Owww meiden, ik kan het niet meer bijhouden! Heb wel alles zo goed als dat lukte bijgelezen, maar onthouden wordt een stuk lastiger Merk echt (ook op mijn werk) dat ik een stuk waziger ben dan normaal. Och, verweking van de hersencellen zullen we maar zeggen. Of zoals een collega van me het noemt: Alzheimer-light Sliep vannacht zooo lekker, bijna nergens pijn, maar 1 keer eruit voor een plas. Schiet ik om half 6 toch mijn bed uit met kramp En niet in mijn kuit, nee aan de zijkant van mijn onderbeen. Ik wist niet hoe ik mijn voet/been moest houden om het weg te krijgen Iedere keer schoot het er weer in. Ik moest zo huilen op een gegeven moment Deed zo ontzettend zeer! Liefje maar om me heen, ga lekker rustig liggen, pak je voet zo en zo vast. NEE! Niks helpt, laat me nou maar! Toen ik wilde opstaan was door alle ellende mijn hele buik verkrampt. Dat was eng! Ik kon niet overeind komen, brrr... Ik ben toen op mijn kont in de douchebak gaan zitten, met de warme douchestraal op mijn onderbeen. Na een tijdje werd mijn been knalrood en trok het weg. Pfff... Daarna weer wel weer in slaap gevallen gelukkig, mét voedingskussen onder mijn benen voor de zekerheid. Vanavond ga ik uit eten met een oud schoolvriendinnetje van vroeger. Zo'n zin in, we hebben elkaar echt jaaaren niet gezien! Ben helemaal hyper, wat moet ik aan? Zij kan jammergenoeg geen kinderen krijgen, zit in vervroegde overgang Hebben al tig keer IVF gedaan, geen resultaat. Nu gaan ze misschien voor eiceldonatie, laatste kans. Kom ik daar straks aan met mijn dikke buik Maar goed, hopelijk kan ze het handelen. Nou meiden, even ego dus. Maar allemaal jullie eigen schuld! Stelletje kletskousen! Ga nu nog even mijn grijze haar bijverven en kleren uitzoeken. Knuffel voor iedereen!
Ach gossie toch... wat een naar krampverhaal... Veel plzier met je vriendinnetje! Hoop idd dat ze het niet te confronterend vindt.
Hey! @ Yule idd klopt wel als je vriend wat later vakantie heeft kunnen jullie ook al meer ondernemen en heb je al een beetje een ritme. Gelukkig heeft mijn hubbie 2 weken vaderschapsverlof en neemt dan nog 1 week eigen vakantie. Hij heeft dan evengoed nog dagen over om in november of zo nog iets leuks te gaan doen met zijn gezinnetje ik vind het zo leuk klinken 8) @ Jekkia oh vervelend steeds dat overgeven Is er geen middel tegen? Gelukkig zal je vader het wel begrijpen. Maar leuk is anders. En Veoliatreinen zijn idd wel heel modern, ik zou er niet aan moeten denken dat je de kinderwagen al in de trein hebt staan en zelf niet meer op tijd bent Dan toch maar liever zo'n treinuitval van Veolia @ Tweety tsja snel poetsen? Wat is dat ...? Morgen staat bij mij de wc op het programma zal ik ook wel weer de hele ochtend mee bezig zijn Gelukkig doet mijn moeder de badkamer. @ Kaatje zit er een risico aan teveel vruchtwater? Of betekent dat dat de baby niet genoeg groeit? Wel fijn dat je nog een keer naar je kleintje kunt kijken. Duim evengoed voor je dat alles goed is. @ Freesia dat is echt niet lekker wakker worden zeker als je eerst zo heerlijk geslapen hebt . Veel plezier trouwens vanavond, en je vriendin zal zich er wel van bewust zijn dat jij aan haar situatie ook weinig kunt veranderen. Ik ga eens even googelen naar leuke romantische tentjes in Scheveningen Ik heb echt zin in het weekend met mijn mannetje Zaterdag naar Tarzan en de rest van de dagen lekker relaxed!
