Ariel: jaa leuk, leuk, leuk...foto's! Ladymoi: kan de ANWB niet helpen? Die repatrieren veel mensen vanuit het buitenland!!
Goeiemorgen! Zoo, ik móet eerst reageren op Jocruella. Gefeliciteerd met jullie zoontje Damian Joshua! Das echt vlug gegaan volgens mij. Ik ben ook heel benieuwd naar je verhaal. Ladymoi, jeetje, wat een verhaal van je vriendin! Ik zou zo ook echt niet weten hoe ze het beste naar Nederland kan vliegen. Ik wil haar wel veel sterkte wensen. Zal niet niks zijn, zo in een vreemd land in een ziekenhuis. Hier een druk maar leuk weekend achter de rug. Mijn man was gisteren jarig, en dat vierde we afgelopen zaterdag. Het was lekker weer, dus hebben we wel lekker buiten kunnen zitten met zijn allen. Zaterdagnacht lagen we dan ook pas om 02.30 op bed. Wat wel jammer was, is dat ik rond 06.00 wakker werd met een ontzettend harde buik en oefenweeën. Ook had ik last van mijn darmen en dacht dat ik moest poepen, wat niet lukte. Tot overmaat van ramp werd ik ineens heel misselijk, maagzuur, en dacht ik dat ik moest overgeven, wat ook al niet lukte. Na een half uur op de wc hebben doorgebracht heb ik het maar opgegeven en ben weer naar bed gegaan. Bleh voelde me echt beroerd! Gelukkig was het gistermiddag (!) toen ik om 12.15 wakker werd wel weer over. En voor vandaag heb ik een poetsdagje in de planning. Mijn zusje is over een uur bij mij om me mee te helpen, zij gaat het zwaardere werk doen. Ik denk dat ik dat zelf ook wel kan, maar mijn familie denkt er heel anders over. Wel lief dat iedereen zo bezorgd om me is. Ach ja, misschien maar goed ook.
Goedemorgen!! Ladymoi, inderdaar ik heb ook geen idee en lijkt me ook heel erg vervelend. Jusi, zaterdag was het mooi weer maa gisteren bleehhhhhhhh, jullie hebben kunnen genieten van het mooie weer toch en vandaag rustig aandoen, lief van je zusje die gaat helpen!!
Ja we hebben echt geluk gehad met het weer! We hebben echt de hele avond buiten gezeten, tot mijn ouders en zus en zwager gegaan zijn. Die waren om 2.00 weg. En ik heb zeker een lief zusje.
@ Wou dat ik zo'n zusje had, heb gisteren de huishouding gedaan en keeg menstruatie achtige pijn naderhand maar als ik het niet doe dan blijft het liggen ach jaaaaaaaaaaaa Trouwens ik weet niet of jullie dit weten: Uitzondering Het eigen risico - verplicht en vrijwillig - geldt niet voor alle medische zorg. Zo vallen zorg door huisarts, verloskundige zorg, kraamzorg en hulpmiddelen die in bruikleen worden verstrekt, buiten deze regeling. Ik ben verzekerd bij Menzis en heb al best wel veel voor ijzertabletten betaald ivm eigen risico, maar lees nou op hun site dat verloskundige zorg een uitzondering is
Kijk je wel uit dat je niet te veel gaat doen dan?? Menstruatieachtige pijnen had ik 3 weken geleden ook, vóór mijn bloedverlies. Niet dat ik je ongerust wil maken! En over dat eigen risico, dat wist ik niet! Geldt dat voor iedere zorgverzekering, of alleen bij Menzis?
Je hebt gelijk, moet het rustig aandoen , ik zou het niet weten, maar zag het toevallig bij een andere topic en heb gekeken op de site van Menzis. Dus ik zou gewoon kijken op de site of bellen. Probeer er zelf vandaag erachter aan te gaan, ben bijna door de eigen risico heen.
Ijzertabletten vallen niet onder verloskundige zorg. Daarbij bedoelen ze echt de controles en de bevalling. Geneesmiddelen vallen onder farmaceutische zorg en die moet je geloof ik zelf betalen tot over je eigen risico. Fijn hoor Jusi dat je zusje je komt helpen! Hier helpt het mannetje niet eens
Hier helpt mijn man ook niet eens hoor. Hij roept telkens wel dat ik het rustig aan moet doen, maar hij neemt zelf zijn advies ter harte. Ik mag het niet zeggen, maar hij is liever lui als moe. Ik wou dat ie een beetje meer van mij had.
