goedemorgen, eerised van harte gefeliciteerd met je nichtje. zo'n mooi gevoel hè om het kind van je zus vast te houden. ik ben tot nu toe 7 kilo aangekomen. maar je ziet er niets van. eigenlijk zijn alleen maar mijn buik en borsten groter geworden... maarja we zullen zien wat er allemaal ngog bijkomt. wij gaan zo al weg naar een christelijke conventie. ik heb er wel zin in maar ben ontzettend moe, als ik niet meer kan gaan we dus gelijk weer richting huis. fijne (vrije) dag allemaal!
Hoi meiden, Even heel snel. We hebben gisteren echt een TOPdag gehad. Super mooi weer en lekker relaxed. Mats het het SUPER gedaan. Hij heeft loslopend de ringen gebracht en het ging echt volgens het boekje . Mooie foto's gemaakt, lekker genoten en onwijs snel voorbij. Nu de koffer(s) in de auto gooien en op naar Limburggg.... Thanx voor alle gelukswensen. Zodra er foto's zijn zal ik wat plaatsen. Fijne dagen en maandag pak ik de draad hier weer op !!
@ Andi, jammer dat je nog harde buiken hebt en ook pijnlijk, ik hoop voor je dat het overgaat @ Eerised, gefeliciteerd meid!!!! mooie naam heeft je nichtje en wat fijn dat ze het allebei goed maken @booky, wat leuk dat je een TOPdag hebt gehad, nog gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!! en veeeeeeeeeeel plezier in Limburg!! Hier een slechte nacht gehad, kon niet slapen door het gesnurk van mijn man ben ik maar naar de zolder gegaan, wanneer kan ik weer gewoon gaan slaapeeennnnn
Eerised, gefeliciteerd!!! Mooie naam heeft ze!! Hihi, eertje.. Eerlijk gezegd zou ik het hele bevallen niet willen missen.. Ook al doet het pijn, het is toch zoooo bijzonder Veel plezier in Limburg, Booky en wat fijn dat jullie zo'n superdag hebben gehad!! EN nog gefeliciteerd natuurlijk!! Merakli ik hoop het ook..Maar vandaag is het nog niet veel beter.. *zucht*
he meiden.. net weer ff op bezoek geweest.. heb de fotos in mn album gezet.. kom later effe reageren.. tis echt een kleine schat.. xx
Hoi allemaal ! Ik ben even afwezig geweest, onder andere doordat wij even een weekje op vakantie zijn geweest. Jullie hebben zo ontzettend veel bijgeschreven dat het een dagtaak wordt omdat terug te lezen, dus als jullie het niet erg vinden pak ik het hier gewoon weer op. Onze vakantie was in ieder geval super en iedereen zegt, dat was dan jullie laatste vakantie met zijn tweetjes, maar zo hebben wij het al niet meer ervaren, want ons meisje is van smorgens tot savonds laat overduidelijk aanwezig en laat flink van zich horen! ik probeer er met volle teugen van te genieten, en ook me buik maakt de meeste fantastische bewegingen. De eerste twee dagen daar werd ik wel even zo ontzettend emotioneel.. alle stress en spanning en emoties kwamen eruit. Manlief wist niet wat hem overkwam Ik zal even een seintje geven als ik weer wat foto's in me album hb geplaatst, want heb weer de nodige nieuwe.
