September 2008 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door Pipo1973, 24 dec 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. mommy to be

    mommy to be Bekend lid

    4 dec 2006
    549
    0
    0
    hoi hoi

    meisje84 gefeiciteerd en wat een mooie dag ben je uitgeteld, onze trouwdag!

    lola wat een leuk shirtje zeg dat gaat zeker indruk maken

    hier is de misselijkheid toegeslagen en ben zooooo moe, ga dalijk hondje uitlaten en daarna even lekker in bad liggen ben ik echt aan toe.
    morgen de eerste echo en begin toch wel nerveus te worden hoor.
    zal morgen avond een foto plaatsen.
    kuzz
     
  2. Droppie123

    Droppie123 Bekend lid

    12 jun 2007
    903
    0
    0
    kapster
    @nikky Dat heb ik precies hetzelfde.
    Ik heb vanmorge gewoon nog een test gedaan.
    Had er toch nog genoeg in huis :p
    En die was echt zo duidelijk dat ik het nu wel moet geloven.
    Toch toen ik net thuis kwam uit mijn werk heb ik nog een keer naar de test gekeken :D

    Verder ben ik ook duizelig, maar ik heb altijd een telage bloeddruk dus gaf dat de schuld.
    Nu ik jullie verhalen hoor weet ik dat het nu bij de zwangerschap hoort.
    En ook ik heb steeds veel dorst en als ik op bed lig heb ik een rare pijn in mijn buik.
    Net of ik moet plassen of erge honger heb ofzo.
    Ook borrelt mijn buik heel de dag en als ik wat eet ben ik misselijk.
    Vooral mijn avondeten valt niet goed sinds 2 dagen.

    Had niet gedacht dat dit al zo snel zou gebeuren.
    Had zoiets van dat dat over een week of 4 pas zou zijn.

    Zijn er hier ook die erg moe zijn en als ze op bed liggen de hele nacht wakker liggen?
    Hoort dit er ook bij?
    Normaal ben ik echt een slaapkop en slaap ik prima.
     
  3. Kaatje85

    Kaatje85 VIP lid

    14 jul 2006
    35.431
    47
    48
    Vrouw
    Zuid-Holland
    Droppie123.
    Dat slecht slapen duurde bij mij ook een dag of drie. Nu slaap ik als een roos. ( terwijl ik normaal heel licht slaap) maar ben nu gewoon zoooo moe.

    Dat veel dorst en rare gevoel in je buik heb ik ook. Je bent misselijk, wilt eten,maar hebt ook geen trek. Heel irri.
    Eet de hele dag door rijstenwafels, en heb nu ook opkikkertje gekocht want ben anders de hele dag flauw.
     
  4. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Ja hoor Droppie, hoort er allemaal bij! Inmiddels zijn we hier ook al experts te noemen, nu bij vele de 8/9 weken naderen. Vermoeidheid, wisselend slaappatroon, veel plassen, verminderde eetlust. Ik heb ook dat ik om het uur/2 uur iets moet eten, al staat het me nog zó tegen. Het avondeten gaat alweer iets beter, het smaakt me al weer iets meer, maar ben nog steeds erg snel vol.
    Morgen 8 weken jippie! Nog 4 weken en dan in de safe zone!
     
  5. Tinkerbel1984

    Tinkerbel1984 Niet meer actief

    Ik ben overmorgen 8 weken, ga echt een klein feestje vieren als ik de 12 weken voorbij ben :D Hier vandaag weer een slechte dag, kotsmisselijk en zooo moe. Heb de dokter gebeld en heb ook die zetpillen gehad, vanavond de eerste en ik hoop echt dat ze werken, weet me soms geen raad meer met mezelf :(

    Wij hebben as dinsdagochtend de eerste echo :D Mijn verloskundige had gezegd dat ik maar snel moest gaan omdat ik misschien verder ben (ik hoop het zo, ook al is het maar een paar dagen :oops: ) en we konden dinsdag al terecht. Ik ben ook zo onzeker als iedereen hier denk, zou ook het liefst blijven testen maar heb genoeg symptomen die me eraan herinneren haha. Verder heb ik op de dag dat ik 12 weken ben nog een echo, voor de nekplooimeting.

    Wij gaan ook een pretecho doen, maar die is voor de geslachtsbepaling :) Dit kunnen ze bij 16 weken al zien dus dan gaan we gelijk haha, kan niet wachten! Lijkt nog zo ver weg maar denk dat de tijd sneller gaat dan wij denken.

