Missy, is het geen optie om te blijven proberen om met Mike op visite te gaan? En dan steeds wat langer... Wij willen in juni naar zuid frankrijk.
@Funnyme, ja het is ook wel een deel onze schuld. Wij zijn al gestresst als we ergens op visite moeten dus dat voelt hij al. En als we dan ergens zijn, vergeten we helemaal het ritme wat we thuis doen met Mike en worden nog meer gestresst als hij dus niet gelijk gaat slapen maar eerst gaat huilen. Dus als we gewoon vaker met hem ergens heengaan en gewoon hetzelfde doen als thuis, zal hij er vast wel aan wennen! Maarja, die stap zetten is gewoon erg moeilijk. Hoe doe jij dat met de meiden als jullie op visite gaan of verjaardag?
Wij zijn vrij makkelijk met de meiden. Ze gaan gewoon mee. Mogen dan even kroelen. (Maar gaan niet van hand tot hand), even spelen (nemen soms de babygym en wippertje mee) en bij de eerste tekenen van vermoeidheid hup in het reiswiegje (zetten de reiswiegjes altijd bij iemand op bed). Als ze huilen gaan we na een minuut of 10 even kijken maar we halen ze er niet uit voordat ze geslapen hebben. En dat werkt goed!
@Eva: hoe gaat het vandaag met Aimar? @Jekkia: leeft de kat nog? @Azeb: de allerbeste wensen terug! Fijn dat Isis zo vrolijk is, maar minder fijn dat ze snipje is Tja, een keertje geen 5 voedingen lijkt me niet zo'n punt, mits ze geen diarree heeft. @Babystyle: hoera! Kyani draait! @Missy: is toch erg hè, dat je vriend zo weinig kan doordat hij ziek is. Hoe is het met je spetterpoep? @Anno: oh, Juliaatje ziek Beterschap! @Lola: is inderdaad een moeilijke afwezig: wakker maken of laten slapen. Ik denk dat ik haar even zou laten liggen. Als ze over een uur nog niet wakker is, dan kun je haar altijd even wakker maken. En jouw beterschapsknuffel werkt fantastisch! Ik heb de kortste buikgriep ever gehad... @Parr: ik heb eerlijk gezegd geen idee of de voeten uit mogen steken uit de MC. Hier is dat niet aan de orde, maar we hebben de verkleiner er wel al uit. @FunnyMe: geniet van jullie pyamadagje! @Kaatje: jammer dat je zo'n rotnacht hebt gehad, ik hoop dat hij snel weer in zijn ritme zit. Nou, ik heb de kortste buikgriep ever gehad: alleen vanochtend een half uurtje last gehad en daarna niet meer. Zal dus wel wat anders geweest zijn. Maakt verder niet uit, als het nu maar over is! Ik heb net nog even een uurtje op bed gelegen, maar ik ben er erg brak uitgekomen. Ik heb al 4 maanden geen dutje meer gedaan overdag en zoals ik me nu voel, doe ik dat voorlopig ook niet meer hihi. Zo, ik ga even eten en tv kijken. Daarna optutten en karten kijken. Duimen jullie allemaal dat mijn mannetje wint?
babystyle, idd appels ipv aardappels Missy, denk idd dat hij jou ook heel goed aanvoelt. als jij er al heel gespannen in stapt en denk "ow zal hij wel slapen" dan werkt dat niet echt mee denk. Nou ben ik zelf niet echt een voorstander van savonds je kind overal mee naar toe nemen ( ieder zijn mening natuurlijk ) maar soms kan je er niet onder uit. bv. verjaardagen van goede vrienden, feestdagen enzo. Wil dat Levi gewoon weet waar hij aan toe is en dat is vooral thuis in zijn eigen bed slapen. Net wat FunnyMe zegt, je kan het natuurlijk opbouwen. Eerst even een kwartiertje, en dan opbouwen We hebben vrienden die hun kind dus wel overal mee naar toe nemen,maar die worden dat ergens in een campingbedje gelegd, als papa en mama naar huis willen wordt hij uit het bedje gehaald, in maxi cosi, thuis weer naar bed. een hoop heen en weer gesleep dus. Vind dat dit af en toe moet kunnen maar niet regelmatig. Hebben in juni een verjaardag van een vriend, maar ja moet overdag werken dus wordt savonds. wordt waarschijnlijk een tuinfeest. denk dus dat ik oppas regel voor Levi want zie het niet zo zitten om hem buiten te slapen te leggen en binnen kan je hem niet horen/in de gaten houden Zo heb van 4 appels 14 fruithapjes gemaakt gezond, lekker en stukken goedkoper als in de winkel
Ik ben van mening dat je best je kind overal mee naaartoe kan nemen.Mijn meiden hebben er meestal geen last van. Gaanook gewoon overal slapen dat scheelt ook
Dan krijgen jou meiden al vrij veel zeker? Hier heeft Levi pas 1x een lepeltje geproefd dus wil hem eerst nog even laten wennen. Heb dus van die ijsklontenbakjes gevuld. Zo kan hij 14x wennen met kleine beetjes. FunnyMe, ligt denk ook heel erg aan het kind. het ene kind kan er beter tegen dan het ander. Ben zelf meer iemand van de rust, ritme regelmaat. Denk dat het ook heel erg scheelt waar hij heen gaat. Bij mijn ouders heeft hij met sinterklaas goed geslapen en daarna ook nog eens de hele nacht. maar al onze vrienden hebben 2 kinderen die erg druk zijn... daarvan pakt Levi gewoon te veel prikkels op en dat komt er snachts uit..