Mare.. zeker mooi! mn zus heeft al een kindje van 3.5, mn stoere neefje, die is nu grote broer. en hij is zo trots. allemaal kusjes geven net, en hij moest naar huis met pappa maar wou dr meenemen! Andi.. nog steeds geen verbetering? X
Hallo meiden!! @hellen. Idd echt fijn om zo een babybelt te hebben. Ben echt erg blij mee. @Booky: GEFELICITEERD MEID!! Leuk dat je een topdag heb gehad. En geniet lekker in Limburg. Eerised: Gefeliciteerd met je nichtje! Een relax dagje voor mij vandaag. HEERLIJK gewoon. Ben ook erg moe weer de laatste tijd. Dus dan is zo een dagje tussendoor ideaal. Ben gisteren weer wezen zwemmen met mijn kleine man. Echt lol gehad Mijn zoon probeerde steeds op zo een drijfplankje te zitten, maar kon zijn evenwicht niet houden. Zat ie weer net iets te ver naar voren of naar achter. n ja hoor, daaar ging ie weer. Het was ook zo stil gisterochtend in het zwembad, (mijn zoon had studiedag gister) Alleen een stel bejaarden. Dus je hoorde mijn jongen en ik steeds keihard lachen omdat die knul van me steeds van die rare stunts uithaalde op dat plankie. Was echt grappig joh Voelde me wel weer als een veertje in het water. En na het zwemmen natuurlijk weer harstikke moe. Ben dan ook in de tuin gaan liggen in een lekkere ligstoel en toen ben ik als een blok inslaap gevallen. Liefs lonny
joehoe meiden! Hoe gaat het met jullie??? Ik wilde jullie even laten weten dat ik morgen mijn 1ste echo heb! Ik vind het zooooo spannend! Duimen jullie mee? Hoe gaat het met jullie mooie buiken en beebjes? xx
Heey Doortje!! Spannend meid!! Wel laten weten hoe het gegaan is, hè? Ik duim mee!! Eerised, nee, helaas niet.. Simpel gezegd.. Ik heb geen last van harde buiken als ik stilzit/lig of als ik aan het slapen ben.. Dus wanneer ik rust.. Ben ik andere dingen aan het doen.. Hoppa! Weer een harde buik.. Ik word er niet goed van en het maakt me best wel onzeker.. Weet gewoon niet waar ik aan toe ben.. Als het morgenochtend nog niet verbeterd is, dan bel ik de vk weer ff om te vragen wat te doen, want ik weet gewoon niet wat ik wel en niet kan doen.. Als het op deze voet verder gaat dan kan ik niet eens een fatsoenlijke wandeling buiten maken of boodschappen doen... En da's echt geen doen als je ook nog het huishouden hebt.. *zucht* Misschien bel ik straks al wel ff, nu hebben ze nog dienst op de praktijk..
Nou, heb net nog maar ff de vk gebeld om te vragen of er wat tegen te doen is. Het komt er gewoon op neer dat ik veel moet rusten en zodra de harde buiken lang pijnlijk en/of regelmatig worden dat ik dan weer aan de bel moet trekken, want dan is er iets mis. Maar zolang ze nog geen pijn doen of regelmatig zijn, is het puur aangewezen op rusten. En dat betekent dus bij mij nu dat ik gewoon niks kan doen, want anders krijg ik harde buiken.. Zodra ik wat wil doen in het huishouden, protesteert mijn lijf al.. Volgens de vk zou het maar zo kunnen zijn dat het binnenkort over kan zijn, maar het zou ook de hele zwangerschap nog kunnen duren. :-? *zucht* Mijn man baalt.. Die zal nu voortaan de boodschappen moeten doen en de zware klussen in het huishouden. Als het lang gaat duren, dan zou ik nog de thuiszorgorganisatie kunnen vragen of wij in aanmerking komen voor thuiszorg, zodat sommige klussen in het huishouden door hun gedaan worden. Nouja, wat moet dat moet en alles voor de kleine, maar stiekem baal ik er wel een beetje van dat het dit keer niet allemaal van een leien dakje gaat zoals met Gabriël. Z'n broertje is wel lekker actief aan het schoppen, draaien en bewegen dus daar geniet ik wel heel erg van. Vind het alleen erg naar met Gabriël, want ik kan hem nu niet meer de aandacht geven die ik normaal altijd gaf.. Je kunt zo weinig doen met dat ventje als je op de bank ligt. En hij snapt er niks van... We gaan maar gewoon door en ik hoop dat het over een poosje gewoon over gaat en dat we weer normaal de draad op kunnen pakken!
@ Andi, wat vervelend meid, maar ja voor de kleine ventje moet je het volhouden, heel makkelijk gezegd weet ik, maar helaas niks aan te doen. @Doortje, spannend meid!!!!!!!!!!!!!! zoals Andi zegt wel laten weten hoe het gegaan is.
Zoo Booky...fijn te horen dat je dag geweldig was. Ik wens je nu nog een paar heerlijke dagen in Limburg toe! Merakli: mijn ex snurkte ook enorm (nu bleek bij apneu te hebben) maar wat mij altijd redde was een doosje herriestoppers bij de hand hebben. Dat scheelt echt enorm in de geluidsoverlast! Andi: voor jou maar gewoon weer een dikke knuf. Je doet er zelf niets aan, maar vervelend is het wel he, dat je lijf niet doet wij jij wilt ( NU ben ik inmiddels ook wel ervaringsdeskundige..dus ik weet waar ik het over heb) Eerised: wat een enorm schatje meid. Tante-schap lijkt me ook héél leuk. Hee Torties! Wat heerlijk, dat jullie zo genoten hebben van de vakantie. Lonny: jij hebt even lekker relaxed. Soms heeft een mens dat nodig he Doortje: ik wens je een heel mooie echo toe morgen. Laat je weten hoe het was? Hier zijn er hulptroepen verschenen, die me vandaag hebben geholpen met achterstallig werk in huis en tuin. Ik red het gewoonweg niet alleen en dat komt niet alleen door de bekkentoestanden, maar ook omdat ik, als ik vrij ben, bij mijn Lief zit. Noodgedwongen natuurlijk, want als hij hier in huis kon komen, kon in in zijn aanwezigheid ook gewoon eens de stofzuiger ter hand nemen. Mijn mams, paps en broer hebben me hartstikke fijn geholpen en met zijn 4-en hadden we de boel weer snel spik en span. Het blijft slikken voor me hoor, om hulp te aanvaarden, maar ik weet ook wel dat ik zuinig op mijn lichaam moet zijn en dat het maar voor een periode is. Dus ik heb mezelf maar over mijn trots heengezet en geniet in plaats daarvan maar van de hulp en gezelligheid die we hadden.
