September 2008 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door jekkia, 27 aug 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pupke

    Pupke Fanatiek lid

    6 nov 2007
    3.043
    3
    38
    Maastricht
    Effe ego: Quinten heeft net zijn eerste stapjes los gezet! Whoehoe!
     
  2. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    go quinten

    @freesia das is idd wat lastiger als je maar zo'n klein clubje hebt.
     
  3. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Zo heb Levi maar even wakker gemaakt. Lag al sinds 15.30 te slapen en moet toch echt nog even eten

    Freesia, als je met zo'n klein koppel werkt is het helemaal lastig

    Go Quinten
     
  4. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Hey Pupke! Wat goed :) Quinten is ook aan de wandel!

    Hier lekker gegeten. Bloemkool is zijn absolute favoriet. Worteltjes, zuurkool lust hij echt niet. Wat doen jullie eigenlijk, als je kind niet wil eten? Vind het best lastig soms, hij heeft dan wel honger, maar lust het gewoon niet.
    Maar goed, Julian ligt er al weer in. Hij zegt de laatste tijd 'slaap lekker' terug, heerlijk !
     
  5. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Als hij niet wilt, dan ga ik hem niet dwingen. geef hem dan meestal nog wat vla na, of als dat niet in huis is en hij nog wel echt honger heeft dan een ontbijtkoekje ofzo.

    Vandaag heeft hij lekker gesmikkeld van spercibonen, aardappelen en een halve hamburger
     
  6. jij niet dan ;)
     
  7. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Jawel,maar omdat je het zo ongeveer 6x in 3 dagen tijd riep :D:D
     
  8. evaaaa!!!!:d
     
  9. nou en de rest even uit mijn hoofd!

    @funny wat fijn dat ze zo meedenken op je werk en geniet lekker van je meiden nu je verlof hebt
    en wat schattig van sophie

    @freesia dikke knuff
    wat fijn voor je omi dat ze nu een eigen kamer heeft
    en 2 kinderen van jezelf is idd anders, jill zal niet bang zijn van een broertje of zusje en anders zal ze eraan wennen maar die situatie komt er toch niet?

    @quinten jeeeeej!!!

    en verder, geen idee meer

    hier alles goed.
    lekker gewerkt vandaag

    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
     
  10. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.352
    5
    38
    Hey meiden!!

    Freesia: wat fijn dat je omi een ander plekje krijgt en daar ook nog een eigen kamer. Pittig hoor, zo'n rouwdouwer over de vloer als je dat niet gewend bent.

    Eva: welkom terug!!!!!!!!!

    Ingeltje: mooie kaart!

    Verder weet ik het even niet meer.
    Hier alles goed.
    Drukke week voor de boeg.
    Morgen eerst adviesgesprekken met de ouders van groep acht, dan snel bij de McD eten en dan naar de vergadering van de oudercommissie van Isis' kdv waar ik me voor aangemeld heb.
    Woensdagavond voert een collega van mij een musical op met haar klas waar ik heen ga.
    Donderdag bij de Tuinland langs voor kerstdingen.
    Vrijdagavond ga ik naar Kyteman met C-mon & Kypski in de Heineken Music Hal in Amsterdam.
    Zaterdag ga ik naar De Dijk in de Oosterpoort hier in Groningen.

    Kortom, druk druk druk, wel gelukkig meest met leuke dingen.

    Alleen voor de vergadering van de OC moet ik nog heel veel papieren doornemen, dus dat moet ik nu maar even gaan doen!

    Groetjes
    Azeb
     
  11. Hummelke

    Hummelke Fanatiek lid

    7 mei 2008
    1.086
    0
    36
    Limburg
    Pisum, kan je er niet mee helpen, zit in een totaal andere sector. Maar idd nee heb je ja kan je krijgen!

    Eva, welcome back!

    Freesia, dikke knuffel, hoop dat het snel beter gaat met omi! Hier geen ouders of souders om op terug te vallen, dus ben erg blij met mijn kdv!

    Funny, kan me voorstellen dat het gek aanvoelt, maar wel heeeeel verstandig!

    Pupke, go Quinten!

    Ingeltje, als ze het niet lust, dan niet dan kwark na en ze krijgt natuurlijk nog een avondflesje. Maar komt eigenlijk weinig voor, we hebben hier een veelvraat ;)

    Lopen: ben ik dan echt de enige die een kind heeft dat nog niet los loopt???? Gaat ze trouwens vast doen als papa volgende week de hele week in Amerika zit hahaha.

    Hier alles prima, weinig bijzonders. Mijn ei is geweest dus nu in de wachtfase...Ilse heeft zich weer volgegeten met zalm, gebakken aardappelen en broccoli.

    Zei ik een paar weken gelden dat ze zo slecht groenten at, spontaan eet ze weer alles!
     
  12. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.352
    5
    38
    Hummelke: Isis loopt ook nog niet los hoor!!
    Ben bang dat het ook nog wel even duurt, want ze staat ook nog helemaal niet los.
     