    Zo, kruip vanavond lekker vroeg onder de wol met medicijn, hoop dat het werkt want moet een heeele lange dag morgen :(
     
  6. Krisstel

    Krisstel Niet meer actief

    Zo heb weer genoeg moeten bijlezen :D Zo te lezen heeft iedereen nog heel fijn de beruchte kwaaltjes.

    @Alweer nieuwe zwangeren erbij...gefeliciteerd!

    Hier gaat het steeds beter, wel veel behoefte aan slapen maar de zetpillen doen echt hun werk :D:D
    Op mijn werk begonnen ze vandaag weer te gissen..mmm nog 'maar' 4 weken wachten dan mogen ze het weten.
    Nog 2 nachtjes slapen en dan de 2de echo...mijn man zegt elke morgen 'spannend hé lieverd...al alles goed is dan ben ik echt gerustgesteld'. Wat kunnen sommige mannen toch lief zijn ;)
    O'ja buikomvang is 2 cm veranderd, valt mee dus.
     
  7. Tinkerbel1984

    Tinkerbel1984 Niet meer actief

    Ohja trouwens, wat ik van mijn dokter hoorde is dat je absoluut geen roompate mag...

    Wil iemand mijn nieuwe data in de agenda zetten?
    29 januari termijn echo
    19 februari verloskundige
    22 februari echo met nekplooimeting

    En dan nog een vraagje, of misschien discussiepuntje... Wie van jullie gaat borstvoeding geven en wie niet? Ik zelf heb totaal geen gevoel bij borstvoeding, voel me daar echt niet lekker bij :( Maar als ik dat tegen iemand vertel is het net alsof ik zeg dat ik mijn baby eigenhandig ga vermoorden :confused: Echt niet normaal hoe daarop gereageerd word, dus vandaar dat ik het hier ook even navraag.
     
  8. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Oeeff ik ben zooo jaloers op alle dames die hier al echo's 'mogen'! Erg he...ik zou juist blij voor jullie moeten zijn, maar dat kleine duiveltje op mijn schouder roept in mijn oor....
    Ach ik vind het eigenlijk ook superleuk voor jullie hoor ;) Wou dat onze VK ook wat eerder echo'de!
     
  9. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.352
    5
    38
    Hallo allemaal!
    Welkom nieuwe zwangeren! Volgens mij zijn we zo langzamerhand wel zo'n beetje compleet denk ik, als er ook al een oktober-topic is geopend.
    Ik heb aanstaande maandag het intake-gesprek met de verloskundige. Het was nog een heel gedoe om het voor elkaar te krijgen. Deze praktijk heeft alleen spreekuur op woensdag en donderdag ochtend. Erg onhandig dus als je voor de klas staat! Nu hebben mijn kids donderdagochtend het eerste uur gym (wat ik niet zelf hoef te geven), dus dan zou ik iets later kunnen komen. Maar dan moet ik er eigenlijk wel om half tien zijn, en dat is lastig bij het eerste gesprek, wat op z'n vroegst om half negen kon beginnen.
    Kortom, was allemaal erg onhandig, dus nu bood ze aan om aanstaande maandag dan bij ons thuis langs te komen (dan zijn we allebei vrij). Als er geen bevalling is waar ze bij moet zijn. Dus dat is wel super!
    Dus dat kan op de kalender.
    Ik wil zeker borstvoeding geven, dat lijkt me een geweldige ervaring, en daarnaast wordt het ook aangeraden door iedereen. Maar het is natuurlijk ieders eigen keuze!
    Groetjes Azeb
     
  10. Tinkerbel1984

    Tinkerbel1984 Niet meer actief

    Ingeltje ik had het ook nooit verwacht dat ik al zo vroeg mocht, ben je wel al op intake geweest bij je verloskundige? Ik ben daar gisteren geweest en heb toen ook gezegd dat ik niet 100 % zeker was hoe ver ik ben en toen mocht ik zo vroeg haha :D Dus misschien een tip voor anderen ;)
     
  11. Ingeltje ik mag ook pas over 4 weken en dat is echt lang :s gaan we samen aftellen.

    Ik heb toevallig vandaag met de VK gebeld. Ik heb last van verschillende allergien waardoor ik niet zo veel en gevarieerd als iemand anders. Ik vroeg of het kwaad kon maar met extra supplementen zou het geen kwaad kunnen. Wel raadde ze me aan om borstvoeding te geven maar dat trekt me ook niet. Wil graag een paar dagen blijven werken en lijkt me zo'n gedoe. Wat zeggen jullie?
     