whaaaaaaaa meiden, jullie zijn echt NIET bij te houden! zowat een dagtaak om alles bij te lezen HIHIHI
Haai! ....en weer tig pagina's volgekletst door jullie Ik ben vandaag even het dorp in geweest met mijn mams, die me heerlijk verwend heeft. Ik heb 3 nachtjaponnen/big shirts van haar gekregen voor de kraamtijd straks en een heel stoer rood spencertje met truitje eronder voor de kleine! Helemaal happy. Ik heb trouwens nog niet echt last van nesteldrang...ja ik wil wel heel graag snel de laatste dingetjes doen in de babykamer enzo, maar in schoonmaken heb ik nog maar weinig zin....jammer want het is wel nodig Nu ben ik wel erg moe van al dat shoppen en rondkijken dus ga effe op de bank zitten/liggen en relaxen
Het 'probleem' is inderdaad niet het verschil in frequentie die mijn beeb heeft (en ik denk die van anno103 ook), maar gewoon een extra slag erbij, of ontbrekend. Als je goed luistert, of op de echo kijkt, merk je dus die extra of ontbrekende slag heel duidelijk op.
Willen jullie niet zoveel kletsen! Kan volgens mij beter om het uur gaan kijken hoe het is het met iedereen? @Devilschase, haha speklap mooi dat alles goed was bij de vk. @Yule, is die ook lekker? Er gaat hier toch niets boven eigen gemaakte lasagne. Enne tuurlijk kan je het aan. @Azeb, goed bezig! Wij hebben de box ook van marktplaats. @Dorientje, fijn dat het niets te betekenen had @Pupke, leuk zinnetje kort en duidelijk. @Debby, wat goed dat je weer thuis bent..rustig aan hé! @Kaatje, aangezien onze familie en vriendin niet echt in de buurt wonen komen ze waarschijnlijk ook niet onverwachts of vaak daarom op ons kaatje geen rusttijden. Vind tussen 12:00 uur en 15:00 uur en na 21:00 uur mooie tijden. Wat ben je toch geweldig bezig met je lijstjes Voel de kleine wel minder vaak maar nog genoeg, volgens mij komt dat ook omdat hij of zij minder ruimte heeft. Fijn dat je dinsdag een groeiecho krijgt! @Sasha, wat een voorbeeldig kind Heb je al een bank besteld? @Jikke, geniet van je verlof! @Wupje, haha ik check mijn mail zodat hij over 5 maanden leeg is hihi Voel je je vandaag weer een beetje beter? @Tweety, veel plezier vanavond. @Dreames, nou ja ze vraagt toch dus kan ze ook zon antwoord verwachten. Fijne dag vandaag met de trouwdag. @Meike, daar schrikken we niet van kan je wel lekker mee eten of is dat ook moeilijk? @Funnyme, snap dat je geen energie meer over hebt wel fijn dat alle uitslagen goed waren. Hoop dat de laatste weken zo goed mogelijk door mag komen..en tja erbij horen blijkbaar maar hoop dat het nu even genoeg voor je is geweest. @Roshi, wat een goed nieuws voor je man gefeliciteerd. Alle wasjes zijn gedraaid moet alleen nog de laatste was strijken en dan zijn we eigenlijk wel klaar..misschien nog een keer de keuken schoonmaken in de komende weken, verder geen verplichtingen meer heerlijk! Paps en mams komen morgen een dagje (waterornament in de tuin maken, staat al een jaar in de schuur) en dan gaan we gezellig bbqen. Vrijdag onze nieuwe auto ophalen , over twee weken komen de horren en over drie weken de zonwering en dan is alles toch nog klaar voor de bevalling. Ga nu lekker eten en daarna hebben we voorlichting van de vk over de bevalling, ben benieuwd wat hubbie ervan gaat vinden
Kaatje> fijn he zo'n extra echo we duimen natuurlijk wel dat alles goed is met de kleine Freesia> vervelend die kramp. Lekker zeg uit eten! Ze weet toch wel dat je zwanger bent? Wupje> de boulevard van Scheveningen is dit jaar echt onwijs veranderd, de strandtenten (dus echt op het strand, beneden zeg maar) zijn zowat allemaal omgetoverd in de lounche sfeer, erg leuk dus! Tarzan ben ik ook geweest...ERG leuk!
