Roshi, hier werkt idd een snotzuiger erg goed. En als ze nu heel vol zit kan je misschien even de badkamer goed warm stoken en dan stomen. Gaat sowieso de snot al van lopen en dan kan je alles er zo uit zuigen.
@Roshi: inderdaad wat kaatje zegt of gewoon lekker met haar in een warm badje. Bij Demi hielp dat altijd goed, dan kwam er onder het afdrogen slijm uit. Hoe lang kan verkoudheid trouwens duren. Demi was afgelopen donderdag 2 weken verkoude. Zoals jullie hebben kunnen lezen, vind mn HA dat ik me een beetje aanstel, maar heb ik uiteindelijk wel Bisolvon gekregen. Ze is na een week die druppels nog steeds verkouden en is zit nog steeds slijm vast. Het wordt wel al wat minder gelukkig.
kaatje en dreames> heb haar gister inderdaad in een "warm" badje gedaan. Had eerst de badkamer naar eucalyptus laten ruiken (helpt bij mij altijd heel erg) en daarna inderdaad laten stomen en haar toen in bad gedaan. Ze was het echter al naar 5 minuten zat maar heb wel het idee dat het nu losser zit als gister. Hoop wel dat het snel over is want maandag krijgt ze haar 2e prikjes
Levi was hier ook iets van 3 weken verkouden waarvan 2 weken goed. Gelukkig gaat het nu erg goed. moet af en toe nog wel puffen want dan hoor je het weer helemaal gorgelen.
dat hoesten is zo zielig he robin blijft er af en toe in brrrr ben vanavond al weer tig x wezen kijken bij hem
Roshi, jij ook een fijne avond Zielig he dat hoesten. moet zeggen dat de hoestdruppels van vsm tussikind wel goed hielpen hier. Kwam er allemaal goed los van
Tweety Jippie Robin weer thuis!!!!!!!!! migraine in bed liggen met gordijnen dicht en zo weinig mogelijk geluid om mij heen en hopen dat het snel wegtrekt. voetrelflexmassage helpt ook soms (bij mij teminste, heb precies dezelfde soort migraine), je zou eens kunnen kijken bij een pedicure bij jou in de buurt. Als ze jou die plek aanwijst zou je die kunnen masseren als het opkomt. Yule Whoei! Raven ook al een tandje. Voelde vandaag bij Matice ook een puntje. Zag hem de laatste dagen verdacht veel op zijn vinger bijten. Kaatje alvast veel succes maandagochtend met je sollicitatie! Zal voor je duimen! posi test op 10 januari. op de verjaradag van mijn pa roshi beterschap voor Jenna. Zorg dat de lucht op haar kamertje niet te droog is als daar de verwarming aan staan, bakje water kan dit oplossen en eventueel een doorgesneden ui naast haar bedje (heel ouderwets, maar werkt wel). De rest van de snotterende kindjes (en mama en pap's) veel beterschap! Denk dat ik julie vanaf morgen op de site van kaatje zie. Ga nu naar bed (Raven zal wel weer om 5u wakker zijn). Raven en Matice slapen trouwens sinds een aantal dagen bij elkaar op de kamer. Het wiegje gaat deze week naar de zolder tis wel wennen hoor, was de eerste avond bang dat ik hem niet op tijd zou horen en dat Raven ook telkens wakker zou worden maar dat valt reuze mee. Matice wordt ook niet wakker van raven als ze 's nachts weer eens huilend wakker wordt. Alleen ik eigenlijk Nog maar een paar weekjes en dan ben ik weer meer online, dan hebben we op werk eindelijk nieuwe pc's en wij thuis weer een "nieuwe". Onze oude is nu echt officieel overleden, gisteren zei hij poef! (zit nu bij de buurvrouw )
@lindaa dank je wel. @roshi ik las inderdaad al. dat iemand de tip gaf van de badkamer. warme kraan laten lopen tot er stoom komt en er gewoon in gaan staan. ik zou geen ecalyptus gebruiken. ik wilde dat ook doen maar mijn accupuntuur zegt dat de luchtwegen dat nog niet goed aankunnen en geirriteerd kunnen raken. verder doe je eigenlijk alles al wat je kan doen. hopelijk kom thet los door alle dingen die je doet en gaat het snel werken. dikke knuf. Yes gio had na twee dagen 6 ml lactulose per dag een goede poepbroek. eindelijk. we moeten nu minstens 6 ml geven per dag, maar vind het zoveel z´n darmen moeten toch ook een beetje zelf werken. maar dat doen ze nog niet goed genoeg helaas. hopelijk helpt het wat vastere eten volgende week.
