Draagdoek via draagdoek.nl wil ik ook nog bestellen. Ik ga zo meteen even kijken! Ik heb vrienden nodig op mijn FV! Hoe kom ik daaraan?
Nou meer het dagelijkse huishouden. Moest eigenlijk ook nog dweilen maar daar had ik geen fut en zin in. Hoe gaat het met je hoofdpijn?
Nou de kwantum stond op het antwoordapparaat. Mogen het rolgordijn komen opruilen ( niet nodig want hebben hem opgehangen ) en met de bon terug komen dan wordt die 15% korting berekend ( 30 euro ) Gaan iig pas als we de gordijnen op gaan halen anders rij je nog een hoop benzine geld op
@Kaatje, fijn dat jullie in ieder geval de korting nog krijgen. Hoofdpijn gaat wel...zijn net ff lekker wezen wandelen. Zometeen weer vroeg ons bedje in. Wat is het hier rustig zeg vandaag.....
Jill ligt er al in! Nu hopen op een betere nacht als de vorige Even een update over de dochter van mijn collega (22 weken zwanger). Eén van de babietjes is geboren, heeft anderhalf uur geleefd en is daarna overleden. Het huilde ook De andere zit nog bij mama in de buik, maar heeft een infectie gekregen. Ik ben al de hele dag niet goed van. Heb mijn collega een kaart gestuurd en de kaarsjes branden hier weer. Ik ga zo even met Freesiaman voor de deur in de auto zitten, kan hij me uitleggen waar de pedalen zitten Sta ik morgen niet helemaal voor joker bij mijn eerste les. Ik werd vandaag opeens een beetje missie van de zenuwen
@Freesia, oh wat naar voor de dochter van je collega. Knuff! En heel veel succes morgen! Ga de straten maar onveilig maken
Freesia, wat was er precies met de dochter van je collega? Klinkt idd niet goed Rot dingen ook altijd. succes morgen !
Oei wat afschuwelijk ... arme ouders.... Oh ik had met de rijles altijd een ezelsbruggetje. Voor velen belachelijk, maar ik wilde zeker weten dat ik niet een verkeerd pedaal pakte. Het is KOppelingREmGAs en die beginletters geven KOREGA en dat lijkt op collega ik weet het, het klinkt stom, maar ik had er echt wat aan. Ik vond het superdebuper spannend, knoop in de maag, maar na een aantal lessen had ik de tijd van mijn leven. Kijk er met veel lol naar terug. Heb toen in 10 weken rijbewijs gehaald (elke week 2 keer lessen in blokjes van 2 uur). Ging supersnel.
freesia, wat naar van de dochter van collega s6 morgen!! ingeltje jij ook al zo snel je rijbewijs gehaald! Ik ook Ik leste alleen 3 of 4x in de week ik had toch vrij
Zo, speedles pedalenkennis zit erop Handige ezelsbrug Ingeltje! Corega is een gebitskleefmiddel dus dat onthou ik wel Daar hou ik nou van, leuke rijlesverhalen En successtories. Vind het zo retespannend allemaal! Hoop niet dat mijn faalangst roet in het eten gaat gooien. Maar ik heb echt een supertof wijf als rij-instructeur, dus dat moet wel goedkomen met de lol Kaatje, mijn collega haar dochter is 22 weken zwanger van een tweeling en die kreeg opeens weeën Ze ligt nu in Gent.
he meiden, heb niet alles bijgelezen, alleen de laatste paar pagina's. Freesia, he bah toch een kindje geboren en overleden, ik duim voor de ander. En alvast veel succes morgen! Hier echt moe van de dag. Gisteravond gewerkt, dus ik laag later in bed. Vanochtend was Ilse weeeeer om half 6 wakker... Melk gegeven en toen heeft ze nog wel tot 7 uur geslapen. Daarna drukke dag op het werk. Ilse hoeft gelukkig niet meer te huilen als we haar wegbrengen. Ze had het erg leuk gehad en vanmiddag 3 ! boterhammen gegeten. Alsof ze thuis nooit wat krijgt haha. Nu zit ik net op de bank, maar ben erg moe, dus kruip zo mijn bedje in. Ga nog even andere forum lezen.
Haak hier weer even half in want ga zo Sims 3 verder spelen en hubbie zit achter de pc te pokeren.. Goh, gezellig gezin zijn wij. @Freesia, ik ga ook een kaarsje branden voor die collega haar dochter. Hopelijk blijft de andere beeb nog een paar weekjes zitten. Lijkt me echt zó ontzettend erg! Hopelijk komen ze er nog achter waarom 't gebeurde zodat zij het een plekje kan geven allemaal. Is ze eigenlijk bevallen van een zoon of een dochtertje?
Haaaaai! Na een lange vermoeiende maar gezellige werkdag ben ik er weer. @ Freesia: oh...wat een verdrietig nieuws Ik duim voor het andere kindje. En voor je 1e rijles morgen, niet te zenuwachtig zijn, komt allemaal goed. Voor je het weet heb je dat roze papiertje in je zak! Oh nee dat coole nieuwe credit card formaat rijbewijs bedoel ik @ Kaatje: Leuk filmpje en leuke creatie! Wat is Taco toch ook een leuk beest! En Levi, al rondjesdraaiend dansen, how cute! @ Steen: beterschap meid! Ik hoop ook dat Femke vannacht wat beter slaapt. Verder weet ik het even niet...ben erg moe dus er is niet veel blijven hangen van wat ik gelezen heb