September 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Pipo1973, 24 dec 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Yule

    Yule VIP lid

    6 dec 2007
    8.059
    1
    36
    Hakken: ik loop er nog steeds op (niet elke dag) maar ik merk ook dat ik meer moe ben dan aan het eind van de dag. Het is toch niet echt lekker voor je rug enzo. En dan heb ik nog geeneens bekkenklachten. Ik kan me voorstellen dat je dat dan helemaal niet meer trekt.

    Banner: waarom blijft die banner steeds hangen? :evil:
     
  2. 4days

    4days Niet meer actief

    Hoi meiden!

    Ik kom hier ff klagen... Ik al een hele tijd zitten wachten op de proefdruk, factuur en enveloppen van mn geboortekaartje... Is gisteren de postbode geweest. Maar wij waren werken, dus briefje dat t bij de buren is afgeleverd op nummer 141 (?wij wonen op 123)... Beetje vreemd maarja wij bij die buren vragen, hebben ze nooit iets gekregen!?! :( Volgens mij heeft die sukkel van tnt het verkeerde huisnummer opgeschreven! Hoe stom ben je dan... Nu weet ik dus niet waar mn pakketje is! Ik dacht al misschien is het bij nummer 121 maar die zijn tot nu toe nog niet thuis geweest als ik aanbelde... Ben nu de helemaal gefrustreerd, straks is mn pakketje weg omdat die het verkeerde nummer had opgeschreven! :( :( :(

    Groetjes Cossy
     
  3. Krisstel

    Krisstel Niet meer actief

    @Kaatje, vk was inderdaad gisteren al ;)

    @Jannes, hier ook helemaal niets met (Disney) stripfiguurtjes. Je kan op de site van Bebe-Jou kijken welke ze hebben...en de kleuren voor diegene zonder plaatjes.

    @Delayla, jeetje zeg..kon ze dat voelen dan? Of had je bij de vk ook een echo?

    @Cossy, irritant zeg! Nou maar hopen dat de buren het niet openmaken want dan zien ze de naam of niet? Kan je niet belen met TNT?


    @Parr, niet echt leuk nee..misschien is ze het vanavond alweer ' vergeten' . Zal zo je foto's bekijken.

    @Yule, vind het ook erg knus :D
     
  4. Yule

    Yule VIP lid

    6 dec 2007
    8.059
    1
    36
    @Cossy: even een lijstje maken en dan aanbellen bij iedereen, afstrepen waar je al geweest bent. Maak er een buurtonderzoek van! Of een briefje in de bussen doen dat de postbode iets heeft afgeleverd voor jullie maar dat jullie niet weten waar...

    Zoiets?
     
  5. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Cossy.
    Zou idd vreemd zijn als het pakje zo ver weg gebracht zou worden,maar ja je kan moeilijk de hele straat af gaan ( al zit er denk weinig anders op.) misschien even tnt bellen? Weet niet of ze het nog ergens noteren waar ze het afgeleverd hebben> en weet je zeker dat 141 het niet heeft? Weet niet wat voor type het is haha.

    Zo net gelijk maar even geld overgemaakt voor het pak en mijn jurk. is dat ook maar weer betaald.

    Ga nu even naar het huis van mijn ouders, moeders moet een lange dag werken ( van 7.00 tot 13.30 :-? ) en vind het dan zielig als de honden zo lang alleen zitten. Ga dus maar even met ze wandelen
     
  6. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    @cossy erg frusterend ja! en dan ook maar hopen dat ze de proefdruk niet bekijken :(

    Ik heb de foto's in mijn album plus een nieuwe buikfoto dat hubbie perse met nieuwe fototoestel wou maken ;)
     
  7. Diddl

    Diddl Fanatiek lid

    13 jan 2006
    3.907
    0
    0
    Fryslan
    Hier net een warm bad genomen ... heerlijk!

    @delayla ... jeetje das even schrikken. Hopelijk snel een echo en valt het mee.

    @parr ... he zo'n box hebben wij ook, maar dan koloniaal. Idd erg frustie om in elkaar te zetten, snap dat daar ruzies om ontstaan. Maar wie hadden er nu ruzie?

    @cossy ... oh wat irri zeg. Hopelijk vind je hem snel. Maar de mensen die hem hebben weten toch ook dat hij voor jullie is lijkt me.
     
  8. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Parr..ziet er mooi uit !
     
  9. Jannes

    Jannes VIP lid

    6 okt 2006
    7.714
    1
    36
    @Krisstel: Heb even op de site van Bebe-jou gekeken. Ben blij dat ze ook badjes zonder decoratie hebben. Wil echt geen beertje, Tijgertje of zeehond op mijn badje...

    @Delaya: jeetje wat vervelend. Was afstand tussen bovenkant van de baarmoeder en schaambeen te kort of zo? Of voelde ze het?