heee, dat was ik al * Cossy * Parr1983 Present * Tweety Present * Moppiepoppie Present * Krisstel * Kaatje85 Present * IrisB Present * Dreames Present * Ingeltje Present * Roshi Present * Yule Present * Freesia * MamaMeike Present * Jekkia * Pisum Present
Ik moest nog denken aan dat poepen tijdens de bevalling Een vriendin mailde me dit: Oh jee, ik krijg er steeds meer zin in (*blijft ook nog rustig zitten* )
@Krisstel: die lasagne van de Aldi? Die is echt lekker! (ben ik dus sinds gisteren achter). Ik had Lasagne Verdi, ik vond 'm prima. Heb 'm in de oven verwarmd, niet in de magnetron. Ik had zin in zo'n krokant korstje... @Pisum: idd, overslaan is anders dan variatie. @Freesia: veel plezier vanavond en succes ook. Lijkt me niet makkelijk voor die vriendin. @Kaatje: extra echo is nooit weg, maar liefst ziet het er allemaal goed uit natuurlijk. Standtenten: ben laatst in Brunotti geweest (tegen Scheveningen Haven aan), was erg leuke beachclub en idd super loungy (als dat een woord is...) NOG 1 DAGJE WERKEN!
Hihi, lavement... komt zeker uit Belgie die tekst (geinig woord ). In NL doen ze dat niet in ziekenhuizen hoor, althans niet waar ik heb gewerkt... don't worry. En schaamhaar scheren ook niet (tenzij ze bij het hechten door de bossen je doos niet meer zien , maar dan scheren ze ook alleen maar een klein stukje om de wond weg).
Ja, tekst komt uit Belgie, maar daar woon ik en ga ik dan ook bevallen, vandaar nu kan ik me in ieder geval alvast mentaal voorbereiden...
Oooooh, dat verklaart een hoop! Nou ben je mooi klaar mee dan, zo'n lavement (ik blijf het een leuk woord vinden...)
hey meiden dagje appies kieken was leuk hoor, gewoon de hele dag gelopen, maar ben nu ook wel echt uitgeteld. Dus ga zo lekker douchen en lkkr hange op de bank en dan vroeg naar bed. MOet toch ff jonge leu en oale groond kieken. Maar heb gelukkig gen pijn in me onderbuik gehad zoals ik dat vorige keer wel had gehad. Ik ga morgen wel kijken wat jullie allemaal hebben geschreven is best wel wat bij gekomen nu ff te moe om dat te lezen.
kraamverzorgster Heb zelf me eigen kraamverzorgster aangegeven bij de kraamvogel die ik wil hebben, daar heb ik mee gewerkt en kon ik het heel goed mee vinden. Dus heb toen meteen aangegeven en die kraamverzorgster heeft ook aangegeven, nu dus ff afwachten of ik haar daadwerkelijk ook krijg!
Yule, dit is de foto die Lola van raven heeft bewerkt. Raven was hier ongeveer 4 maanden oud. * Cossy * Parr1983 Present * Tweety Present * Moppiepoppie Present * Krisstel * Kaatje85 Present * IrisB Present * Dreames Present * Ingeltje Present * Roshi Present * Yule Present * Freesia * MamaMeike Present * Jekkia Present * Pisum Present
nou meiden ben weer terug pff wat een rit waren nog verdwaald dus telaat daar maar alles kwam goed ons ventje was lekker eigenwijs en lag lekker met armpjes en beentjes voor zijn gezichtje te zwaaien. gekke bekken te trekken en zijn tongetje uit te steken geweldig. morgen zal ik ff foto's in mijn album zetten. vond wel dat hij er totaal anders uit zag als mijn zoontje toen dus das wel leuk.