Hallo! @ krisstel wat fijn dat je zus toch zo'n gebaar naar jou toe gemaakt heeft. Hopenlijk wordt de relatie tussen jullie nu wel beter. @ Mamameike jeetje wat een strenge artsen daar bij jullie in het ziekenhuis . Donderdag dan ben je al meer dan 37 weken, kan me niet voorstellen dat de longetjes dan nog niet genoeg gerijpt zijn. Sterkte meid! @ Funny me ja spannend zeg! En fijn gisteravond nog een lekkere avond met z'n 2'tjes. Geniet van vandaag en voor morgen alvast heel veel succes maar je zult vast nog wel even online zijn voor die tijd . @ Kaatje lekker gedouched? @ Elin fijn dat je beebje weer alive and kicking is! @ Freesia klinkt als een gezellig weekend 8) ! Helaas lukt mij dat liefdesgymnastieken op dit moment niet meer zo goed Misschien dadelijk ook nog even samen onder de douche, hebben we toch nog een beetje 'quality time' @ Irisb ook lekker genieten vandaag van deze rustige zondag en geloof me de volgende week is om voordat je het weet! Ik sluit me trouwens aan bij Ingeltje. Heb vannacht redelijk goed geslapen, maar 1x wakker geweest. Alleen als ik dan in de ochtend wakker wordt, ben ik net een oma van 80 die rijp is voor het verzorgingstehuis 8) ! Moet me echt aan alles vasthouden om op een slakkentempo de wc te bereiken, en liefje dan maar vanuit het bed vragen 'gaat het schat?' GRRR nee ik ben aan het oefenen voor een toneelstuk over zwangere vrouwen ! Hij kan er verder ook weinig aan doen, maar dan maar beter niks zeggen.
@Mamameike hmmmm... wel gek dat ze willen wachten want jij bent morgen idd 37 weken en tweelingen komen mestal eerder dan een eenling nou dan hoop ik dat die paracentemolltjes gaan helpen! anders gewoon in de zkh slapen voor de echte spul hoor! anders ben jij straks op! @Funnyme wat een leuke "afsluiting" op deze fase! Idd morgen wordt je mama en papa @freesia @charissa hoe is het met je meid? Ik heb hier wel goed geslapen. uiteraad een paar keer wakker en ook 3x uitgeweest om te plassen maar ik zie dat tegenwoordig als goed slapen zolang ik maar weer in slaap val Voel mij wel een beetje onlekker en nog erg moe, maar wou niet langer in bed liggen want dan slaap ik vannacht niet meer vanochtend wel gemerkt dat mijn enkels een stuk slanker waren met opstaan, maar nog wel pijnlijk... Heb lekker gedouchd, dus voel ik mij wel weer fris.
Hier precies zo hoor! Ik ben uitgegroeid! Buik zakt alleen nog maar en gewicht neemt ook niet echt toe. Ik voel kindje ook veel sterker als eerst. Zal wel komen omdat placenta eerst alles dempte en nu is er zó weinig ruimte dat alles gewoon te voelen is!
Hello meiden, het rommelt hier nog steeds lekker zo te lezen..... mammameike, wat een gedoe zeg..met 37 weken is toch niet vroeg of zo voor een tweeling (of ben ik nou blont?) Voor de rest weinig te melden, druk weekend achter de rug met feestjes en verjaardagen, maar de rust is nu wedergekeerd Lekker rustig aan vandaag, hier rommelt er nog niets trouwens alleen moeders die nu al in paniek raken als ze me niet allá minuut aan de telefoon krijgen (dat kan nog weken zo doorgaan natuurlijk) en ik ben al niet zo snel met telefoon e.d. Heb er soms ook gewoon geen zin in
By the way, ik twijfel of ik me zo'n voedingskussen zou gaan aanschaffen (zag dat het nu bij prenatal in de reclame was)........iemand tips? (gaat er nu bij prénatal ook nog eens % vanaf op maandag of zoiets?)