    @Parr: vervelend dat het opzetten van de box zo uit de hand liep. Zou daar ook van moeten huilen. Maar lost zich vast weer op.

    @Yule: jammer dat er kliekjesvorming is bij zwemmen. En kan me idd niet voorstellen dat er onder yoga gekletst wordt. Bij ons is het echt muisstil. Anders kan je je ook niet ontspannen.
    En wij hadden hetzelfde met kinderopvang. Vond het na het narekenen wel meevallen.

    @Cossy: hoop dat je proefdruk tevoorschijn komt!

    Nou ga maar weer eens plassen :D
     
  10. Diddl

    Diddl Fanatiek lid

    13 jan 2006
    3.907
    0
    0
    Fryslan
    Jippie ... heb eindelijk de baby&mamadoos vd kruidvat kunnen aanvragen.
    Kreeg eerder steeds als reactie dat ik al in het systeem stond en niet kon aanvragen, kreeg ook geen reactie op m'n mail.
    Maar nu is het us gelukt!
    Heeft iemand hem al ... zo ja wat zit erin?
     
  11. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Ik kan hem vanaf de 16de ofzo ophalen,dus nog geen idee wat er inzit.
    Die van de Etos ( zwangerdoos ) vond ik wel zwaar tegenvallen. Tijdschriften zijn altijd wel leuk
     
  12. sunshine80

    sunshine80 Actief lid

    13 apr 2008
    409
    0
    0
    Hoi meiden :D

    @Parr wat leuk dat je schoonzus de spulletjes heeft gebracht :D
    jammer dat de avond zo moest eindigen :( Maar komt vast goed ;)
    Mooie foto's in je album!

    @Eva hoe was de rondleiding op het KDV?
    Leuke boekjes hoor ;)

    @Delayla schrikken meis. Hopelijk is het niks..dikke knuff!

    @Cossy hopelijk komt je pakketje gauw boven water ;)

    @Diddl wat leuk dat je de doos nu kon aanvragen :D
    Zou niet weten wat er dit keer in zit, heb nog geen afhaalbewijs gehad. Maar kan me herrinneren van mn vorige zw dat het niet veel bijzonders was, gewoon meer wat hebbedingetjes en is toch gratis toch :p

    Hier alles goed..Vanmorgen op pad geweest voor de laatste spulletjes voor de vakantie. Weer veel te veel gekocht voor mn kleine mannetje bij H&M :oops: Kan wel vier weken weg gaan zoveel heb ik al voor hem haha..
    Vannacht is weer goed gegaan in zn grote bed. Hij werd vanmorgen 7.55 wakker \:D/ en voorheen zat ik om half 7 al met hem beneden. Nu ligt hij ook weer lekker te slapen. Ben zo blij dat het goed gaat in zn nieuwe bed, had echt verwacht dat hij er steeds uit zou komen.

    Moet morgen eigenlijk weer naar de bekkenspecialist maar twijfel of ik wel zal gaan. Heb daarna altijd zoveel last en moet wel vrijdagnacht een lange rit richting frankrijk maken :( Mis. dat ik vraag of ze me wat minder wil pijnigen :)
     
  13. Yule

    Yule VIP lid

    6 dec 2007
    8.059
    1
    36
    @Kaatje: hoe stuur je een privebericht naar alle hyve leden van een publieke hyve? (probeer iets dergelijks te regelen via een beheerder van een hyve, maar die snapt het niet...)
     
  14. Delayla

    Delayla Actief lid

    5 jun 2007
    303
    0
    0
    De verloskundige heeft gevoeld aan mijn buik en de hoogte van mijn baarmoeder zit gelijk aan mijn navel wat volgens haar gelijk staat aan een zwangerschapsduur van ongeveer 23 weken.
    Ook kon ze de kleine heel duidelijk voelen en heeft mij ook tussen haar handen laten voelen en kwam tot de conclusie dat de kleine gewoon heel erg klein is, ik zelf had dit idee ook al omdat ik niet meer groeide de laatste weken, vreemd is wel dat ik tot nu toe 3 echo's heb gehad en bij alle 3 een week langer zwanger was dan dat we dachten.
    Ben uiteraard best wel geschrokken en hoop dat de echo snel zal zijn.
     
  15. Wupje

    Wupje VIP lid

    24 jan 2008
    6.406
    1
    0
    Managementassistente
    Reuver
    hoi dames!

    Ik was net getuige van een overval bij de Appie Heijn... :rolleyes: Heel erg veel politiegeschut ingezet (helikopter, busje en auto...) komen ze naar buiten met 3 vrouwen :confused: Ze zagen niet gevaarlijk uit maar ja schijn bedriegt wel eens!

