oh meis zwaar kl*te idd Wij duimen allemaal mee dat hij gauw naar huis kan en dat volgende jaar stukken beter gaat en dat geen zkh van pas komt! HELE DIKKE KNUFFEL!
@ Parr: ja dat bedoelde ik juist, dat het geen tandjes waren maar gewoon iets wat bij de ontwikkeling hoort! @ First Time: ookal is het misschien geen postnatale depressie, toch wil ik je aanraden om ermee naar de huisarts te gaan. Ik heb namelijk (en nog steeds wel een beetje) in dezelfde situatie gezeten. Mij heeft het heel erg geholpen om er met de huisarts over te kunnen praten. Tijdens die gesprekken heeft hij voor mij de hoofd- en bijzaken weer helder kunnen krijgen. Ook is het verstandig om met je mannetje en familie/vrienden te praten. Het lucht op én zij begrijpen het beter en kunnen je dan vaak ook een beetje helpen. Ik hoop dat je je snel weer beter voelt. Knuffel voor jou! @ Missy: Jullie stellen je niet aan, maar moeten inderdaad niet overal wat achter zoeken. Ik zeg je dit zo heel eerlijk omdat wijzelf in hetzelfde schuitje hebben gezeten toen Aimar zoveel huilde. Op een gegeven moment was ik er zo 'obsessed' mee bezig dat ik bij elk huiltje dacht dat er wat was....maakte mezelf helemaal gek en die spanning voelt een baby haarfijn aan. Wij hebben bij Aimar de schepjes nutriton toen langzaamaan afgebouwd. Per dag een schepje minder en kijken hoe het gaat. Als je merkt dat het niet goed gaat doe je weer een schepje meer. Ik zou wachten met Nutramigen. Geef Mike (en zijn darmen) eerst de tijd om aan de pepti te wennen. Pas na dik een week á 2 weken kan je zien of het werkt of niet. Zo niet kan je altijd nog aan de nutramigen (dit werd ons teniminste zo verteld door de KA). Ik denk trouwens dat als Mike écht KMA had dat hij wel ergere symptomen had gehad. Misschien zijn zijn darmen gewoon overgevoelig en gaat het over een weekje alweer stukken beter. En remember, je kunt niet aan alles een naam geven! Zorgen om het slapen hoef je je volgens mij ook niet te maken. Het ene kind is het andere niet, en hij slaapt echt niet extreem weinig hoor! Probeer te ontstressen, dat doet jou én Mike vast ook erg goed! Knuffel voor jou! Over het PH onderzoek...ja wij moesten daar toen ook over nadenken. Het geeft je wel zekerheid wat misschien wel erg welkom is nu, maar het is absoluut een 'gemeen' onderzoek....dus misschien toch eerst even aankijken hoe het nu met de nieuwe voeding gaat..... *edit* zie dat je intussen al naar bed bent gegaan en er uit lijkt te zijn qua keuze over PH meting! @ Tweety: He gossie meis, alweer in het ziekenhuis. Ik vind het zo sneu voor jullie Wel fijn dat Robin wel vrolijk is ondanks alle problemen rondom zijn gezondheid. Knuffel voor het hele gezinnetje! Vandaag dus naar de verjaardag van mijn moeder geweest. Of het nou door de drukte kwam of doordat Aimar verkouden lijkt te worden....kweethetniet...maar hij heeft daar voor geen meter geslapen en was huilerig.....Maar goed nu slaapt hij alweer sinds 20:15. Straks om 23:00 nog een fles en hopen dat hij weer gewoon doorslaapt vannacht. Wat hadden jullie trouwens veel geschreven zeg, ben 1,5 uur geleden begonnen met lezen en nu pas klaar met lezen en reageren
Het schijnt dat krampjes vrij snel na de voeding voorkomen, maar ik heb een andere ervaring. Misschien zijn het ook wel geen krampjes hoor, maar dan noem ik het algemene darmprobleempjes Rayyan wordt nogal eens schoppend wakker. Hij gooit dan zijn beentjes in de lucht en trekt ze naar zijn buik toe, en dan strekt hij ze opeens. Daarbij maakt hij een kreunend geluid. Verder, als hij drinkt dan houdt hij soms opeens op, en gaat dan liggen persen. Hij maakt echt van die geluidjes, strekt zijn benen helemaal en krijgt een rood hoofd. Volgens het CB was dat omdat het drinken zijn darmpjes activeert (ofzoiets) en dan denkt Rayyan meteen dat hij moet poepen, terwijl dat nog niet zo is. Wel laat hij heel vaak scheten tijdens/na het drinken. Ik kan dat zelfs uitlokken door hem op mijn schoot te leggen en dan zijn beentjes omhoog te doen. Dan is hij even opgelucht, maar begint het gewoon weer..