Iris, ja dat denk ik ook wel. Paar weken geleden lagen we om 12 uur smiddags nog dvdtjes te kijken in bed, werden we gebeld door een vriendin met kinderen.was toch schandalig dat we nog in bed lagen.. ja nu kan het nog dus moeten we het er van namen he Doe jij ook rustig aan vandaag ! Hier is beneden alles aan kant. Leuke Fotolijsten opgehangen dus gaan straks even inhoud bestellen. Mannetje is nu nog de vloer aan het dweilen en gaan vanmiddag mijn buik gipsen. Ingetje, wrijf het er nog maar even lekker in haha.. ga deze nacht gewoon weer voor een goede nachtrust Jekkia, foto doet het niet, ook niet via de link.. moet je je mannetje toch meer hinten hoor. Azeb, lief een ontbijtje Mamameike, balen meid. scheelt misschien wel als je vanacht even goed kan slapen, komt je lichaam ook tot rust en kan je het geestelijk misschien ook nog wel uithouden tot donderdag Wupje, ja lekker gedouched, is helaas alleen bij douchen gebleven. ik wou wel meer maar kon geen fut vinden om er aan te beginnen :rolling: Sasha, geloof dat de eerste maandag van de maand met korting is. Ik heb een voedingskussen via marktplaats gekocht, met afneembare en wasbare hoes dus ideaal. had hem voor 17.50.. gebruik hem nu voor het slapen en blijkt ook ideaal te wezen voor het voeden straks
Hoi meiden! Ingeltje -> Mijn beebje beweegt de laatste tijd ook echt enorm veel! Maar het zal ook wel zijn mede omdat we nu vrijwel alle bewegingen kunnen voelen. Gisteren had mijn moeder zelfs voor het eerst mijn op en neer springende buik gezien! Terwijl de kleine zich normaal altijd verdacht stil houdt als ik bij mn ouders ben... Tweety -> Nog 2 daagjes.... Spannend! Elin -> Ben blij om te horen dat de beeb weer lekker schopt! Misschien had ie gewoon een relax-dagje Mamameike -> Gelukkig heb je morgen de 37 weken al gehaald! Hopelijk kun je een beetje slapen met paracetamol... Maar het kan nu echt niet meer lang duren moet je maar denken! FunnyMe -> Hahha ik vraag me af of jij vannacht kunt slapen!! Nog maar 1 nachtje dan kun je je prinsesjes vast houden... Wupje -> Erg is dat he! Ik voel me ook net een bejaarde... Ik dacht gisteren nog (veel te optimistisch) ik ga lekker in de stad shoppen, maar de beeb zat zo dwars en het was hartstikke warm, toen zijn we letterlijk na ELKE winkel ergens moeten gaan zitten en even wat drinken! Sasha -> Ik ga zelf geen voedingskussen kopen, want hier bij de thuiszorg kun je van die ruggensteunen lenen, die zijn echt ideaal om borstvoeding mee te geven! Groetjes Cossy!
He meiden Heb alles bijgelezen maar geen puf om op iedereen te reageren, sorry Wilde wel alvast FunnyMe heel veel succes wensen morgen, spannend hoor! En MamaMeike een virtuele knuffel geven, wat balen meid Ik vind het inderdaad nergens op slaan dat ze je niet willen helpen, met 37 weken mag je gewoon thuisbevallen (van een eenling uiteraard) en die van jou hebben het gewicht van een eenling, dus what's the problem Anders gewoon op je strepen gaan staan hoor meis! *Knuf* Zo even ego O Ik heb net het eerste streepje striae op mijn buik ontdekt Hoop dat het daarbij blijft maar ben er bang voor... Verder ben ik vandaag maar weer eens babyklaartjes ana het wassen, er was toch nog best veel bijgekomen haha Vanavond heb ik een condoleance en morgenochtend de crematie, zie er als een berg tegemoet Ben echt bang dat het me teveel energie gaat kosten maar ja, even doorzetten! Als het vanavond te zwaar is ga ik morgen niet heb ik met hubby afgesproken Zo ik ga even een soepje eten en weer verder wassen KUS!
@mamameike sluit me bij de andere aan vind het ook raar dat ze nu niks doen. hoop dat je kan slapen op de paracetmolletjes. @sasha bij de prenatal is het de 2e maandag van de maand mama maandag ofzo dan krijg je bij besteding vanaf 25 euro 10% aan kadobonnen dus als je voor 50 euro koopt krijg je een kado bon van 5 euro. enz enz. dus je krijgt niet de directe korting op die dag.
