vooral die Hello Kitty pyjama. Schatje hoor! @Missy, Lotte plast ook veel 's nachts. Met Huggies lekt ze altijd door. Ze draagt nu Pampers active fit maat 4+ en dat gaat prima. Succes! @Miracle Veel beterschap allebei. *dikke knuff* @Freesia, Wat sneu van Jill. Hoop dat het snel weer beter met haar gaat. Tandjes of kiesje misschien? @Hummelke, dank voor je knuffel. Ben nog steeds erg shaky. Kan het geluid van de val niet uit mijn hoofd krijgen. Getver! Liefs, Iwish