  12. aapje

    aapje Lid

    8 okt 2006
    43
    0
    0
    Utrecht
    @ Ingeltje Ik kan me goed voorstellen dat je heel graag zo snel mogelijk een echo wil. Bij mijn eerste heb ik omdat ik door de pil zwanger raakte op eigen initiatief een echocentrum gebeld om de termijn te bepalen. Misschien heb je er wat aan!

    Alle nieuwe zwangeren gefeliciteerd. Mbt eten: je mag pate maar met mate in verband met de vitamine a die erin zit. Je mag geen lever eten maar wel 1 dun besmeerde boterham per dag met smeerworst of pate. Ik heb tijdens mijn eerste zwangerschap alles gegeten behalve rauw vlees, rauwmelkse kasen en alcohol. Het is allemaal helemaal goed gekomen. Onze knul is heel gezond en groeit als kool!
     
  13. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    Jij ook al op de 10 weken?! Wat stom dat ik in Uden woon :(
     
  14. aapje

    aapje Lid

    8 okt 2006
    43
    0
    0
    Utrecht
  15. Ingeltje

    Ingeltje VIP lid

    16 nov 2007
    20.510
    2.427
    113
    Vrouw
    Pedagogisch medewerker
    Noord-Brabant
    aaah wat lief van je!
     
  16. sarahfreely

    sarahfreely Bekend lid

    17 nov 2007
    503
    0
    0
    ik heb bij mijn dochter ook geen borstvoeding gegeven. ze groeide super goed en alles gezond. heb ook heel duidelijk van te voren aangegeven dat ik het NIET wilde. nu bij mijn tweede zwangerschp denk ik daar anders over. ik wil mezelf zoveel mogelijk inlichten erover en dan hoop ik dat het goed gaat.

    ben zelf erg moe op het moment zzzzzz maar s'nachts lig ik weer klaar wakker op bed nadat ik eruit ben geweest om te plassen. Errug! ;)
    maarja het hoort er allemaal bij.
    XXXX
     
  17. Azeb

    Azeb Fanatiek lid

    8 aug 2007
    3.352
    5
    38
    Bij mij valt de moeheid en de slapeloosheid gelukkig nog mee. Ga wel iets eerder (half uurtje ofzo) op bed nu. Ik droom heel veel en heel levendig steeds, maar dat vind ik eigenlijk wel leuk.
     
  18. nikky

    nikky Niet meer actief

    ik moet ook nog 4 weken wachten op de eerste echo....ik ben dan ruim 10 weken

    ik kan geen borstvoeding geven, omdat ik 4 jaar geleden een borstverkleining heb gehad, vind het ook niet zo erg hoor
     
  19. Aowyn

    Aowyn VIP lid

    16 dec 2007
    15.763
    1
    38
    DE MAMA'S VAN SEPTEMBER 2008 :baby:

    01 september 2008
    *KVPtje ... 27 jaar, 2e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Jongen
    *Foover ... 30 jaar, 2e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?

    02 september 2008
    *Pipo1973 ... 34 jaar, 2e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Meisje
    *Mamameike ... 27 jaar, 2e en 3e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Jongen TWEELING!
    *Vlinder79 ... 28 jaar, 1e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Meisje
    *Stina ... 25 jaar, ? kindje, *Kalender: ? *Denkt zelf: Jongen
    *Naatje218... 23 jaar, 1e kindje, *Kalender: meisje *Denkt zelf: ?
    *Krisstel ... 25 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Meisje
    *Babydreame ... 29 jaar, 1e kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?
    *Mss Ace ... 27 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?

    03 september 2008
    *Sablovesgeof ... 20 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen* Denkt zelf: ?
    *Carol78 ... 27 jaar, 2e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Jongen
    *Liselotje ... 28 jaar, 1e en 2e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ? TWEELING!
    *Kleine tinus ... ? jaar, 1e kindje *Kalender: meisje *Denkt zelf: meisje
    *Anno103 ... 23 jaar, ? kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?
    *Jekkia ... 32 jaar, 2e kindje *Kalender: meisje *Denkt zelf: meisje

    04 september 2008
    *Ingeltje ... 27 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Jongen
    *Mieke1981 ... 26 jaar, ?e kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?
    *IrisB ...28 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?

    05 september 2008
    *Eefje1 ... 25 jaar, ? kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?
    *Kelly83 ... 24 jaar, 1e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Meisje
    *Tinkerbel1984 ... 23 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?

    06 september 2008
    *Steen ... 27 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?