Goeiemorgen, eh... middag @mamameike: wat rot meid, dat je zo weinig slaapt. Ik snap wel dat je het helemaal zat bent en op zich is 37 weken natuurlijk supermooi en het gewicht van de beebjes ook. Maar ja, als ze zich nog niet aankondigen is dat ook weer een teken dat ze er zelf nog niet klaar voor zijn... qua longrijping hebben ze dan wel gelijk waarschijnlijk... maar voor jou is dat natuurlijk niet leuk! Vind je het zelf een goede oplossing, nachtje ziekenhuis met slaapmiddelen? @Freesia: jaaa, die roze kaart is echt super! @alle balende meiden: succes en sterkte! @FunnyMe: ooooh, ben zo benieuwd! Echt een raar idee dat je een laatste dag met z'n 2-tjes hebt na al die jaren wachten... Geniet er lekker van (niet teveel klusjes vandaag, dat kan later ook nog wel) en heel veel succes morgen natuurlijk! @sasha: ik heb een voedingskussen gekocht om mee te slapen en kan niet meer zonder. Over het nut bij voeden heb ik wisselende verhalen gehoord. @tinkerbel: oei, striae! Irritant zeg, zo op de valreep nog strepen! Sterkte vandaag, denk aan jezelf he? Als je het niet trekt allemaal, dan maar even niet. @Azeb: volgens mij is het wel normaal dat je de laatste weken niet meer zoveel in gewicht aankomt (helaas gaat het bij mij gewoon gestaag door... ) @IrisB: heb net je recept voor vruchtencrumble uitgeprobeerd, staat nu in de oven... Mjammie! Mijn ouders komen straks langs en blijven eten, dus ik ben er ff niet dan. Eerst nog snel douchen en boel een beetje aan kant maken.
Hoi, Hoi, Meiden die aan het rommelen heel veel sterkte. Hier alles nog rustig. Wel vandaag 37 weken, dus we mogen thuis bevallen. Jippie. Woensdag een groei echo gehad, nadat mijn ontbijttest iets afwijkends was, maar beeb werd nu geschat op 6 pond, dus dan komen we rond de 8 pond uit, dus dat ziet er allemaal goed uit. Verder gaat alles zijn gangetje. Groetjes Marieke.
hoi ik heb lekker ff gelegen heeft me goed gedaan. Ik heb sinds gisteren avondverschrikkelijk last van nesteldrang dus ga maar weer wat doen. doegie
Goedemiddag meiden! Hier een buikomvang van 118cm ik was 74 kg voor ik zw werd en nu 96 kg. Vind ik nog best netjes met 2 van die appies in mijn buik Mamameike> Meis hoop dat ze je inleiden vandaag, want kan mij heel goed voorstellen dat je het niet meer trekt! Ik ben het al zat laat staan jij! SUCCES MEID K DUIM VOOR JE! Funnyme> Spannend meid, jullie laatste dagje met z'n 2en, dan moet zeker een raar gevoel zijn! Heel veel succes morgen! Elin> Ben heel blij voorje dat je de kleine weer lekker hebt voelen bewegen NOU MEIDEN WIE IS DE EERST VOLGENDE DIE ONS KOMT VERRASSEN MET DE GEBOORTE VAN DE KLEINE (TJES) ?! HET WORDT ECHT SPANNEND NU!
DE MAMA'S VAN SEPTEMBER 2008 GEBOREN 02 augustus 2008~ SOPHIE en CARIEN ~ mama: Lise (03 sept 2008) ~ 1950 gram - 46 cm & 2250 cm - 46 cm 06 augustus 2008~ DIEGO en CHAYEN ~ mama: Liselotje (03 sept 2008) ~ 2230 gram - ? cm & 1760 gram - ? cm VLINDERTUIN 02 juni 2008 ~ LEVI JAMAL* ~ mama: Chaartje79 (03 sept 2008) ~ 950 gram - 36 cm ~ *27-06-08* IN VERWACHTING 26 augustus 2008 *Jikke...34 jaar ... 5e [♂♂♀♀] ... THUIS ... BV 29 augustus 2008 *Krisstel ... 26 jaar ... 1e ... ZKH ... BV 31 augustus 2008 *Foover ... 30 jaar ... 2e [♂] ... THUIS ... BV *Pipo1973 ... 35 jaar ... 2e [♂] ... ZKH ... BV 01 september 2008 *Delayla ... 