Hoi meiden! Ik ben er eindelijk weer Hoop dat iedereen fijne kerstdagen heeft gehad? Het is er de afgelopen dagen echt niet van gekomen om de pc aan te zetten. Natuurlijk op visitie bij ouders en smoeder vanwege kerst, daarbij Kyano die echt niet meer in zijn ritme zit en dan ook nog het huishouden erbij omdat Dennis nu echt moet blokken voor zijn examen dus weinig mee kan helpen. Maar hopenlijk kan ik nu weer lekker elke dag even meekletsen 8) . Ik ben trouwens blij dat ik er weer ben want volgens mij hebben meerdere kleintjes last van hun ritme / slaappatroon of eten. Kyano krijgen we overdag nog heel moeilijk zijn bed in. Maar hij is meestal niet lastig maar wil gewoon veel bij ons zijn. Als hij bij ons is of in de wipper zit brabbelt hij er heerlijk op los maar in zijn bedje krijst hij het uit En verder wil hij om de 3 uur eten, maar ja hij krijgt nu 3 flesvoedingen en ik heb hem nu al het max van 200 cc in de fles gedaan en tot 3x toe heeft hij ze bijna leeggedronken En dat terwijl hij normaal maar 150cc drinkt De andere 2 voedingen zijn bv. Hij heeft nu vandaag zijn laatste voeding om 20 uur al gehad dus ik hoop dat hij het hierop redt maar als hij zich nog zou melden kan ik dan evengoed nog een extra bv geven? Volgens ligt het eraan dat hij tandjes krijgt. Of misschien alweer een sprongetje? Moet eens in het boek kijken weet niet wanneer het volgende sprongetje komt. Maar goed voor de rest is hij een heerlijk mannetje die superveel lacht dus we kunnen gewoon niet boos op hem zijn. Het ritme zal wel weer terugkomen. @ Ingeltje Kyano doet het ook veel beter op de Friso voeding dan Nutrilon. Hij heeft er ook veel minder last van. Maar idd de verpakking is een stuk beter van Nutrilon. @ Missy Zuilen zou het bij Mike niet ook een combinatie kunnen zijn van tandjes? Maar zou wel even de test laten doen, dan weet je het in elk geval zeker. @ Tweety oh sterkte meid. Wat hebben jullie al een hoop leed meegemaakt. Dikke knuff voor jou en je andere mannetjes @ Pisum Kyano kan zich ook nog niet omrollen. Maar met de rest zoals knuffels vastpakken etc gaat het heel goed dus ik maak me nog niet zoveel zorgen. Ineens doen ze het gewoon! @ Anno kan me voorstellen dat je twijfelt. Maar normaal gesproken als ze 4 uur tussen de voedingen heeft zal je toch nog wel genoeg hebben. Ik ga nu even lekker met dennis nog op de bank hangen 8) Misschien tot dadelijk en anders tot morgen!
Ik weet nog wel dat we de eerste keer Friso ook hadden dat Julian erg moest huilen paar uur later. Ff afwachten dus maar,maar als hijer last van blijft houden dan gan we terug naarFriso en stoppen we het gewoon in de Nutrilon verpakking!
@ iedereen: iedereen is zo bezig met die sprongetjes...tenminste wat een baby al wel en niet kan. Ik niet! Ik ben van mening dat ieder kind zich in zijn eigen tempo ontwikkelt, de één doet dit sneller dan een ander en andersom! Natuurlijk moet je de ontwikkeling van je kind in de gaten houden maar focus je niet teveel op wat de boekjes zeggen! Of ben ik nou de enige?
Nou, ik ben er wel mee bezig, maar meer omdat ik het gewoon leuk vindt dat hij dingen leert! Ik vind het zo knap steeds van hem als hij weer iets nieuws kan! Maar maak me ook geen zorgen als hij achterloopt hoor, alles op zijn tijd! Ider kindje is inderdaad anders!
@ ingeltje: ik vind het ook geweldig als ik zie dat Aimar nieuwe dingen leert en kan hoor! Alleen hou ik niet zo bij of het klopt bij de sprongetjes en aantal maanden....
