Ooooh ik kom even een warm hart toedragen aan Pluk en zie dat er nog meer mensen druk bezig zijn/geweest!!! Pluk HEEEEEL veel succes! Slaapzak, enorm gefeliciteerd!!!!!! Ariel, ondertussen ook al een baby? Jesenmo, ook al een baby ondertussen? Heb weer netjes bijgelezen maar ben lichamelijk en mentaal echt aan het eind van m'n latijn dus reageren zit er meestal niet in. Hier ook steeds heftigere voorweeën en harde buiken, gister een warme kruik nodig gehad om ze op te vangen maar wederom zijn ze ermee opgehouden Heb nu ook constant erge steken tussen m'n schaambeenderen in. Baby is al vanaf week 30 ongeveer ingedaald en vast, kan het zijn dat hij nóg meer gezakt is weet iemand dat? Krijg weer een flinke harde buik incl. voorwee dus ben er weer weg van. Ik blijf jullie mentaal steunen zolang ik niet uitgebreid kan reageren & een dikke knuffel voor jullie allemaal!
Goedemorgen! Hier is helaas niks door gezet vannacht, maar nog steeds last van harde buiken en voorweeen..... Ff terug lezen hoor!
Slaapzak van harte gefeliciteerd met je meisje!! hihi.. en idd INFO INFO hihi Mare niet huilen meid die gekke hormonen ook he geniet nog maar ffies van dat je je kleine mannetje nog zo dichtbij je draagt.. hoe lastig het soms is, je buikkie ga je zometeen nog missen Pluk nogmaals.. SUCCES VANDAAG!! Jessenmo en Ariel.. HOEEEEEEE GAAT HET???
Jammer Ariel!! En hihi, en vanaf morgen maakt het niet meer uit, dan mag ik gewoon lekker thuis bevallen. Booky, Mare en Merakli, was zeker fijn om eens goed te slapen! Moet ik geloof ik vaker doen nog ff onder de douche voor het slapengaan..
Ik reageer op het moment aardig kort.. Kom eventjes gauw melden dat ik herstellende ben van een zware griep.. koortsaanvallen.. heel veel pijn in spieren en gewrichten.. mn mannetje is vanaf gister ook weer aant werk.. maar gelukkig is kleine bas heel lief voor zn zieke mama.. gaat nu weer redelijk de goede kant op.. Dadelijk eerst maar eens richting de verloskundige.. Vandaag zal ik wel te horen krijgen wanneer ze een draaipoging gaan ondernemen.. hoop dat ik nog iets meer aan mag sterken.. want momenteel voel ik me niets te best
Gelukkig maar dat ie aan jou kant staat! Vind het eerlijk gezegd ook een beetje vreemd om aan iemand te vragen of die je uit Berlijn kan halen Schiphol ok, maar Berlijn is toch gauw een paar uur rijden....
Ik slaap ook een stuk lekkerder hoor als ik ff lekker uitgebreid gedouched heb 's avonds. Daar kwam k een paar dagen geleden achter. Dus k douche nu 2x per dag
*wordt tureluurs van een peuter met een kinderkeyboard... * Haha, Ariel, ja, tis zeker niet slecht om te doen voor het slapen, douchen.. Beviel me errug goed..
dankjewel buddy Huis gaat nog wel goed opzich, vandaag word de overloop en trap behangen, en dan moet er op trap/overloop alleen nog vloerbedekking gelegd worden, en 2 deurtjes aflakken en dan is boven klaar Beneden lijkt het nog een chaos maar heb me laten vertellen dat dat grotendeels te danken is aan de hoeveelheid spul wat erin staat verpreid tuin is vorige week ook al een heel eind opgeschoten, broertje van vriendlief is hovenier.. dus die heeft ons geholpen maar tuin is niet belangrijk ivm overgaan. of niet..
hihihihihihihihihihi.. PAK EM AF!! ahhhhhhh wat gemeen maar kan het me helemaal voorstellen, tis hier momenteel gelukkig nog vredig8)
@mijnkleine: balen dat het niet lekker gaat, hopelijk krijg je nog wel wat meer energie de volgende dagen! ik zou zeggen *knuffelvoorjou* @mamavanbas: ja de buik ga ik zeker missen maar de res van de zwangerschap niet... wat vervelend dat je ziek bent, maar het gaat in ieder geval alweer de goede kant op! beterschap nog!!!
Heeeeeeeeeelemaal mee eens!! Tip voor de dames als ze een cadeautje moeten verzinnen voor een kind in hun omgeving en je mag de ouders niet zo.. Geef ze speelgoed met geluid.. Geheid een succes..