@Funnyme, zo zou ik t ook willen doen op visite. Want zo doen we t thuis ook.. Alleen t probleem is, als we ergens zijn bemoeien die zich altijd overal mee. En vinden t dan onzin dat Mike gelijk naar bed moet als hij moe word. Want soms zijn we dan net half uurtje binnen en willen ze dus nog knuffelen en spelen enzo.. En zijn dan dus helemaal gepiekeerd als we Mike pakken en al op bed leggen, dus vaak draait t dus erop uit dat we niks durven. En dus hem maar op schoot laten bij de visite en dus raakt hij oververmoeid en valt pas na uur huilen (wel tussendoor troosten) eindelijk in slaap in de reiswieg.. Daarom durven wij dus niet ergens heen te gaan, want iedereen weet t altijd beter. En je ziet ze dan ook gewoon kijken als Mike niet wilt slapen.. En dan zeggen ze ook: ow mijn kinderen waren niet zo moelijk! *Grrrr* @Pupke, hier is mijn spetterpoep inmiddels kletterpoep geworden whahah! Gelukkig geen stralen meer, maar klodders. En bij jou? Edit: lees t al haha! Ja mijn vriend kan echt super weinig... Echt enorm sneu, want hij is echt een beer van een kerel. En nu kan hij dus nog minder dan ik zeg maar. Maar de omgeving heeft er geen weet van wat zijn ziekte precies inhoudt, daarom is t nog moeilijker. Mike weegt nu 6kg en hubbie kan hem al niet meer tillen. Ik kan nu ook wat langer doorslapen in de ochtend, maar kom er toch rond 8 uur uit! Want anders doe ik de hele dag niks meer.. Ik duim dat je kerel wint hoor! @Kaatje, nee precies. Ik zorg wel altijd dat we hem niet heen en weer hoeven te slepen. Mike krijgt de laatste voeding rond 23.00/23.30 uur. Dan zorgen we altijd dat we weer thuis zijn. Zodat hij erna lekker in zijn eigen bedje slaapt en gewoon kan blijven liggen! Maar overdag moeten we gewoon iets soepeler worden en meer volhouden! Als wij hele dag drukte hebben of idd iets van tuinfeest regel ik ook oppas!
Owjaa.. We hadden Mike in de box gelegd op zijn buik, ging hij met klein beetje hulp omrollen naar de rug! Erna nog x geprobeerd, toen deed hij t helemaal zelf!
Missy wij hebbenhet ook gehad hoor. Moeten ze nu al naar bed? Ja ze zijn moe. Maar ze zijn er net. Ja en nu gaan ze naar bed. Als ze wakker zijn kunnen ze ook nog even kroelen. En als we ze nu op bed leggen duurt het niet zo lang voor ze in slaap vallen dan wanneeer ze overprikkeld raken. Dus als we ze nu op bed leggen kun je eerder met ze kroelen en spelen. Dan is het eigenlijk altijd wel goed en krijgen we geen gezeur meer.
Azeb (en de rest) alvast fijne feestdagen als ik jullie niet meer spreek Babystyle Kyani kan rollen Missy \/ jippie, Mike heeft kei goed geslapen! Goed zo! Anno beterschhap met Julia Kerstkaarten iedereen bedankt! Zaten hele mooie fotokaarten erbij, vooral de kerstengeltjes Parr Zo te horen is Kate al te groot voor de maxi-cosi. Steekt haar hoofdje al boven de bovenkant uit? Anders wordt het ijd voor nieuw stoeltje. Azeb ik laat de kindjes slapen als ze ziek zijn maar zorg dat ze drinken als ze wakker zijn. Funnyme en waar gaat de vakantie naar toe? Kaatje Komt niet heel erg vaak voor maar als we 's avonds ergens naar toe moeten nemen we ze meestal mee. We houden ons wel aan hun ritme en ze gaan daar naar bed. Als we vertrekken halen we ze heel zachtjes uit bed en hopen dat ze doorslapen (meestal worden ze even wakker maar slapen snel weer in) als ze in de auto worden gezet. Over het algemeen gaat dat wel goed. Als we maar een paar uurtjes weg gaan proberen we een babysit te regelen, dan liggen ze al in bed als we vertrekken. Je kunt ook de babyfoon meenemen als je Levi mee neemt op bezoek, doen wij ook. Pupke de kat leeft nog . Ben alleen bang dat we hier allemaal vroegtijdig doof worden van haar gilletjes Matice heeft vandaag voor het eerst peer gehad, flink smekken ha ha Hoera, Matice is vandaag 4 maanden!
Wij geven ze ook wel eens ergens anders de laatste fles. Dan leggen we ze daarna in t reiwiegje (bijmn ouders of s-ouders liggen ze in t bedje) en zodra we weggaan gaan ze de mc in. Thuis hebben we nog geen problemen gehad om ze in bed te leggen (ik klop het meteen ff af). Ze slapen eigenlijk meteen weer door, worden vaak niet eens wakker als we ze overleggen (klopt weer even af) Maar we doen ze dan wel als we ergens anders zijn bij de laatste fles iets makkelijks aan, en dan gaan ze thuis niet in de slaapzak, maar gewoon met kleertjes en al zo in bed.
Idd, zo doen wij het ook. Hebben wel eens gehad dat Raven nog sliep toen we bij mijn moeder aankwamen. Toen we weggingen sliep ze nog. Na jammer dan. Volgende keer meer geluk. Gelukkig doen ze bij ons in de families niet zo moeilijk meer, ze weten inmiddels dat ik het echt wel beter weet
Jekkia we willen naar de Cote D'Azur. Een stacaravan huren op domaine du colombier in Frejus. (www.clubcolombier.com)
In het begin hield ik ze ook op omdat anderen dat wilden. Maar nu heb ik zoiets van ja hallo t zijn mijn kinderen. Ik zie dat ze moe zijn. En als ik ze niet op bed leg zit ik later met overprikkelde kinderen die niet meer in een ritme zitten