Haha Jusi, hier ook echt dezelfde verhaal. Als ik begin te zuchten is het gewoon van ga ff uitrusten of doe het rustig aan echt herkenbaar. Mannen he, ik dacht dat de mijne zo was. Kreeg de tip van een oud collega dat ik het aan hem moet vragen, ik heb nou zoiets van ik kan het nog en het is mijn taak. Maar mischien moeten we het heel lief vragen
Als ik er wat van zeg dan zegt me vriend altijd dat ik het moet vragen. Maar ja ik ben z'n moeder niet die vraagt of die ze kamer ff op kan ruimen Als er vuile vaat staat snapt ie toch ook wel dat dat afgewassen moet worden?
Ik heb hier ondertussen al gedouched, het ontbijt voor die kleine klaargezet. De ramen buiten aan de achterkant gezeemd en een wasje in de machine gedaan. Hoe bedoel je nestel drang
@Ladymoi, poeh dat is schrikken zeg van je vriendin! Misschien wat Hellen zegt de ANWB bellen..... @Mannen, hier nog zo een ze kunnen een clubje beginnen, de luie echtgenoten Hier ook poets/nesteldrang maar als ik al gestofzuigt heb dan voel ik dat echt. Heb zaterdag na het stofzuigen ook gedweild, zeg mn vk dat mag je niet meer doen...ja duh wie doet het dan? Aan mn moeder heb ik totaal niks, kan je niet eens een moeder of oma noemen maar goed sat is een ander verhaal. Vandaar dat Mehmet nog steeds zn moeder hierheen wil halen om mij te helpen. @Ariel, zo jij hebt al een halve dagtaak achter de rug Hier lig iedereen nog te pitten, Mehmet moet om 10 uur beginnen zn eerste nieuwe werkdag, ben benieuwd! En hij is vandaag jarig.
Al je een leuke ziet van een ander kan je er op klikken, en dan krijg je de site waar je m kan maken. Als je klaar bent krijg je een code en dan kan je m kopieeren en bij gebruikersinstellingen bij handtekening plakken.
Goedemorgen, Hmm nu begint het bij mij wel te kriebelen hoor.. Wat als hij te vroeg komt.. Ik moet nog wasjes draaien en al Ik begin nu ook steeds minder goed te lopen .. of last van lies of last van schaambotje :S
ZO.. wat is er al weer veel gepraat zeg! Haha! Was om kwart over 5 wakker vanmorgen door de kleine, 6uur ging de wekker van mn vriend, lekker nog liggen kroelen.. En heb m om kwart voor 8 naar zn vrachtwagen gebracht, hij gaat nu naar Zwitserland & Italië. Ga nu ff bloedprikken. Tot zo , dan heb ik meer tijd !! Liefs
Hihi de "wat-als-hij-te-vroeg-komt" kriebels zijn ook hier toegeslagen Alles is gelukkig wel bijna klaar, maar toch de stress is er niet minder om Hier ook af en toe moeite met lopen, als ik vocht vasthou bij me enkels kan het daar behoorlijk wat pijn doen met lopen...
Goeiemoggel! Ohja, beetje laat trouwens, maar voor wie wil.. dit is mijn Hyves: Anne - Hyves.net - Always in touch with your friends Haha, Jocruella heeft het hele topic wel opgeschrikt zo met haar bevalling.. Allemaal 'te-vroeg'-kriebels hier.. Hahahaha Twinkle, ik heb lengte en gewicht er ook bijgezet, ook al weet ik die van Jocruella nog niet..
Ariel leuk foto’s van de babykamer. Wel lekker heh dat het nu af is . Zo Ariel jij hebt er al een halve werkdag opzitten . Ladymoi, jeetje wat een verhaal van je vriendin. Zou idd even contact opnemen met de mensen daar, een hostess, de anwb of zoiets. Jusi nog gefeliciteerd met je man! Jeetje jij hebt je aardig beroerd gevoeld ’s nachts . Poets ze vandaag . Wat een lief zusje heb je. Hier een mannetje dat gelukkig ook uit zichzelf klusjes in huis doet. Strijken e.d. doet ie niet, maar wel uit zichzelf, stofzuigen en dweilen en dat soort dingen… Dus mij hoor je niet klagen . Ooh Jessica spannend een eerste nieuwe werkdag. Hoop dat het je mannetje goed bevalt.