26 jaar ... 2e [♂] *Ingeltje ... 27 jaar ... 1e ... ZKH ... BV *Sasha ... 34 jaar... 1e ... THUIS 02 september 2008 *Mamameike ... 27 jaar ... 2e en 3e [♀] ... ZKH .... FV TWEELING! *Mss Ace ... 27 jaar ... 1e ... ? ... BV *Charissa ... 22 jaar ... 2e ... ♂ ... ZKH ... ? 03 september 2008 *Jekkia ... 32 jaar ... 2e [♀] ... ZKH [kz met 38 wkn] ... BV 05 september 2008 *Anno103 ... 23 jaar ... 1e ... THUIS ... BV *Jannes ... 29 jaar ... 1e ... ZKH ... BV *Pisum ... 27 jaar ... 1e ... ZKH ... BV *Tinkerbel1984 ... 23 jaar ... 1e ... ZKH ... FV 06 september 2008 *Lindaa ... 22 jaar ... 1e ... ZKH ... FV 07 september 2008 *Diddl ... 28 jaar ... 4e[♀♀♀] ... ZKH [kz met 38/39 weken] ... BV *Elise1 ... 25 jaar ... 1e ... ZKH ... *IrisB ... 28 jaar ... 1e ... THUIS ... BV *SheDevil ... 26 jaar ... 2e [♂ ] ... ZKH ... BV *Yule ... 29 jaar ... 1e ... THUIS ... BV *Steen ... 28 jaar ... 1e ... ZKH... BV 08 september 2008 *FunnyMe ... 27 jaar ... 1e en 2e ... ZKH ... BV/FV TWEELING! 09 september 2008 *Ydnic ... 28 jaar ... 1e ... ZKH ... BV *Klavertje44 ... 26 jaar ... 2e 10 september 2008 *Wupje ... 30 jaar... 1e ... 11 september 2008 *Jale ... 24 jaar ... 1e ... ZKH ... BV *Pupke ... 31 jaar ... 1e ... ZKH ... BV 12 september 2008 *Kaatje85 ... 23 jaar ... 1e ... THUIS ... BV 14 september 2008 *Mica ... 23 jaar ... 1e ... *MollyM ... 33 jaar ... 3e [♂♂] ... THUIS ... BV+FV 15 september 2008 *Wens3 ... 28 jaar ... 3e [♂♀] ... 16 september 2008 *Azeb ... 30 jaar ... 1e ... ZKH ... BV *Dreames ... 22 jaar ... 1e kindje ... THUIS... BV *Elin ... 26 jaar ... 2e [♀] ... ZKH ... BV *Miracle08... 18 jaar ... 1e ... ZKH ... BV 17 september 2008 *Felicia1986 ... 21 jaar ... 1e ... ZKH ... BV *Lindada ... 26 jaar ... 1e ... THUIS *Sunshine80 ... 28 jaar ... 2e[♂] ... BV 18 september 2008 *Esje72 ... 35 jaar ... 3e [♂♂] ... ZKH ... BV *Jacolien ... 20 jaar ... 1e ... THUIS ...BV 19 september 2008 *Moppiepoppie ... 25 jaar ... 1e ... THUIS ... BV 20 september 2008 *Lola ... 38 jaar ... 2e [♀ ] ... ZKH ... BV 21 september 2008 *Jessejaime ... 29 jaar ... 3e [♂♂] ... THUIS ... FV *Dniise ... 20 jaar ... 1e ... ZKH ... FV 22 september 2008 *Marielle82 ... 25 jaar ... 1e ... ? ... BV 23 september 2008 *Tweety ... 26 jaar ... 2e [♂]... FV *Dorientje ... 21 jaar ... 1e ... ZKH ... BV 24 september 2008 *Debbyvermeer ... 31 jaar ... 3e [♂♂] ... ZKH...FV 25 september 2008 *MirandaT ... 27 jaar ... 2e [♀] ... *Nic79...28 jaar 1e & 2e... ZKH...BV TWEELING! *Parr1983 ... 25 jaar ... 1e ... THUIS ... BV *Sannemart ... ? jaar ... 1e ... *Roshi ... 24 jaar ... 1e ... ZKH ... BV 28 september 2008 *Freesia ... 35 jaar ... 1e ... BV *Babystyle... 20 jaar ... 1e ... THUIS ... BV 29 september 2008 *Cossy ... 20 jaar ... 1e ... ZKH ... BV 30 september 2008 *Eva1983... 24 jaar ... 1e ... ? ... BV IN DE BUIK: 27 meisjes ... 9 jongens ... 10 mama's laten zich verrassen ... 