    07 september 2008
    *Yule ... 29 jaar, 1e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Meisje
    *Elise1 ... 25 jaar, 1e kindje *Kalender:Jongen *Denkt zelf: Jongen
    *Basmalah ... 26 jaar, ? kindje *Kalender: ? * Denkt zelf:(
    *Diddl ... 28 jaar, 4e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?

    08 september 2008
    *Marsja82 ... 25 jaar, ? kindje *Kalender: ? * Denkt zelf:(
    *FunnyMe ... 27 jaar, 1e en 2e kindje *Kalender: Jongen * Denkt zelf: Jongen TWEELING!
    *SheDevil ... 26 jaar, 2e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Meisje
    *Dewie... 25 jaar, 2e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?
    *Aapje ... 29 jaar, 2e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Jongen
    *Iro ... ? jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?
    *MollyM ... 33 jaar, 3e kindje *Kalender: ? * Denkt zelf: Jongen

    09 september 2008
    *Floddertje ... ? jaar, 1e kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?
    *Hster ... 31 jaar, 1e kindje *Kalender: jongen *Denkt zelf: ?

    10 september 2008
    *Klavertje ... 26 jaar, 2e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: ?
    *Denise85 ... 22 jaar, 1e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: ?
    *Mammy to be ... 26 jaar, 1e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: ?
    *Lisa88 ... 31 jaar, 1 kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Meisje

    11 september 2008
    *Pupke ... 31 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Jongen
    *Dromertje ... 26 jaar, 1e kindje * Kalender: Meisje *Denkt zelf: Meisje
    *Sylvia111 ... 21 jaar, 2e kindje * Kalender:Meisje *Denkt zelf: Jongen

    12 september 2008
    *Sasha ... 34 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?

    13 september 2008
    *Elin ... ? jaar, 2e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Meisje
    *Kaatje85 ... 22 jaar, 1e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: ?
    *Renate ... ? jaar, ? kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?

    14 september 2008
    *Merel69 ... ? jaar, 2e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Jongen
    *Gerda72 ... 35 jaar, 2e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Jongen
    *Sinjo ... jaar, e kindje *Kalender: *Denkt zelf:

    15 september 2008
    *Wens3 ... 28 jaar, 3e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: ?
    *meisje84... ?jaar, 1e kindje *Kalender: meisje *Denkt zelf: meisje

    16 september 2008
    *Esje72 ... 35 jaar, 3e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Jongen
    *Nikki ... 26 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Meisje
    *Kainda ... ? jaar 3e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Meisje
    *Ryanne... 24 jaar, 1e kindje *Kalender: meisje *Denkt zelf: jongen

    17 september 2008
    *Azeb ... 30 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?
    *Ief... 31 jaar, 2e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Meisje
    *HannekeR ... 34 jaar, 2e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: Meisje
    *Lindada... 26jaar, 1e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Meisje

    18 september 2008
    *Dorientje ... 21 jaar, e kindje *Kalender: *Denkt zelf:

    20 September 2008
    *Dretjuh ... 21 jaar, ? kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?

    21 september 2008
    *Jessejaime ... 29 jaar, 3de kindje *Kalender:meisje *Denkt zelf:

    22 september 2008
    *Lola ... 38 jaar, 2e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?
    *Cindy21 ... 22 jaar, 1e kindje *Kalender: Meisje *Denkt zelf: Meisje
    *DevilsChase 22 jaar, 1e kindje *Kalender:Jongen *Denkt zelf:(
    *Zanoni ... 27 jaar, 2e kindje *Kalender: meisje *Denkt zelf: meisje

    23 september 2008
    *Jetty ... 30 jaar, 1e kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?
    *Birthe ... 26 jaar, 1e kindje *Kalender Jongen *Denkt zelf: Jongen?

    24 september 2008
    *Debbyvermeer ... 31 jaar, 3e kindje *Kalender: Jongen *Denkt zelf: ?

    25 september 2008
    *Sarahfreely ... 27 jaar, 2e kindje *Kalender:Jongen *Denkt zelf:Jongen

    26 september 2008
    *Ktje... 28 jaar, 1e kindje *Kalender: Jongen*Denkt zelf:Jongen
    *Sam8... 23 jaar, ? kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?
    *Aaltjuh... jaar, ? kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?

