@Roshi: ik zie dat Eva al antwoord heeft gegeven. Ik sluit me er helemaal bij aan! Quinten is net met zijn papa in bad geweest en ik heb hem na een massage zijn eerste pyama aangetrokken (Quinten dan hè, niet zijn papa ). Hij zit nu zijn hand op te eten... Wij gaan een film kijken en daarna lekker naar bed. Voor straks alvast weltrusten!
@Elise: inderdaad het nummertje (maatje) dat je wilt geven van de speen, moet onder het neusje zitten. Demi heeft trouwens ook de hele avond liggen huilen. Ligt net pas in bed. Heb vanaf dat jullie weg zijn, haar vast moeten houden en moeten wiegen.
@ Wupje: hoe is het gegaan met de tommee tippee fles en die andere die je noemde? Beter? Ik heb net online geshopt bij de H&M. Hadden leuke dingetjes in de sale-afdeling: rompertje, dekentje (zo'n wikkelding = handig voor bezoek aan CB) en shirt met tekst 'Still living with my parents' voor Aimar besteld. Maar de bestelling moest minstens 19 euro zijn dus nog maar boxershorts voor vriendlief erbij besteld.
@Tweety: Wat een leuke foto! Ben dol op bad foto's Mijn meissie ligt lekker te slapen in haar bedje! Die gaat al lekker voor de nacht!
@ kaatje, is idd ok neit leuk, maa ris voor goed doel! Wat een leuke foto's komen er weer voorbij! zo ent lekker gedoched met kyani ze was klaar wakker. Nu heeft ze ent gegeten en zit ze nog ff bij opa e dus gaat ze zo der bedje weer in. En ik ook
Wat een lieve foto's komen er weer voorbij! Missy, fijn dat Mike weer thuis is! Hier weer een drukke maar leuke dag gehad. Vandaag bezoek van Zuidafrikaanse vriendin, met man en peuterzoontje van anderhalf. Zo grappig, zij is negerin, hij nederlands en hun zoontje is een blank, blond Niels Holgerson ventje Ze moet tig keer uitleggen dus dat het echt haar kindje is Ze is nu 24 weken zwanger van de 2de, ben benieuwd hoe die eruit ziet. Zoontje wordt ook 2 talig opgevoed, dus het was steeds engels/nederlands praten met die peuter Jill had weer veel last van maagzuur vandaag. Dan moet ze steeds huilen, komt het maagzuur naar boven en slikt ze de hele tijd. Na een tijdje gaat ze gewoon weer verder met spelen en lachen. Zo jammer van haar humeur vind ik het ook. Het is zo'n vrolijk meisje. Parr, bedankt voor de link! Ik heb het echt over het hoofd gezien Zo, Jill is naast ons in bed op het voedingskussen in slaap gevallen. Ze zal zo nog wel een keer komen en dan proberen haar weer in slaap te krijgen. Soms kost dat echt moeite, is ze hyperdepieper en wil niet slapen. Ga effe kolven, trusten!