11 mama's houden het (hier) geheim GEBOREN: 2 jongetjes, 3 meisjes De-spruit-is-eruit-vriendjeslijst! Ingeltje <--> Lola Freesia <--> Droppie123 IrisB <--> Elin MirandaT <--> FunnyMe Parr1983 <--> Krisstel Wupje <--> Cossy Yule <--> Jannes Pupke <--> Pisum Azeb <--> SheDevil Dniise <--> Tweety Kaatje85 <--> Jessejaime Tinkerbel1984 <--> Eva1983 Lise <--> Moppiepoppie Steen <--> Sasha sunshine80 <--> Delayla dreames <--> Roshi mamameike <--> Mss Ace Nic79 <--> Jekkia Dorientje <--> Lindaa debbyvermeer <--> nog buddyloos (zoek een 'buddy' waarmee je 06-nummers uitwisselt, om elkaar op de hoogte te houden van de bevalling! tip: zoek iemand die hier wel regelmatig post!) Agenda: Augustus: 11: FunnyMe inleiden!! Roshi vk 12: Jikke liggingsecho Elin vk 13: parr1983 1e avond Samen Bevallen Miracle08 vk + liggingsecho Nic79 gyn 14: Dorientje gyn + echo jekkia gyn 15: Pisum verlof! Parr1983 verlof! (vanaf 1 juli 100% ziektewet) MirandaT verlof! 18: Marijke1982 verlof! Cossy vk en liggingsecho 19: Dreames verlof! Yule vk 20: Roshi groeiecho Lindaa vk 21: Jekkia Keizersnede ingepland!! Marielle vk 28: Klavertje44 keizersnede ingepland!! September: 09: Elin groeiecho 16: Dorientje verlof Stuur ff een PB'tje naar Yule op welke pagina je de lijst hebt gequote! Zij zet het dan in haar onderschrift, zodat we de lijst heel snel terugvinden als we Yule's laatste berichtje opspeuren via de zoekfunctie! Even de lijst naar voren getoverd Spannende dagen hoor... er moeten gauw nwe baby's op de lijst! Ik ga lekker dutje doen daag!
Zo ik heb een dutje gedaan van een uurtje en mijn misselijkheid is nu over. Gelukkig! want het was echt niet fijn en hubbie maakte zich zorgen. Nu voel ik mij alleen erg duf en slom maar ga niet meer slapen anders kan ik vanavond niet slapen.. Hubbie heeft ook mij downunder geschoren. Was wel grappig heb gezegd om maar alles weg te halen dan kan hij straks alleen de zijkanten bijwerken als het terug groeit.
Mamameike, belachelijk zeg dat ze pas donderdag op zn vroegst iets willen toen. Ik switch een beetje tussen 2 gyn in en die zeggen allebei dat 36 weken mooi is voor een 2ling om geboren te worden! Ik heb trouwens ook tabletten gekregen om te kunnen slapen maar die mogen niet elke dag. Net met mn moeder de was opgevouwen en t bed verschoond en nu ga ik maar ff een tukkie doen. Vannacht zal ik heus niet slapen dus dan nu nog maar ff.
O ja en heb van hubbie ook zo'n gipsset voor je buik gekregen dus dat moeten we vanmiddag ook nog ff doen!
@Parr: fijn dat de misselijkheid over is. Ik heb mijn vriend van de week ook gevraagd om mij beneden even bij te werken, en resultaat is dan altijd: zo goed als kaal. Vindt hij leuk geloof ik. Ik vind het nooit vervelend voelen en nu is het misschien wel makkelijk, hoeven ze niet te snoeien voor het hechten enzo... @Ingeltje: wat werkt dat super he, met die lijst!
Whahahaaaaaaa.... snoeien voor het hechten Geweldige opmerking! Hier puur op het gevoel nog wat dr in om snoeien kan alleen niet meer zo goed dr bij. Heb medelijden met de moeders die nu al een tijd aan het rondrommellen zijn. Sterkte en hoop echt dat het een beetje gaat doorzetten. Wel leuk om nog op de laatste dag even de boel te gipsen. Hier morgenvroeg weer cotrole bij de vk. Geloof dat wemorgen de uitleg gaan krijgen over het hoe en wanneer te gaan bellen enz. Mijn mannetje gaat mee. Leek me wel handig een paar extra hersens onthouden vast meer. En dan weet ie ook meteen wat hij moet doen.
Tinkerbel, straie Sterkte vanavond en morgen Zijn nu de fotoalbums van de trouwerij aan het bestellen. Doen het digitaal via www.foto.com kan je leuk met achtergronden werken en een stuk minder werk als dat je alles met de hand moet inplakken