    27 september 2008
    *parr1983... 24 jaar, 1e kindje *Kalender: meisje*Denkt zelf: jongen

    28 september 2008
    *Flo1975... 33 jaar, ? kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?
    *Droppie123... 33 jaar, 1e kindje *Kalender: meisje *Denkt zelf: ?
    *roshi... 24 jaar, ? kindje *Kalender: ? *Denkt zelf: ?

    29 september 2008
    *Chris4444...24 jaar, 1e kindje *Kalender: meisje *Denkt zelf: ?

    Nu: 79 september mama's!


    Agenda:

    21 januari: *Diddl 1e echo gyn
    _________ *FunnyMe 1e echo gyn
    22 januari: *Aapje gyn echo
    _________ *Tinkerbel intake vk
    _________ *Sasha huisarts
    23 januari: *Mieke1981 echo
    24 januari: *Kvptje 1e echo gyn
    _________ *Denise85 1e echo gyn
    _________ *Carol78 intake vk
    _________ *Mommy to be 1e echo
    25 januari: *Kristel 2e echo fert. arts
    28 januari: *Pipo 1e echo
    _________ *Lola 1e echo
    _________ *Shedevil gyn
    _________ *Kaatje 1e echo
    _________ *irisB intake vk
    29 januari: *Ingeltje intake VK
    _________ *Debbyvermeer echo gyn
    _________ *Tinkerbel1984 termijn echo
    30 januari: *Sablovesgeof echo
    _________ *Hster - eerste echo ziekenhuis
    _________ *Pupke 2e echo
    04 februari: *Elise intake gyn 1e echo
    _________ * Mss Ace 1ste echo
    05 februari: *Vlinder79 1e echo
    __________ *Lisa88 intake VK
    __________ *Floddertje intake VK
    __________ *HannekeR intake VK
    06 februari: *Pipo intake vk
    __________*FunnyMe: 3e echo
    07 februari: *Cindy21 intake gyn
    08 februari: *Jekkia 12-weken echo
    __________ *Lindada 1e echo
    __________ *Liselotje echo + jarig
    11 februari: *Yule intake vk + 1e echo
    __________ *Ingeltje 1e echo
    12 februari: *Jessejaime intake vk
    13 februari: *Diddl vk
    __________*Lindada vk
    19 februari: *Zanoni gyn 1e echo
    __________ *Kristel 12 weken echo
    __________ *Foover 12 weken echo
    __________ *Sam8 intake vk + 1e echo
    __________ *Tinkerbel1984 vk
    20 februari: *Nikky 1e echo
    21 februari: *Foover vk
    22 februari: *Cindy21 intake vk
    __________ *Tinkerbel1984 echo + nekplooimeting
    26 februari: *parr1983 intake vk + 1e echo
    24 april: *Diddl 20 weken echo


    zo ik heb het lijst aangepast.. maar moet het volgende nog:
    Mieke : 27 jaar...kindje, kalender, denkt zelf
    Sam8: kindje, kalender, denkt zelf
    Flo1975: kindje, kalender, denkt zelf
    roshi: kindje, kalender, denkt zelf
    Dretjuh: kindje, kalender, denkt zelf
    Aaltjuh : leeftijd, kindje, kalender, denkt zelf
    Kim1979: leeftijd, kindje, kalender, denkt zelf

    Ryanne en Tinkerbel1984 ik heb hem aangepast! andere moeders in spe als ik dit ook hebt kan ik dit ook aanpassen! (eigenlijk al 80 mama's maar heb kim1979 datum niet) @ meisje84 welkom bij de september mama's!!!
    Zo ik ben moe! maar dat liever dan misselijk zijn en overgeven! ;) MvM hebben net gebeld. En morgen komen ze testen etc. Maar moet de flessen zelf ophalen en wegbrengen. Spannend! En de antwoord op iemands vraag... Ik wil wel borstvoeding geven. Als het niet gaat dan gaat het niet...maar als wel dan lijkt het mij heel mooi! :)
     
  20. aapje

    aapje Lid

    8 okt 2006
    43
    0
    0
    Utrecht
    @ nikky: ik heb ook een borst verkleining gehad waarbij ze de tepelhof in stand hebben gehouden (doen ze volgens mij in de meeste gevallen) en heb goed borstvoeding kunnen geven met 1 borst.

    Ik ga zeker weer borstvoeding proberen te geven. Kinderen worden ook zeker ook groot met kunstvoeding (ben ik vanaf 3 maanden gaan doen), maar het wordt niet voor niets zoveel gepromoot. Het is voor heel veel doeleinden (wetenschappelijk) bewezen dat borstvoeding beter is dan kunstvoeding.
     

Deel Deze Pagina