Eerised, mijn man en ik zijn nu dik 7 jaar samen. En gefeliciteerd met je nichtje, leuke naam! Hellen, wat leuk dat je vriend toch wil weten wat het is. En wat fijn dat je familie je wil helpen in huis. Voor hen zal het maar een kleine moeite zijn, dus geniet er maar gewoon van. Hoe is het verder met je bloeddruk enz? Rox, klinkt niet echt leuk bij je vk. En ik weet niet eens hoeveel ik ben aangekomen. Moet straks naar de vk, en ze heeft me nog nooit gewogen eigenijk, wel vreemd... Booky, hoe kon ik dat nou vergeten dat je gisteren ging trouwen! We hebben het er pas nog over gehad en nu was ik het alweer vergeten. Forgive me! Hartelijk gefeliciteerd nog! En fijn te horen dat je dag goed verlopen is. Veel plezier in Limburg! Mare, jammer dat je stage je zwaar valt. En nog steeds last van je kaak?? Ben je niet meer naar de tandarts geweest dan? Eertje, wij laten ook een pretecho doen, 8 juni. Dan ben ik ongeveer 27 weken en volgens die vrouw kreeg je dan het mooiste resultaat. Torties, fijn dat je een leuke vakantie hebt gehad. En die emotionele buien horen er gewoon bij. Doortje, wat leuk dat je ons op de hoogte houdt. En je bent weer zwanger, geweldig! Veel plezier en succes vandaag met je echo! Andi, wat vervelend zeg, zoveel harde buiken. Zooo, weer op iedereen gereageerd! Deze week was ik weer zó moe, en toen heeft een collega van me die BHV'er is mijn bloeddruk opgemeten afgelopen woensdag. Hij was te laag: 95/73 en een polsslag van 78. Ik weet niet of dat mijn vermoeidheid verklaart, maar ga het straks wel aankaarten bij de vk. Gelukkig heb ik verder nergens last van. Ik heb wel een hele vragenlijst opgesteld met dingen die ik nog wil vragen aan de vk straks, hoop dat ze een dubbel spreekuur voor me hebben uitgetrokken.
goedemorgen allemaal, oh man wat ben ik moe. ik zou zo graag weer eens een dag uit willen slapen maar ik wordt gewoon altijd vroeg wakker. en vandaag moet ik een reflectie schrijven, stage voorbereiden en werken. morgen ook werken en dan heb ik zondag om bij te komen en mag maandag weer naar stage. maar die tijd is bijna voorbij! @jusi: mijn kaak doet nog wel zeer maar wel minder dus het gaat vast wel over. als je bloeddruk heel laag is en je hebt er last van mag je iets heel zouts eten zeiden ze tegen mij bij de vk. dat schijnt te helpen. @hellen: lekker die hulptroepen. die zou ik hier ook wel eens kunnen gebruiken! mijn man werkt vrij veel op het moment dus gebeurt hier alleen het nodige... @andi: balen zeg dat je echt niets kan doen. ik merk het ook wel als ik teveel doe, maar ik kan nog wel een heel klein beetje iets doen. ik hoop voor je dat het toch noch over gaat.
Hey Jusi, Wat een uitgebreidde reactie zeg....en dat om 6.50 uur!! Dat lukt mij om 8.30 nog niet hihi Maar het gekke met die pretecho`s is dat eigenlijk overal wat anders staat.....die pretecho-boer van mij zei dat je het mooiste resultaat kreeg tussen de 21 en 26 weken...en op bijna elke willekeurige echo site staat ook weer net wat anders Maar we zullen het wel zien....kan niet wachten in ieder geval! Zo en je bloeddruk is zeker laag zeg! Heb je daar wel vaker last van? En heb je de kleine nu trouwens al gevoeld....daar had je het laatst toch over?...dus was even nieuwsgierig. Nou veel plezier bij de vk (die van mij weegt mij trouwens ook niet....doe het thuis...ben toch wel benieuwd hoe dat verloopt zeg maar)weer even leuk hartje luisteren!! doeiii