hagenees en hagenaar zal ik dan maar als geboren leidschendammer met de uitleg van mijn oma even verslag doen. Nu weet ik alleen even niet meer wie wat is maar de ene zijn dus de echte hardwerkende arbeiders en de anderen de "kakkers" Zomervakantie denk er nog niet echt aan. hoop dat ik tegen die tijd geld heb om weg te gaan. maar dan wel gewoon in nederland Roshi, ahh die man van je kan best hier heen. lekker tussen de koeien. Mijn vader is geboren in den haag, ergens in zijn 20ste verhuisd naar voorburg en toen ik 6 maanden was met mijn moeder verhuisd hierheen. Tweety, dikke knuff. tuurlijk wil je hem niet terug hebben in het zh,maar die incidenten krijgt hij natuurlijk niet voor niets. hij is daar in goede handen..blijft k*t Eva, ben ook niet echt met sprongetjes bezig. wat ik er van lees wordt hier bij de sept. mama's gepost Neem ik net alles mee naar boven, thermosfles met gekookt water, twee spenen, voeding, pap... wil Ferry nu de fles gaan geven,staan de flessen nog op het aanrecht
@tweety dikke knuff meid, dit is echt niet leuk, hopelijk de laatste keer en volgend jaar geen opname meer. ik duim dat hij morgen weer mee naar huis mag. heb julia dus net weer geveod, 1 1/2 uur na de vorige keer. nu ligt ze in bed te mopperen, nou ja is al een minuut stil, hopelijk wil ze een beetje slapen. ga off, tot morgen meiden truste. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
@Tweety: Emma heeft vandaag ook een paar hoestbuien gehad waarbij het leek alsof ze er in blééf...! Ik kan me dus goed voorstellen hoe eng zo'n incident van Robin overkomt. Arm kereltje... @Eva: Ik loop ook niet met 'Oei, ik groei!' in de hand. Af en toe kijk ik achteraf om te zien of ik iets herken. Ik ken zelfs mensen die in 'sprongetjestijd' nergens naar toe gingen met hun kind. Dat gaat me dus écht veel te ver...
@ Lola: fijn trouwens dat het met Emma ook zo goed gaat zonder de paccodoeken! Ik heb die van mij inmiddels ook te koop gezet!
Tijd om mijn pyjama aan te trekken, Aimar de fles te geven en te gaan slapen! Morgen komt beste vriendin op samen met haar moeder langs om Aimar te bewonderen! Weltrusten allemaal!
@missy: ik zou ook niet teveel tegelijk veranderen. Eerst maar even afwachten hoe dit gaat (pepti) en met de KA overleggen wat de volgende stap is als het onvoldoende helpt. Ik zou wel de PH meting laten doen, aangezien iedereen in het zkh op het reflux spoor zit. Dan weet je meteen of dat het is of niet. Nog even een hart onder de riem: Raven had ook heel erg last van zuur opgeven, slikken, hoesten, zuur kijken, etc maar sinds een week of 2 is het ineens veel minder geworden. Nu nog incidenteel wat zuur terug. Echt een wereld van verschil. Misschien is het bij Mike ook ineens over of in ieder geval een stuk minder als hij weer wat ouder is (Raven is nu 16 weken). Wij hebben overigens nooit wat met voeding gedaan want ik geef BV. Verder slaapt Raven ook niet zo lang meer overdag. Ongeveer een uur tussen de voedingen, vaak in etappes met tussendoor wakker (kletsend of huilend). Als ik haar eruit haal is ze wel rustig maar als ik merk dat ze nog moe is en ik probeer haar terug te leggen gaat ze krijsen. Daarom probeer ik haar toch meestal te laten liggen tenzij ze echt super wakker is (dat merk ik aan lachen en kirren als ik aan kom lopen). Als ze nog moe is lacht ze niet zo erg naar me en wrijft ze in haar oogjes en als ik haar dan de speen geef is ze meteen weer vertrokken. @tweety: jeetje niet weer zeg. Sterkte. Snap dat het voor Rene echt niet leuk is. Maar niet schuldig voelen hoor! Jullie kunnen er ook niks aan doen dat het zo gaat.
Ingeltje dat is ook een goede oplossing! Ik had trouwens in het Kruidvatpakket een bewaardoos van Friso en die is wel fijn. Daar ga ik de voeding nu ook in doen. Eva je hebt groot gelijk hoor, ieder kind ontwikkelt zich anders en het ene gaat sneller dan het ander. Maar net als Ingeltje zegt het is gewoon superleuk om te zien wat ze bij leren. Daar kan ik echt lol aan beleven, ook zoals Kyano nu in zijn wippertje zit echt geweldig, honderduit brabbelen en echt bewust naar de beestje grijpen heel leuk! Anno duimen dat Julia nu lekker gaat slapen! Oeps ik ben gisteren de autosleutels kwijtgeraakt Nou ja we kunnen ze in huis nergens meer vinden. Maar normaal gesproken leg ik ze wel eens op een rare plaats neer dus ik hoop dat ik ze morgen weer vind. Dennis natuurlijk helemaal gefrustreerd Gelukkig hebben we de reserve nog maar ja, geen prettig gevoel Ga nu slapen, misschien krijg ik in mijn droom wel een ingeving
Tweety -> Nee he meid, wat balen weer zeg... Wanneer houdt de ellende nu toch eens op he... Een hele dikke knuffel voor jullie! Hopelijk mag Robin snel weer terug naar huis!