ik ga off nog lezen en dan naar dromenland annoman is moe heeft tot 1 uur geslapen maar lag er dus pas om 5 uur in morgen weer werken en dan weekend donderdag surprise op het werk en laatste les babyzwemmen voor dit jaar xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
truste dus haha vergeet ik altijd xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
Ik weet dat ik heel raar over kan komen in mijn reacties hierboven, ik zal even proberen uit te leggen waardoor dit komt. In 2006 werkte ik met veel liefde en toewijding met kinderen (kinderpsychiatrie). Had de baan van mijn leven. Maar door vele tegenslagen, privéomstandigheden trok ik dat niet meer en werd ik door mijn teamleider eruit gewerkt. Ik zou niet geschikt zijn voor het werk en hij hield geen rekening met alle shit die ik op dat moment meemaakte (en geloof me, dat was een heleboel shit). Ik ben daarna verhuisd in en ben in 2007 nieuw werk gaan zoeken. Eerst in de hulpverlening bij kinderen thuis, maar voelde me daar heel alleen, geen collega's, was niks voor mij. Na 2 maanden besloten terug te gaan in het groepswerk, maar kwam in een team terecht die de kinderen totaal niet onder controle had. Hier heb ik noodgedwongen 7 maanden moeten werken, geloof me.. lood in de schoenen, huilend tegen Gijs dat ik niet meer wilde werken... Daarna in 2008 terug naar de kinderpsychiatrie, was heel blij, een nieuwe kans op een andere plek. Helaas kwam ik daar een verkeerd persoon tegen (de vriendin van een collega in mijn oude werk) die me gelijk zwart heeft gemaakt bij teamleiders. OPnieuw een enorme tegenslag. OPnieuw moest ik vertrekken. Daarna anderhalf jaar gewerkt onder mijn niveau bij UPC. Wel veel lol met collega's, maar het werk was niet geweldig natuurlijk, slavendrijvers, targets halen, veel druk, rottijden. Opnieuw volgde ontslag. Oktober 2009 'Baan van mijn leven' gevonden (nouja, het zag er erg leuk uit allemaal), gaan ze failliet. Weer geen geluk. Weer op straat. Het is dus niet dat ik me te goed voel voor een baan waar vele heel blij mee zouden zijn. Ik voel me gewoon ontzettend ellendig dat ik zoveel ongeluk heb meegemaakt in mijn loopbaan. Ik heb veel gedaan, meegemaakt en wil gewoon eens gelukkig zijn in mijn werk. Dat is de reden waarom ik nu zo intens verdrietig ben. En misschien eigenwijs lijk....
@ Ingeltje: klintk idd alsof je té veel tegenslagen hebt gehad. Maar wie weet heb je het onverwachts wel naar je zin bij een leuk AH filiaal.....en NEE ik vind je niet eigenwijs Ik zit hier met een wakkere Aimar op schoot, die niet van plan is om weer te gaan slapen. Heerlijk zo'n jetlag. Gelukkig vroeger wakker dan gisteren dus ik hoop dat ik 'm om 22:00 weer in zijn bedje heb....en ikzelf ook
Ik heb nog wel een hamer voor je Als ik kijk naar de zomertijd/wintertijdverwarring, dan duurde het vaak een aantal dagen en dan was Julian weer bijgedraaid. Duimerderduim dat dit ook voor Aimar geldt..
@Ingeltje: oef, dat klinkt allemaal niet zo best... Ik snap best dat je nu wilt gaan voor een hele leuke baan hoor en je komt helemaal niet raar over. Knuf!
Meiden...ik geef Aimar nog wat water te drinken en dan leg ik hem weer in bed. Hopen dat hij gaat slapen. Mijn moeder net: tja je moet hem er niet telkens uit gaan halen nu want anders went hij daar aan... Ik: Maar mam, hij heeft last van een jetlag, en is dus gewoon WAKKER! Moeder: Ja maar hij moet toch weer op de normale tijd gaan slapen en niet denken dat hij er telkens uit wordt gehaald. Ik: wat wil je dat ik doe dan? Hem 3 uur laten krijsen in bed totdat hij wél moe is en in slaap valt???? Zij: Nee..... Ik: OK dan.
hoi allemaal, klein stukje terug gelezen... ben druk geweest met werken en nog een beetje ziek. Ook herstellende van een soort van buikgriep (dank u KDV). Heb de afgelopen 5 nachten bijna niet geslapen door een enorme kriebelhhoest (aaah irritant) toch even snel op iets reageren: @eva: welkom terug! @ingeltje: balen meis dat je niet bent uitgenodigd. Je hebt zo te lezen idd veel pech gehad. Ik snap heel goed dat de AH oid een laatste optie is. Niet omdat het te min is maar omdat je zo graag iets echt na je zin wilt hebben nu eens. Ik zat te denken... is klassenassistent niets voor jou? Je hebt al ervaring met kinderen en je hoeft voor die baan niet meteen papieren te hebben. Wel moet je dan geloof ik een cursus/opleiding ernaast doen. Dat is wel goed te doen in het onderwijs. Ook heb je in het onderwijs andere banen die kinderen begeleiden met problemen (weet niet hoe die functie heet). Ik roep maar wat hoor, vind het zo sneu voor je.