Tegen verkoudheid helpt ook een ui doorsnijden en die naast het bedje leggen. Ruikt wel een beetje, maar hierdoor kunnen ze wel beter ademen. Ik vind zelf dat verloudheid met Luuf niet echt overgaat. Het helpt wel, maar naar mijn idee bleef mijn zoontje langer verkouden. Een ui helpt hier heel goed. Groetjes Marieke.
Hoi meiden, Ben PSP X2 aan het installeren! Kan ik eindelijk weer knutselen (handig als het forum uit de lucht is... )
@Kaatje, goed man! Hopelijk ist wat en kun je daar aan de slag, ga voor je duimen! @Funnyme, wat goed van Sophie, dan komt Anna ook vast snel! @Eva, ik wilde ook een foto laten graveren in een hanger. Alleen ik heb goud en dat is echt onbetaalbaar had ik begrepen! Wat voor slaapzakmaat heb jij gekocht voor Aimar? Heb namelijk t idee dat 70 alweer te klein word voor Mike kwa lengte. @Roshi, Jenna lijkt echt op een baby van een vriendin.. Misschien wel haar dubbelganger haha. De HA zei tegen ons ook de tips die jij al hebt gedaan.. Als ze hoest kun je Tussikind Hoestsiroop druppels geven van VSM. En haar bedje wat omhoog bij t hoofdeinde voor t slijm/makkelijker ademen. En véél neusspray gebruiken, mag met zoutoplossing onbeperkt zei mijn HA. Owja en je hebt badzooi van Zwitsal met Eucalyptus.. Dat op de vloer vd douche smeren, douche heet zetten en erin gaan staan mt Jenna voor de stoom. @Dreames, had begrepen dat deze hardnekkige verkoudheid die heerst héél lang kan duren bij babies. Dus zeker wel minimaal 2 weken.. We hebben Mike de fles van 19.00 aangemaakt met 7 schepjes Nutriton ipv 8 scheppen. Gaan proberen wat af te bouwen, omdat t dus misschien niet die reflux is geweest. En hij kreeg als allereerste voeding Friso Comfort en daar zit op 100ml maar 1,5 schep JBPM in verwerkt. En daar slikte hij ook amper van terug, dus moet ongeveer 4/5 scheppen ook prima werken. Dus gaan langzaam proberen wat hij kan hebben. En in de wagenbak sliep hij gisteren prima de hele dag (die ligt maar 3cm omhoog bij t hoofdeinde) en vandaag in zijn bedje was t weer bal. Dus hebben nu dat hoofdeinde ook lager gezet rond de 4/5cm (alleen dik telefoonboek eronder). Ben benieuwd hoe hij t nu gaat doen.. Even experimenteren met allerlei factoren om te kijken of hij dan beter/lekkerder slaapt. Want voordat we in t ziekenhuis hebben gezeten met hem, lag hij nooit schuin en toen sliep hij wel door s'nachts met de Comfortvoeding. Dus ben héél benieuwd of hij al die extreme maatregelen wel nodig heeft nu hij Pepti krijgt en al veel vrolijker is en makkelijk inslaapt. Hubbie is even vrienden naar huis brengen die op de koffie waren, hun scooter is kapot gegaan. Erna kruipen we nog even saampies op de bank met de Toppers op tv! En dan ga ik me bedje opzoeken héél hard duimen dat Mike doorslaapt! De verkoudheid gaat al beter, geen slijm meer ophoesten en klinkt al minder rochelend met ademen. Wij smeren 2 x per dag in met Luuf, geven 6 x zoutoplossing, 3 x per dag druppels Tussikind van VSM en dan dus bedje schuiner. Hopelijk is hij er snel vanaf.. Trouwens voor alle verkouden babies: HA adviseerde om met het weer wat deze hele week is lekker te gaan wandelen. Van de kou gaan de luchtwegen open en omdat t niet regent vatten ze niet opnieuw kou! Alvast slaap lekker iedereen en tot morgen (hier of op Kaatje der forum)!