Goeiemorgen! Kom ook weer binnenvallen.. Heb netjes bijgelezen maar had geen puf om te reageren. Na de enorme rit voor onze nieuwe auto, een BBQ, dagje nieuwe meubels shoppen (ik heb niet alleen nesteldrang maar vooral koopdrang!), een dagje poetsen en rotzooi weggooien dat gepaard ging met steeds pijnlijkere harde buiken, voorweeën en dankzij m'n drukke gedoe onuitstaanbare pijn van de BI had ik geen puf meer om te reageren *bloos*... Dus als jullie het niet erg vinden, pik ik vanaf hier de draad weer op en lees en schrijf weer netjes bij
Mogge meiden, Moet over een uur in het ZH zijn dus ben zo weer weg moet nog douchen Zla mij benieuwen, gelukkig is Mehmet vrij dus die gaat mee, kijken of het nu helemaal weggesneden kan worden. Tot straks!
goedemorgen, @jessica: heel veel succes! hoop dat het lukt! @hellen: ik heb ook al heel lang wakker gelegen. alleen sta ik dan niet op omdat ik bang ben me man wakker te maken. dus heb ik maar enorm liggen draaien en jawel piekeren want dat doe ik als ik wakker ben. @ladymoi: echt een heel verdrietig verhaal. ik snap dat jij je opgelaten voelt met je dikke buik en het zou ook wel niet altijd makkelijk zijn, maar ik denk dat je vriendschap wel belangrijk is. het laat me trouwens een beetje denken aan een verhaal van hier. een vrouw die met 29 weken bevallen is en het kind is na een paar uur overleden. nu heeft zij een gezonde zoon, dus er is hoop ook al is dat nu misschien moeilijk te geloven. heel veel sterkte in ieder geval. maagzuur: dat valt bij mij de laatste paar dagen weer mee. het was heel erg, maar nu even rust daarvan. tenminste zo af en toe dan. en nu een verhaal van gister avond (wordt denk ik een beetje lang...): ik ging nog even snel naar de wc voordat ik wilde slapen. toen ik in het donker terug liep merkte ik dat er een "steentje" aan mijn hiel bleef plakken. dus wat doe ik? ik veeg het weg met mij hand. in één keer schiet er een enorme pijn in mijn hand en toen ik het licht aan deed zat mijn hele hand al onder het bloed. snel wc papier gepakt en op mijn duim gedrukt want daar kwam het vandaan. na wat geschreeuw kwam me man kijken, zegt die oh dat zal wel glas geweest zijn, heb ik vandaag laten vallen. wij alles afgezocht en ja hoor, een ienie mini scherfje. maar wel een enorm gat in mijn duim en het doet enorm zeer. het stomste was nog dat ik wilde kijken wat er met me duim gebeurd was en van het wondje werd ik misselijk en draaierig. ik viel bijna flauw. normaal kan ik zelfs tegen open bot breuken. tss heel stom...
en oh ja Slaapzak: ik ben heel benieuwd hoe lang je mini meisje nog blijft zitten. volgens mij zou jij het al wel best vinden om nu te bevallen zo te lezen. dan hoop ik dat het niet meer al te lang duurt.
meiden, als het kindje is ingedaald moet brandend maagzuur minder worden, in ieder geval bij mij is het zo goed als weg. het het is wel zo, het is geen brandend MAAGzuur, maar ZOUTzuur.
Brusje, hier niet hoor. Heb inmiddels al 4 pakjes Rennies op deze zwangerschap en baby is al 7 weken ingedaald Mare, auw auw! Glaswondjes zijn echt vervelend!
ouch dat lijkt me pijnlijk, vooral snachts, dat vond ik het vervelends, heb heel wat vla en melk gedronken
Jessica, heel veel succes in het ziekenhuis. Auw Mare das pijnlijk zo'n glaswond . Andi veel plezier in de mooie achterhoek . Nou hier weer een prima nacht gehad (sorry ). Ga nu even met Mats en de Duplo spelen . Fijne dag allemaal!!