    @ Delayla hopenlijk valt alles op de echo nog mee. Duim voor je!
    @ Parr oei vervelend zo'n ruzie en dat alleen maar om een box. Maar het komt wel goed hoor! Ik zou me er niet te druk over maken. Wel erg leuke spulletjes trouwens; zeker de box ! ;)
    @ Yule ik zie het al helemaal voor me; zo'n strenge zwemjuf die dan zegt 'vanochtend konden ze nog niet eens zwemmen'! hi hi en dan zo'n schijfje peperkoek aan de haak en jullie maar zwemmen :D :D (net zoals dat jongetje op de reclame 8) )
    @ Cossy he bah da's balen. Heb je al gebeld met TNT? Misschien dat zij iets kunnen zeggen... en anders toch maar dat buurtonderzoek :cry:
    Of gewoon een gratis nieuwe levering, jij kunt er tenslotte niks aan doen.
    @ Kaatje lekker gewandeld met de honden?

    Ik ben nu aan het genieten van een schandalig lekkere Balisto en kleintje schopt volop....erg leuk * zwijmel *
     
  16. @Pupke: Gecondoleerd met het overlijden van de oma van je man. Sterkte!

    @Freesia: Nee, steunkousen zijn inderdaad niet lustopwekkend :D ! Maar ik hoop wel voor jou dat ze helpen...

    @Roshi: Ik weet nu uit ervaring dat je het badje echt maar heel kort gebruikt. Bovendien vinden die kleintjes het héérlijk om samen met papa of mama onder de douche te gaan. Ik zou dus niet ook nog een badje aanschaffen. Wat wel goud waard is, is een badring. Zodra kleintje goed kunnen zitten is dat ideaal voor in het grote bad. Ik heb er veel plezier van gehad...

    @Lise: Ik ben tijdens de zwangerschap van Jasmijn met 28 weken in de ziektewet geraakt. Mijn baas was toen gelukkig zo aardig om al van te voren mijn nieuwe contract te regelen. Helaas heb ik dat geluk deze keer niet. Om financiële redenen wordt mijn contract per 1 januari niet verlengd. Mijn verlof eindigt op 5 december.
    Het UWV keert een Ziektewet-uitkering uit als je ziekte verband houdt met je zwangerschap (vangnet). Als je werkt ontvangt je baas dit en krijg jij gewoon je salaris. Als je in de WW zit, ontvang jij deze uitkering rechtstreeks...

    @Delayla: Ik kan me voorstellen dat je bent geschrokken! Ik hoop voor je dat het allemaal erg meevalt en dat het 'gewoon' een wat kleiner kindje is...

    Lizzy - onze kat - is sinds vanmorgen ook weer thuis. Jullie weten dat ze al sinds zondag zit te mokken in het voormalig hondenhok van de buurman. Als ik haar riep, dan miauwde ze wel en kwam ze naar de afscheiding toe, maar het lukte haar schijnbaar niet om weer terug in onze tuin te komen. We hebben erover gepraat hoe we nu het beste konden handelen, maar we besloten dat het het beste was als we Lizzy lieten zitten. Zouden we haar gaan ophalen, dan liepen we grote kans dat Lizzy er niets van had geleerd en binen de korste keren weer bij de buurman in de tuin ging zitten. Gisteren heeft Roy wel een stukje van het hekwerk losgemaakt, zodat er een klein gat ontstond. Aan onze kant hebben een bakje eten neergezet. Vanmorgen was het bakje leeg en toen ik terug kwam van het babyzwemmen zat ze voor de keukendeur :D ! Zojuist heb ik het gat weer provisorisch gedicht. Ik hoop nu maar dat ze haar lesje heeft geleerd en dat ze vanaf nu gewoon in onze eigen tuin blijft...
     
  17. Jeetje, dat is schrikken. Een mede december 2006 mama heeft pas een nieuwe baan bij Appie en werd in dat filiaal ingewerkt. Gelukkig is haar inwerkperiode inmiddels voorbij...
     
  18. sunshine80

    sunshine80 Actief lid

    13 apr 2008
    409
    0
    0
    Jeetje schrikken zeg als je getuige bent van een overval :confused:

    Lola fijn dat lizzy weer thuis is ;)
     
  19. tweety

    tweety VIP lid

    2 okt 2005
    10.054
    0
    36
    dordrecht
    @lola gelukkig is ze weer thuis misschien kon ze niet meer terug over het hek.

    @wupje jeetje das schrikken

    @cossy zijn ze al terecht?

    wie kan mij vertellen wat er bij de fysio gedaan wordt ik moet volgende week woensdag voor me rug en bekken ga gelijk naar een bekkenbodum specialist op advies van een collega fysio op me werk. de ha verweest me door naar de fysio zonder me te zien hihi makkelijk.
     
  20. Diddl

    Diddl Fanatiek lid

    13 jan 2006
    3.907
    0
    0
    Fryslan
    De fysio is bij mij spieren aan het los maken door er flink op te drukken/wrijven. Erg pijnlijk moet ik zeggen.
    Verder kijkt hij naar m'n sta-houding .

    Succes volgende week.
     

Deel Deze Pagina