  13. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Azeb: leuk, de OC. Ik wil me ook aanmelden, maar wacht even de sollicitatie af, als ik er werk, kan ik natuurlijk niet in de OC ;)

    Hummelke: dat zou idd gemeen zijn, als ze volgende week gaat lopen :p
    En lopen is toch nog prima als ze het niet kunnen tot dat ze anderhalf zijn? Hebben ze nog zo'n 4 maanden de tijd ;)
     
  14. Hartediefje1988

    Hartediefje1988 VIP lid

    19 apr 2009
    7.238
    570
    113
    Vrouw
    Gastouder zzp
    Pupke, go Quinten
     
  15. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Ben ik weer even kort...

    Bedankt voor alle welkom terug berichtjes :)

    @ Ingeltje: leuke kerstkaart....en deze kletskous is idd weer terug om jullie kletskousen te komen vergezellen :D

    @ Freesia: knuff voor jou! Ondanks de drukte met Julie en Jill, is het wel leuk om verschillen tussen de kids te zien. Echt ieder zijn eigen persoonlijkheid! Fijn dat omi haar eigen kamertje krijgt!

    @ Anno: thanx voor je smsje. Nog geen tijd gehad om te reageren :)

    @ Pupke: Joehoe Quinten loopt los 8)

    Hihi...nee hoor! Ik heb hier het meest slome henkie van alle september baby's. Maar Aimar kan zich nu dus wel optrekken tot staan, hij gaat zelf zitten, doet af en toe wat stapjes langs de rand van de box. Hij kruipt nog steeds niet... ;)
    Ook heeft hij tijdens onze vakantie verschillende woorden leren begrijpen in zowel het Spaans als het Nederlands.
    En er is een kies doorgekomen zonder dat we het gemerkt hebben :)

    Hij mocht vanavond zelf boerenkool eten met zijn vorkje. Ging eerst heel goed totdat hij door had dat de worst het lekkerst was en dus begon hij in de boerenkool te graven met zijn andere handje op zoek naar worst :D Toen alle worstjes op waren wilde hij niet veel meer eten ;) Yoghurt paar hapjes...want hij zag een banaan. Heb 'm maar een banaan gegeven...
    Hij is wel wat huilerig sinds we terug zijn maar is ook wel logisch, tis nogal wat zo'n lange reis, klimaatverschil, tijdverschil, cultuurverschil......

    Ik heb megalast van mijn darmen, om de 5 minuten moet ik naar de WC rennen...nu gaat het wel weer even. Zo nog maar een diarree remmer nemen. Ik vermoed dat we de laatste dag iets verkeerds hebben gegeten daar want mijn vriend heeft ook last van zijn darmen en Aimar ook.

    En nu even een paar foto's spammen :)

    Aimar met zijn abuelita van ong. 94 jaar oud:
     
  16. Eva1983

    Eva1983 VIP lid

    2 sep 2007
    9.025
    2
    38
    Aimar aan het spelen op het strand:
     
  17. Lijkt me alleen lastig met water geven... ;)8):p
     
  18. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Hoi!

    Hier een gezellig dagje gehad aangezien wupjeman ineens op de stoep stond om 12.30 :D Hij heeft eerst nog wat sollicitaties verstuurd en toen Kyano eindelijk om 13.30 uur wakker werd, gezellig geluncht. Toen op de fiets naar vrienden, wat koffie gedronken en boodschapjes gedaan. Na het eten heeft Kyano nog ruim 20 minuten in de box gespeeld, hij wil er zelfs weer graag in met al zijn nieuwe speelgoed :D en vanaf 19 uur ko in bed :)

    Lopen: met Kyano gaat het echt vooruit. Hij heeft nu al weer een paar keer gehad vandaag dat hij ineens de tafel of stoel los liet en gewoon naar mij toe kwam stappen. Dus hij oefent goed!

    Eva welkom terug! Ha ha ik zie het al voor me Aimar zoeken naar de worst :D Leuke foto van Aimar met oma. De rest ga ik nu bekijken :)

    Ingeltje oh wat een heel erg leuke kerstkaart!!
    Kyano lust echt geen zuurkool, ik heb het al een paar keer geprobeerd maar dan neemt hij alles weer uit zijn mond en legt het terug op mijn bord ;)
    Dus dan geef ik hem gewoon een potje. Af en toe moet ik toch echt zuurkool eten.....vind het zo lekker :p
    Verder eet hij eigenlijk wel alles.

    Freesia oh wat fijn dat je omi in elk geval een plekje in het andere huis krijgt!
    Het was me een dagje wel vandaag dus :$, hopelijk nu rust voor jou.

    Funny me gewoon lekker genieten van je verlof! Hi hi die Sophie!

    Pupke yeah go Quinten!!!

    Azeb oef idd een druk weekje voor de boeg!
     
  19. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    Aimar op het strand is echt super cool 8)!
     
  20. Ik geef eerlijk toe dat ik de overgang van 1 naar 2 kinderen veel ingrijpender vond dan van 0 naar 1. Niet qua emoties, maar wel qua drukte...

    Wat fijn voor je omi! Hopelijk geeft dit jou ook een beetje rust...
     

Deel Deze Pagina