Wauw Jocruella wat een verhaal!! Nogmaals gefeliciteerd en idd wat een mooi mannetje heb je zeg!! Babijtje en Jusi ook al hahahaha GEFELICITEERD MEIDEN!! allemaal kleine jongetjes die er vroeg bij zijn hihi.. ik kan verder nog ffies niet reageren, zit vaak mee te lezen, maar kan het gewoon ffies niet meer opbrengen voel me niets te best.. steeds koorts harde buiken, en mijn rug wil gewoon niet meer.. val nog steeds af sorry voor het geklaag hihi, daarom typ ik ook niet meer zoveel, heb het gevoel dat ik op t moment alleen nog maar vreselijk kan zeuren en daar wil ik jullie helemaal niet mee lastig vallen.. maar het valt me gewoon echt super zwaar, en ook met het hele verhuizen en die irritante weerswisseling, warm-koud.. ben steeds weer ziek.. overgeven word ook steeds meer weer en heeft iemand ervaring met giga druk op het borstbeen.. het kindje ligt hier dwars, en zo ontzettend bovenin.. mijn rug begeeft het zowat.. pfff kmoe nu echt ophouden meiden die een knuffel nodig hebben!! EEN HELE DIKKE VAN MIJ!!! Meiden die zijn bevallen.. Geniet lekker!! Van jullie mooie kindjes!! En de andere meiden met nesteldrang leef je uit en ik moet ook zeggen dat ik hele gave kamertjes en mooie buikjes heb gezien in iedereens album.. ik lees echt mee hoor dames maar kan gewoon niet zoveel reageren.. sorry
@Ariel, Oooo erg is dat het! Lekker rustig aan doen vandaag. @Mijnkleine, haha dat is ook een mooie datum Zeker weten! Die voorweeen ook...het is dat hetb gunstig en nodig is maar @vluchttas, geen slecht idee!! @Booky, Oe pijnlijk he kramp @Ariel, haha zo is dat en de beebs hebben maar te luisteren @pluk, die laatste loodjes... haha zo denker er indd meer over, bleh jak. En mooie kunstwerkjes, kan alleen niet zeggen welke de mooiste is vind ze allebei even mooi! @merakli, welkom bij de club van slecht slapen @torties, van Zara ook maar de standaard 2 echo's gehad, nu krijg ik steeds groei echo's omdat mn twee meiden zo klein waren, Ayla had zelfs een groei achterstand van 4 weken (2 bloedvaten in de navelstreng) vandaar. Maar de kleine man wordt gelukkig al groter geschat. @Hellen, suc6 bij de gyn, ben benieuwd! Hier redelijk geslapen, wel weer voorweeen en dat vele plassen he Hie rvannochtend best actief geweest (sorry buddy). Gestofzuigt, wc's gedaan, aanrecht, was opgehangen. Heb klossen en een po/ondersteek gehaald, dus mn bed kan vanavond omhoog ben best zenuwachtig voor woensdag ochtend, weet dat mn wang wel plaatselijk wordt verdooft maar ben een schijtluis! Mn ring kon ik met moeite van mn vinger afkrijgen dus maar aan mn ketting gehangen.
Ach Dan blijft het gewoon bij ons Maar dan mag er ook niemand meer eerder dan de uitgerekende datum bevallen hoor!!
Tanx Zo ga maar eens wat doen voordat hubbie thuiskomt. Eten maakt mn moeder dus dat scheelt gelukkig weer, kan nu echt niet lang staan...en dan die warmte. Het zweet loopt dan langs je rug
Ik kan ook niet zo lang meer staan nu. Dus strijk een paar dingen en ga ff zitten. Stofzuig een kamer en ga ff zitten. Aardappels schillen en groente snijden doe ik tegenwoordig zittend aan tafel. En dan gaat het allemaal wel.
@ Ariel.. De maxi-cosi krijg ik van mn paps! Dus dat word een nieuwe. Een maxi-cosi cabrio. En een box, maar ga denk ff spitten op marktplaats. Net bij de hema mandjes gekocht, hele mooie leuke. En wat laatste lakentjes enzo. Dusse, ergens aanbiedingen voor nieuwe maxi-cosi? Bij een winkel.. weet iemand dat? Enne, ik zoek nog een box.. Dusse .. @ Mamatob.. Knuffel, en je bent ons niet tot last hoor.. Doe niet zo gek.. KNUFFEL!!!!
1 van de februari mama's heeft in te koop aangeboden een gratis box staan Moet je er alleen wel een stukje voor rijden. En aanbiedingen van Maxi-Cosi. Bij Babypark geloof ik.
@torties: he bah ook al een oof day? had ik gisteren ook, helemaal niets uitgevoerd. mijn controles zijn ook altijd heel kort en geen echo's meer enzo. allen bloeddruk, hartslag baby en even voelen. maar over drie weken heb ik wel weer een echo om de ligging enzo te bepalen maar dat doen ze bij mijn vk standaard bij iedereen. maar zij doen sowieso wel graag echo's. bij jou is gewoon alles goed en is een echo niet nodig. @mamavanbas: he wat vervelend zeg. jij hebt vooral een dikke knuffel nodig lijkt mij!!! en vooral hier komen klagen hoor. als het hier niet kan waar dan wel. we begrijpen je wel hoor. heb je het bij je vk weleens aangegeven dat het vooral met je rug niet meer uit te houden is? gewoon hulp vragen nu! wij hebben net dingen voor het kraampakket gekocht. ik had niet alles nodig dus alleen gekocht wat ik nodig had. en nog wat kleine dingetjes weer. het is allemaal zo duur bij elkaar. van een collega had ik twee kruiken te leen maar toen ik die controlleerde waren ze van binnen helemaal verroest enzo dus mannetje haalt nog even twee nieuwe... zo langzaam hebben we alles wel een beetje. geboortekaart viel vies tegen. toch maar nog eens op internet gekeken en daar zag me man wel één die hij mooi vindt. dan maar niet wat wij voor ogen hadden want dat bestaat gewoon niet en ik heb geen energie om zelf te gaan ontwerpen op het moment.
hihi, ja he, ik snap snap dat niet hoor, diegene voor me hoor ik altijd hele verhalen theeleuten met de vk (of misschien lijkt dat maar zo)
@ mamavanbas Vervelend dat je je zo slecht voelt! je mag best zo lekker hier je geklaag kwijt hoor! het weer maakt het ons ook niet makkelijk nee, al moet ik zeggen dat ik het vandaag goed te doen vind, zo rond de 20 graden met een windje is het bij mij