@ladymoi kan me best voorstellen dat je het confronterend vind om met je dikke buik naar je vriendin te gaan ... @mare auwwww @maagzuur heb het alleen 's avonds in bed nog weleens.. maar lang niet zo erg als eerst ... @booky speel ze zo voor de tweede keer mijn suikers controleren en daarna naar de supermarkt om limonadesiroop en waterijsjes zonder suiker te halen ... Ooh wat ben ik blij dat dat bestaat.. Het enige probleem is dat ik dat in het grote centrum moet halen en dan moet ik wel op de fiets en zodra ik daar op stap moet ik eigenlijk al plassen
Succes Jessica... Jeetje, wat een bloedbad Mare. Zij die lekker hebben geslapen: fijn toch! Geen reden tot een excuus hoor Ik ben vanochtend gebeld door mijn Cesarpeut. Ze heeft nog overleg gehad en kon me eigenlijk niet veel meer bieden dan ze al gedaan had. Van de 14 sessies die slechts worden vergoed bij BI ( belachelijk trouwens, maar dat terzijde) hebben we er 10 gehad en de laatste 4 bewaren we voor de revalidatie na de bevalling. Andere suggesties had ze niet echt, ik ben met mijn hypermobiliteit gewoon een extreem geval. Ze dacht nog aan het spine and jointcentre in Rotterdam, maar die zullen me in zo'n vergevorderde zwangerschap ook niet meer behandelen. Vervelende is het cirkeltje waarin ik ben beland: moe en slecht slapen door de pijn, leidt tot nog meer pijn, leidt tot nog weer slechter slapen en steeds vermoeider worden en weer meer pijn. En dat heeft weer zijn weerslag op mijn fysieke conditie en mijn gemoed. Ik moet ( en doe ook echt mijn best) om te blijven bewegen en tja ze had nog maar één advies: overleg met de gyn of je toch niet ingeleid zou kunnen worden. Ik geef het weinig hoop, gezien de reactie van haar vervanger afgelopen week. Bovendien ben ik pas op 4 september weer bij haar (in week 38) -er zit véél meer tijd tussen dan wanneer je bij de VK bent!- en dan verwacht ik ook niet veel meer. Maar goed...het is me duidelijk dat ik nog tegen een flink aantal weken pijn aankijk. En eerlijkgezegd word ik ook wel een beetje bang voor de bevalling en de tijd erna. Ik hoop zo..dat ik er heelhuids uit kom. Helaas kom ik in mijn werk regelmatig vrouwen tegen, waarbij het niet goed ging en dat krijg ik best moeilijk uit mijn hoofd..
@ Naiobi.. Verschrikkelijk is dat he, dat plassen pff! Veel succes! @ Mare.. Lekker is dat, je duim zit er toch nog wel aan he haha! Wel vervelend, en dan vooral zo midden in de nacht. Auwwiee Ik heb redelijk geslapen.. De harde buiken en oefenweeën werden na een paar uur wel minder en mn maagzuur ook! Ga vandaag van alles doen hier, strijken, was opvouwen, dweilen enzo. Dan gaan we morgen lekker 2 nachtjes samen weg. En als ik dan weer thuis kom, is mn huissie nog lekker opgeruimd.
@ Hellen.. Wat balen joh! Maar ik zou het zeker overleggen en er op aandringen hoor, mijn zus is ook ingeleid met 38 weken, wegens bekkenklachten, oververmoeidheid etc. Die liep ook bij de gyn en zag het eerst ook niet zitten maar toen mn zus bleef zeuren en aandringen uiteindelijk toch wel gedaan..
@naiobi: ik moet wel een beetje lachen want ik heb precies hetzelfde. je gaat naar de wc, gaat de deur uit en je moet naar de wc... heel herkenbaar. @hellen: oh man, ik vind het echt heel erg voor je. heb je nog steeds niets kunnen vinden wat verlichting brengt? zoals zwemmen ofzo? mij helpt het ook niet, maar ik heb in de zwangerschap minder last van me rug dan ik had verwacht gelukkig. een kennis van mij heeft trouwens haar eerste zwangerschap in de rolstoel gezeten, maar is na de bevalling snel hersteld. haar tweede zwangerschap had zij wel klachten maar kon wel de hele tijd lopen... dus wat ik wil zeggen is, het is nooit te voorspellen hoe het verder zal verlopen en misschien heb je wel geluk!
@ Mare.. Stom is dat hé! Wat ik gisteravond had: ik ging plassen, was klaar, sta op, doe de deur dicht en ja hoor, plas ik gewoon een paar druppels in mn broek.. Had gelukkig wel een inlegkruisje in!! Maar voelde me zo stom joh.
*grumpy mood nu* Okee..ik overweeg nu serieus om te gaan emigreren!!! Ze voorspellen voor de tweede helft van volgende week weer temperaturen van 30 of 30 plus. Dat kan ik er echt niet ook nog eens bij hebben
Goedemorgen dames, Hier ook een slechte nacht gehad (moet toch ff gaan zeuren hoor en ben weer misselijk zoals in het begin en heb moeten overgeven) nog een paar weekjes. @ booky mooie kamer!!! @ Twinkle fijn om te lezen dat het goed met je gaat!!. @ Jessica, heel veel succes vandaag!!! Ik ga even wat eten en kom dan weer reageren.
Och Merakli, wat shit dat die misselijkheid weer terug komt. Das echt niet fijn... Ohh Hellen dat meen je niet . Echt zo warm?? Hmm vrienden van ons staan hier op de camping denk dat we die dan maar moeten vervelen in het buitenzwembad .
ja maar het gaat misschien wel regenen toch? wordt denk ik nog erger, warm én vochtig! poeh heb net boodschappen gedaan en de wc schoongemaakt. dat is meer dan ik de hele week gedaan heb, maar ik moet ook nog werken en mijn rug gaat niet echt meedoen heb ik het gevoel. zometeen komt een vriend vanons en begint met de verbouwing. heb er wel zin in!!! snel nog wat eten.
Ladymoi, weet niet wat ik moet zeggen, wens het mijn vijand niet toe. Andi, veel plezier dit weekend!!! Voor de rest weet ik het niet meer, ga wat doen in het huis.