Dag meiden, Ben er vandoor, tot zondagavond of maandagavond. Als ik pas maandagavond online ben, heel veel sterkte maandag Kaatje...
First time: klinkt inderdaad pijnlijk en ook verdrietig omdat je Jari niet kan knuffelen. Ik kan me goed voorstellen dat je een dubbel gevoel hebt bij Kerst als je moeder toen is overleden. Nou, veel sterkte dan in deze donkere dagen.
Kaatje, wat een prachtige duidelijke echo van jullie kindje. Onvoorstelbaar dat het dan niet meer leeft...
wauw wat een mooie echo echt onvoorstelbaar dat dat kleine hummeltje niet meer leeft xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@kaatje mooie echo foto heel duidelijk moest wel ff slikken. echt zo bizar dat je verder ook niks hebt gemerkt(nog) nog een keer een dikke *knuff* @freesia fijn dat omi nu een leuk plekje heeft. en ja dat rijbewijs ik zeg niks haha heb hem zelf ook nog niet. vandaag zijn we (hubbie en ik) naar de reumatoloog geweest. ze was heel duielijk over de bloeduitslag die ze van de ha had gekregen en schrok ook toen hubbie zei hoelang het al af en toe aan de hand is. vanmiddag moest ie gelijk weer bloedprikken op bijna alles wat op het blaadje stond. ook zijn er gelijk foto's gemaakt van zijn longen en verschillende gewrichten. volgende week moet ie naar de reumaverpleegkundige en dan gaan ze bespreken wat voor medicatie die krijgt enz. dus nu is het officieel hubbie heeft Reumatoïde artritis (RA) een vorm van reuma.
Nou, hèhè.. wordt er eindelijk eens geluisterd naar hubbie. Wel een heftige diagnose joh.. daar ben je mooi klaar mee
Nu ik terug ga rekenen na ongeveer 13.5 week, toen had ik wel 2 dagen dat ik echt zo'n last van bandenpijn? had dat ik amper rechtop kon staan. Denk zelf dat het toen gebeurd is. Tweety, jeetje heftig zeg voor je hubbie. Nou de arbo lekker laten lullen en niet aan het werk gaan hoor !
Anno leuk kaartje kaatje, ik zou ook gewoon een controle echo maken. Je mag eisen he . Heeft de afgelopen kee rook in d eouders van nu gestaan , (kan het inscannen voro je als je het wilt zien/lezen). Wat ikmij eigenlijk afvroeg (mag ook vraga overslaan hoor ). Is ga je het beebje ook een naam geven ondanks je neit het geslacht weet? Mooie echo foto, ech tonbegrijpelijk dat het neit meer leeft tweety, minder de uitslag vanhubbie hopelijk gaat het met medicijnen beter.
Kaatje, ik lees het nu pas! Ik kreeg gelijk een brok in m'n keel en zit met tranen in m'n ogen! Ik hoop dat je dit een plaatsje kan geven. Het was jullie zo gegund! Heel veel sterkte de komende tijd! We denken aan jullie! Dikke knuffel!
@Kaatje, wat een mooie echo.. zo oneerlijk dat dit hummeltje niet verder mocht groeien in je buik . Nogmaals dikke knuffel. @Tweety, heftige diagnose voor je man.. Jullie ook heel veel sterkte toegewenst @Firsttime, voor jou ook een dikke knuffel. Zo heftig wat je meemaakt en hopelijk kan je snel je mannetje weer knuffelen. @Yule, je gaat een weekendje weg begrijp ik. Veel plezier! Er werd van de week nog naar m'n beoordelingsgesprek gevraagd, maar dat ging goed Ik ga in februari met een opleiding beginnen. Voor de rest een drukke week gehad. Woensdag naar Najib Amhali geweest en gisteravond naar de musical Hairspray. Erg leuk allebei. En nu ff een rustig weekendje.
Queen, dat stuk van die tweeling zeker? dat heb ik ook gelezen. Ja de namen liggen al klaar. Wil sowieso niet over "brusje" blijven praten,maar gewoon over ..... of ....... . Ferry hoopt stiekem dat het een jongetje is omdat hij de meisjesnaam zo leuk vind,maar geloof niet dat ik de meisjesnaam die we nu hebben nog aan een volgend kindje zou kunnen geven. En vragen mag hoor, als ik er geen antwoord op wil geven horen jullie het vanzelf
Freesia, fijn dat het goed gaat met omi! En alvast veel succes met rijlessen! Yule, klinkt goed dat speelgoed, ga denk ik dit weekend ook maar een struinen op internet. Jannes, leuk hoor die spulletjes, mijn handen jeuken! Kaatje, pffff was een zware middag zo te horen. En wat een mooie echo, misschien nu pijnlijk, maar voor later fijn om naar terug te kunnen kijken, denk ik. First time, pfff klinkt ook niet echt makkelijk. Tweety, ik hoop dat medicatie gaat aanslaan dan. Dikke knuffel voor iedereen die het nodig heeft! Pff hier drukke dagen gehad. Gisteren een hele zware dag op het werk. 's Avonds naar theater geweest, cabaret Natalie Baartman, erg leuk, veel gelachen. Vandaag een dagje vrij. Vanmiddag gewinkeld voor mezelf. Verder lekker genoten van de rust. Zo, ik ga afronden voor vandaag. Ik ga nog even genieten met mannetje, die vertrekt morgen naar Amerika en is dan pas vrijdag weer terug!