Ik kwam even alle meiden die het nodig hebben (vooral Ingeltje en Lola en Freesia las ik) een dikke digiknuffel geven! Hier net de boom opgetuigd. Mogen wel wat meer lampjes in maar ik vind het best. Wilde eigenlijk paars met zwart maar kon mn zwarte kerstballen niet vinden. Nu istie paars met zilver. Ook leuk. Denk dat ik de meiden maar niet naar kdv breng. Ze zagen en hoesten de lingen uit hun lijf. Ik zie nu al op tegen morgen... ze kunnen helaas niet zelf de trap op en af dus dat wordt even afzien. Maar ach ze zijn heel lief en dat maakt weer een hoop goed toch?
Jeetje... Wat een knuffels moeten hier uitgedeeld worden: Freesia, Ingeltje, Funny en Lola dus: KNUFFEL!!!!! Ingeltje, ik vind echt dat jij zeker echt een leuke baan hebt verdiend waar jij je fijn bij voelt. Echt zo balen voor je dat het zo lastig gaat. Ik vind helemaal niet dat je moeilijk doet, ik begrijp helemaal wat je beschrijft en ook je gevoel bij een baan in de AH oid. Ego: eerste van de drukke dagen is achter de rug. Adviesgesprekken met de ouders van groep 8 zijn goed gegaan. De vergadering met de oudercommissie van de creche niet echt, twee van de vijf waren er niet en dus de vergadering maar opgeschort naar volgende week. Heb Isis alleen vanmorgen gezien, ze lag al op bed toen ik thuis kwam . Morgenochtend maar weer lekker knuffelen. Groetjes Azeb!
wel gelezen gene zin om te reageren. wilde alleen ff ingeltje een dikke knuff geven! snap jou verhaal wel helemala met al die tegenslagen! knuff van mij en kyani. Welterusten meiden tot morgen.
hier ook de boom gedaan smaen met rene hihi zo leuk we gingen de boom bouwen zijn hij. en toen ie klaar was en hij moest naar bed zei ie dat ik hem op moest ruimen whahaha. @ingeltje ik hoop dat je snel wat vind meis. ik ken het gevoel dat je overal ontslagen wordt heb ikook een aantal jaar achter elkaar gehad tot ik in de zorg kwam. helaas moest ik daar zelf ontslag nemen na 5 jaar. wat kan je met die websites gaan doen dan is dat iets was je op korte termijn al kan of duurt dat nog ff?
Thanks allemaal doet me goed! Ik swing echt van de ene mood in de andere Tweety: nee, het websites bouwen moet ik echt nog leren. Ik kan wel een beetje HTML schrijven, maar dat is inmiddels erg ouderwets geworden. Er zijn weer allerlei nieuwe technieken, waar ik me eerst met zelfstudie zal moeten inlezen. Dan gewoon eens een beetje gaan stoeien en proberen. Ik ga eens beginnen met een eigen site voor Julian te maken. De dreumessite kost 30 euro per jaar, ik denk dat ik voor dat bedrag wel iets goedkopers kan maken, dat wordt mijn eerste project. Gaat dat goed, dan ga ik eens échte opdrachten zoeken. Maar we praten dan over maanden. Nouja, ik hoop dat ik volgende week iets hoor van die baan bij de politie! Lijkt me wel erg leuk (hopen dat ze me binnen willen halen met mijn zwangerschap). Maar Kruidvat lijkt me voorlopig ook prima, ik zie wel wat er op mijn pad komt. Als ik maar de toeslag blijf houden Azeb: hè jammer van de OC. Moet je weer een nieuwe afspraak maken. Ook nog Isis gemist Sannemart: klasse-assistent lijkt me idd ook leuk! Helaas is er bijna geen werk in te vinden.
@ingeltje ik heb er ook geen bal verstand van nog haha. ik moet nog gaan kijken hoe ik en waar ik een site wil enz.
Goedenavond! Hier weer brak maar wel een stuk verder. Alle plafonden op de 1e zijn klaar en de 2 paarse muren op ons slpkmr ook. Donderdag behang zoeken en dan de laatste 2 muren op ons slpkmr en de bovengang creme verven. Wer vanaaf ook gebeld of ik morgen ipv 11-19 maar 9-17 willen draaien... JA GRAAG Zal nu ff een poging teruglezen doen @kaatje mijn vinger is nu erg rood/bruin en op de plek waar ik het geraakt had is het wit haha toch wel netjes van jouw kat Levi en Kate bijna gelijk aan lengte/gewicht @lola *vloek met jou mee* @Jale knuffs voor Gizem! @freesia knuffs! KNUFFELS DAN MAAR AAN IEDEREEN
Mogge! Hier waren beide meiden zo aan het hoesten (en ik maar denken dat ze stikten) dat ik ze er om 7.15 maar uitgehaald heb. Erg vroeg voor ons doen dus! Net kdv gebeld dat ze lekker thuis blijven. Vandaag ook de fotos voor de kerstkaart maken. Dus dat wilde ik zo gaan doen en dan photoshoppen. Maar heeft iemand nog een leuke kerstkit?